Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) #40351744 válasza spiritex (#10950) üzenetére


#40351744
törölt tag

Elvileg ugyanazt a hatást érjük el vele: nem indul az adott app, de továbbra is feltelepítve van. Úgyhogy szvsz ugyanazt

(#10952) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Nagyon nagy szükségem lenne egy programra, amely nem engedi, hogy rejtett számmal csörgessenek. Régebb mindig felvettem őket, de most már óránként 4-5-ször csöngetnek ilyen robotok. Mit tudnék tenni az elkerülés érdekében?

(#10953) LonGleY válasza turbobusa (#10952) üzenetére


LonGleY
veterán

Az komoly! Az azért rendesen kimeríti a zaklatás fogalmát. A helyedben a szolgáltatóval beszélnék első körben az ilyenek letiltása végett, és azt sem árt tisztázni náluk, hogy külsős cégnek engedélyezve van-e a számod kiadhatósága (bár ha egyszer már bekerültél a fincsi körbe, mindegy is).

[ Szerkesztve ]

(#10954) atike válasza turbobusa (#10952) üzenetére


atike
nagyúr

Hívás szűrés, hívás blokkolás ami neked kell... Millió egy (ingyenes és fizetős is) program tud ilyet.

Szerk:
tessék egy lista pld... :)

[ Szerkesztve ]

(#10955) Remiel válasza LonGleY (#10946) üzenetére


Remiel
őstag

és mit ad pluszban a fizetős ebből?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10956) turbobusa válasza atike (#10954) üzenetére


turbobusa
senior tag

iPhone-om amikor volt, működött kb 1 hónapig a program, ingyenes volt ráadásul, de utána kezdődött minden elölről :D

(#10957) CB


CB
senior tag

Szisztok!

Létezik olyan app androidra, ami kezeli az Access adatbázisokat?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#10958) LonGleY válasza Remiel (#10955) üzenetére


LonGleY
veterán

Semmi lényegeset, talán az ikonját lehet jobban személyre szabni, lecseréltetni a gyárit. De ez az ikonozás is tulajdonképpen egy overlay, szóval ilyen gány megoldás, meg sok értelme nincs is. Az ingyenes verzió százalékos akku ikonja nekem ugyan tetszene a gyári helyén, de ezért külön appot nem futtatnék. Minden megtekinthető az ingyenes verzióban, és egy ilyen programot szerintem nem érdemes állandóan alkalmazni (hogy aztán ez is leszippantsa az akksit), csak mikor muszáj valamelyik rakoncátlankodó appnak utánanézni.

[ Szerkesztve ]

(#10959) -B- válasza LonGleY (#10948) üzenetére


-B-
senior tag

Android Assistant
van benne cache cleaner + sok minden más is.

(#10960) LonGleY válasza -B- (#10959) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez már volt fent a gépemen, ez egy otromba, ad-supported nyomiság.

És a legviccesebb: ez sem öli ki a háttérből az imo-t (és így gondolom egyik appot sem, amelyik a notif baron csücsül), a cache ürítésen kívül az összes többi funkciója hasztalan.

Ismét bebizonyosodik, hogy a task killereknek semmi keresnivalójuk egy ICS+ gépen, mert még az alapvető funkciójukra sem képesek, csak kiírják, hogy mennyi memóriát szabadítottak fel, miközben nem is. :] Marad a manuális leállítás (ami egyáltalán nem gond, csak kíváncsiskodtam, hogy tényleg ilyen ócska-e mind).

[ Szerkesztve ]

(#10961) spiritex válasza LonGleY (#10960) üzenetére


spiritex
veterán

Az a helyzet, hogy ez a program képes leállítani az app-okat még az indulásuk előtt! Csak hozzá kell adni azokat a Startup letiltás listához, és már nem is futnak. Tudom, mert próbáltam, és így csinálom!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10962) LonGleY válasza spiritex (#10961) üzenetére


LonGleY
veterán

Utólag viszont nem képes. Eleve gáz, ha: 1. ilyennek kell a háttérben futnia pluszban; 2. olyan appokat használsz, amiknél nem letiltható az automata indulás. Szerintem.

De itt ebben az egészben nem is ez a lényeg, hogy én mivel állítom le azt az egy appot, amit néha szokásom, hanem hogy mit ajánlhatok a többieknek. Eszerint egyiket sem.

Viszont még egyszerűbb cache takarító jöhet. Ha más nem, marad az ES Task Manager erre a feladatra.

[ Szerkesztve ]

(#10963) #40351744 válasza LonGleY (#10962) üzenetére


#40351744
törölt tag

Ha esetleg még nem ismernéd, akkor a fizetős System Tuner Pro-ra érdemes ránézed, abban benne van minden, amit te szeretnél: cache takarító, startup manager, task manager, plusz még nagyon sok minden. :)

(#10964) LonGleY válasza #40351744 (#10963) üzenetére


LonGleY
veterán

De ahogyan szerintem kivehető a hozzászólásaim alapján, az ilyen mindent tudó system tweaker-ektől kiráz a hideg. Az egyszerűség a lényeg, nem a lenyűgöző feature-lista, mert igazság szerint tojok rájuk, míg saját a szükségletek másként nem kívánják (és valójában sokkal kevesebb szükség van rájuk az őket is futtató alaprendszerek fejlődése miatt, mint ahogyan azt a reklámjaikban beléd próbálják sulykolni). A túlzsúfolt programokat épp úgy utálom, mint az átgondolatlan felületekkel operáló, működésképtelen darabokat. Olyan ez, mint PC-n a hírhedt Symantec (és társai) rendszerbuzergálók. Ott képen köpöm a röhögésemben azt, aki az ilyenek alkalmazása miatt hiszi magát power-usernek. A legártalmasabb állatfajta, mint megtanultuk, és pontosan az ilyen jegyekről könnyen felismerhetők. :]

[ Szerkesztve ]

(#10965) #40351744 válasza LonGleY (#10964) üzenetére


#40351744
törölt tag

Én igazából azért használom, mert a telefon RAM-jával egy kicsit azért okosan kell gazdálkodni ( 512-es ). PC terén egy kicsikét más a helyzet a memória kezelést illetően! Nekem tökéletesen bevált, én is csak a cache cleaner, és a startup manager részét használom. De, ez csak egy tipp volt számodra! :)

[ Szerkesztve ]

(#10966) LonGleY válasza #40351744 (#10965) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezért lenne jó valami minimál cucc, mint amilyenek a Sand Studio-sak. Inkább nem kergetem azt, amelyik app méretet, memóriafoglalást is listáz, meg cache-t is töröl, de nem akar több lenni, mint ami. Meg kell írni, nincs mese. :]

Értem én, és köszönök minden tanácsot! Az appokkal pedig továbbra is kötekedni fogok, viszont amelyik megérdemli, az elnyeri méltó jutalmát. :> Most pl. nem bírok betelni az ES File Explorer, Solid Explorer, X-plore File Manager, File Expert négyessel. Ma kezdtem boncolgatni a fájl-menedzdser kérdést is, erre négy olyan jó szoftvert pakoltam fel, hogy még a szempontot sem tudom egyelőre, mi alapján rostálhatnék közülük.. :] Ugyanígy vagyok egyelőre a Poweramp, n7player, PlayerPro trióval is. Valószínűleg egymás alternatívájaként mindegyik felbukkan majd az ajánlásomban, képtelenség egyre szűkíteni a kört.

Egyébként pont ma merült fel bennem, hogy a híroldal mellé készítenénk egy appot, ami az ajánlott szoftvereket az oldal adatbázisából frissítené, miközben tudja ezeket az egyszerű listázásokat is. És akkor még egy cache törlés kell, és kész. Hmm.. nem is olyan elvetemült ötlet! :]

[ Szerkesztve ]

(#10967) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Google playben hogyan tudom megnézni az összes alkalmazásomat? Jelenleg csak 20 oldalnyit látok, utolsó oldal után az elsőre ugrik vissza. Így a R betű utáni appokat nem látom.

(#10968) Musaka


Musaka
senior tag

Tudtok ajánlani valami egyszerü backup progit amivel alkalmazásokat adatostul tudom lementeni? Eddig go probáltm de most limites lett. Ja és ingyenest szeretnék :)

(#10969) wardemi válasza Musaka (#10968) üzenetére


wardemi
senior tag

Szémomra egyértelműen a Titanium viszi a prímet. Gyors, pontos, restore - backup tökéletes. Dropbox, google szinkron is be van lőve mindent lement és vissza pakol ahogy volt ( egyedül a widgetek elrendezéseket kell újra kirakosgatni ).

LonGleY
Én a root explovert preferálom ( mindent látok ami létezik a telefonon zippelés helyben mozgatás stb n1 számomra). Lejátszóról az összegzést még várom :DDD.

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10970) tomy86 válasza Musaka (#10968) üzenetére


tomy86
addikt

MyBackup Root vagy a korábban említett Titanium Backup. Nekem jobban bejött, mint a Titanium, de ízlések és ....

(#10971) Sanyi.mTs válasza tomy86 (#10970) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

apk-ban menti a sima my backupaz app-okat? (nem rootolt telefonon)

[ Szerkesztve ]

(#10972) raziel01 válasza BigBlackDog (#10967) üzenetére


raziel01
veterán

Azt ne mondd, hogy 200 alkalmazás van egyszerre fent a telefonodon.
Sok felesleges szemetet érdemes lenne törölni.

[ Szerkesztve ]

(#10973) #40351744 válasza LonGleY (#10966) üzenetére


#40351744
törölt tag

Úgyis szóba hoztad a zenelejátszókat, én egy valamit hiányolok egyedül a PlayerPro-bol, máskülönben TÖKÉLETES lenne: nincs benne olyan opció, mint a PowerAMP-ban, hogy ha kihúzom a fülest, akkor megállítsa a zenelejátszást. Ha valaki mégis elnavigálna ehhez az opcióhoz, annak jövök egy rekesz sörrel :DDD

(#10974) Tesztelo.hu válasza raziel01 (#10972) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nekem 230 van fent, és egyiket sem nevezném feleslegesnek. Bizonyos célra van több is, mert amit az egyik nem tud, azt tudja a másik (pl. menetrendek, térképek).

(#10975) Sanyi.mTs válasza Tesztelo.hu (#10974) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

csak kíváncsiságból: milyen telefonon?

(#10976) LonGleY válasza Tesztelo.hu (#10974) üzenetére


LonGleY
veterán

Biztos vagyok benne, hogy ha a kevésbé használatos felétől valaki megszabadítana téged, egy hétig észre se vennéd. :]

[ Szerkesztve ]

(#10977) fdisk válasza Tesztelo.hu (#10974) üzenetére


fdisk
őstag

230 :Y

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#10978) raziel01 válasza Tesztelo.hu (#10974) üzenetére


raziel01
veterán

Jó lehet megtalálni bármit is. Állítom, hogy 20 alkalmazásnál több nem kell egy telefonra.

(#10979) tomy86 válasza Sanyi.mTs (#10971) üzenetére


tomy86
addikt

apk-ban, de root nélkül alkalmazásadatokat nem ment. Nem tudom milyen fájlkezelőt használsz, de ha csak az alkalmazásokat akarod menteni apk-ba akkor azt pl. az ES file explorer is megteheted, nem kell külön backup progi. Gondolom más fájlkezelő is tudja ezt nem csak az ES.

[ Szerkesztve ]

(#10980) OgKush


OgKush
senior tag

Milyen chat app-ot használtok? Olyan kellene amivel be lehet lépni skypera, fb-ra, meg gtalkra.
Most az IMO-t használom, de valamiért nem akar belépni a steambe, skype-ba, pedig jó jelszót írok be, steambe még az igazoló kódot is beírom, és most már fb-ra se lép be pár órája.. :F

(#10981) punky10


punky10
addikt

Igazad van, 20 app legtöbbször elég. De melyik legyen az az a 20?2 lehetőség van:
1.:minden kategóriából megkeresed a mások által legjobbnak ítélt appot, és azt használod.
2.:feltelepited a legelterjedtebb(és a kevésbé népszerű appokat) és eldöntöd, neked melyik a jobb.
Tesztelő(nickjéhez méltoan) inkább az utóbbi csoporthoz tartozik. Én is... :)
Zenelejátszóból már megtaláltam a nekem legjobbat, de addig több, mint 10 player volt fenn(állandoan cserélve, 3-4napos váltással, összesen több mint 20).Böngészōből, fájl-kezelőből most is több van fenn. Más ROM-okat tesztel, én a biztonságosabb appokat... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10982) kymco válasza raziel01 (#10978) üzenetére


kymco
veterán

Ez felhasználó kérdése. Sajnos én nem tudok 50 alá menni... :) pedig igyekszem.

www.refujvaros.hu

(#10983) vgyuri válasza OgKush (#10896) üzenetére


vgyuri
őstag

Droidwall-ban be tudod állítani, hogy wifi-n vagy 3g-n melyik programok férhetnek hozzá a nethez, root szükséges hozzá.

(#10984) LonGleY válasza punky10 (#10981) üzenetére


LonGleY
veterán

Like me. Viszont nem is állítom róluk, hogy mind kell. :]
És kíméletlenül le is gyalulom, amint vesztett a kategórián belül.

(#10985) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Hogyan tudom megvenni ezt az appot (Madden NFL 12 by EA Sports)? Jobban mondva a kérdés az ha PC-n megveszem, hogyan tudom letölteni a telefonomra? Ugyanis ha telefonon keresem a Google Play-ben akkor nem találom, csak PC-n.
Előre is köszi a segítséget!

PSN: Nifty_Ghostface

(#10986) scream válasza Ghostface (#10985) üzenetére


scream
veterán

Azért nem tudod letölteni a telefonodra mert nem kompatibilis vele a játék.

(#10987) raziel01 válasza punky10 (#10981) üzenetére


raziel01
veterán

Persze nekem is volt fenn pár de ha megtalálom ami jó akkor az marad és a többi mehet a szemétbe.
Launcherből is csak 1 van fent. Minek több? Zenelejátszóból/videólejátszóból szintén egy. Képnézegető szintén egy.

(#10988) wardemi válasza OgKush (#10980) üzenetére


wardemi
senior tag

Én IMO-t használok már jó ideje (most a bétát) és fb , skype, gtalk van beállítva minden probléma nélkül fut. Viszont a face mostanában sokszor meghal a chatrésze külső appoknál (ubuntun is külső appot használok és ott se mindig megy mostanában) lehet hogy ez elmúlik ( ma d.e. jó volt nálam végig). Másik ami hasonló progi az az IM+ volt. Nekem nem jött be illetve nem maradt bejelentkezve stb (lehet én nem állítottam be jól).

raziel01
Ízlések és pofonok :). én sem használok sok appot de néha szeretek kísérletezni :)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10989) Ablakos válasza LonGleY (#10457) üzenetére


Ablakos
őstag

Nem buktál be ezzel a manipulációval? 10Gigánál járok, csak ehhez egy hét szabi kell :D

(#10990) Syd69 válasza kymco (#10982) üzenetére


Syd69
aktív tag

Egy ROM-csere sokat segít, persze a mindent töröl fajtából :K

Alma

(#10991) LonGleY válasza Ablakos (#10989) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, 3-4 fiókot felhúztam már így. A sajátom is egyszerre csináltam, ahhoz adott hozzá a HTC, így most 42 GB.

(#10992) dulifiO


dulifiO
aktív tag

Sziasztok!

Galaxy S3-hoz keresek olyan élő hátteret, ami az időjárástól függően változik. A gyári az eléggé félreinformált, esik a hó és napsütéses tájat rajzol...Letöltöttem egy trueweather nevezetűt, de ez sem a legacélosabb.

Továbbá keresek olyan widgetet, ahol a részvények és/vagy deviza árfolyamokat tudom nézni. Csak a magyar részvények (OTP, MOL stb...) érdekel, olyan widget ezer van, ahol külföldi indexeket lehet.

A harmadik, ami még nagyon érdekelne, az valami automatikus fényerő szabályozó. Ha gyári automatára teszem az állítást, akkor kb. bármilyen napszakban pont 10%-kal kevesebb fényerőt ad, mint az optimális lenne. Nagyon tetszene, ha működne automatán egy icipicit mindig fényesebben, mert most nekem kell állítgatni és reggelente nem a legkelemesebb, hogy megvakít.

Előre is köszi a válaszokat! :R

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#10993) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Van itt valakinek még fibernetes időkből még élő @fibermail.hu-s emailcíme? Mikor beállítom az email kliensbe, akkor a pop3 az megy, de utána kéri az smtp nemtommit. Valaki nem tudja,h ott milyen címet meg portot meg még miket hogy kell állítani?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10994) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziaszok!

Fel kellett raknom telefonomra az ICS-t, de azóta nem megy a Handcent.

Van ötlete valakinek?

Előre is köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#10995) punky10 válasza raziel01 (#10987) üzenetére


punky10
addikt

Launcher:telon 1 használt +2 tesztelésben, tabon detto...
Böngésző:telon 3(mind használatban) tabon 6(3 használatban, 3 tesztelve)
fájlkezelő:telon 1(Es a király) tabon 4(még egyik sem végleges)
zenelejátszò:telon a best(PowerAmp), tabon van most 3...
videoplayer:telon BSPPlayer Lite, tabon tesztelve mé a Mobo és az MX.
office:telon Officesuite(megvéve), tabon van még vagy 3(Smart office, kingsoft..)
Naptár:telon CalendarPad, tabon mellette az A Calendar, Buisnescalendar.
Tárcsázo:telon egyértelmüen az ExDialer, tabon probâlgattam mellette az Acontact-ot(meg a RocketDialt, Yuilut, Got, de győzött az Ex...)
Ja, és sokat szelektáltam már az elmult idöben... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10996) fila


fila
senior tag

Sziasztok!

Van olyan app, ami kiírja a sim kártya típusát? Ram? Rom? Feszültség?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#10997) OgKush válasza wardemi (#10988) üzenetére


OgKush
senior tag

Most jó nekem is, nem tudom mi volt a baja akkor. :Y

(#10998) mondomén válasza LonGleY (#10991) üzenetére


mondomén
őstag

Jah, amúgy kösz, hogy összeraktad a leírást. Ubuntu telepítéssel 1 óra alatt megvoltam vele (teszt indítással baromi lassú a folyamat). :R

(#10999) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Profil ütemezőnek tud valaki ajánlani valamit? Profil Scheduler-t próbáltam, sajnos nem akarja lenémítani a telefont. Hiába van a hangerő csúszka nullára húzva, valamiért egyre állítja be. Llama meg nem tud GPS alapján, ami eléggé hiányzik.

(#11000) ra^ven válasza Ablakos (#10989) üzenetére


ra^ven
senior tag

Ha feltelepíted, és beállítod egyszer hogy a dp maradjon a gyorslinkek között kb 3 perc 1 procedura, vagy lehet annyi sem.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.