Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) spuros válasza dokee78 (#10598) üzenetére


spuros
őstag

+ (#10599) kymco

Köszönöm. Sejtettem, hogy root kell hozzá. Az még belefér. Köszi..(:

[ Szerkesztve ]

(#10602) zozyk


zozyk
addikt

Dropbox plugin TC-hez

spuros
Ha visszakeresel,nemrég írtam hogy melyik fájl tartalmazza a wifi jelszavakat,ha van root-od,abban megtalálod majd...

[ Szerkesztve ]

(#10603) atillaahun válasza zozyk (#10602) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha nincs akkor meg kimásolja ADB-vel a fájlt.
...
Telefonon Beállítások > Fejlesztői lehetőségek > USB hibakeresés > bekapcs.
Telefont összeköt a PC-vel USB-n. Telepítve kell legyenek a telefon driver-ei.
PC-re ADB felrak egy mappába.
Parancssor elindít, és belép az ADB könyvtárába. Majd ott:
adb pull /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

... és elméletileg ott terem a jelszavas fájl az ADB könyvtárában.

[ Szerkesztve ]

(#10604) kymco válasza busman (#10600) üzenetére


kymco
veterán

Egyetértünk.

www.refujvaros.hu

(#10605) oriic válasza mondomén (#10407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mi van tényleg. 4 programot használtam, mindent a leírások alapján, és mégsem működik egyik sem...Feladom... :W

Live-Die-Respawn

(#10606) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Olyan programot tud valaki, hogy rajzpadként tudjam használni a tabletem Photoshophoz?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10607) spiritex válasza oriic (#10605) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor beallitottad az mpc-hc-ben a web interface alatti dolgokat. Listen to port es Enable compression melle pipa, a tobbi melle pedig nem, ugye?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10608) attiati


attiati
veterán

Létezik valami nagyon jó (offline is használható) Budapest útvonaltervező (elsősorban bkv)

És egy gyalogos GPS, amibe beütöm az úti célt, és mint egy hülyegyereknek mondja, hogy hol melyik utcában merre forduljak és hogy a Móricz Zsigmond körtéren melyik villamosnak hol a megállója méterre pontosan?

(#10609) oriic válasza spiritex (#10607) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Ezek után ellenőrzöm a böngészőben:

http://localhost:13579/

http://192.168.0.101:13579/

Bejön a MPC webes gui-ja...

Na most telefonon megadom IP-t, és nem csinál semmmit. Egyik programmal sem. :(

Live-Die-Respawn

(#10610) #13110016


#13110016
törölt tag

üdv! Tegnap feltettem a dropboxot a telefonra is meg a gépre. regeltem is egy accot. Olyan kérdésem lenne hogy pl a gepen megnyitom a programot es a mappaba ami a sajat vinyomon van oda masolok képeket azt egybol fel is tolti FTP-re?

(#10611) Des1gnR válasza attiati (#10608) üzenetére


Des1gnR
őstag

Okosan utazom - SmartCity Bp

locaLpatrioT: Igen az egyből felkerül a DB szerverre :K

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10612) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Létezik olyan progi, amivel androidos telefonnal a wifi jelszavát lehet feltörni?
Szeretném megtudni, leellenőrizni a sajátom mennyire biztonságos.
Ha létezik melyik ez a program, ami használható is erre? :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#10613) #13110016 válasza Des1gnR (#10611) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szuper! De akkor minek a totál commanderhez az a db plugin? Telefonon megnyitom a dropboxot es ott bemasolom... gondolom az is megy egyből fel az ftp-re?

(#10614) Des1gnR válasza #13110016 (#10613) üzenetére


Des1gnR
őstag

Gondolom TC-ben meg lehet nyitni az egyik oldalba a DB-ot, másik oldalon egy másik mappát és áthúzni. Aki már úgy is TC-zik annak ez a legegyszerűbb. Persze telóról is megy egyből ftp-re.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10615) #13110016 válasza Des1gnR (#10614) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igaz! Nagyon köszönöm a segítséget.

(#10616) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Aki tud telefonról számítógépen lejátszani flac-ot dlna-n keresztül, milyen programot és kodeket használ gépen?

(#10617) sumsang válasza VANESSZA1 (#10612) üzenetére


sumsang
aktív tag

Ez egy igazi szőke nős kérdés volt :)))

(#10618) atillaahun válasza sumsang (#10617) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem se nem szőke, se nem nő.

- Egyébként nincs ilyen program. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10619) #99546112


#99546112
törölt tag

Létezik olyan alkalmazás, ami automatikusan egy megadott időpontban lenémítja a telefont és egy másik adott időpontban visszateszi rá a hangot?

(#10620) stickermajom válasza VANESSZA1 (#10612) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha nem 'admin', vagy 'default' a jelszavad, nem lesz gond :D

(#10619) Noá: Tasker (és még csillió hasonló dolgot tud)

[ Szerkesztve ]

(#10621) Des1gnR válasza #99546112 (#10619) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én ezt: AutomateIt szoktam javasolni, de ha visszaolvasol egy kicsit akkor találsz még bőven.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#10622) atillaahun válasza #99546112 (#10619) üzenetére


atillaahun
veterán

Talán a Profile Scheduler a legegyszerűbb.

(#10623) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszönöm! :)

(#10625) ra^ven válasza #99546112 (#10619) üzenetére


ra^ven
senior tag

Én a Timeriffic-et javaslom, ezt használom, nagy megelégedéssel. :K
Sok más egyéb funkciót is be lehet állítani, mikor mit kapcsoljon ki illetve be.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10626) Musaka válasza VANESSZA1 (#10612) üzenetére


Musaka
senior tag

Lehet hogy marhaság, de én ezzel néztem meg a Wifi hálom.
Ha NoVulnerabale ír ki akkor oks.

(#10627) #99546112


#99546112
törölt tag

Az automatelt nem értem, itt csak azt engedi beállítani, hogy milyen üzemmódok legyenek, de hogy magától némára kapcsoljon vagy normál hang+rezgés módra, azt nem. Benne vannak ezek, de ezzel nem lehet beállítani az időpontot. Legalábbis én nem találom, megpróbálok más tippet.

(#10628) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok. Ha nem gond ide is berakom a kérdésemet. Kicsit talán jobban pörög ez a topic. "Gondom a háttérkép beállításával van. Galériából szeretnék képet megjeleníteni mint háttérkép, ott van a "körülvágás" lehetősége. Ezt is beállítom és utána azt veszem észre, hogy nem csak egy kezdőlapra teszi fel hanem mind háromra elnyújtja(nekem 3 van beállítva kezdőlapnak). Mit tudok csinálni, melyik beállítással kell variálnom?" Előre is köszönöm a válaszokat.

(#10629) Mr X válasza Petreszku (#10628) üzenetére


Mr X
veterán

Alapból nem tudsz a különböző homescreenekre más-más hátteret kirakni. Tuti van rá megoldás, majd valaki linkeli, de az alap androidos verzió az, hogy egy képet görget a homescreenek lapozásakor.

(#10630) vizslakutya válasza Petreszku (#10628) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ebben [link] van olyan lehetőség amit te keresel.
(szvsz + ez az egyik legjobb launcher,ha nem a legjobb :C )

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#10631) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Froyora a hivatalos FB app nem túl jó, lassú, nem frissít, még wifi alól is.

Van valami alternatívája? Most böngészőből használom. Van arra lehetőség hogy korábbi verzióra frissítsem? Azóta ilyen amióta jóhiszeműen feltettem a Play által felajánlott friss verziót.

Let the Zone take me if I am.

(#10632) Mr X


Mr X
veterán

Srácok, nem tudom, mennyire általános hiba, de gondoltam szólok.

GPS Status & Toolbox

A program telepítése után hirtelen megugrott az akkufogyasztásom. Ellenőrizve a beállításokban kiderült, hogy a fogyi 33%-át ez az app okozta, úgy, hogy nem is futott, ráadásul a GPS-em is ki volt kapcsolva.

(#10633) SamS20


SamS20
senior tag

van valakinek ingressre meghívója ? :) nagyon meg köszönném :)

(#10634) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Esetleg valaki tud hasonló programot mint a Koin ?

(#10635) LonGleY válasza kutga (#10631) üzenetére


LonGleY
veterán

Böngészőből a legjobb használni, Dolphin alól. Annál nem találsz jobbat.
Opera Mobile böngészni, Dolphin csak FB-ozni.

[ Szerkesztve ]

(#10636) kutga válasza LonGleY (#10635) üzenetére


kutga
nagyúr

Ok, kipróbálom.

Let the Zone take me if I am.

(#10637) quailstorm válasza Musaka (#10626) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ez elég rossz. Bruteforceol WiFi-n szótár alapú jelszavakat. Elég keveset. Arra esély hogy ez valamit érjen, 0.001%.
Ha valaki komolyan gondolja a WiFi törést akkor vagy X86 alapokon gondolkozik, vagy Nokia N900-zal csinálja.
Igazából a WiFi chipekhez nincsen csak normál használathoz driver, ezért nem tudtok törni. Mondjuk Galaxy S2-re már dolgoznak az ügyön. De ott is csak monitor mode lett, ami N900-ban az alap driverrel is megy. Ebben a módban bármelyik, vagy akár az összes közelben lévő WiFi hotspot csomagjait elfoghatjuk elemzésre. Max nagy forgalmú WEP titkosítás törésére lehet jó.
WPA handshake-hez, vagy gyors WEP töréshez kell csomag injektálás, ami nem támogatott android operációs rendszeren. Továbbá még az N900-am is csak a munka egy részét végzi el, úgymond hazaviszem vele a félkész jelszót, aztán géppel kell visszakódolni. Még a WEP jelszavát is nehezen szedi vissza ha 64 bites, mással nem birkózik meg. WPA-hoz meg szótárakat használok, kis sikerrel. Ott lehet jó jelszóval rendesen védeni.
Ami gyenge pont az a WPS PIN lehet, de akkor a helyszínen kell tartózkodni kb 8 órát, de bármit feltör.
Szóval droid+WiFi törős app=fake. Érthető?

(#10638) #99546112


#99546112
törölt tag

Tudtok olyan GPS alkalmazást, ami hangal navigál? Mert a kugli térképes navi csak hang nélküli, tehát csak mutatja az utat.
Köszi :)

(#10639) club1 válasza #99546112 (#10638) üzenetére


club1
veterán

Sygic hangos. De szerintem a Maps-nak is hangosnak kell lennie. Nem vagy BT kihangosítón?

(#10640) kutga válasza #99546112 (#10638) üzenetére


kutga
nagyúr

A Maps is hangos navi módban.

Let the Zone take me if I am.

(#10641) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki használni normálisan a dropbox plugint TC-hez?
Én azt gondoltam hogy úgy működik mint asztalinál egyik oldal dropbox masik SD kártya és csak átmásolom, mert dropboxról közvetlen mappát nem tudok exportálni.
Bejelentkezés után totalbox-ban meg csak egy online folders mappa fogad ami üres. :F

Minden alkalommal hibaüzenet, nem jó nálam.
Lenne valamilyen más lehetőség hogy dropboxról mappát húzzak le?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10642) ra^ven válasza ra^ven (#10641) üzenetére


ra^ven
senior tag

6. próbálkozás után összejött elvileg tudja másolni db-ből sd-re a cuccot.. érthetetlen. :)

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10643) attiati


attiati
veterán

google maps tényleg tud bkv útvonaltervezést és gps-t is?

éjszakai járatok is rajta vannak?
ad több különböző bkv tervet is, akárcsak az utvonalterv.hu?
meg lehet valahogy oldani offline is?

(#10644) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Ha egy app alapból SD kártyára van telepítve, Titanium Backuppal készítettem róla mentést (nem tudom pontosan hogyan kellene, simán nyomtam rá egy "mentést". Hogy hova mentette, számomra rejtély). A ROM újra telepítése után így vissza tudom állítani az adatokat?

(#10645) wardemi válasza r6man123 (#10644) üzenetére


wardemi
senior tag

Csinált magának egy mappát elvileg ha nem formázod a tárolót és az app rajta lesz megtalálja és vissza rakja a dolgokat.

*formázás alatt értem hogy a titaniumbackup mappája megmarad

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10646) r6man123 válasza wardemi (#10645) üzenetére


r6man123
senior tag

Köszönöm szépen! :)

(#10647) atillaahun válasza attiati (#10643) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen és igen.

Igen.
Igen.
Nem, offline módban nincs útvonaltervezés, csak alap térkép. De legolcsóbb mobilnettel már vígan elfut, akár korlátozottan is.

(#10648) attiati
Nem kizárt, hogy erre is van valami okosság, de nem olvastam róla, bár nem is kerestem.
Annyit tudok csak, hogy térképrészleteket lehet lementeni, hogy aztán offline és nézegethesd. Viszont ebbe tervezni nem fog tudni, az útinfót meg menetrendeket le kell neki tölteni valahonnan.

[ Szerkesztve ]

(#10648) attiati válasza atillaahun (#10647) üzenetére


attiati
veterán

De valamit olvastam, hogy buherálva offline módban is elfutkos valahogy. Erről nem tudsz valamit?

(#10649) ra^ven válasza r6man123 (#10644) üzenetére


ra^ven
senior tag

Én úgy vettem észre programokra jó, de névjegyeket és sms-eket inkább más programmal célszerű.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#10650) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!

Tudtok valami olyan appot, amivel x összeg után lelehet tiltani akimenő hívást, és az sms-eket?

szerk:
beállítások->hívás->hívás költségek-> Limit megadása, ez lehet az gondolom ugye? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.