Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108251) Tökimanó válasza Mr. Y (#108245) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Hát igen! Nagyjából erre gondoltam. De bíztam benne hogy hátha van valami okosság. Most el vagyok keseredve hogy nincs, de marha büszke vagyok magamra hogy eleve erre számítottam :DD

(#108252) Bozek válasza Mr. Y (#108245) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért fekvőtámaszra még vannak megoldások. Például a Runtastic Push-Ups a közelségérzékelőre alapoz. De megoldható lenne úgy is, hogy az orroddal megérinted a kijelzőt. :)

(#108253) jag222 válasza kaciokos (#108243) üzenetére


jag222
csendes tag

Tökéletes, a Priority mód az éjszakát megoldja, nappalra meg legfeljebb szerkesztek halkabb hangokat.
köszi

(#108254) mzso


mzso
veterán

Helló!

Ha mindent el akarok menteni akkor a Ttitanium Backup kötegelt műveletek szekcióján belül a "Biztonsági mentést készít a felhasználói alkalmazásokról és a rendszer adatokról opciója jó lesz nekem, vagy van jobb megoldás is.

Ha visszaállítani android 6-on akarom az android 5-ről mentett adatokat az sikerülni fog?

(#108255) Tökimanó válasza Bozek (#108252) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Néztem az appot és ha igaz akkor fizetős. Nem jön be. Maradjunk annyiban hogy nem pénz kérdés! Az orrommal a kijelzőt????? :Y Max ha a kezemre erősítek és emelgetem a telefont az orromhoz :D ;] De azért persze köszi!

(#108256) Krill77


Krill77
őstag

Basszus kiemelo eq appot tudtok? Köszi.
Szerk: ugyanis az egyik telon tok benan, tobbi hangot lehalkitva "emeli" a basszust mig a masikon szuperul adja a basszust - duplazza/triplázza. Vagy ez telo függő?

[ Szerkesztve ]

(#108257) Bozek válasza Tökimanó (#108255) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez csak egy példa volt, hogy ilyen is van.

(#108258) meko1 válasza zeon.hu (#108250) üzenetére


meko1
tag

igen,a felajánlott frissítést szeretné nyélbeütni
(csak azért,h.kicsit érzékeljük a problémát,igyekszem röviden:
3éve a whatsapp/wa/úgy frissült,h.először új verzió települt,aztán régi törlődött>>ez a régi kismemóriás
telo-tulajokat a kétségbeesésbe kergette,mert nem bírtak frissíteni,csak ha előzőleg töröltek,és újra
regeltek;ez mára megoldódott ,a szerkentyűkön már van elég hely,demeg az újabb wa is 'rá'települ a régebbire,
viszont régebben többször előfordult,velem is,hogy az újraregelés nem ment,mondván,van már fiókom,mit akarok)
javaslatodat köszönjük,de aszerint a takarítás után újra kellene regelni,vajon mostanság már lehet így?
(ezt a bizonyos újraregelést régen trükközve kellett megoldanom)
meglátjuk,kiderül hamarosan,mi a mostani 'menet' whatsappéknál
bocs a hosszúért,kösz,üdv

(#108259) zeon.hu válasza meko1 (#108258) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én ugyan mentésből állítom vissza, de a lányomnak pár napja szedtük le a whatsapp-ot az új telóra és gond nélkül tudott bejelentkezni a régi telefonszámával.

#?*@&!

(#108260) paolinho válasza darvinya (#108239) üzenetére


paolinho
őstag

Az úgy nem jó, hiába próbálom. 10 cm-ről mindig "aláfókuszál".Nem tudom, hogy hogyan, de az AZ Camera app egy két esetben sikeresen megoldotta ezt, de nem fix. csak eshetőleges az éles kép így.

Ez pl. szinte tökéletes lenne nekem, de nem tudok arra rájönni, hogy miként tudnék mondjuk 10 cm-t megadni az élességnek, és hozzáigazítanám a kamerát ehhez a távolsághoz. Lehet egyáltalán ilyet megoldani? (LeEco Le Pro 3)

(#108261) zeon.hu válasza mzso (#108254) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha az a cél, hogy hazavágd a telót, akkor igen :D
Felhasználói alkalmazásokról csinálj csak mentést, rendszeralkalmazásokat hagyd.

#?*@&!

(#108262) kovisoft válasza paolinho (#108260) üzenetére


kovisoft
őstag

Az Open Camera appban ki lehet kapcsolni az autofókuszt, és van pár beállítható távolság (végtelen, makró, lock, fixed). Azt viszont nem tudom, hogy minden készüléken egyformán működik-e ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#108263) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az áruházban lévő Adguard jól használható a Samsung telefon gyári,Samsung böngészőjével együtt?
Van benne magyar nyelv?

(#108264) tahepa válasza GEPESZ66 (#108263) üzenetére


tahepa
senior tag

[itt] rubelben fizetve [paypal] ~1500 ft /1 év és magyarul is tud.

[ Szerkesztve ]

(#108265) Bozek válasza tahepa (#108264) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt az örökélet licenc kerül 1500 Ft-ba, ez csak mobilra van. Gondolom nem kell neki Windows-ra vagy Mac-re. Amit te linkeltél, abban az is benne van.

(#108263) GEPESZ66: Elvileg jó a Samsung böngészőjéhez, de egyszerűbb a teljes verziót letölteni a hivatalos oldalról (a Play-ből az ilyenek ki vannak tiltva) és megvenni hozzá a licenc-et.

[ Szerkesztve ]

(#108266) enginev3.0 válasza GEPESZ66 (#108263) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adguardban nem zavaró hogy mindig megy a vpn?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#108267) GEPESZ66 válasza enginev3.0 (#108266) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem tudom,eddig Adblock Fast-ot használtam a Samsung böngészőhöz.
A Samsung böngészőjének a felülete tetszik,gyors.

[ Szerkesztve ]

(#108268) beg válasza enginev3.0 (#108266) üzenetére


beg
veterán

Valamit valamiért. Root mellett host fájl szerkesztés vagy adaway elég azzal lesz a leggyorsabb. Viszont ha nincs root, akkor marad ez, vpn-en megy keresztül tehát valamennyivel lassabb de nem nagyon észrevehető.
Más kérdés hogy a teljes forgalom átengedése más hálózatán kinek milyen paranoid kapcsolót billent át a fejében :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108269) air válasza beg (#108268) üzenetére


air
nagyúr

Senki hálózatán nem megy keresztül a teljes forgalom. A telefon saját magához kapcsolódik VPN-en.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108270) beg válasza air (#108269) üzenetére


beg
veterán

Akkor először jobban el kellett volna olvasnom? :D

Eddig olyanokkal találkoztam amik vpn szolgáltatást is adtak a blokkolás mellé, de akkor ez jobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108271) enginev3.0 válasza air (#108269) üzenetére


enginev3.0
félisten

VPN nem eszi az akksit?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#108272) air válasza enginev3.0 (#108271) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108273) kuksa90


kuksa90
őstag

Kérdezném a nagyérdeműt: ki hogyan áll a SmartBank mai frissítése kontra rootcloak meccsel?
Én vesztésre... :((

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#108274) kovacs65 válasza kuksa90 (#108273) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szintén, de visszaraktam a Titanium mentését, + rootcloak = tökéletes

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#108275) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!
Flash playert valahogy rálehet mókolni a telefonra? A cél, hogy egy flash-es játék ami desktol pc böngészőn fut, fusson teló böngészőn keresztül is.
Köszi!

free your mind

(#108276) kuksa90 válasza kovacs65 (#108274) üzenetére


kuksa90
őstag

Éés igen! Köszönöm. :R

Jazz: APK mirror?

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#108277) Jazz válasza kuksa90 (#108276) üzenetére


Jazz
veterán

Nem jó. Továbbra is: "Az oldal megtekintéséhez adobe 11.7 vagy nagyobb....szükséges"

free your mind

(#108278) darvinya válasza Jazz (#108275) üzenetére


darvinya
titán

Már régóta megszünt Flash Player-t ma használni??

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108279) Jazz válasza darvinya (#108278) üzenetére


Jazz
veterán

?? Nem én linkeltem, csak feltettem. Nekem az kell amit hárommal lejjebb írtam.

free your mind

(#108280) DS39 válasza Jazz (#108279) üzenetére


DS39
nagyúr

androidra az utolsó verzió tudtommal 11.1-es volt (amit linkeltek).
szóval ha olyan flash játékkal akarsz játszani, aminek 11.7-es kell vagy újabb, akkor buktad.

haladni kellene a korral a játék fejlesztőjének, és ha van igény rá, akkor android játékot csinálni belőle (+ iOS, illetve pc-n is HTML5 alapút)

a plugin-es megoldások szerencsére kezdenek kiveszni az informatikából. (csak elég lassan...)

[ Szerkesztve ]

(#108281) Jazz válasza DS39 (#108280) üzenetére


Jazz
veterán

És más megoldás nincs?
(Van belőle android-os verzió, csak azzal az a baj hogy a desktop flash verziójú játék egy butított változata)

free your mind

(#108282) adam733


adam733
csendes újonc

Sziasztok! nem sűrűn írok ide de most felidegesített a dolog :D ugyebár van egy Huawei Y6 II compact telom
és van benne előlapi vaku na ugyebár ez csak a kamera appnal használható ott se 100-as de ad fényt legalább
nincs valami alkalmazás amivel ezt külön betudnám kapcsolni mondjuk facebook liveba? snapcheten? messengerbe? stb mert eddig csak a gyári alkalmazás használta ... jah és az instagram :D :F

(#108283) DS39 válasza Jazz (#108281) üzenetére


DS39
nagyúr

rendszer szintjén nem fogsz tudni ennél újabb flasht telepíteni, mert nincs. szóval ebből az irányból nincs megoldás. (illetve asszem újabb android esetén még csak ezt a régit sem tudod használni, de ebben nem vagyok biztos)

egyetlen megoldás lehetne az amit a Google Chrome használt évekig a PC-n, hogy integrálva van a böngészőben egy 'saját' megoldás a flashre, talán létezik ilyen androidon is, valamely alternatív böngésző esetében.

(#108284) nyisziati válasza DS39 (#108283) üzenetére


nyisziati
veterán

Én a Photon Browser-t használtam flash játékokra. Jól emulál, csak lassú.

(#108285) kisspall válasza Jazz (#108281) üzenetére


kisspall
aktív tag

A Puffin browsert próbáltad már? Többnyire jól használható.

(#108286) Krill77


Krill77
őstag

Tudtok egy jo eq appot?

(#108287) SteadyMan válasza vgyuri (#108229) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Lehet azért vacakol a Handcent SMS mert nem a gyári tárcsázót használom, hanem a True Phone-t.
Ugyan le van tiltva a gyári, de pl. ha ott megnézem a címlistámat, akkor nem annyi névjegy van benne, mint a True Phone-ban nyilván az utólag felvettek a letiltás miatt ott nem jelennek meg.
Viszont a Handcent a frisset látja, csak mégis kifagy az előzőleg leírt módon. Kicsit bosszantó, mert eddig nem vettem észre ezt a Handcent hibát a csoportos SMS küldésnél.

(#108288) beg válasza Krill77 (#108286) üzenetére


beg
veterán

Még hányszor fogod megkérdezni? :U [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108289) Krill77 válasza beg (#108288) üzenetére


Krill77
őstag

:(

(#108290) Narxis válasza Krill77 (#108289) üzenetére


Narxis
nagyúr

jetAudio Plus. Külön EQ appok nem sokat érnek, vannak még flashelhető sound mod-ok amik jók de ha csak app kell akkor jetaudio plus.

Thanos was right.

(#108291) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Tudtok olyan megbízható programot ami pontosan számolja az adatforgalmat?

(#108292) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni.

Tudtok olyan alkalmazást, ami
• elnémítja a bekapcsoláskor zenélést (szignál)
• elnémítja a merülési üzenet hangjelzését (segélysikoly)

az első ott fontos, ha csendes helyen kell bekapcsolnom (pl moziban)
az utóbbi amiatt fontos, hogy ne ébresszen folyamatos sípolással hajnalban, főleg ha okkal nem némítottam és okkal nincs töltőre dugva. ha merül, kussban tegye. sőt az sem lenne baj, ha az egész merülési üzenetet és figyelmeztetést (vigyázz gazdám, 15% alá süllyedt az akkumulátor szintem) megszünne...

gondolom ezeket a hangfájlokat törölni csak rootolt telefonon lehet :(

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#108293) beg válasza Teodor52 (#108291) üzenetére


beg
veterán

Glasswire pl.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108294) Teodor52 válasza beg (#108293) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi!

(#108295) darvinya válasza Wolfskin (#108292) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés minek kapcsolod ki?
Figyelmeztetés azért kell, mert sokszor 0%-ra merített telo aksija örök álomba meríti, s onnéttól új aksi jelenti a megoldást a telo újra üzembehelyezés-ére.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108296) mzso válasza zeon.hu (#108261) üzenetére


mzso
veterán

Hát már megtörtént a mentés. Akkor visszaállításnál a "Minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítását használjam" és az "Az összes rendszer adat visszaállítása"-t hanyagoljam. Vagy szemezgetni kell a listából?

"A minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítása" a "Rendszerk APK-k kizárása" opcióval nem jó?

Ha ez utóbbi, mikre kell figyelni, hogy ne állítson vissza?

Bah, nagy nehezen megtaláltam a beállításokat és megkerestettem a backup mappáját.
Van ezer meg egy féle jelzés magyarázat nélkül ami fogalmams sincs mi. Áthúzott alkalmazás nevek, piros/fehér/zöld nevek sárga/narancs smiley, telefon ikon.

[ Szerkesztve ]

(#108297) zeon.hu válasza mzso (#108296) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.
Arra azért számíts, hogy nem minden alkalmazás szeret mentésből rendesen visszaállni.
Nálam pl pushbullet ilyen, néha a gmail is.
Szerencsére nincs gond, mert ezek szinkronizálnak új telepítés után is.

#?*@&!

(#108298) mzso válasza zeon.hu (#108297) üzenetére


mzso
veterán

Ez most melyik részre igen? A szemezgetésre?

"A minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítása" a "Rendszerk APK-k kizárása" opcióval nem jó?

(#108299) zeon.hu válasza mzso (#108298) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítása"

#?*@&!

(#108300) mzso válasza zeon.hu (#108299) üzenetére


mzso
veterán

De ez így marhára nem egyértelmű. Ezt használjam, vagy sem. A Rendszerk APK-k kizárása-val vagy nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.