Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108901) Fall-N válasza SharpSA (#108873) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokat kipróbáltam már, megvettem a Today Calendart is de a legjobb a DigiCal+, ami szintén fizetős. De egyébként a Google Calendar is jól néz ki, csak számomra nem jók a widgetje.

(#108902) beg válasza outdoor (#108898) üzenetére


beg
veterán

Jobb alul a sarokban a nézet gomb (több nézet közt tudsz váltani). Alul meg az áthelyező gombóc, azzal szabadon mozgatod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108903) Bozek válasza outdoor (#108898) üzenetére


Bozek
nagyúr

De igen. Rányomsz a három vonalra az ajánlatok mellett balra, majd Dokkelhagyás. Csak még az elrendezést is át kell állítani Kompakt-ra. Tablet-en talán még jó, telefonon már azért kicsik a betűk. Talán ha legnagyobbra méretezed át, akkor még okés lehet.

Viszont külön kell állítani a fekvő és az álló nézetet.

[ Szerkesztve ]

(#108904) outdoor válasza zeon.hu (#108899) üzenetére


outdoor
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Mindkettő klassz, ha nem is tökéletes.

A proper digital assistant could be my best friend

(#108905) TheProb válasza lkksioskdl3 (#108900) üzenetére


TheProb
veterán

Elvileg lifetime, bár szerintem mivel nem play áruházban regisztrálod a dolgot, szerintem reinstallig tart.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#108906) SharpSA válasza Fall-N (#108901) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez nem tudja a google teendőket kezelni. Végül a Business Calendar 2-t választottam, de ez sem tökéletes.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#108907) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Reklámmentes netrádió appra tipp?

(#108908) azozo


azozo
senior tag

Melyik a legjobb ingyenes egyszerű screenmirros app?android mobilról 6-os android boxra...

(#108909) gojko.m válasza FoxiestFox (#108907) üzenetére


gojko.m
senior tag

Szerintem, a XiiaLive Pro a legjobb netrádió. De ha saját magadnak összegyűjtöd a rádió streameket, akkor alternatív megoldásként jól használható az AIMP, a VLC, vagy akár a Total Commander is lejátszásukhoz.

(#108910) FoxiestFox válasza gojko.m (#108909) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi.

(#108911) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Azt hogyan lehet megcsinálni, hogy pl a készülék egy billentyűre (hangerő pl), vagy a lockscreenről vezérelve bekapcsolja a led villanót? Előző telómon így nézegettem be a postaládába, és hiányzik. :D

(#108912) ViharVadász válasza FoxiestFox (#108907) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én a PCRadio programot tudom ajánlani. Nálam korlátozott mobilnetnél (64 kbit/s) is szépen, akadozások nélkül is lejátsza a rádiókat. Reklámmentességet előfizetéssel lehet eltüntetni, de nem drágák szerintem, plusz még pár funkciót is adnak hozzá pluszba. Egy hónapra 0,89 €, 1 évre 3,99 €.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#108913) FoxiestFox válasza ViharVadász (#108912) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz ezt is. Eddig a Xiia a nyerő, azt csak egyszer kell kifizetni. Várok még, hátha lesz valakinek ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#108914) ViharVadász válasza FoxiestFox (#108913) üzenetére


ViharVadász
őstag

Még a TuneIn Radio Pro-t is tudom ajánlani, az egyszer fizetős, tud akár előre beállított időbe felvenni adásokat, és azokat később offline is meglehet hallgatni.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#108915) FoxiestFox válasza ViharVadász (#108914) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, ez meg már kint van a price range-emből. :DDD

(#108916) ViharVadász válasza FoxiestFox (#108915) üzenetére


ViharVadász
őstag

Akkor jól rémlett, mintha drágábban lattam volna pár hete, mert amikor én vettem, akkor még csak 4 € volt.:(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#108917) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A telefonom a Gmail-ba belépve azt írja, hogy az Összes email 16.
Ha rákattintok, akkor pedig azt mutatja, hogy a mappa üres.
PC-n belépve a Gmail-ba az Összes email-nál valóban ott a 16 üzenet.
Miért mutatja telefonon azt, hogy a mappa üres, ha mellette pedig ott a 16, s valós is?

(#108918) #79335424 válasza FoxiestFox (#108911) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hardvergombhoz Autoinput + automatizáló, vagy Xposed + Xposed Addition pro modul. Nálam a dedikált kameragomb alakult át "zseblámpakapcsolóvá".
Lockscreenhez valamilyen parancsikon widget, amit a lockscreen enged, vagy custom lockscreen (pl. C-Locker).

[ Szerkesztve ]

(#108919) FoxiestFox válasza #79335424 (#108918) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ty

(#108920) Deck


Deck
titán

Semmi megoldás arra, hogy a droidos cheome kezelje a kiegészítőket? Nemis értem miért nem támogatja őket :(

PS5

(#108921) Viktor0610 válasza GEPESZ66 (#108917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröld a Gmail app adatait.
Szerintem az megoldja a problémád. :)

Samsung Galaxy A54

(#108922) #79335424 válasza FoxiestFox (#108919) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update!
Találtam egy ilyet: Button Mapper.
Egy próbát megér.

(#108923) Bozek válasza #79335424 (#108922) üzenetére


Bozek
nagyúr

"-Button Mapper does not work while the screen is off."

Ez azért elég nagy hátrány.

(#108924) FoxiestFox válasza Bozek (#108923) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt még túlélem tulajdonképpen. Köszi.

(#108925) GEPESZ66 válasza Viktor0610 (#108921) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm!
Jó lett.

(#108926) #79335424 válasza Bozek (#108923) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt írta, hogy a lockscreen lehetőség is szóba jöhet. Annál is aktív a kijelző. Tudsz jobbat? Az Autoinputot már írtam, de ahhoz Te jobban értesz. Én Xposed -del csináltam, de ahhoz minimum root kell.

(#108927) spe88


spe88
senior tag

A Synchronize Ultimate-hez hasonló appról tud valaki?

- Tudjon szinkronizálni mappákat megadott felhőbe
- Kezelje a nagy felhőszolgáltatókat (GDrive leginkább)
- Ingyenes legyen

A FolderSyncet láttam javaslatnak sok helyen, nem lenne sok érte az a pár Ft, de a működő verziók jönnek mennek, szóval ha lehet valami ingyenes jobb volna. Ha nincs akkor beruházok!

A Synchronize Ultimate-tel csak az a bajom, hogy két mappánál többnél már nála is fizetni kell.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#108928) PistiSan válasza spe88 (#108927) üzenetére


PistiSan
addikt

Syncthinget használok, saját eszköze kell felrakni és oda szinkronizál, semmilyen korlátozás nincs, minden platformon elérhető.
Op3 mon bugos a csak tőltés alatt szinkronizáljon funkciója, minden más eszközön tökéletes.

(#108929) t181 válasza TheProb (#108905) üzenetére


t181
senior tag

Feltettem tabletra is, és a promo kód beírásánál megmaradt "*pro" fícsör. Nem tudom hogy működnek a promo kódok és azt sem, hogy hogy tudja ezt Google-fiókkal szinkronizálni, de örülök neki. :D

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#108930) kaciokos válasza mrmft (#108864) üzenetére


kaciokos
őstag

Én régebben ezt használtam, és működött jól.

(#108931) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Az Android kontaktkezelése gyakorlatilag katasztrófa...
Használok Messengert, Skype-ot, Vibert, és arra gondoltam, hogy marha egyszerű lesz összefésülni a kapcsolatokat... tegnap összefésültem automatikusan, akiket kihagyott, egyesével, felszinkronizáltam a Google fiókba, és azt hittem, készen vagyok.
Erre ma mindenkiből kettő, töredékek a névjegyzékben, azóta ezzel szívok, van, akit már harmadjára egyesítek saját magával, már Viberen belül is duplák vannak, wtf? :F

[ Szerkesztve ]

(#108932) darvinya válasza FoxiestFox (#108931) üzenetére


darvinya
titán

Nem android kezelése rossz, te szoktad meg 1 megjelenítős szinkront.
Itt megjelenítésként összes helyre felszinkronizáltál mindenkit és összes helyen lévő megjelenítés használod.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108933) FoxiestFox válasza darvinya (#108932) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tehát a megoldás az, hogy letiltom a források mutatásának egy részét?
Ez így elég érdekes megoldás, ha egyszer az azokból származó kontaktok szépen bele lettek fésülve a egyesével a névjegyeimbe, miért nem tudnak úgy maradni?

(#108934) spe88 válasza PistiSan (#108928) üzenetére


spe88
senior tag

Googledrive-ba tud szinkronizalni, mert mintha remlene, hogy kiprobaltam már, de nem volt jó emiatt?

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#108935) darvinya válasza FoxiestFox (#108933) üzenetére


darvinya
titán

Nézd.
Összefésülted szinkron mellett mindent, azaz érhetőbben mind szinkron fiókba bemásoltás minden, amit most mindegyik fiókon meg van és mindegyik fiókot megjeleníted.

Nem szoktam ilyet kérni, mert több fiók más szolgáltatóként nem használhatja másikét.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108936) FoxiestFox válasza darvinya (#108935) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát ez logikus leírva, de elgondolkodtam, hogy lehetne ennél gagyibban megoldani, és.. nem lehetne, azt hiszem. Hacsak nem töltjük fel random számokkal a nevek helyét. ;]
A kontaktkezelést és az IM integráció mélységét nagyon hiányolom N900 után.. az összes gagyi account összes adatát gyönyörűen összefésülte-pároztatta magától, és mind kezelhető volt az üzenetekből, nem a progik nyíltak meg külön-külön..
Valahogy ez a felhasználói élményre kihegyezett élmény nem tetszik.. nagyon töredezett.. vagy csak megszoktam hosszú évekig a nyers funkcionalitást, és nehéz elszokni tőle.

De most addig harcoltam vele, hogy úgy néz ki, minden jó... átírtam manuálisan a teljes Google névjegyzékem, kitöröltem azt a pár kontaktot, ami SIM-en volt, akinél nagyon megkavarodott, az töröltem, hozzáadtam ismét, így már össze tudott fésülni stabilan mindenkit, úgy, hogy maradhat megjelenítve minden.

(#108937) Ádám16


Ádám16
addikt

Keresem az appot, amivel a telefonom screen-on time-ját korlátlanná tudom tenni. Mondjátok, hogy nem szükséges hozzá root jog...

(#108938) HREH válasza Ádám16 (#108937) üzenetére


HREH
senior tag

Nézd meg ezt.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#108939) beg válasza Ádám16 (#108937) üzenetére


beg
veterán

Elég csak töltés közben? Mert azt gyárilag tudja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108940) Ádám16 válasza beg (#108939) üzenetére


Ádám16
addikt

Elég csak az, ezt még nem vettem észre.
:R

(#108941) tybsen


tybsen
addikt

A telefonom magától felhív számokat (egészen pontosan ugyanazt a számot, ez a leggyakrabban hívott szám a telefonkönyvben).

Eddig már háromszor megtörtént, nem értem mert a híváslistában nem szerepel, hogy hívtam volna.

El sem tudom képzelni hogy ez hogyan történik mert ma például a táskámban volt a telefon lezárva.

Nincsenek furcsa vagy nem play store-ból letöltött alkalmazások letöltve.

De okozhat ilyet valamilyen alkalmazás szerintetek? Vagy mit lehet ezzel kezdeni, szervíz? Köszi.

(#108942) xenom0rph válasza tybsen (#108941) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerviz azért nem. Először egy factory resetet próbálj meg vagy wipe-old a cache-t.

halahala

(#108943) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan kapcsoló widget ami Nougat alatt tudja ki/be kapcsolni a mobilnetet direktben? A Power Toggles-t használom már egy ideje, de nem fejlesztik, és a mobilnet kapcsoló megnyomására csak a settings-be visz.

(#108944) tybsen válasza xenom0rph (#108942) üzenetére


tybsen
addikt

Oké nagyon szépen köszönöm! :R

Amúgy vicces mert egy barátomnak is volt ilyen korábban egy van plusz csinálta ezt. Az ő telefonja mindig a főnökét hívta fel meg engem.. olyan hihetetlennek tűnt aztán most meg velem is ez van. Gondoltam hátha van valamilyen monitorozó alkalmazás, amivel utána lehet nézni hogy mi okozta ezt a hívást.

Na de akkor csinálok egy visszaállítást és meglátjuk. Köszi!

(#108945) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Van egy kis problémám a swiftkey billentyűzettel. Évek óta használom, de a mostani frissítés teljesen megváltoztatta a flow gépelést. Eddig elhúztam a szót, beírta, dobott utána egy szóközt, és ajánlotta a folytatást. Jól összeszokott párosként ismerve szókincsem, bazi gyorsan lehet írni. Most egy új feature keretein belül a flow után rá kell böknöm az ajánlott szóra, csak utána ajánlja fel a következőt. nagyon fura, nagyon szoktalan...
A help ezt adja, mint megoldást, de nekem nem változik semmi. Van valakinek pozitív tapasztalat? Ha igen, ossza meg velem, hogy hogy lehetett visszahozni a régi metódust.
Köszönöm!

(#108946) Deck


Deck
titán

Firefoxhoz vannak kiegészítők pont mint pc-n, míg Chromeba nem. Nemis értem.. Most emiatt használják Firefoxot? :D

PS5

(#108947) beg válasza Deck (#108946) üzenetére


beg
veterán

Droidos chrome-ban próbálj elvégezni egy olyan komplex műveletet mint a könyvjelző sorrend változtatás.
Egyéb kérdés? :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108948) Deck válasza beg (#108947) üzenetére


Deck
titán

Jogos, jogos. Mit képzeltem.. Örüljek, hogy egyáltalán lehet böngészni vele.. ;]
Akkor marad a Firefox.

PS5

(#108949) Deck


Deck
titán

Használ valaki Firefoxot? Sajna nem tudom nem észrevenni, hogy a böngészés sebességes és a scroll darabosabb, lassabb mint Chromeba :(

Megoldva!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#108950) bohoc71 válasza -FreaK- (#108943) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Csak rootal lehetséges,sajnos. :O

Meghajlás...Puszi...Taps....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.