Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) HaRdCoRe


HaRdCoRe
aktív tag

Létezik olyan applikáció, amivel vissza lehet ellenőrizni a hívásnaplót, bejövő és kimenő üzeneteket azután is, hogy a telefonon azokat törölték? Valami olyasmi, ami a háttérben fut.

Szerk: Ezt találtam közben..

[ Szerkesztve ]

(#11852) harry3 válasza #40993792 (#11849) üzenetére


harry3
őstag

Igazából onnan jött ez a kérdés, hogy szeretném a widget miatt használni a Google Play Musicot, de így két lejátszóm lenne és ott lennének a tárolt folyamatok között, ami nem is baj, kivéve ha energiaigényesek.

[ Szerkesztve ]

(#11853) dokee78 válasza sharkybacsi (#11749) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,az ajánlatot,kipróbáltam és eddig tetszik. 1Weather
Valamiért jobban bejön a BW-től.

(#11854) LonGleY válasza dokee78 (#11853) üzenetére


LonGleY
veterán

től nél

[ Szerkesztve ]

(#11856) HaRdCoRe válasza Jim74 (#11737) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Én az eWeather HD-t használom nem oly rég, szerintem minden igényt kielégít!

(#11857) basaja válasza HaRdCoRe (#11856) üzenetére


basaja
senior tag

+1,az megjelenésétől használom,szvsz mindent visz:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#11858) Jim74 válasza HaRdCoRe (#11856) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

(#11859) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Jó ski tracker appot tud valaki ajánlani? Olyat ami nem használ mobilnetet, csak gps-t és megmutatja térképen a besíelt útvonalat. Ez [link] pl milyen? Megéri rá kiadni azt a párszáz forintot?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#11860) dokee78 válasza petymeg (#11859) üzenetére


dokee78
félisten

(#11861) bkercso


bkercso
nagyúr

Tudtok esetleg ajánlani olyan androidos billentyűzet-programot, amin nem kell hosszan nyomni semmit ékezetes betűkhöz, hanem váltóbillentyűvel érhető el (mint amilyen pl. a shift :) ).

Volt egy Nokia E90 kommunikátorom, azzal diktálási tempóban tudtam gépelni és hiányzik a billentyűzete. :) Nem az érintőssel van bajom, hanem a körülményes szoftverrel.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11862) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv! Hívásrögzítő programra szeretnék ajánlatot kérni tőletek
- jó minőségben rögzítse a hívó, & hívott hangját SDre, csip mentesen, automatikusan
- alacsony energia igénnyel, normális jogokkal..
-akár fizetnék is érte... :R
Telefonom: huawei honor 2

(#11863) bkercso válasza GIJoe (#11862) üzenetére


bkercso
nagyúr

normális jogokkal
Ehhez tudatnod kell a másik féllel, hogy a beszélgetést rögzíted.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11864) Oldman2 válasza GIJoe (#11862) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem fogsz ilyet találni, az Android platform személyiségi okok miatt ezt nem teszi lehetővé.

A hívó hangját csak a mikrofonon keresztül tudják (vagy nem tudják) rögzíteni a hívásrögzítő applikációk.
Emiatt enyhén szólva is mind kaka!

(#11865) Ablakos válasza GIJoe (#11862) üzenetére


Ablakos
őstag

(#11866) bkercso válasza Oldman2 (#11864) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nekem még Symbian 60-ra volt egy hangposta programom, az jó minőségben rögzített.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11868) GIJoe válasza #40993792 (#11867) üzenetére


GIJoe
addikt

sirály, az enyim eleve csak a népköztársaságnak lett gyártva.. :R

(#11869) mondomén válasza drzsoo1 (#11850) üzenetére


mondomén
őstag

Rendezettnek rendezett, de nagyon csúnya. :D Nem bántásból, csak nekem ezek nem tetszenek. Egyébként MIUI-ban is így vannak megoldva az ikonok, csak kicsit szebben. Ezt is félmegoldásnak tartom amúgy.
Dribbble egy nagyon jó oldal. Tele van nagyon szép, ötletes munkákkal (ikonok is), érdemes szétnézni. Na én ilyen megoldásoknak örülnék itt is.:)

(#11870) drzsoo1 válasza bkercso (#11861) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

anysoftkeyboard tud full magyar bill. t az összes ékezetes betű külön, illetve a hosszú ékezetest a rövid ékezetes duplán kattintva is müködik.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#11871) bkercso válasza drzsoo1 (#11870) üzenetére


bkercso
nagyúr

:R Én is ezt találtam közben, ami szimpi.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11872) drzsoo1 válasza mondomén (#11869) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Ahol iOSon is létező alkalmazás van ott az ios ikonját használja. Ezek valóban fapadosak, kissé csúnyák, dehát ilyen az iOS. Csúnya de rendezett.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#11873) darvinya válasza drzsoo1 (#11870) üzenetére


darvinya
titán

Erre gondolsz AnySoftKeyboard-ban, inkább nyelvi pakk tudja.
2 legfőképpen.

Félre ment.

SE k660i-ban van gyári vonalas hívás rögzítő, amr file készített.

Aki nagy programozó annak sec-perc alatt átalakítja a Java app-ot droid-ra.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11874) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Pvstar helyett nem tud valaki olyan lejátszót, ami ugyan úgy tud háttérben youtube videót játszani(esetleg m3u), de nem snnyira erőforrásigényes? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#11875) tonyqa23 válasza mondomén (#11869) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Egyet értek én is ezzel a rendezetlen méretű ikonos dologgal. Szerintem is jó megoldás,h minden ikonnak ugyanakkora a mérete. Ha esetleg a rajz rajta kisebb lenne, akkor is van egy kocka háttere, pont akkora, mint a többi. Ezt ilyen launcherek nélkül nem lehet megoldani valami iconpack-kal vagy ilyesmi? :B

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11876) mondomén válasza tonyqa23 (#11875) üzenetére


mondomén
őstag

Szerintem launcher mindenképp kell a dologhoz. MIUI launcher viszonylag normálisan megoldja. Appdrawerben pedig fingom sincs hogyan kéne. Biztos vannak ikon pack-ek, meg témák, de én nem használok ilyen össze szedett dolgokat. Általában magam válogatom össze az ikonokat...

(#11877) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, az előbb jelzett SwiftKey 3 hogy a próbaverzió ideje lejárt, most fogom tudni használni tovább vagy kénytelen leszek megvenni vagy újratelepíteni? :D Előre is köszi :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#11878) bucsupeti válasza aicon (#11798) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nemtudom hogy a keszuleked tudja e az NFC-t. Ha igen akkor az kell neked. Eppen ilyen dolgokra talaltak ki. Kell hozza NFC matrica (400 ft kornyeki beruhazas) amit felprogramozol, raragasztod a tartóra es ha beteszed a telefont a tartoba akkor azt csinal a telod amit felprogramozol a matricara.
LG L9-em van. Ezt csinalom vele es nagyon tuti.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#11879) tonyqa23 válasza mondomén (#11876) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hogy érted,h magad válogatod össze az ikonokat? Lehet egyenként ikont letölteni, aztan kicserelni a gyárit arra? Honnan?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11880) mondomén válasza tonyqa23 (#11879) üzenetére


mondomén
őstag

Persze. Felraksz valamilyen launcher-t (én apex-et használok), majd leszedsz például deviantart-ról ikonokat és azokat egyesével tudod cserélgetni a homescreenen (hosszan nyomod az ikont majd betallózod a letöltött png-t).

(#11881) Inarus válasza HaRdCoRe (#11851) üzenetére


Inarus
addikt

Mennyiséget vagy tartalmat is szeretnél?
Én az SMS Backup + nevű progit használom, így minden kimenő-bejövő sms és hívás e-mail formában tárolódik a google fiókomban.

(#11882) darvinya válasza KaiotEch (#11874) üzenetére


darvinya
titán

m3u lejátszási lista az nem zene.
Abban csak elérési útvonal, stb van.
Szimpla txt file kóddal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11883) HaRdCoRe válasza Inarus (#11881) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Ezt kerestem! Kösziiiii! :R Korábban már használtam, de most másnak kell..

(#11884) Mcfery válasza HaRdCoRe (#11883) üzenetére


Mcfery
tag

Például nekem is!
:C

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#11885) handrash válasza bucsupeti (#11878) üzenetére


handrash
őstag

Ez nagyon jó! :) :C
Vettem is 2 matricát, és utána derült ki, hogy a Note (I.) opconálisan NFC-s azaz az európaiakban nincs benne :O .

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#11886) scope2007


scope2007
addikt

üdv.
tudnátok ajánlani valami jó ébresztő alkalmazást?
sleepasdroidot mondták nekem, az jó?

fizetős is.jöhet.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11887) Des1gnR válasza darvinya (#11873) üzenetére


Des1gnR
őstag

"Nem fogsz ilyet találni, az Android platform személyiségi okok miatt ezt nem teszi lehetővé."
Nem fér hozzá a program akár honnan is van portolva, hisz a platform ezt nem teszi lehetővé :K
Custom romok esetében elképzelhető valami hack, azt nem tudom :F

erikke17: Nem kell megvenned, de akkor nem tudod használni a szótipp fjúcsört :N

scope2007: Én is azt használom, nekem bejön, főleg amikor szól, hogy ideje aludni ha ki akarom aludni magam :DDD (Be lehet állítani a megfelelő alvásidőt és ahhoz képest nézi). Rengeted funkciója van, nézz rá az ingyenes verzióra ;)

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#11888) siofok


siofok
őstag

vkit megkérhetnék,hogy 1-2 mondatban leírná mi az a busybox,és mire jó?

OnePlus nord 2t

(#11889) Sanyi.mTs válasza #40993792 (#11867) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ez érdekes, mert:
samsung galaxy ace-n 2.3.6 alatt tökéletesen működik a hangfelvétel (még a másik fél hangja is jól hallható), viszont samsung galaxy s2-n 4.0.3 alatt nem találtam egy működőt sem.

(#11890) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv!
Olvasgattam visszább megint a böngészőkről.
Lenne egy javaslatom próbára, ha nem volt még: UC Browser

Nekem fantasztikusan bejön :K

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#11892) bucsupeti válasza scope2007 (#11886) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Ébresztőnek én a Sleep as Android appot ajánlom. Nekem tutira bevált. Főleg az a funkciója, hogy "óvatosan" ébreszt.
Ha pl beállítom hogy 7:00-kor szeretnék riasztást, akkor be lehet állítani hogy mennyivel előtte kezdje meg az ébresztési procedúrát. Nálam fél óra van beállítva, azaz 6:30-kor már pittyen egyet, amit nem veszel észre, alszol tovább, de igazából megindul az alvó állapotból a felébredés folyamata. Ezt a pittyegést eljátssza néhányszor, figyelve a zajokat (forgólódsze-e már stb) és gyakorlatilag amikor elérkezik a beállított időpont és adja az ébresztést, akkor már úgy nyúlsz oda a telefonhoz hogy fel vagy ébredve és kikelsz az ágyból.
Nekem nagyon bejött. Nehezen ébredek reggel, de ezzel az alkalmazással már nem is szundiztatom a telefont, mert ébren vagyok...
Meg is vettem az unlockot hozzá! Érdemes!

Ja és tud minden okosságot: matekfeladványt a szundihoz meg mindenféle ilyesmit. Rögzíti az alvás hangjait, meg a zajokról grafikont csinál, de ezek csak plusz csemegék. A legjobb ébresztőapp amivel találkoztam!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#11893) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Azt tudja valaki hogy valahogyan lekérdezhető a Play-ből hogy melyik alkalmazásokat vettem meg (melyikért fizettem)?
A telepítettek látszanak, ill. azok is amiket valaha telepítettem. Nekem az kellene hogy mik azok amiket megvásároltam.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#11894) kovi166


kovi166
tag

Melyik a leg jobb Magyar nyelvű telefon forgalom számláló? ( beszélgetések, sms, net, stb) gondolok forintban kijelzett forgalmakra.
És be állitható számla zárásra.

Kovi

(#11895) spiritex válasza zho-lee (#11890) üzenetére


spiritex
veterán

Ok, teszek még egy próbát, de legutóbb, elsőre nagyon otromba volt a Boat Browser-hez képest..De lehet, hogy elsiettem a véleményalkotást akkor, úgyhogy megnézem még egyszer :)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11896) Švejk válasza zho-lee (#11890) üzenetére


Švejk
őstag

Ezt még nem próbáltam, de a Maxthon Browser telefonra nagyon ütős. Valami elképesztően gyors, az Opera elmarad mögötte, a Dolphin csak valahol kullog hozzá képest.

(#11897) air válasza zho-lee (#11890) üzenetére


air
nagyúr

Nekem a Naked Browser-en kívül egyik sem jön be.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11898) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Remelem tudtok segiteni. Egy masik topicban irta v.ki, h letezik egy app ami a lefenykepezett szoveget leforditja adott nyelvre.

Hallott mar rola v.ki?

(#11899) twine válasza No.01 (#11898) üzenetére


twine
addikt

Google translate ;)
galériából nem tudsz képet előszedni vele(én legalábbis nem találtam még ilyen funkciót bene),,,de ahogy írtad,,a fotózott szöveget tudja értelmezni, és fordítani :K

[ Szerkesztve ]

(#11900) zho-lee


zho-lee
addikt

és meg :
Én sem hittem el...
Kipróbáltam, és dobtam egy hátast...
Gyors, könnyen kezelhető, van a menüben exit gomb (én ezt szeretem)

OT995-ön a gyári, és az opera mini/next után felüdülés használni. :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.