Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) petipetya válasza royalka (#11447) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elvileg a telefon kéri majd a jelszót a következő szinkronizálás során.

"nincs rá lezsóidő"

(#11452) royalka válasza petipetya (#11451) üzenetére


royalka
őstag

Ezt írja: "A szinkronizálással jelenleg gondok vannak. hamarosan újra fog működni"

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#11453) maross válasza sumsang (#11439) üzenetére


maross
veterán

5.9-et ir nalam. 1sor, 9 ikon.

szerk: Hogy lehet screenshotot nyomni telon? :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11454) sumsang válasza maross (#11453) üzenetére


sumsang
aktív tag

Az már jónak tűnik,..... deee akkor nálam mitől lehet soxorosa :F ....majd kiderítem! :)

kikapcs. gomb és a hangerő le együttes megnyomásával

[ Szerkesztve ]

(#11455) royalka válasza petipetya (#11451) üzenetére


royalka
őstag

Sztem a rommommal van a gond. A Tablet egyből dobta az üzit.. Shit, újratelepítés szaga van.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#11456) batai15


batai15
félisten

Üdv megint! mivel lehet megoldani hogy a galériámba a képek diavetítésben elinduljanak?
CSináltam egy dokkolót a telómnak és azt akarom elérni hogy a diavetítés elinduljon, este meg az óra alkalmazásom.
Köszi.

(#11457) maross válasza sumsang (#11454) üzenetére


maross
veterán

Nemigazan akar osszejonni. Mit kene latnom? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11458) nimfas válasza morfondőr (#11446) üzenetére


nimfas
addikt

Ezt írtad: "Üdv mindenkinek!
Egy olyan appot keresek, amivel a belső tárhelyen lévő kiválasztott mappákat egy tetszőleges felhő alapú tárhelyre szinkronizálja.
Előre is köszi a tippeket!"

Erre pont jó a Foldersync, max annyit kell csinálnod, hogy az sd-re csinálsz egy sync mappát, azon belül 1 dropbox, 1 box, 1 SugarSync, 1 Skydrive...stb mappát és a szinkronizálandó file-okat beleteszed.
Ezt 1x kell megcsinálni rendesen.

Gondolom ha 1 mappán belül vannak almappák azt már simán szinkronizálja.

Ez az egész mappaszerkezet szerintem megvan 5 perc alatt és nincs gond vele.

Üdv.

Ha valakinek van ennél egyszerűbb megoldása szóljon :)

(#11459) morfondőr válasza nimfas (#11458) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem azért kell, mert a telefon belső memóriáját használom, nem SD kártyát. Így ha vmi van a telóval, bukom az összes rajta lévő file-t. A különböző appok mappáit (amiben tárolják a beállításokat, mentéseket stb.) nem tudom áthelyezgetni, hanem a gyökérben vannak. Ebből elég sok van és azokat macerás egyenként párosítgatni, viszont az egész SD-t nem akarom szinkronizálni, mert pl. zenékről, videókról, képekről nem kell biztonsági mentés.
Azért írtam választ, hátha neked sikerült a foldersync-ben az, hogy kijelölsz pl. 20 mappát, hogy azokat szinkronizálja.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#11460) nimfas válasza morfondőr (#11459) üzenetére


nimfas
addikt

Akkor marad a root és egy recovery progival hetente-naponta csinálsz egy mentést, nekem a teljes rendszert kb. 5-8 perc alatt mentette le (HTC Sensation).

A beállításokat egyébként is csak root-olt telóval tudod menteni, legalábbis én úgy tudom.

Milyen telód van hogy ennyi a belső ram-ja, hogy a videók, zenék, képek is ott vannak tárolva?

[ Szerkesztve ]

(#11461) air válasza morfondőr (#11459) üzenetére


air
nagyúr

"Így ha vmi van a telóval, bukom az összes rajta lévő file-t."

Csak úgy magától nem lesz semmi a telóval. Ha valamit buherálsz, előtte csinálj teljes mentést, és nem érhet meglepetés. Amit te szeretnél arra konkrét megoldást nem fogsz találni. Szerintem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11462) bubi92


bubi92
őstag

hívás rögzítésre milyen app-ot ajánlanátok?

(#11463) punky10 válasza bubi92 (#11462) üzenetére


punky10
addikt

Semmilyet. Az android nem enged hozzáférést külső appnak a hiváshoz, igy max a mikrofonnal tud rögzíteni, ami viszont a másik fél hangját nem igazán tudja megfelelő minőségben felvenni. Ez valami biztonsági marhaság a Google részéről.
Nem szereti a konkurenciát, elég ha Ő figyel, hallgat bennünket... :DDD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11464) #40351744 válasza bubi92 (#11462) üzenetére


#40351744
törölt tag

Kernel függő dolog, azt hiszem. Olyan kernelt kéne keresni a telefonhoz, ami támogatja a kétoldali hívásrögzítést.

(#11465) wardemi


wardemi
senior tag

Szükségem lenne egy tűzfal progira a telóm rootolva van ez nem gond viszont droidwall-t próbáltam asszony Gio-án működik az én galaxy nexus-omon viszont nem.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#11467) sumsang válasza bubi92 (#11462) üzenetére


sumsang
aktív tag

CSiPsimple Elsősorban VoIP-os telefonálásra használatos app, melyről vezetékes/gsm hívásokat is lehet indítani/fogadni. Van rajta olyan opció, mely képes a kétoldali beszélgetések waw fájlban történő rögzítésére.

(#11468) nimfas válasza punky10 (#11463) üzenetére


nimfas
addikt

Ez így nem teljesen igaz. Nekem a gyári ics-vel nem engedte, root-olva és feltéve az Elegancia romot, automatán rögzíti a beszélgetéseket (kikapcsolható) wav (és nem waw;-)) vagy mp3 formátumba tud menteni.

Szűval valóban rom, vagy kernel függő a dolog.

(#11469) sumsang válasza nimfas (#11468) üzenetére


sumsang
aktív tag

Szóval (és nem Szűval :-)) köszönöm hogy kijavítottál a wawv fájl írásában.

[ Szerkesztve ]

(#11470) kymco válasza punky10 (#11463) üzenetére


kymco
veterán

A főzött romok sem képesek rá?

www.refujvaros.hu

(#11471) Ronyn válasza morfondőr (#11459) üzenetére


Ronyn
senior tag

Appok adatainak mentésére próbáld a Datasync-et
---
Valami olyan app van ami a ICS-ben az értesítési sávot visszaváltoztatja fehér alapúra fekete betűkkel, és külön választja az állandó értesítéseket (pl. Akksi állapot CPU terhelés stb), az eseti figyelmeztetésektől (uj hívás /üzenet).
Lehetőleg nem komplett launcher kellene?

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#11472) sumsang válasza nimfas (#11468) üzenetére


sumsang
aktív tag

Pl. a csipsimple gyári ics-vel (root nélkül is ) képes a kétirányú és jó minőségű hangrögzítésre, de csak wawv fájlban :-))

[ Szerkesztve ]

(#11473) punky10 válasza nimfas (#11468) üzenetére


punky10
addikt

Ezt nem tudtam. Bár inkább kernel-függő lehet. Régebben már kiprobáltam pár ROM-ot, amik zárt BL-en mennek, de egyikkel sem ment rendesen. A másik fél hangját alig lehetett hallani.

sumsang:Köszi ezt én is kiprobálom..

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11474) nimfas válasza punky10 (#11473) üzenetére


nimfas
addikt

Samsung... jóvanna... nekem van mentségem, hogy angol bill-en írok :-P

De a WAV-ot sokan rosszul írják, és szexualizálta a szemem :-)

Punky10: én is meglepődtem mikor észrevettem a programot, na mondom ez úgyse megy.... és csodás módon mégis ment.....

(#11475) tigri44 válasza SziberTomi (#11425) üzenetére


tigri44
tag

Cash Droidnál a bevétel vagy kiadás opció helyett válaszd az átvezetést ott meg tudod adni melyi számlára vagy kp.-ra akarod tenni.Erről a napi limtről írhatnál eddig nem találtam meg!

(#11476) SziberTomi válasza tigri44 (#11475) üzenetére


SziberTomi
tag

Szia. Az alkalmazásban a + (tranzakció) jel mellett vagy egy dolláros pénzeszsák, abba lépj be. Ott találhatók a költségvetések. Beállítottam ott egy napi limitet, napi 5,85 euro lehet a kiadás. Naponta nézi, február 1.-én fejezze be. És mutatja is ott zöld csíkkal, hogy adott napokon mennyit használtam el a limitből. De arra lennék pl. most kíváncsi, hogy mennyivel vagyok most akkor +-ban? Mennyi halmozódott fel? Ezt nem találom sajnos sehol.

iPhone 5S

(#11477) Deck


Deck
titán

Tudna valaki segíteni vagy irányt mutatni abban, hogy hogyan tudnék egy .apk-t magyarítani?
Másik ami még érdekelne az a systemui.apk szerkesztése és módosítása. Van erről valahol valami?
Előre is köszönöm :)

PS5

(#11478) punky10 válasza Deck (#11477) üzenetére


punky10
addikt

Keresd meg a magyaritott alkalmazások topicját. Ott elég dok segítséget tudnak adni.

[link]

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11479) stefi68 válasza punky10 (#11478) üzenetére


stefi68
addikt

A jó link a Magyarított alkalmazások topikhoz :)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11480) darvinya válasza Deck (#11477) üzenetére


darvinya
titán

Mit szeretnél a SystemUI-ban magyarítani?
Enyémben már van magyar.
A Sony-s SystemUI-hoz kell a Sony aláírás is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11481) Deck válasza darvinya (#11480) üzenetére


Deck
titán

Szerkeszteni, módosítani szeretném. Pl: ikonok,méret,óra,melyik oldalt legyenek fenn, szín, stb. Ilyenek szeretnék.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#11482) sumsang válasza tomy86 (#11444) üzenetére


sumsang
aktív tag

Köszi, asszem ez az app a legszimpibb minden tekintetben, Egy bajom azért van vele, hogy az állapotsoron az akksi töltöttségi szintje kék színű, ami elég nehezen látható a fekete háttérben. Nincs esetleg valahol elrejtve vmi fehérítési lehetőség :))

(#11474) nimfas, Remélem (Neked is) rendbejött már a szemed :Y :C

(#11483) tomy86 válasza sumsang (#11482) üzenetére


tomy86
addikt

Az ikon színét meg tudod változtatni. A widgetsoidban van egy "theme" menüpont az alsó sorban a widgetek kiválasztásnál. Azon belül a "choose icon color" menüben bármilyen színt beállíthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#11484) tomy86 válasza tomy86 (#11483) üzenetére


tomy86
addikt

Közben rájöttem, hogy nem az ikon színét akarod változtatni, hanem az akku %-os szintjének kijelzését, úgyhogy ugyanott a "color label" menüben tudod a színt állítani.

(#11485) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Valaki használja a google drive ikonját vagy widgetjét? Nekem csak egy mappa alakú full szürke ikon. Ennél nincs vmi szebb?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11487) zozyk válasza tonyqa23 (#11485) üzenetére


zozyk
addikt

Nálam is megvan a normális zöld-sárga-kék ikon...

(#11489) Sanyi.mTs válasza LonGleY (#11445) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

widgetbe is kirakható, vagy csak status bar-ba?

(#11463) punky10
samsung ace-n 2.3.6 alatt működött a telefonbeszélgetés felvétele. mindkét fél hangja normális volt. most samsung s2-n 4.0.3 alatt nem találtam megfelelő programot.

(#11490) Jarod1


Jarod1
addikt

hogy tudnám az egszerűen elérni hogy a naptárban lévő névnapok ne jelezzenek éjfélkor, mind a 365 napban van szóval egyenként lassú lenne, egésznapos esemény egyébként..

(#11491) tonyqa23 válasza #40993792 (#11486) üzenetére


tonyqa23
senior tag

[link]Nem tettem föl semmilyen ikonpakkot. Csak azt akartam kirakni főlapra, ami ott van a menüben, mikor tovább lapozunk az alkalmazásoknál. moduloknak van nálam írva. Szóval ott van neki ikonja, mégpedig úgy néz ki, h egy nagyobb fehér állított téglalapon egy fekete nyíl, és alatta kicsiben a színes kis 3szög. De mikor kiteszem a főoldalra, akkor átváltozik egy mappa alakú szürke valamire. Mintha egy képszerkesztőben lenne egy skin nélküli objectum.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11493) sumsang válasza tomy86 (#11484) üzenetére


sumsang
aktív tag

Köszi, azokat megtaláltam. A képen felül sárgával bekarikázott staus bar kijelzésre gondoltam, hogy azon a kék színen és picit a méretén szerettem volna változtatni, de azt sajna nem engedi :(

(#11494) tonyqa23 válasza #40993792 (#11492) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Szoval ami a bal oldalon van, arrol van szo.Tudom már, mire gondoltatok, ha a menüből rakom ki az ikont, akkor nálam is rendesen a 3szög alakú jelenik meg. Drive felirattal. De ha modulok közt lévőt akarom kitenni, akkor átvált erre a szürke mappa formára, my drive felirattal. Viszont a dropbox ugyanezzel a módszerrel teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11495) Ronyn válasza Jarod1 (#11490) üzenetére


Ronyn
senior tag

Webes felületen kapcsold ki a naptárhoz tartozó értesítést

Ego sum... Ronyn 🧔

(#11496) tomy86 válasza sumsang (#11493) üzenetére


tomy86
addikt

Azt nem használom, de most megnéztem és arra én sem találtam beállítási lehetőséget.

(#11497) royalka


royalka
őstag

Jó reggelt. A szuper időjárás miatt szeretnék, egy szép előre jelző widget-et. Probáltam már az időkép, aix weathert. A weather live tetszik, de a widgetbe nincs előrejelzés. Jó lenne ami az órával eggyütt van. Kerestem már play-n párat, de nem találom az igazit. az se lenne baj ha gps alapján lokalizálna. :DDD. Összeségébe: óra+aktuális idő ikonnal+előre jelzés.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#11498) handrash válasza royalka (#11497) üzenetére


handrash
őstag

pl.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#11499) petipetya válasza royalka (#11497) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az 1weather tudja az aktuális és az óránkénti jelzést is egyszerre. Most ezt használom.

"nincs rá lezsóidő"

(#11500) basaja válasza royalka (#11497) üzenetére


basaja
senior tag

neked az eWeather HD kell...mindazt tudja,amit keresel,sőt sokkal-sokkal többet is...igaz fizetős,de cserébe pontos,szép és sokrétű szolgáltatást nyújt:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.