Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) quailstorm válasza #99546112 (#10250) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Érdekes módon erős, vagy nagyfelbontású(HD+) eszközökön szokott gond lenni az operával. Egyébként ajánlott a használata, szerintem desktop user agenttel. Haladó beállításokban megtalálod. Flash operában 2.2-4-0-4-közt van, chromeban asszem mindig.
A régi 11.1-es flash: cortex-a9 latest cortex-a5-a8 latest Ezek általam vannak feltöltve.
Itt meg az adobe oldala. Kicsit lentebb ott a droidos cucc. ARMv6-ra is, a 10.3. (bár neked ARMv7-es eszközöd van, gondolom én, a chromeból kiindulva)

[ Szerkesztve ]

(#10252) #99546112


#99546112
törölt tag

Hú nemtudom, lg optimus L7-em van ennyit tudok, cortex A5 procival.

(#10253) dokee78


dokee78
félisten

Ha a Viberben egy kapcsolatnál ki van írva a "viber" akkor neki telepitve van gondolom és ha hívom vagy üzenetet küldök neki akkor azon kapja meg és ingyenes vagyis csak adatforgalommal jár?

Repülő módban is működik wifivel?

32kbre lassított nettel szakadozik a hanghívás?

Más nem viber felhasználót meg kell hívni?
Vagy elég ha feltelepíti és akkor már nálam "viber felhasználóként jelenik meg a kapcsolatoknál?

(#10254) mttssz válasza dokee78 (#10253) üzenetére


mttssz
senior tag

Ha a viberes üzenetküldésre mész, akkor igen, azt hiszem írja előtte hogy "free". Régen használtam már, ezt nem tudom pontosan.

Elvileg működnie kell(ene) így.

3G szükséges a mobilnetes hanghíváshoz, legalábbis a hivatalos oldal szerint: "All you need is a 3G or WiFi connection"

Neki is csinálnia kell egy Viber fiókot, és ha kész csak a Viber tárcsázójába beírod a normál telefonszámát. Kivéve ha benn van a kontaktlistában már, akkor ő is megjelenik, mint Viber user.

(#10255) handrash válasza dokee78 (#10253) üzenetére


handrash
őstag

igen,
igen.
nem tudom,
igen megjelenik automatikusan

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#10256) Red_Bull válasza spiritex (#10218) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Nem jó a Screen On-al sem, hiába van bekapcsolva, így is elsötétül a kép híváskor, a másik programmal sem jó ami a fizikai gombokra teszi át a híváskezelést, mert azokat is letiltja olyankor :F Innentől kuka ez a telefon, nem lehet vele szoftveresen mit kezdeni már...

(#10257) tonyqa23 válasza dokee78 (#10253) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Üdv!
Mikor felraktam a vibert, kaptam egy üzit az egyik kontaktól viberen, tehát látja egyből,h ha te viberes vagy és te is látod a kontaktjaid közt,h kinek van fent a viber. Engem is lassított a T- 32kb/s-re, ilyenkor nem jött össze nekem legalábbis a viberes hívás. adatforgalommal jár,

Azt elmondaná nekem valaki,h mi az a repülő mód?

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#10258) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki nem tudja, hogy Dolphin Browser-ben hogy lehet azt beállítani, hogy a felső címsor csak a vissza gombra jöjjön elő? Tehát teljes képernyős böngészés legyen?

szerk.:

Meglett. Egy add-on kellett feltenni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#10259) ktamas55 válasza noxon (#10147) üzenetére


ktamas55
tag

GSam Battery Monitor. Ez kell neked.

(#10260) punky10 válasza #99546112 (#10250) üzenetére


punky10
addikt

Tabon van Chrome,Opera,Maxthon hd,...stb,viszont mostanában az UCBrowsert használom.Itt,a Mobilarenán ajánlotta valaki,és eddig nem bántam meg,hogy hallgattam rá.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10261) spiritex válasza Red_Bull (#10256) üzenetére


spiritex
veterán

Azt nem tilthatja le, mert akkor nem tudná az ember beszéd közben megszakitani a vonalat fizikai gombokkal, márpedig én meg tudom. Megtaláltad az android beállítást, hogy a ki/bekapcsoló gombbal lehessen bontani a vonalat? Az EZbutton 210ft, szerintem megér annyit, de előtte próbáld ki, hogy az androidos beállítással tudsz-e bontani.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10262) dokee78 válasza tonyqa23 (#10257) üzenetére


dokee78
félisten

Repülő mód =offline kikapcsolja a hálózatot csak segélyhívást indíthatsz.

Mellesleg ha viberen hívok valakit és nincs netközelben akkor kapok jelzést,hogy ez nem viberen fog megtörténni?
Mert nem szeretnék meglepődni hó végén a számla miatt.

(#10263) mttssz válasza dokee78 (#10262) üzenetére


mttssz
senior tag

Ha hívod Viberen és Ringing-t ír ki, akkor elérhető, ha Calling-t, akkor éppen nem.

(#10264) Petreszku válasza r4z (#10245) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm a választ. Akkor ezt igen csak rosszul gondoltam, megint tanultam valamit.

(#10265) pikszel válasza dokee78 (#10249) üzenetére


pikszel
őstag

A MinimalisticText-hez:
A beállításokon belül válaszd az egyedi elrendezést (példaként itt van 3 naptáresemény).
Itt a zöld + gombbal tudsz hozzáadni modult, amit megnyomva az alul felbukkanó sávban tudod kiválasztani a neked kellőt. Ezt hosszan nyomva fel kell húznod a sorba, amiből 1 van alapértelmezetten.
A használt modult röviden érintve tudod elérni a beállításait, ismét érintve pedig egy előnézetet kapsz. Hosszan nyomva tudod törölni az alul felbukkanó kukába húzva.
A zöld vonal sort ad hozzá, a vörös pedig sort töröl.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#10266) dokee78 válasza pikszel (#10265) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Viszont a linkeden 404 hiba

(#10267) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Tudtok valami használható appot linkelni, amivel tudom elgedéjezni az összes app-ot a market-ban?
Rootoltam a telómat, hogy leszedhessem a google wallet-et, de még mindig azt írja, hogy nem támogatott eszköz... Pedig van nfc a telómban. :F

(#10268) raziel01 válasza OgKush (#10267) üzenetére


raziel01
veterán

Egyszerűbb ha leszeded PC-re a Real APK Leecher v1.3.5-t. Én is azt használom.
Az összes FREE android app leszedhető vele a marketből PC-re.

(#10269) chosa91


chosa91
aktív tag

Üdv!
Adott:
Umi X1 (dual sim, dual core 1ghz, 1gb rom)
Android: 4.1.2
Kernel: 3.4.0
Rootolva (20130101-es relative friss rom xda-ról)

Nemrég (2-3 napja még nem produkálta ezt) még működött.
Valamit babráltam a root uninstallerrel valószínűleg.
Problémám az lenne, hogy amikor megnyitottam a gyári kamera app-ot, leállt hibával először a galériát "okolva", majd utána folyamat crashel az app megnyitásnál, néha viszont megnyílik és fotózok is vele és a galériát is elérem belőle, esetlegesen hogy tudnám megreparálni?

"Find something boring, and make it funny!"

(#10270) OgKush válasza raziel01 (#10268) üzenetére


OgKush
senior tag

És ez, hogy működik? Utána csak felküldöm a telómra, és telepítés?
Egyébként, leszedtem egy google.wallet.apk-t és nem telepíti fel. :F

(#10271) chosa91 válasza chosa91 (#10269) üzenetére


chosa91
aktív tag

Plusz kiegészítés, akármilyen alternatív jó kamera app-ot is örömmel várok még!

"Find something boring, and make it funny!"

(#10272) jadi


jadi
csendes tag

hellosztok!
Egy olyan programot keresnék amivel fellehet venni a telefonbeszélgetéseket?
Köszönöm a segítségeteket.

A győzelmet (...) ne téveszd össze a sikerrel. A felhőnek sikerül magát a nap és a föld közé tolnia. De legyőzte-e vajon a napot ezzel?

(#10273) OgKush


OgKush
senior tag

Lenne még 1 kérdésem, van valami használható app, ami támogat nfc fizetést?
Google wallet-et nem lehet leszedni telómra, ( lg optimus l7 p700) mastercard mobile nem küldi az sms-t, PayPal nekem tök máshogy mutat, mint amit az oldalon mondanak...

(#10274) gabe_ válasza jadi (#10272) üzenetére


gabe_
őstag

Én az All Call Recordert használom, ajánlom: egyszerű, mindkét fél hangját felveszi kihangosított beszélgetéskor is.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10275) Degeczi válasza gabe_ (#10274) üzenetére


Degeczi
nagyúr

is?

pont az a gond ezekkel, h általában csak kihangosítva működnek jól, mert a legtöbb Androidos telefonon sajnos nem engedélyezett az alkalmazások számára egy beszélgetés hangfolyamának az elérése, ezért nem tudnak mást tenni, mint a mikrofonnal felvételt készíteni - az viszont a túloldal hangjából normál esetben alig rögzít vmit, csak kihangosítva... (és persze akkor is vacak minőségben)

(#10276) atike válasza Degeczi (#10275) üzenetére


atike
nagyúr

Pontosan. Ebbe én is belefutottam... :(

Az ősrégi LG GT540-em 2.1-es androiddal simán fel tudta venni mind a két oldalt (nem mikrofonnal) root nélkül.

Most a Galaxy W-m sehogy sem akar képes lenni rögzíteni, csak mikrofonnal. Az meg egy vicc. 2.3.6 (gyári állapot)...

Máshol javasoltak már programokat, beállításokat, de a végén nem működött soha rendesen... :(

(#10277) pete_21 válasza pikszel (#10265) üzenetére


pete_21
addikt

Köszönjük! :)
Azt még meg tudod mondani, hogy a modulok közé elválasztót hogy lehet tenni? Amilyen ezeken is van.

(#10278) Degeczi válasza atike (#10276) üzenetére


Degeczi
nagyúr

hja, nekem is kellemetlen meglepetés volt régi, Symbianos Nokia után, mert ott folyamatosan rögzítettem minden beszélgetést, ami sokszor volt hasznos

remélem, sikerül majd rá vmi megoldást találni, akár egyedi firmware-rel is, mert az így nagyon gáz :W

(#10279) #99546112


#99546112
törölt tag

Nem tud valaki egy jó Mp3 letöltőt? Akármelyiket próbálgatom, nem talál olyat, amit keresek :S Youtube downloadert is próbáltam már, de az meg nem épült be a youtube-ba :S

(#10280) xSide válasza #99546112 (#10279) üzenetére


xSide
őstag

(#10281) SG3rg0


SG3rg0
őstag

SMS Backup + Az ilyen app milyen formában, hogy menti a gmailbe az smseket? Bejövő üzeneteknek vagy a gdriveba?

(#10282) Oldman2 válasza SG3rg0 (#10281) üzenetére


Oldman2
veterán

A Gmail-be menti SMS Labellel (vagy amire módosítad ezt).

Mint egy email, feladó a küldő szám, szöveg az SMS szövege.

[ Szerkesztve ]

(#10283) spiritex


spiritex
veterán

A Dolphin Browser-ben van egy olyan beállítás, hogy automatikusan szinkronizálja a könyvjelzőket a google fiókkal, de valamiért nem csinálja a dolgot. Se a le, se a fel irányban, tehát hiába adok hozzá a PC-s Chrome-ban új könyvjelzőt, nem jelenik meg a Dolphinban, és fordítva sem, hogy a Dolphinban adok hozzá, pedig mind a kettőben ugyanabba google fiókba vagyok belépve. Ja, és az androidos google fiók böngésző szinkronizálás sem segít a Beállításokban. A gyári browser-rel tökéletes a kapcsolat, de a Dolphinnal valahogy nem. Sajnos.. Van akinél ez működik?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10284) Foose válasza dokee78 (#10266) üzenetére


Foose
addikt

Nekem betölti a képet. Próbáltad azóta megnézni?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#10285) darvinya válasza spiritex (#10283) üzenetére


darvinya
titán

Be van kapcsolva az auto szink?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10286) RexpecT


RexpecT
addikt

Tudtok olyan alkalmazást, aminek a segítségével lehet csekkolni, hogy melyik játék milyen eszközt támogat?

(#10287) spiritex válasza darvinya (#10285) üzenetére


spiritex
veterán

A Dolphinban be van!
De a rendszer beállításainál nincs, mert nem szeretem, és ha kézzel rányomok a böngésző szinkronizálásra, akkor a gyári böngészőbe be is kerülnek szépen az új bookmark-ok.

Más: Az ES File Explorer-ben a Root Explorer arra való, hogy írni és másolni is tudjam a rendszer file-jait? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10288) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Az app témához!
Lassan 2 hetes Androidos vagyok én is (Xperia T) :P Nekem is furcsa volt,hogy ennyi program fút egyszerre ami még nem is lenne baj,de pl egy Facebook app ami állandóan figyeli,h nem-e jött valami üziim úgy vettem észre elégé lassítja a mobil netemet.Ez mellett böngészni már nehézkesnek tűnik.
Ilyenkor be szoktam zárogatni az FB-ét és benne vagy még 5 "alprogramot"
Erre nincs valami program ami egyből kilövi az egészet?
A Task Manager jó erre?

Valamint van ilyen,hogy tárolt folyamatok abban is van egy rakat app amit nem is használtam és nem is fogok talán soha :U
Google+,Google csevegő,Tv-indító...
Olyan nincs az androidba,hogy "tanul" a rendszer és idővel csak azokat futtatja itt amiket használok?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10289) pete_21 válasza pete_21 (#10277) üzenetére


pete_21
addikt

Közben megvan a megoldás. Static text-et kell beszúrni, és be kell írni egy | jelet. :D
Megcsináltam a Minimalistic Text-tel, és a Missed It-tel a zárképernyőt, és a kezdőképernyőmet.
Nagyon jól néz ki, de a Missed It ~30 Mb ramot eszik, ez most kicsit sok. Illetve a Widget Locker is, ez remélem majd csökken idővel.

(#10290) pikszel válasza pete_21 (#10277) üzenetére


pikszel
őstag

Misc > Static text > és ide beütsz egy függőleges vonalat egy szóközzel előtte és utána. Így gondolod?

@dokee78
Nem tudom mi lehet. Én látom, a mellettem levő gép szintén és a telefonom is megjeleníti. Esetleg így?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#10291) chosa91 válasza chosa91 (#10269) üzenetére


chosa91
aktív tag

UP! Fontos lenne, mert igen zavaró a probléma.

How to repair default google gallery/cam?

"Find something boring, and make it funny!"

(#10292) Red_Bull válasza spiritex (#10261) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Kösz a segítséget, de nem szarakodok vele tovább,pár napja vettem használtan és mivel hogy tuti rossz benne a szenzor ezért visszaadom a kedves eladónak :U

[ Szerkesztve ]

(#10293) darvinya válasza spiritex (#10287) üzenetére


darvinya
titán

Csak azért kérdem, hogy a rendszerben is be van kapcsolva.
Mert Chrome nálam csak úgy hajlandó szinkronizálni.

(#10288) Orlin

Van, de nem ajánlott.
Mert a rendszer menedzseli az egészet.
Az ilyen app csak lassítja a használhatóságot.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10294) pete_21 válasza pikszel (#10290) üzenetére


pete_21
addikt

Igen. :) De közben már sikerült.
Azért köszönöm!
Azt még meg tudnád mondani, hogy hogy állítottad be, hogy magyarul írja az időjárást?
Illetve a névnapokat hogy varázsoltad oda?

(#10295) Orlin válasza darvinya (#10293) üzenetére


Orlin
addikt

Akkor marad,hogy kézileg kikapcsolgatom az FB-ét ha böngészek?
thx :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10296) pikszel válasza pete_21 (#10294) üzenetére


pikszel
őstag

A widget beállításainál: Nyelv > A widget nyelve ;)

Az szimplán a google naptár eseményeit jeleníti meg, ahol van az alap naptáram, névnapok (google naptárban hozzáadható) és születésnapok (FB-ról importált).

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#10297) pete_21 válasza pikszel (#10296) üzenetére


pete_21
addikt

Tényleg... :D Köszi!
A program eleve magyar volt, így automatikusan nem kerestem semmit a nyelvi beállításoknál. :)
A névnapot meg a naptáron keresztül kell hozzáadni?

(#10298) Degeczi válasza Orlin (#10288) üzenetére


Degeczi
nagyúr

a Facebook app alapbeállításban csak óránként szinkronizál (de persze lehet még ritkábbra állítani), nem folyamatosan
nem szabad lassítania a neten

(#10299) Orlin válasza Degeczi (#10298) üzenetére


Orlin
addikt

De szerintem ha kapok egy üzit akkor egyből jelzi nekem ergo akkor figyeli a netet mindig nem?
:U

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10300) pete_21 válasza Orlin (#10288) üzenetére


pete_21
addikt

Ha a Notifications-t kikapcsolod a FB appban, akkor szerintem jóval kevesebbet mászkál netre a FB kliens.
Tárolt folyamatoknál amik vannak, azok szerintem nincsenek benne a memóriában. De valaki azért erősítsen meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.