Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani jó todo (task manager) programot? Már a sokadik esélyt adom az Any.do-nak, de egyszerűen borzalmas, hogy még mindig nem voltak képesek kiadni a webes felületet hozzá, a chrome extension pedig számomra nem áll kézre.

Kritériumok:
- letisztult, áttekinthető kezelőfelület és widget
- weben keresztül is lehessen menedzselni
- gyors és egyszerű automatikus szinkronizálás (okostelefonon, tableten és weben is használnám)
- lehetőség szerint ingyenes

(egyébként a Remember The Milk a legszimpatikusabb eddig, csak annak 25 USD/év az előfizetési díja)

[ Szerkesztve ]

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#11052) Giovanny


Giovanny
őstag

Én is kérdeznék,valami feladat emlékeztető appot keresek,ami adott nap/időben emlékeztet .

Zero Defect.No Compromise !

(#11053) kymco válasza Zsombe (#11051) üzenetére


kymco
veterán

Én a tnt lite-ot használom. Tud magyarul, a google fiókomon keresztül weben is szerkeszthetem, szinkronizál a fiókommal, jól áttekinthető, számomra ez a legjobb eddig. És ingyenes.

www.refujvaros.hu

(#11054) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Lehet nagy baromság, de: nincs olyan alkalmazás androidra, ami arra jó, hogy ha hívok valakit, akkor "fake" számot (esetleg előre meghatározottat) jelezzen ki nála? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11055) air válasza rizso (#11054) üzenetére


air
nagyúr

Nincs, mert ennek semmi köze a telefonhoz. Ezt a mobil hálózat végzi.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11056) SamS20


SamS20
senior tag

kicsit off lesz de azért megkérdezem :)

melyik a legjobb cloud rendszer ? természetesen pc-telefon számára.
nem fizetős lehetőséget keresek (tehát ingyé' a legjobbat :D), és a telefonról is könnyen elérhető és átlátható lenne :)

köszönöm

(#11057) Melack válasza SamS20 (#11056) üzenetére


Melack
veterán

Sokaknak a DropBox jött be, sokaknak más. Van külön topik is, ott is érdemes körbenézned.

Személy szerint DB-ot használok a Camera Uploads miatt - wifin feltölti a képeim a felhőbe, majd onnan a gépre. Én nagyon de nagyon szeretem ezért is.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11058) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. Nem tudom van-e egyáltalán ilyen app. Olyan programot keresek, amelynél be lehet állítani a napi pénzügyi limitet, és a felvitt értékek mellett, kiírja hogy mennyivel vagy pluszban avagy mínuszban és ezt így folytatja tovább...

iPhone 5S

(#11059) rizso válasza SamS20 (#11056) üzenetére


rizso
addikt

Én dropbox mellett még sygarsync-et használok (utóbbi alapból 5GB online tárhelyet ad) :)

air: Kár...Azt hittem, hogy most már vannak ilyen "átverős" alkalmazások is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11060) atike válasza SamS20 (#11056) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem is a Dropbox jött be. Igen, nagyon király a Camera Upload is, de ismerősökkel is ezen keresztül szoktunk ezt-azt (nem túl nagy dolgokat) "küldeni"... :)

(#11061) helixP válasza Zsombe (#11051) üzenetére


helixP
nagyúr

Google naptár...?

(#11062) SamS20


SamS20
senior tag

köszönöm szépen. a további kérdéseket a megfelelő topikba tettem fel :)

(#11063) LonGleY válasza rizso (#11059) üzenetére


LonGleY
veterán

Előbbi meg 1 óra alatt 20 GB fölé emelhető ingyen, és sokkal normálisabb. :]

(#11064) ktamas55 válasza Giovanny (#11052) üzenetére


ktamas55
tag

Erre szuper jó a "color note" nevű program.
Napi emlékeztetők és ismétlődők is állíthatók benne. Van magyarított változata is.
Keress rá, én sajnos nem tudok linkelni.

(#11065) SamS20


SamS20
senior tag

nem találtam ilyen topikot, de melyik böngészőt ajánlanátok böngészésre ? jelenleg chrome,beépített(nexus),firefox,opera(mobilnet) van fel telepítve, viszont gondolkodom a maxthon és a dolphin felrakásán is hogy le tudjam tesztelni.

nektek mi a kedvenc böngészőtök ? :)

(#11066) LonGleY válasza ktamas55 (#11064) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogyne tudnál....

SamS20: Opera Mobile vagy Mini, nem kétséges. A Dolphin a Facebook oldal nézegetésére jó. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#11067) mttssz válasza SamS20 (#11065) üzenetére


mttssz
senior tag

Opera (Mini).

(#11068) maross válasza SamS20 (#11065) üzenetére


maross
veterán

en nagy google fan vagyok, de a chrome gyalazat mobilon az opera mellett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11069) siofok válasza SamS20 (#11065) üzenetére


siofok
őstag

boat browser. ;)

LonGleY dolphin miért jobb a face-re?lehet kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#11070) Zsombe válasza helixP (#11061) üzenetére


Zsombe
senior tag

Google naptár kiváltására Business Calendart használok. Viszont jó todo menedzsert még nem találtam. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#11071) LonGleY válasza siofok (#11069) üzenetére


LonGleY
veterán

Mert olyan, mint a natív kliens, csak épp működik is..

(#11072) Jarod1 válasza SamS20 (#11056) üzenetére


Jarod1
addikt

hát én sok cloudot néztem meg de a box.com jött be, és mivel xperia a teló, 50 Giga tárhelyt kaptam,,,,,sosem fog megtelni:) ;]

(#11073) rizso válasza LonGleY (#11063) üzenetére


rizso
addikt

20GB fölé? Hogyan? Jöhet privátban is (hacsak nem az 500MB/fő megoldásra gondolsz):)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11074) LonGleY válasza Zsombe (#11070) üzenetére


LonGleY
veterán

Próbálj rá a Catch notes-ra! A legjobb, webre is szinkronizáló jegyzetelő, de emlékeztető is van benne, és lehet közösködni benne más felhasználóval netkapcsolat segítségével (kollaboráció).

rizso: banyek, keresés jobb felül: dropbox tárhely

[ Szerkesztve ]

(#11075) SG3rg0 válasza rizso (#11073) üzenetére


SG3rg0
őstag

Van egyszerűbb megoldás is 20gb fölé tenni a tárhelyet, 5 perc.... ;]

(#11076) LonGleY válasza SG3rg0 (#11075) üzenetére


LonGleY
veterán

Ja, ha fizetsz érte.

(#11077) Musaka válasza SG3rg0 (#11075) üzenetére


Musaka
senior tag

Hogyan? Master Card kell hozzá :)?

(#11078) SG3rg0 válasza Musaka (#11077) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nem, nagyon nem. Privi!

(#11079) spiritex válasza ra^ven (#11046) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam 4.1.1 alatt tökéletesen működik a Recent app dolog. Ki is próbáltam most. megnyitottam a Boat browser-ben 3 lapot, mindegyikbe belementem pár mélységgel (pl. ipon/tápegységek/fsp), a számológépben csináltam egy hosszú egyenletet, ill. a QuicPic-ben egy konkrét mappa konkrét képén hagytam. Lezártam a táblát és vártam 2 percet és mindegyiket ott tudtam folytatni, ahol hagytam. Egyértelmű, hogy nem a Back gombbal léptem ki egyikből sem, hanem a Home-al... Nem tudom neked milyen rendszer alatt nem megy, és hogy a Home-al léptél-e "ki" egy-egy programból, mert mondom, nálam szépen megy.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11080) Musaka válasza SG3rg0 (#11078) üzenetére


Musaka
senior tag

Várom. Tényleg érdekel.

(#11081) rizso válasza LonGleY (#11074) üzenetére


rizso
addikt

Szóval lényegében a meghívós módszeren alapuló megoldásra gondolsz...

zerge861: természetesen free verzióra gondoltam ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11082) LonGleY válasza SG3rg0 (#11078) üzenetére


LonGleY
veterán

Sajnos te a 2 éves akcióról beszélsz, én viszont a végleges, meghívó alapú bővítésről. Mivel HTC-m lett, így most mindkettővel együtt 42 GB-os az accom.

rizso, igen, az az, ami egyedul gyorsan kivitelezhető, hamar megvagy vele. mi bajod vele? működik, egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#11083) SG3rg0 válasza LonGleY (#11082) üzenetére


SG3rg0
őstag

Dropboxnak nincs végleges fiókja, free be. Benne van a szerződési feltételekben mikor elfogadtad. Tehát örök élet Dropboxra berendezkedni fölösleges.

(#11084) akcsy


akcsy
tag

Sziasztok! Létezik olyan alkalmazás ami meg tudná erősíteni a wifi jelet?? Mert sajnos néha a szobámban alig lát, van, hogy meg is szakad... Mindegy hogy fizetős vagy sem... :)

(#11085) chab7 válasza raziel01 (#10978) üzenetére


chab7
addikt

Pedig vannak ilyen "elvetemültek" - köztük én is - akik igencsak kihasználják az okostelefon adta lehetőségeket és amit csak tudnak kihoznak belőle.
Nálam is 200 fölötti app van fent és még csak véletlenül sincs közte egyazon feladatra több (max néha plusz egy amit tesztelek hogy hátha jobb az előzőnél). Viszont rengeteg különböző feladatcsoportban dolgozó app van fent. Pl túrázáshoz navi, gombahatározó, növényhatározó, stb. vagy utazáshoz vasúti, bkv, reptéri menetrend, autós navi, repülőgép tracker, stb.
Aztán az érdeklődési körömhöz kapcsolódó programok, pl csillagász AR app stb, aztán még ott vannak a távirányítók a gépen levő film és zene távirányításához. Ezek mind azon a 20 alap appon felüli dolgok amit én is egyet értek hogy kell egy alap telefonra. Na meg pluszban nekem még van egy nagy adag ami a műholdas hobbihoz kapcsolódik ;) ) Ja és játék is van vagy 10-15 amivel játszogatok várakozós időben. Ezek mindig cserélődnek.
Szóval nem mindenkinek úgy van 200 fölött hogy mindenből 4-5 ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#11086) rizso válasza LonGleY (#11082) üzenetére


rizso
addikt

Nincs vele bajom, csak azt hittem van valami még gyorsabb/egyszerűbb módszer is. HTC-s módszer micsoda? Vagy csak új HTC készülékekre vonatkozik?:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11087) pepe091 válasza akcsy (#11084) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nincs, ez nem app kérdése.

(#11088) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Korábban írta valaki, hogy ha nem akarom megvenni a PowerAmp-ot akkor 15 naponta újra kell csak rakni a trial verziót. Na én újraraktam és ugyanúgy azt írja ki, hogy fizessek érte. Valamit kéne csinálni vele esetleg? :F

(#11089) spiritex válasza Vasinger! (#11088) üzenetére


spiritex
veterán

Próbáld meg törölni az adatait az Összes app listában.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11090) k850 válasza Vasinger! (#11088) üzenetére


k850
addikt

Törlöd az alkalmazást, majd újraindítod a készüléket és telepíted a mentett apk !
Egyébként most 888 Ft [link] egy doboz cigi! :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#11091) Vasinger! válasza k850 (#11090) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát lehet megveszem. Mert ezt tényleg rendszeresen használom és valószínűleg a későbbi készülékeimen is fogom.

(#11092) k850 válasza Vasinger! (#11091) üzenetére


k850
addikt

Állítólag, infó: magyarul is elérhető lesz a Poweramp
Nagyon ideje volna! :K

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#11093) LonGleY válasza k850 (#11092) üzenetére


LonGleY
veterán

Teljesen mindegy, nem olvasgatjuk a felületét, ez csak egy zenelejátszó a megfelelő piktogrammoggal.

Ráadásul nem értem a nagy felhajtást körülötte: épp most akartam róla írni, hogy egy fos a widget-je minden szépítés nélkül, alig reagál a gombok megnyomására. A PlayerPro-é nagyságrendekkel jobb. Az n7 még versenyben van, annak van a leggyorsabb felülete és widget-je, ráadásul minden külső app nélkül gyönyörűszépen beépülhet a lock screen elé.

A hangzás fog dönteni (mindenféle equalizeres hülyülés nélkül), de a Poweramp a jelen pillanatban hullott ki a legjobb zenelejátszó címért folytatott küzdelemből.

[ Szerkesztve ]

(#11094) Vasinger! válasza k850 (#11092) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na akkor még inkább megérte megvenni most. :R

(#11095) SamS20


SamS20
senior tag

teszteltem mobil adat forgalom szempontjából is a maxthon-t firefoxot és a dolphint.

a firefox kb haldoklott, és sokat is evett szóval az ment a levesbe. maxthon és dolphin között még majd tesztelgetek kicsit :)

(#11096) LonGleY válasza SamS20 (#11095) üzenetére


LonGleY
veterán

Adatforgalom szempontjából az Opera Mini-t nem fogják lenyomni, de nem is kezeli úgy a komolyabb scriptes oldalakat úgy, mint a Mobile verzió. Talán még a UC Browser (Juci :]) az, ami elég jókat tömörít, abból is van normál meg mini.

[ Szerkesztve ]

(#11097) spiritex válasza LonGleY (#11093) üzenetére


spiritex
veterán

"...épp most akartam róla írni, hogy egy fos a widget-je minden szépítés nélkül, alig reagál a gombok megnyomására. "

:DDD Azért nem kéne így általánosítani, mert nálad szarul működik! Hidd el nem mindenkinél ilyen. Én már 2 éve használom, megvettem, mert szerintem a legjobb lejátszó, és semmi olyasmi nincs, amiről te beszélsz... Úgyhogy még egyszer: :DD

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11098) LonGleY válasza spiritex (#11097) üzenetére


LonGleY
veterán

Hagyjuk már ezt, számítottam erre a válaszra. Egymás mellett nyomom a három widgetet, fej-fej mellett tesztelődnek ugyanazon az egymagos 1 GHz-es gépen, Apex Launcher alapokon. Lehet ez erősebb gépen nem jön ki ilyen élesen, de a widget reakcióidők közti különbség kézzelfogható.

[ Szerkesztve ]

(#11099) sumsang válasza dulifiO (#10992) üzenetére


sumsang
aktív tag

(#11100) spiritex válasza LonGleY (#11098) üzenetére


spiritex
veterán

Még egyszer mondom: nálad!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.