Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) Orlin


Orlin
addikt

Dolphin nekem mindig lefagy.Xperia T.Pedig jó lenne.
Mobilnetnél melyik a legjobb böngésző?
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11502) arti1121


arti1121
senior tag

sziasztok!

tegnap olvastam vissza pár 100 bejegyzést de nem találkoztam vele hogy lett volna szó róla. melyik a legjobb kevés memóriát fogyasztó vírus védelmi app? a lényeg hogy tegye a dolgát. most avast vannak fennt, de ha van ennél jobb szívesen váltok.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#11503) SG3rg0 válasza arti1121 (#11502) üzenetére


SG3rg0
őstag

Dr.Web Anti-virus Light (free)

(#11504) darvinya válasza Orlin (#11501) üzenetére


darvinya
titán

Opera Mini?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11505) Z0C! válasza arti1121 (#11502) üzenetére


Z0C!
őstag

szvsz felesleges az ilyen vírusírtó...ha nem telepítesz össze vissza mindent, akkor értelmetlen..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#11506) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Hogyan lehet maximálisan felgyorsítani (Android 4.0.4)?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11507) dokee78 válasza PumpkinSeed (#11506) üzenetére


dokee78
félisten

Beleraksz +512MB RAM-ot. :DDD

(#11508) vilmoskorte1


vilmoskorte1
csendes tag

Üdv!

Lehet már tudni mi a helyzet a Carmageddon androidos verziójával?
Az IOS verzió rég kinn van, és elvileg egyszerre kellett volna jönniük.

(#11509) royalka


royalka
őstag

Köszi srácok ( handrash, petipetya, basaja). a eWeather HD-t próbálgatom de az analog órával nem vagyok megbékélve. A többit reggel próbáltam, de nem nagyon tetszettek.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#11511) PumpkinSeed válasza dokee78 (#11507) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

És szoftveresen nem lehet?:D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#11512) basaja válasza royalka (#11509) üzenetére


basaja
senior tag

Widgetbe kirakhatsz digitális órát :N

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#11513) vizslakutya válasza royalka (#11509) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Pl ezt :[link]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#11514) petipetya válasza dokee78 (#11507) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#11515) club1


club1
veterán

Van egy gyárilag telepített akkumulátor kímélő alkalmazásom egy Alcatel-en, aminél szürke a letiltás gomb, eltávolítás gomb pedig nincs. A gondom vele az, hogy az alvó telefonon megakadályozza az általam telepített alkalmazásokat hogy tegyék a dolgukat (WiFi-t, GPS-t, mobilnetet időnként bekapcsolják, a telefon profilját adott időben/helyszínen/stb. módosítsák). Így pedig az okostelefonom alvó módban buta marad. :(( Még a mindig bekapcsoltra állított WiFi-t is használhatatlanra bealtatja. :(((
Van valami ötlet, hogy tudnék megszabadulni ezen alkalmazástól?
Persze egy megoldásom van, hogy egy olyan alkalmazást futtatok, ami percenként ébreszti a telefont (a képernyőt persze nem, mert akkor nagyon hamar lemerülnék), viszont ez jobban meríti a telefont, mint az alkalmazásaim összesen...

(#11516) vizslakutya válasza arti1121 (#11502) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nálam ez váltotta az Avast. [link]
Idáig (kb 3 hét ),jól húzza az igát.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#11517) xSide


xSide
őstag

Telepitettél már valamit innen playről, aminél jelzett valamit az Avast? Nem, max belefutottál szifon nyerő akcióba...
Zoner-el nyertél már valamit? Nem, mert már telepitéskor jelzi valami gáz van...

(#11518) kymco válasza club1 (#11515) üzenetére


kymco
veterán

Le kell fagyasztani. Ha visszaolvasol egy keveset, találsz ingyenes alkalmazást, ami ezt megteszi.

www.refujvaros.hu

(#11519) punky10 válasza royalka (#11509) üzenetére


punky10
addikt

A Fancy widget-et probáltad már? Skinezhető az óra és az időjárás rész is. Bár a fizetős verzióban van több skin, de az ingyenest is lehet alakítani.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11520) club1 válasza kymco (#11518) üzenetére


club1
veterán

Ahogy látom, a fagyasztáshoz root kell. Ha meg rootolok, akkor már hozzáférek az alkalmazáskezelővel is. A root-ot nem lehet valahogy kikerülni?

(#11521) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Androidra (JB) is jellemző a törlés utáni "szemetelés", tehát egy app törlése után maradnak fent adatok?

(#11522) handrash válasza xSide (#11517) üzenetére


handrash
őstag

Frissült az AVG most már az is jobb. Nálam mindkettő fut. :-)

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#11523) kymco válasza club1 (#11520) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem nem.

www.refujvaros.hu

(#11524) punky10 válasza club1 (#11520) üzenetére


punky10
addikt

Milyen rendszer van az Alcatelen?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11525) arti1121


arti1121
senior tag

egyébként az AVAST-al van valami probléma valakinél?? gondolok itt aku fogyasztás stb....
azért is kérdeztem hogy van-e annál jobb egyszerűbb, felhasználó barátabb?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#11526) club1 válasza punky10 (#11524) üzenetére


club1
veterán

ICS (4.0.4)

(#11527) punky10 válasza club1 (#11526) üzenetére


punky10
addikt

Akkor a beállitás, alkalmazások menüben le lehet állitani(akár kényszerítve is) az appokat.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11528) #40351744


#40351744
törölt tag

Sziasztok! Aksi zabálási gondjaim vannak. DE! Ezúttal nem a Better Battery Stats, vagy a GSam Battery Monitort szeretném kapni ajánlásnak, hanem valami olyan app-ot, ami app-ra lebontva képes lenne megmondani nekem, hogy mik használják a szenzorokat. ( Ugyanis a GSam Battery Monitor szerint az " Android System ", azon belül is a " Magnetic Field " szenzor fut nagyjából 14 órán át ( a telefon nagyjából 2 napja van bekapcsolva. ) Ha fizetős az app, az sem akadály. A telefon root-olva van. A válaszokat előre is köszönöm! :) Plusz valaki elmondhatná, hogy mi is ez a Magnetic Field szenzor, ha nem nagy kérés :F

(#11529) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség!

Van olyan naptár app ami mutatja a névnapokat is?

Előre is köszönöm!

:R

(#11530) DS39 válasza dbilas (#11529) üzenetére


DS39
nagyúr

a google naptár is mutatja, ha feliratkozol a névnapok kijelzésére.

egyébként az erre épülő aCalendar-t ajánlom az sokkal szemléletesebben mutatja.

(#11531) grotib válasza dbilas (#11529) üzenetére


grotib
tag

Szia!
Az alap naptár is mutatja gmail szinkronizálás után, ha a beállításában bejelölöd.

[ Szerkesztve ]

(#11532) dbilas válasza grotib (#11531) üzenetére


dbilas
tag

csak szülinapokat mutat... :U

(#11534) DS39 válasza dbilas (#11532) üzenetére


DS39
nagyúr

fel kell iratkozni rá! ezért írtam. ahogy bármilyen sporteseményre is fel lehet ott,

(#11536) Mr X válasza dbilas (#11532) üzenetére


Mr X
veterán

A PC-s Google Naptárban add hozzá a magyar névnapokat, utána minden naptár alkalmazás mutatni fogja őket. Én személy szerint a Smooth Calendar widgetet használom erre.

(#11538) xSide válasza #40351744 (#11528) üzenetére


xSide
őstag

Pedig a GSAM-nál egyszerűbbet nem fogsz találni, mi kis nyomozással meg is mutatja mi használta.
Mivel az Android System mutatta először, így egyesével a szenzor használati idő oldalon (ahol az Android System is látható), megnyitod egyesével az appokat és amelyiknél dettó ugyanez az érték lesz szenzor használatnál, na azt kényszerítetten bezárod...
Elméleti alapon mely appok is használhatják ezt? Első körben az automatikusan elforduló alkalmazások illetve a legtöbb szenzor beragadásért felelős app a Maps illetve nem rendszeralkalmazások közt is eddigi tapasztalatok alapján a fényképező appok...

Naptár ügyben a görgethető Simple Calendar Widget jobban bejön, én ehhez térek vissza mindig!

[ Szerkesztve ]

(#11539) St3ven


St3ven
addikt

Aki szereti a letisztult, sallangmentes home felületeket a telefonján, annak figyelmébe ajánlom a Launcher 8-at.

Rendkívül jól testre szabható - a csempe méretétől/színétől/átlátszóságától kezdve a rajta látható kis grafikán át a bekapcsolható értesítési funkcióig -, használhatók vele a többi launcherben megszokott widgetek, folderek, és természetesen kitehetők a böngésző könyvjelzői is. Mindeközben nagyon gördülékeny, és memóriát is alig zabál - átlagban olyan 10 MB körül.

Akinek ahhoz van kedve, "lecserélheti" az androidos status bart és a lockscreent is, utóbbi háttérképe szabadon megválasztható.

Nagyon tehetséges bandának tűnnek, mint anno a GO Dev Team - senkit ne riasszanak el a kínai írásjelek, az alkalmazás nyelve már angol!

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11540) DS39 válasza St3ven (#11539) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt kipróbálom, egy android WP8 kinézettel, igazi szentségtörés :D

(#11541) sumsang válasza #40351744 (#11528) üzenetére


sumsang
aktív tag

Sztem ez egy mágneses érzékelő rendszer, ami bekapcsolhat akkor, ha pl valami ehhez kötödő app, pl. a googlemapps, térkép, navigáció, iránytű, gyorsulásmérő, vagy ehhez hasonló progik futnak a rendszeren. A futó/tárolt alkalmazások között kellene keresni valami ilyen progikat. Lehet, hogy maga az app alig fogyaszt, de az ehhez kapcsolodó mágneses érzékelő aktívabb, s ez emelheti meg az akksi fogyasztását is. Esetleg talán a képernyőforgatás bekapcs. állapota is befolyásoló tényező lehet. Persze ez csak egy tipp:)

[ Szerkesztve ]

(#11542) dbilas válasza Mr X (#11536) üzenetére


dbilas
tag

Siker!!!

Köszi mindenkinek! ;)

:R

(#11543) St3ven válasza DS39 (#11540) üzenetére


St3ven
addikt

:DDD

Nem az a lényeg, hogy WP8, hanem hogy funkcionális. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11544) club1 válasza punky10 (#11527) üzenetére


club1
veterán

Majdnem. A kényszerített leállítás és a letiltás is inaktív.

(#11545) tomy86 válasza xSide (#11538) üzenetére


tomy86
addikt

A másik Simple Calendar Widgetet próbáltad? Korábban én is azt használtam, amit linkeltél, de egy időben voltak vele gondok és akkor váltottam a másikra.

[ Szerkesztve ]

(#11546) DS39 válasza St3ven (#11543) üzenetére


DS39
nagyúr

amúgy ez az app megbízható?

mert ez a része az engedélyeknél nem igazán tetszik:

telefonszámok közvetlen hívása
Lehetővé teszi az alkalmazás számára, hogy az Ön jóváhagyása nélkül hívjon fel telefonszámokat. Ennek eredményeként váratlan költségekkel vagy telefonhívásokkal találkozhat. Felhívjuk figyelmét arra, hogy ez nem teszi lehetővé segélyhívó számok hívását az alkalmazás számára. A rosszindulatú alkalmazások az Ön jóváhagyása nélkül kezdeményezhetnek hívásokat, így költségek merülhetnek fel.

(#11547) St3ven válasza tomy86 (#11545) üzenetére


St3ven
addikt

Asszem ez kell nekem, ki is próbálom!

Valami hátteret lehet adni a widgetnek?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11548) tomy86 válasza St3ven (#11547) üzenetére


tomy86
addikt

Hátteret nem lehet adni. Lehet állítani az átlátszóságot, illetve külön színezni a hátteret, dátumot, időpontot, esemény nevét és helyét. Valamint a betűméretet is külön tudod állítani mindegyikhez.

(#11549) St3ven válasza DS39 (#11546) üzenetére


St3ven
addikt

Gondolom ahhoz kell, hogy közvetlenül tárcsázhass a home-ra kitett névjegyből. Az 1000 éves, nagyhírű - egyébként szintén abszolút kedvenc - ADW Launcher is kér ilyen engedélyt.

(#11548) tomy86
Az is valami. Külön tetszik, hogy csak 86 kB. Tököm tele van a másfél megás widgetekkel.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11550) atillaahun válasza DS39 (#11546) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem a gyári tárcsázónak is pont ugyanez az engedélye van.
Csak arról nem kérdez meg a gyártó mielőtt berakja a telefonba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.