Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) mondomén válasza LonGleY (#11697) üzenetére


mondomén
őstag

Kiegészítőket bárhol tudsz venni hozzá, a csapból is ezek folynak. Bár most nem tudom, hogy állnak az utángyártott Lightning csatlakozók. Én az összes zenémet itunes-ban tartom (mellette azért használok foobar-t is), már rendszereztem, tageltem meg minden ami kell. iPhone-t csak gépre dugtam (vagy nem, mivel van wifi sync is) kipipáltam ami kellett zene és már fent is volt a telefonon. Itt meg másolgathatok meg törölgethetek jobbra balra (samung KIES egy szar...). Egyébként nagyon sok mindent meg lehet oldani ios-en is, ezt igazából csak akkor látnád, ha egy ideig használnád a rendszert. Persze lehet, hogy bonyolultabb lenne egy-egy dolgot kivitelezni, meg lehet több alkalmazást kéne leszedni különböző feladatokhoz, de működne.
Hát én nem tudok megbarátkozni ezekkel az igénytelen appokkal, meg az össze vissza ikonokkal. Miért nem lehet egységes méretű ikonokat kiadni, össze vissza van minden, olyan az appdrawer így mint egy szemetes láda... Az igénytelenségre meg jó példa szerintem a Titanium Backup. Iszonyat hasznos alkalmazás, de nézd meg hogy néz ki. A színek, a gombok meg úgy az egész nagyon bazári. Nah mindegy, kipanaszkodtam magam.:)

(#11702) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
olyan alkalmazást keresek (pontosan 2db-t) amivel meg tudom nézni hogy hol merre követett a telefon... és kikapcsolni a ezt a követését...
a másik 1 weather progi ami tábla szerűen jeleníti meg a következő néhány óra időjárását, helyet manuálisan kell állítani....
ennyi támpontot tudtam adni, ha valaki tud ilyeneket akkor big THX :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11703) wardemi válasza mondomén (#11701) üzenetére


wardemi
senior tag

Azért ez elég csúnya általánosítás, hogy mind csúnya stb :\ elismerem van kókány nem is egy de ez is hasznos mert mindenki fejleszt és fejlődik az egész. De ezeken felül azért van jó pár igényes app is akár mint a szifonokra :). Az hogy kinek mi fölösleges belemenni mer mindenki más és más, de van 1-2 olyan app, game ami azért van szifon szinten is :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#11704) LonGleY válasza klambi (#11702) üzenetére


LonGleY
veterán

1. Azt akarod megtudni, hogy hol volt bekapcsolva a GPS-ed? Eszerint GPS nyomkövetőt keresel (My Tracks)? Esetleg Sports Tracker-t (Endomondo)? Jah, logelemzőt.. ahha.. olyat nem tudok. :]

2. Aix Weather Widget, írtunk róla mostanság elég sokat. Jó kis cucc!

busman: Nem futtatja senki, csak egy eredő kérdésre adtunk válaszokat, nincs ezzel semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#11705) busman válasza mondomén (#11701) üzenetére


busman
addikt

Nem kell itt futtani az ájfónt... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11706) klambi válasza LonGleY (#11704) üzenetére


klambi
addikt

1x találtam 1 olyan progit ami kiszedte az összes olyan logot, hol csatlakoztam nethez meg stb.. ilyet keresek!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11708) Epiph válasza punky10 (#11699) üzenetére


Epiph
tag

köszi!

(#11709) dokee78 válasza blt.62 (#11700) üzenetére


dokee78
félisten

Magyar menüs volt korábban,de nem tudom az újat magyarította-e már a fejlesztő.

(#11710) mondomén válasza wardemi (#11703) üzenetére


mondomén
őstag

Nem általánosítottam, illetve nem állt szándékomban. Persze, hogy vannak, ezzel tisztában vagyok. Annyi, hogy itt sokkal-sokkal több a számomra igénytelen app. Ma például kerestem egy egyszerű számológép appot. A legtöbb ilyen kaliberű volt. :)

@busman
Én egy kérdésre válaszoltam, ráadásul off-ba tettem, mert nem feltétlen kapcsolódik ide. Appstore-ról írtam és az alkalmazásokról, nem pedig a telefonról. Amúgy menő, hogy ájfón-nak írod. :U

@Zsolt_72
Persze, hogy szerintem, legtöbbször a magam nevében beszélek.:) Nem jól fejeztem ki magam. Ne legyen minden egységes, csak egy kicsit jobban szabályozzák a dolgokat, illetve a fejlesztők a funkcionalitás mellett a kinézetre is figyeljenek jobban. Én ezt szeretném, de nekem az is sokat segítene, ha Apex launcher esetén tudnám cserélni az ikonokat appdrwer-ben.
Ha nem kérdezte volna, nem hasonlítom össze a kettőt. Gondoltam kíváncsi olyan véleményére is, aki már mindkét oldalt ismeri nagyjából...

[ Szerkesztve ]

(#11711) ERPY válasza mondomén (#11710) üzenetére


ERPY
őstag

Nézd meg a realcalc appot, sztem szuper számológép, és jól is néz ki.

(#11712) wardemi válasza mondomén (#11710) üzenetére


wardemi
senior tag

Tessék bár nem csili villi és nem domború és fehér meg metál stb de retro és használható app :D

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#11713) busman válasza mondomén (#11710) üzenetére


busman
addikt

Tényleg abszolút nem kapcsolódik ide se az appstore se az ITunes ....remélem ezeket màr jól írtam. ..
Max szét lesz offolva a topic.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11714) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Az én hibám. Nem akartam flamet, de végül az lett.
valamivel okosabb lettem. :)

kösz

(#11715) dokee78 válasza mondomén (#11710) üzenetére


dokee78
félisten

A fölöttem szólók ajánlatait próbálva nálam ez a nyerő:

Mobi Calculator FREE

(#11716) klambi válasza klambi (#11706) üzenetére


klambi
addikt

senkinek nem volt ilyen?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11717) mondomén válasza ERPY (#11711) üzenetére


mondomén
őstag

Kösz mindkettőtöknek, de ezt próbáltam. Végül megtaláltam a gyári JB-s számológépet, az tökéletes. Illetve amit most dokee78 linkelt az is jó, de csak a Business illetve ICS témákkal.:)

@busman
Ezért van az off, ha valakit nem érdekel, olvasás nélkül át tudjon rajta lapozni. Egyébként rajtad kívül mindenki normálisan szólt hozzá. Jól írtad. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11718) pikszel válasza dokee78 (#11715) üzenetére


pikszel
őstag

+1

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#11719) atillaahun


atillaahun
veterán

Handcent SMS-ben tudna valaki segíteni? Nemrég feltettem a gyári helyett (azt töröltem), és most amik jönnek sms-ek kijelzi, de amint megnyitom azonnal eltünteti, mintha kitörölné. Nincs benne a listában sehol.
Elég sok mindent beállítgattam rajta felrakás után, de semmi olyan dolgot nem találtam, aminek ehhez lenne köze. Mi a franc baja van? Ez valami új bug? Fontos lenne, netbankba próbálnék belépni utaláshoz, de ez így nem fog menni. :O

(#11720) LonGleY válasza atillaahun (#11719) üzenetére


LonGleY
veterán

Átmeneti megoldásként AirDroid-dal is tudod irányítani a telefonod és kezelheted az SMS-eket (asztali böngészőből). Az egyébként is a top 10 must have.

[ Szerkesztve ]

(#11721) macilacus válasza mondomén (#11710) üzenetére


macilacus
senior tag

Nézd meg ezt nekem nagyon tetszik, előtte ez volt de az új sokkal jobb :DDD
A Calculator ++ ra a két nagyobbik gyerekem is azonnal benevezett miután megmutattam nekik :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11722) tonyqa23 válasza #40993792 (#11648) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ott nem tudok olyat kiválasztani. Saját naptár van, az email címem van ott, meg az,h ismerősök születésnapjai és es.... nemtommi, mert nem fér ki és nemtom elolvasni. semmilyen névnapra utaló valami nincs ott. :O

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11724) tomy86 válasza tonyqa23 (#11722) üzenetére


tomy86
addikt

PC-n lépj be a google naptáradba, utána bal oldalon alul van egy olyan menü, hogy "más naptárak". Itt kiválasztod a "tallózás érdekes naptárakban" menüpontot és itt feliratkozol a "magyar névnapokra". Ezután a telefonodon is ki tudod választani.

(#11725) r.zozoka válasza sumsang (#11660) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

köszi mindjárt ki is próbálom!

(#11726) mondomén válasza macilacus (#11721) üzenetére


mondomén
őstag

Ez sem rossz, de xda-n megtaláltam a MIUI számológépét. Azt hiszem ez marad.:D kép1 kép2

(#11727) dokee78 válasza mondomén (#11726) üzenetére


dokee78
félisten

Linket adsz,vagy csak MIUI-n megy?

(#11728) atillaahun válasza atillaahun (#11719) üzenetére


atillaahun
veterán

Na jó mindegy, végül kukáztam, és visszaraktam a gyárit, azzal most megy rendesen az sms fogadás, csak ugye az ékezeteket nem tudja rendesen kezelni. :(((

(#11729) mondomén válasza dokee78 (#11727) üzenetére


mondomén
őstag

Nem, MIUI-ról portolta, szóval menni fog. Tessék, sima és XHDPI.
Mondjuk kell neki indulás után 1-1,5 mp míg megjelennek a számok. Kicsit zavaró, de ilyen volt MIUI-n is mikor próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#11730) dokee78 válasza mondomén (#11729) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi megnézem. :R

(#11731) tonyqa23 válasza tomy86 (#11724) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Na, így már sikerült, Köszi! Nemtom miért van ez ennyire elbujtatva. Az életben nem találtam volna meg,h a névnapok a "tallózás érdekes naptárakban" van... ettől kacifántosabban nem tudtak volna egy egyszerű naptárba névnaptárat beletenni...Kösz még1x!

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11732) balewi válasza mondomén (#11729) üzenetére


balewi
aktív tag

Ez ugyan csak ICS-n megy, vagy elég neki a GB?

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#11733) mondomén válasza balewi (#11732) üzenetére


mondomén
őstag

Hát azt nem tudom, JB-n megy az biztos. Próbáld ki.

(#11734) pikszel válasza balewi (#11732) üzenetére


pikszel
őstag

ICS+, azaz ICS-től felfelé...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#11735) LonGleY válasza atillaahun (#9464) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a Smart Screen Off PRO egész jó fej. Két kérdés:

Érdemes esetleg a fényérzékelővel kombinálni a proximity sensor alapú működését? Valahogy én eddig nem láttam értelmét, bár csak fél órája van fent. Viszont az ikonja így néz ki nálam, igaz, ez még próbaverzió a megvásárlás előtt:

Ez viszont csúúúnya, ennél sokkal jobb lenne az eredeti programikon is. Megváltoztatható valahogy? A keep alive miatt pedig ott kell ücsörögnie valaminek sajnos.. A másik ikon az a Notification Toggle-é, de az legalább valami értelmesre volt cserélhető (akku hőfok).

[ Szerkesztve ]

(#11736) busman


busman
addikt

A dolphint használóktól kérdezném, hogy a ph bejelentkező ablaknàl kinek fagy ki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11737) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani keveset fogyasztó időjárás widgetet? Néhány napos előrejelzésre lenne szükségem. Weather service-t próbáltam, de arról kiderült, hogy rengeteget fogyaszt :(

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#11738) busman válasza Jim74 (#11737) üzenetére


busman
addikt

Fancy widgets.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11739) Orlin válasza busman (#11736) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem.Nem is használom pont ezért.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11740) Jim74 válasza busman (#11738) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, meglesem.

(#11741) busman válasza Orlin (#11739) üzenetére


busman
addikt

Feltettem a 8.5.1-et,az hibátlan..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11742) Jim74 válasza busman (#11738) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezzel az a problémám, hogy nem lehet egyszerre több helyszínt beállítani. Vagy csak én vagyok béna :(

(#11743) darvinya válasza Jim74 (#11742) üzenetére


darvinya
titán

FancyWidgets Pro-ban van több helyszín.
Hozzá kell adni kézzel, ott van a beállítások-helyszínek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11744) Jim74 válasza darvinya (#11743) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R
És a Pro-ban van olyan widget, ami mutatja a néhány napos előrejelzést is és nem teljes oldalas, hanem mondjuk 4 X 1-es?

(#11745) busman válasza Jim74 (#11744) üzenetére


busman
addikt

Van,én is azt használom.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11746) darvinya válasza Jim74 (#11744) üzenetére


darvinya
titán

Én 4x2-est használom kis saját skin-nel.
(még kicsit faragok)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11747) spiritex válasza busman (#11736) üzenetére


spiritex
veterán

Nekem sose fagyott ki. Csak azért tértem át Boat-ra, mert nehézkes volt a lap aljára ugrás. Ja, legutóbb múlt héten próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11748) Jim74 válasza busman (#11745) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Akkor ez csak a pro verzióban van?

Darvinya, Neked is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#11749) sharkybacsi válasza Jim74 (#11744) üzenetére


sharkybacsi
tag

Az Aix weather vagy az 1weather ingyen is tudja ezeket:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.veierland.aix
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handmark.expressweather

(#11750) Jim74 válasza sharkybacsi (#11749) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, de ezeket már azt hiszem próbáltam és valamiért kiszórtam őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.