Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) spuros


spuros
őstag

Sziasztok

Tudtok nekem mondani olyan alkalmazást ami megmutatja nekem root nélkül a telefonomban eltárolt wifi jelszavakat?

Nem akarom a melóhelyemen elkérni ismét de kéne egy factory reset a telefonomnak.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10502) Mr X válasza wardemi (#10499) üzenetére


Mr X
veterán

PH-t tudtommal egyik fórum app sem támogatja.

(#10503) wardemi válasza Mr X (#10502) üzenetére


wardemi
senior tag

Ettől féltem azért köszi jó lenne haladni pedig az egyszerűség felé :DDD

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#10504) rjg válasza OgKush (#10498) üzenetére


rjg
őstag

Igen, a superuser vagy su nem árt, ha fent van. A Play-en azt írják az app free verziójánál, hogy nem minden kernel támogatja, telepítés után futtasd le a tesztet. (Egyébként nem tudom, hogy egy FAT32-re és nem swap-re formázott micro sd kártyát hogyan tud egy android alatt futó linux kernel swap-ként használni, de lehet, hogy vannak még csodák) Ha működik írd meg, sokan örülnénk egy ilyen olcsó RAM bővítésnek. Én speciel csak ezért csináltam egy 1 GB-os swap partíciót a 32 GB-os sd-n, amiből a rendszer folyamatosan használ is 2-300 MB-ot, de ez sajnos nem befolyásolja az alkalmazások kilövöldözését, amiről az előbb polemizáltunk.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#10505) oncsi


oncsi
őstag

Üdv.

Olyan app-ot keresnék, ami a kapcsolatokhoz profilokat rak.
A gondom az, hogy asszony a melóhelyén lehalkítja a telefont, vagy rezgőre teszi, Azután úgy felejti. Én meg hivom egész nap potyára.
Azt szeretném ha valamiféle fehér listás megoldással a listában szereplők felülbírálnak az általános csengetési hangerőt.
mini Proja van és gyári 2.3.4 es az android rajta. Nem routolt a készülék de ha kell az sem akadály. Ötlete valakinek esetleg?
Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#10506) stickermajom válasza punky10 (#10475) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi, le nem esett volna magamtól :DDD

(#10507) OgKush válasza rjg (#10504) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem tudtam beüzemelni :( de valószínüleg csak én vagyok béna.

(#10508) Syd69 válasza klambi (#10480) üzenetére


Syd69
aktív tag

phono

Alma

(#10509) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Arra lennék kíváncsi hogy itt vannak e olyanok akik a telefonjukat használják fizetéshez (NFC)
Ha igen milyen appal vagy létezik ilyen egyáltalán?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#10510) ZolkoW


ZolkoW
őstag

helló!

Chrome-ban van arra valami lehetőség, hogy egyszerűen lap aljára vagy tetejére ugorjak? Operában megszoktam, tök jó lenne..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#10511) maross


maross
veterán

Egy sms-kezelot tud valaki ajanlani? Igazabol nem kell sokat tudnia, csak zavar a mostani kinezete. Ha ilyen iphone-os chat-szeruen lennenek az uzenetek, az tokeletes lenne..a mostanival 2 sms elfoglalja a full kepernyot.

szerk: az se lenne baj, ha minimalisan testreszabhato....igazabol csak a betumeretre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10512) dokee78 válasza maross (#10511) üzenetére


dokee78
félisten

(#10513) spiritex válasza ZolkoW (#10510) üzenetére


spiritex
veterán

Én a Dolphin-ban tudok még ilyet az Operán kívül, ott egy Gesture-t kell lerajzolni és ugrik. Bal alsó sarok, majd egy V betű - oldal alja, ha meg a fordítottja - oldal teteje.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10514) maross válasza dokee78 (#10512) üzenetére


maross
veterán

maris probalom :R

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10515) Melack válasza punky10 (#10465) üzenetére


Melack
veterán

Ezt megnézem. Ha beválik, akkor megéri azt a 800Ft-ot. Köszönöm a tippet! :R (vagy valami más megoldást fogok választani)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10516) ZolkoW válasza spiritex (#10513) üzenetére


ZolkoW
őstag

köszi, van Dolphin is, de a Chrome egyelőre jobban tetszik, főleg hogy asztalin is azt használom. remélem bővítik ilyesmivel :-S

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#10517) spiritex válasza ZolkoW (#10516) üzenetére


spiritex
veterán

Nem biztos, mert nekem is nagyon fontos ez a dolog és elég sok browser-t kipróbáltam már ilyen szempontból, de sajnos egyik sem tudja ezt az említett kettőn kívül, úgy látszik valamiért nem divat beleépíteni ezt a funkciót a browser-ekbe, pedig nagyon hasznos lenne.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10518) Bandi8407


Bandi8407
tag

Szevasztok! Szükségem lenne egy olyan naptár app-ra ami rendesen szinkronizálható facebookal is, mondjatok párat légyszi, nem kell hogy ingyenes legyen! A böngésző témával kapcsolatban, nem tudom ismeritek e a boat browser nevű app-ot, szerintem a legjobb érdemes kipróbálni!

(#10519) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Viber-rel kapcsolatban lenne egy gondom, hátha valamelyikőtök tapasztalt már hasonlót...

Mobilneten és az otthoni wifimen tökéletesen működik, de a munkahelyi wifi esetében nem küldd/fogad. A telón van net, minden más alkalmazás hozzáfér, gyors, stb. A szolgáltató mindkét esetben ugyanaz. Van valami ötletetek?

(#10520) maross válasza dokee78 (#10512) üzenetére


maross
veterán

Ez jo lesz, igaz egy orat eltokoltem vele. Egy dolgot nem tudok rajta valtoztatni, ahogy belepek az sms-ek koze, alapbol tobbet szeretnek megjeleniteni, de hiaba huzom kisebbre a fontot, maganak az elkulonitett blokknak a merete nem valtozik, igy is ugy is 7db uzenetblokk lathato. Siman elferne ott 10 is, tul sok a hezag.

A nevjegyzekre is van valami hasonlo bevalt progi?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10521) club1 válasza kilozsul (#10519) üzenetére


club1
veterán

Tipp: A munkahelyeden van egy router/tűzfal, amin tiltva van az ilyen típusú kommunikáció.

(#10522) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Miután rootoltam a telót,települt ugye a superuser 3.0.7 verzió. Azóta is figyelmeztet a google play hogy lehet frissíteni a 3.1.3 verzióra. De érdemes? Mert utóbbi hozzászólásaiban azt írják,hogy nem frissíti a su binary-t,nem ad engedélyt bizonyos appoknak stb. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#10523) Bandi8407 válasza kilozsul (#10519) üzenetére


Bandi8407
tag

milyen kicsi a világ! Te is Keszthely?

(#10524) spiritex válasza Bandi8407 (#10523) üzenetére


spiritex
veterán

...vagy a PH nem kicsit nagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10525) vizslakutya válasza Melack (#10515) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Felraktam tegnap ,de sehogy sem tudok vele teli képernyős fotót varázsolni amikor hívnak.Bejelöltem,mentettem,de csak a kicsi négyzetben jön ki a kép.
A képeket is lecseréltem nagyobb méretűre,de semmi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#10526) viralmind válasza oncsi (#10505) üzenetére


viralmind
aktív tag

Profile Scheduler eleg lesz a free is hozza.
Be lehet allitani profilokat akar helymeghatarozas alapjan is/pld cellainfo/wifi es a melohelyen rezgore kapcsol/ van benne feher lista amit akar fekete lista kent is hasznalhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#10527) radiator


radiator
csendes tag

Hi all!

Nemrég kóstoltam bele az androidos mobil alkalmazások készítésébe.
Van egy-két ötletem, amit megcsinálnék, de ha eszetekbe jutna olyan, amit még nem készítettek el, szívesen fogadnám!
Én főként olyan appsben gondolkodok, ami az autós utazás/közlekedés-t segítené, javítaná.
Kösz előre is!

(#10528) Melack válasza vizslakutya (#10525) üzenetére


Melack
veterán

A képek nem izgatnak, csak az, hogy ne az a lenti két használhatatlan ikon legyen a hívás fogadására/elutasítására :( De én nem találok ilyen opciót benne - vagy az csak a full verzióban van?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10529) spiritex válasza Melack (#10528) üzenetére


spiritex
veterán

Egyébként azért akarod lecserélni, mert nem tetszik kinézetre ami van, vagy a használhatósága nem az igazi?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10530) Melack válasza spiritex (#10529) üzenetére


Melack
veterán

A gyárinál a használhatósága necces - a HTCs anno tetszett, valami hasonló jó lenne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10531) kilozsul válasza club1 (#10521) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Én vagyok a rendszergazda :) ki/be engedtem az összes portot a telóm címére, de még nem megy... Pedig én is ilyesmire gyanakszom...

(#10532) spiritex válasza Melack (#10530) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor én a 210 Ft-os EZtouch-ot ajánlom, aminél szép képernyős gombokkal tudod felvenni a telefont, vagy az EZbutton-t (én ezt vettem meg), az meg a hangerő gombokkal teszi a felvevést lehetővé.
Az EZanswer-t semmi esetre sem ajánlom, mert a túl sok opció miatt összekavarodik a teló és nem működik jól, tehát 10-ből 6x nem tudod vele felvenni a telót, csak ha eltünteted a Skin-t a Back gombbal, majd a gyárival felveszed. De az EZbutton, amit megvettem az hibátlanul teljesít már hónapok óta és 100%-os biztonsággal működik!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10533) busman válasza spiritex (#10517) üzenetére


busman
addikt

A Boat browser tud ilyet...ha gyorsan pörgeted lefele az
oldalt, akkor előjön egy nyíl amivel egyből az oldal valamelyik végére ugrik. Értelemszerűen amerre elkezdted görgetni..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10534) spiritex válasza busman (#10533) üzenetére


spiritex
veterán

Na ez jó tipp! Köszi, akkor kipróbálom, mert a Dolphinban picit nehézkes ez a rajzolgatás, viszont azt kell használnom az Opera helyett, mert az meg valamiért rugózik pörgetésnél, tehát használhatatlan. Minden pörgetésnél megakad, visszapattan és a másik irányba kezd pörögni.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10535) busman válasza spiritex (#10534) üzenetére


busman
addikt

Eddig nekem is az Opera volt a favorit a szinkronizáció miatt, de amióta ezt használom ,nem is tettem fel.
Szerintem gyorsabb is..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10536) punky10 válasza Melack (#10530) üzenetére


punky10
addikt

Nem használom a RocketDialt, mert nekem jol bevált az ExDialer is. Ugy emlékszem a beállitás-advenced setting(vagy valami hasonló) hivoazonosito menüben kell beállitani. Arra sem emlékszem, hogy gyárilag van benne, vagy le kell tölteni, de az biztod, hogy ott kell kiválasztani akimenő, a bejövő, és mégvalami kinézetét(gombos, csuszkás, gömbös) Nekem volt ott jopár skin.
Arra viszont emlékszem, hogy hiába töltöttem le hozzá a nyelvi packot, van ami angol maradt.... :) Talán emiatt mellőztem, mert igaz, hogy megvettem, de elég sok mindent be lehet állitani, és néha nem tudtam mi mit jelent(én még oroszul tanultam...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10537) Melack válasza punky10 (#10536) üzenetére


Melack
veterán

Most keresek tovább, jobbat nem tudok :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10538) vizslakutya válasza Melack (#10537) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Rocket Dial : beállítások- advanced settings- hívó azonosító beállítások- themes- itt választhatsz felvevő témát.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#10539) Melack válasza vizslakutya (#10538) üzenetére


Melack
veterán

Ok, így már megy. Azt nem lehet beállítani, hogy ne 2-3 másodperc után jelenjen meg az új felület, hanem egyből az legyen?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10540) punky10 válasza Melack (#10539) üzenetére


punky10
addikt

valahol lehet időt állitani, a legkissebb talán 3 ezred másodperc, de hogy hol, arra nem emlékszem.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10541) vizslakutya válasza Melack (#10539) üzenetére


vizslakutya
senior tag

hívó azonosító beállítások - válasszon időzítést - ott legörgeted és válaszd a nincs késleltetést.
saját tapasztalatom szerint ez csak akkor lesz jó,ha csak ez a caller van a telefonodon,különben előbb mindig a másik program indul el.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#10542) Giovanny válasza busman (#10533) üzenetére


Giovanny
őstag

Szia,én is Boat browser-t használok,de nekem a youtube videókat nem játssza le,kéri a flash playert,pedig telepítve van,Chrome alatt nincs gond.

Zero Defect.No Compromise !

(#10543) Melack válasza vizslakutya (#10541) üzenetére


Melack
veterán

Más ilyen program nincs fenn, csak a gyári. Ezzel a beállítással tényleg egész emberi a dolog. Még tesztelem, aztán meglátom, mi lesz vele. Köszönöm a segítségedet!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10544) Foose


Foose
addikt

Nem rootolt,még garanciás készüléke van egy ismerősömnek. Lehetséges valahogy kiírtani a teló memóriájából azt,hogy emelt díjas szám volt róla tárcsázva? Nem sima hívásnaplóra gondolok,hanem tudomásom szerint valahol mélyebben is mentve vannak ilyen adatok a telóban. Jól tudom? (a törlés lényege az,hogy valami játék háborította meg a telót tegnap,és emelt díjas üzenetet küldött valahová,aminek a nyomát most szeretné az ismim eltűntetni)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#10545) supercharley


supercharley
tag

Elég sokat próbálgatok különféle romokat, és a legnagyobb bajom hogy titanium backupos visszaállítás után a képernyőoldalakon elhelyezett widgetek nem jeleníthetőek meg. Le kell szedni az üres widgeteket, majd újra felrakni. Ez minden launcher esetében így van. Valaki nem tud erre valamilyen jó megoldást?

(#10546) vizslakutya válasza Melack (#10543) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Szívesen,az a kérésem oszd meg a tapasztalatot,mert én is meg szándékozom venni. :C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#10547) punky10 válasza spiritex (#10517) üzenetére


punky10
addikt

Az UC Browsert probáltad már? Gyors és van oldalt egy állithato gom(esernyő ikon) amire bökve alapesetben egy le-fel mozgato nyil van, de ezek mellé/helyett bármit betehetsz(aljára, tetejére, előző oldal... stb)
Tabletten a jedvenc böngészőm lett egy hét alatt

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10548) busman válasza Giovanny (#10542) üzenetére


busman
addikt

Nálam megy. .

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10549) spiritex válasza punky10 (#10547) üzenetére


spiritex
veterán

Na akkor már van bőven, hogy mit kell kipróbálnom estére! ;)

Az egyébként nagyon érdekes, hogy 4 féle browser teljesen máshogy jelenít meg egy beágyazott YT videót.
Ezek a gyári, a dolphin, az opera mobile és opera mini, az érdekesség pedig az, hogy ezek közül egyedül az Opera Mini tudta meghívni a nagy HD kapcsolós YT ablakot és HD-ben lejátszani a videót. A mobile pl. ott az oldalon, kicsiben játszotta le rossz minőségben, a gyári meg ugyan meghívta a YT appot, de csak rossz minőségű HD-kapcsolós YT ablakban játszotta le. Csak azért mondom ezt el, hogy ilyen esetekben érdemes kipróbálni az Opera Mini-t, mert nálam pl. csak avval nézhető élvezhető minőségben az ebbe a bizonyos oldalba ágyazott videó.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10550) rjg válasza OgKush (#10507) üzenetére


rjg
őstag

Hátha ezek alapján sikerrel jársz.

Szerk:
Esetleg a fejlesztő oldalát is megnézheted.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.