Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107901) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok! Én is root rejtő appot keresek az OTP apphoz. (A keresővel nem találtam.)
CM13, LG G2, Xposedem van.

[ Szerkesztve ]

S23

(#107902) OberMotz válasza alex devil (#107901) üzenetére


OberMotz
aktív tag

(#107903) alex devil válasza OberMotz (#107902) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm! Kipróbálom

S23

(#107904) alex devil válasza OberMotz (#107902) üzenetére


alex devil
senior tag

Bevált! :R :R :R

S23

(#107905) OberMotz válasza alex devil (#107904) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Ehh, nekem már Nougat alapú ROM van a telón, ott meg nincs xposed :W Persze azért örülök hogy segített a rootcloak.

[ Szerkesztve ]

(#107906) gyuri81 válasza OberMotz (#107905) üzenetére


gyuri81
veterán

Szuper! akkor tolom fel én is ezt a rootcloak-ot :)

Köszönöm én is! :R

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#107907) Narxis válasza OberMotz (#107902) üzenetére


Narxis
nagyúr

Huh, kösz, már telepítem is. :R

Thanos was right.

(#107908) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
SD maid progiban a duplikátumok opció mire való?
Köszi előre is!

(#107909) beg válasza #77081088 (#107908) üzenetére


beg
veterán

Amit a neve sugall, duplikációkat keres. Ha talál két egyforma fájlt, akkor megkérdezi melyiket törölje.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#107910) #77081088 válasza beg (#107909) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszönöm!
Már átvizsgálta ebben is a telót a progi,több törlési variáció van,melyiket szabad érdemes választani? Vagy hagyjam inkább?

(#107911) frankstork


frankstork
aktív tag

Sziasztok.
A Chrome home gombján kívüli eltűnt a screenshot capture gombom is. Pontosabban ez sem volt sose...
Doogee Y6 Piano Black. 6.0. Valami jó program erre a célra vagy mit kezdjek?

(#107912) Viktor0610 válasza frankstork (#107911) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hangerő fel vagy le + bekapcsoló gomb.
Ez szinte minden készüléken működik. :)

Samsung Galaxy A54

(#107913) frankstork válasza Viktor0610 (#107912) üzenetére


frankstork
aktív tag

Na ezt nevezem és segítségnek. Gyors, korrekt! :))
Eddig egyébként a lehúzható menüben volt minden telefonomban, de ebben nincs. Vagyis van, de videót rögzít... A chrome home gombról nem tudsz valamit? ;]

(#107914) zeon.hu válasza frankstork (#107913) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"A chrome home gombról nem tudsz valamit?"

Szerintem ezt inkább ne firtassuk ... :D

#?*@&!

(#107915) frankstork válasza zeon.hu (#107914) üzenetére


frankstork
aktív tag

Na mert? Volt róla szó többször is, de konkrétumot én nem láttam, pedig itt voltam...

(#107916) zeon.hu válasza frankstork (#107915) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem arra jutottunk, hogy random működik vagy sem?
Nálam így néz ki, miután frissült a chrome és bekapcsoltam a flags-ben, szóval sehogy.
Másoknál ugyanolyan chrome és android verziónál meg jó.

#?*@&!

(#107917) SunMount3r válasza kovacs65 (#107869) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A webes ingyenes Egyenleglekérdező oldaluk pedig már hónapok óta nem működik (kb. mióta eladták őket), aztán telefonáljak x100Ft-okért, csak, hogy megtudjam az egyenlegem (semmi extra). A lekérdezős számot is úgy kellett kifacsarni tőlük, mert ami meg van adva a weboldalukon, az arra nem jó. Gyanúsan tünedeznek el 1000-2000Ft-ok havonta a számlámról, ez se volt, amíg működött az Egyenleglekérdező.

Amikor kb. fél éve rákérdeztem a telefonos ügyfélszolg.-os kisasszonynál, hogy miért nem jó az Egyenleglekérdező weboldal, azt mondta, csak "átmeneti hiba", jah, több mint fél éve az... :((

Azt nem tudom, miért nem veszik le akkor a f@ancba az egészet, amikor használhatatlan, mert mindig hibát dob ki.?!

[ Szerkesztve ]

(#107918) air válasza SunMount3r (#107917) üzenetére


air
nagyúr

"Gyanúsan tünedeznek el 1000-2000Ft-ok havonta a számlámról"
:D :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107919) nyisziati válasza SunMount3r (#107917) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem ilyen Blikk színvonalú hsz-szel inkább ne égesd magad, ez szakmai oldal.
Ha nem tudod számontartani a költéseidet, és (valami miatt :U ) elektronikai úton sem tudsz utánanézni, akkor kérj inkább postai számlaértesítőt.

(#107920) SunMount3r válasza nyisziati (#107919) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Erre inkább nem is reagálnék, annyira primitíven lenéző b@nkóság. Röhögni persze lehet rajta, titeket miért is érdekelne, nem a ti számlátok, nem a ti pénzetek, nem is a bank tehet róla, persze... Nyílván te biztos tökéletesen tisztában vagy, hogy amit leírtam az miért is van úgy és bizonyára én tehetek róla, nem a bank, meg is magyaráztad "nagyon szakmaian" és részletezően, hogy mi az oka, mit kell tenni, gratulálok! Fogalmad sincs miről írtam szerintem egyáltalán, de a kötekedés csípőből az megy. Mivel ez itt elég OFF, meg egyébként is a részemről zárom.

Ajánlom magamat, szép napot!

(#107921) nyisziati válasza SunMount3r (#107920) üzenetére


nyisziati
veterán

Rendben, akkor én is zárom.
Ha te azt mondod, hogy a bankod direkt teszi elérhetetlenné az online egyenleglekérdezést, hogy havonta párezer forintot csórjanak tőled, akkor hiszek neked.
Bocsánat a bunkóságért.

(#107922) pomm válasza alex devil (#107904) üzenetére


pomm
tag

Sajna p8-lite-tal nem működik...

üdv: pomm

(#107923) castiels


castiels
addikt

P9 lite nem küld èrtesitest a jó fogás app.

Ötletek?

(#107924) SunMount3r válasza nyisziati (#107921) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem írtam konkrétan semmi ilyesmit, csak, hogy egyelőre "gyanús" a dolog. Főleg azok után, amit szinte havi rendszerességgel tapasztal az ember az egyéb szolgáltatók számlái kapcsán, lehet kissé túléleztem a dolgot (mondjuk úgy, nem csodálkoznék ezen sem), de konkrétan egyelőre nem jelentettem ki semmit, csak vázoltam a problémát és a konstellációkat.

Én örülnék a legjobban, ha lenne rá elfogadható magyarázat és nem lenne semmi sumák a dologban... Az meg az ő feladatuk hogy az ilyesmit kizárják és hogy tisztánlátást biztosítsanak, ne nekem kelljen már bejárkálnom hozzájuk, meg telefonálgatni nekik.

Peace!

[ Szerkesztve ]

(#107925) kovisoft válasza SunMount3r (#107924) üzenetére


kovisoft
őstag

Az, hogy "részemről zárom", az nálad még hány plusz hozzászólást szokott jelenteni ugyanabban a témában? ;]

(#107926) air válasza SunMount3r (#107924) üzenetére


air
nagyúr

"Én örülnék a legjobban, ha lenne rá elfogadható magyarázat és nem lenne semmi sumák a dologban... Az meg az ő feladatuk hogy az ilyesmit kizárják és hogy tisztánlátást biztosítsanak, ne nekem kelljen már bejárkálnom hozzájuk, meg telefonálgatni nekik."

Nem tudom eldönteni, hogy ez lustaság, rosszindulat, vagy egyszerű butaság. Esetleg mindhárom.
Ha nem jársz utána az általad kifogásolt tételeknek, kérdéseknek, csak sumákságról beszélsz, a minimum érdekes.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107927) kaciokos


kaciokos
őstag

Olyan alkalmazást keresek, ami nem csinál mást, csak elindításkor minden kérdés és felhasználói felület nélkül átváltja a rezgés állapotát: vagyis ha be volt kapcsolva a rezgés, akkor kikapcsolja, és fordítva.

Azért kellene nekem ilyen, mert a Sony Smart Connect alkalmazással teszem ékszakai módba a telefonom, és bár képes WiFi-t, mobilnetet kapcsolgatni, hangerőt állítani, Priority üzemmódba tenni a telefont, de a rezgést nem tudja kikapcsolni, és hiába csörög szép halkan a telefon éjjel, ha a rezgés az éjjeliszekrényen kiugraszt az ágyból. Viszont tud olyat, hogy adott alkalmazást elindítani (no, pont ezért keresek fent leírt alkalmazást) vagy "Shortcut"-ot elindítani, erről viszont nem nagyon tudom mi, és hogyan tudnám a célomra használni.

(#107928) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy újabb mesés Deezer-húzás: Vonaton ülve szeretnék zenét hallgatni. Prémium előfizető vagyok, vagy 1000 szám le is van mentve. Erre kijelentkeztet. Oké, belépek. Erre mindenem eltűnt. Se számok, se playlistek se semmi. Pedig elvileg ugyan ott vannak a letöltött zenék mégsem látja őket.

Szerk: ez valami szerver oldali b.szakodás lesz, összeszedte magát, most csak hibaüzeneteket dobál.

Az viszont még mindig áll, hogy nincs még egy ilyen erőforrászabáló, akkugyilkos, tojássütő app droidra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#107929) HREH válasza Rigormortiis (#107928) üzenetére


HREH
senior tag

Dehogy nincs, Facebook-nak hívják ;] :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#107930) Rigormortiis válasza HREH (#107929) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De könyörgöm, nem nasa műholdakat akarok vele irányítani, és a svájci hadronütköztető mérései sem a Deezeren futnak át. Ehhez képest csak akkor viselkedik jól, ha az értesítősávból léptetem a számokat. Amint belépek, nekiáll forrósodni a teló, dalszöveget meg már inkább nem is nézek :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#107931) kaciokos válasza Rigormortiis (#107930) üzenetére


kaciokos
őstag

Lehet, hogy csak az S7 Edge nem bírja szuflával, vegyél valami erősebb telefont. :D

(#107932) Bozek válasza Rigormortiis (#107930) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos fáznak a zenészek. :D Sajnálod tőlük azt a kis meleget? :D

(#107934) nyisziati válasza #20749568 (#107933) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem tudom, nekem a fácsé épp csak langyosít. :D Pedig időnként megküldöm videókkal, gifekkel stb.

A Deezer viszont tényleg forrósít és valami bődületesen logikátlan. Agyát eldobja az ember néha, mikre képes - mindenféle értesítés nélkül. Időrendi sorrend felcserélése, gombok random megnyomkodása, equalizer ötletszerű működtetése (van, hogy több számot kibír egy beállítással, de van, hogy számonként kell(ene) állítgatni stb.).

Kb. mint egy '80-as évekbeli hektikus francia autó.

(#107935) tkesy


tkesy
őstag

Sziasztok,

A kérdésem az lenne, hogy aki használja az OneDrive app-ot, nála jól működik? Nálam kb másfél hete megállt, és bármit próbáltam eddig azt a hibaüzenetet adja, hogy "Nincs hálózati kapcsolat. ellenőrizze, hogy van e Wi-Fi vagy mobilhálózati kapcsolat, majd próbálkozzon újra."
Volt már telefon (Note 4) és router újraindítás, app törlés és újratelepítés, de semmi nem segített, még bejelentkezni se tud... :F :( :(((

Tapasztalat v 5let?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#107936) GEPESZ66 válasza tkesy (#107935) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Kipróbáltam,gond nincs.

(#107937) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Hogyan tudnám megoldani, hogy a Sony Music app fusson nem Sony készüléken? A telefonomon ezt használom és nagyon szeretem, de a tabletre nem tudom telepíteni, mert nem Sony termék.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#107938) air válasza Chris Kiki (#107937) üzenetére


air
nagyúr

A szokásos módon.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107939) tkesy válasza GEPESZ66 (#107936) üzenetére


tkesy
őstag

Thx, akkor ez valami lokális hiba lesz...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#107940) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok ! Használja valaki ezt az appot ?

Ha igen, segítsen már. Ha beállítom az akku százalékos kijelzését, akkor az miért tűnik el a képernyő ki bekapcsolása alkalmával ? :R Vagy hogyan kell beállítani, hogy folyamatosan jelezze a aktuális töltöttségi szintet ?

:R

(#107941) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Egyelőre csak érdeklődés szintjén keresek egy alkalmazást a következő problémára.

Cégnél az alkalmazottak céges telefont használnak, és olyan app kellene, amin keresztül állandóan nyomon lehet követni őket, mikor merre vannak. Fontos lenne, hogy térképen legyen kijelölve a nyomvonal is, visszamenőleg minden napra. Illetve ami még lényeges, hogy a program legyen elrejtve a készüléken, szóval az alkalmazottak ne tudják bezárni, állítgatni, gyakorlatilag ne is tudjon róla, hogy ilyen program fut a telefonon.

Jelenleg nincs kiválasztott készülék, de gondolom minden androidos teló megfelel a célra, mondjuk 4-es droidtól felfelé, jól gondolom?

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#107942) air válasza csabyka666 (#107941) üzenetére


air
nagyúr

Azt ugye sejted, hogy ez nem csak annyi lesz, hogy telepítesz egy alkalmazást, ami nem látszik, de mindent továbbít?
Vállalati mobil eszköz menedzsment, komoly költségek mellett. Vállalati policy, dolgozóktól nyilatkozat, hogy beleegyeznek és elfogadják stb. stb.

"gyakorlatilag ne is tudjon róla, hogy ilyen program fut a telefonon"
Erről tegyél le! Teljességgel kizárt. A fenti tevékenységet nem folytathatod az alkalmazott tudomása, beleegyezése nélkül.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107943) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
nem tudom jó helyen kérdezem-e meg vagy itt tudtok-e nekem segíteni.
lényeg hogy az a problémám hogy Poweamp zenelejátszót használok + Viper4Android equalizert.
hogy ez a 2 páros együtt működjön a powerampban ki kell kapcsolni a közvetlen hangerő vezérlést ám amint felteszem hozzá twrp-ből a viper4androidot ez a funkció letiltsa magát és azt írja hogy ez a rom nem támogassa ezt a funkciót.
erre esetleg tud valaki valamiféle megoldást?
válaszokat előre is köszönöm :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#107944) juve600


juve600
nagyúr

ÜDV

open camera app

beállitottam hogy az SD-re mentsen,fotó elkészül,át akarom másolni pc-re de 0 kb-ir fájlméretnek és nem tudja a windows megnyitni
telon meg ott a kép

ötlet ?

LineageOS

[ Szerkesztve ]

(#107945) csabyka666 válasza air (#107942) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem sejtem, ezért kérdeztem itt. Szerintem ne feszegessük, megoldom valahogy máshol.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#107946) #79335424 válasza csabyka666 (#107945) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem jó lenne, ha megfontolnád, amit ír! Technikailag is problémás az ügy. Mit teszel, ha a dolgozó kikapcsolja a GPS -t (aminek az ikonja ott virít a notibaron)? Háttérben visszakapcsoltatod? Ahhoz a 2.3 -as Android óta root kell. De, tegyük fel, hogy sikerül, és minden mást is eltűntetsz! Gondolod, hogy nem tűnik fel, hogy a GPS használattól, meg az állandó adatforgalomtól merül a teló, mint a Titanic? Előlem biztos nem tudnál egy ilyen funkciót elrejteni. A következő lépésben eléd tolnék egy számomra rendkívül kedvező munkaszerződést, és ha nem írod alá, akkor járhatsz bíróságra egy tuti bukó perben. Bár, ha törvénysértő a cselekedet, akkor pedig a hatóság fog piszkálni. Mindkét út többe lenne, mintha aláírtad volna a szerződésemet.

(#107947) OberMotz válasza air (#107938) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Ez a mód általában nem járható, mivel a Sony saját app-jai általában a Sony framework-jét használják, az meg a mezei/egyéb Android variánsokban nem található meg. Az XDA-n innen tudsz letölteni egy olyan verziót, ami elméletileg bármilyen viszonylag új Androidon elfut.

[ Szerkesztve ]

(#107948) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Volume/Speaker Boostert keresnek. Van valami ajanlott, root nelkuli keszulekre? Sajnos a tablet eleg halk...

[ Szerkesztve ]

(#107949) air válasza OberMotz (#107947) üzenetére


air
nagyúr

Az általad linkelt fórumban APK mirroros linkek vannak.
Akkor miért nem jó az, amit én linkeltem? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107950) spiritex


spiritex
veterán

4.1.1-es android van a telómon. Hogy (vagy mivel) tudnám megnézni, hogy egy elmentett wifi kapcsolatnak mi az elmentett jelszava? Mert az alap gyári beállítás nem jelzi ki sajnos. Kapcsolódni kapcsolódik, addig oké, de tudni szeretném, hogy meg tudjam adni másnak.
Előre is köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.