Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108651) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Miért van az, hogy ebben a topikban nem lehet választ kapni a feltett kérdésekre?

Link
Link
Link

But who is watching the guardians?

(#108652) punky10 válasza Mr. Y (#108651) üzenetére


punky10
addikt

Én például azért mert a kérdéseid többségét nem értem...
1.link;Xposed -ben több statusbarmódosító modul is van
Nálam simán eltüntethető a Google...
2.link: nem értem a kérdést, mit, miért akarsz fixálni?
3.link: pontosíts...Milyen eszközöket akarsz használni? Telefon/tablet-> okosóra/karperec, füles, hangszóró megy mindenféle app nélkül, telefon-> tablet vagy tablet-> telefon nem megy.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#108653) beg válasza Mr. Y (#108651) üzenetére


beg
veterán

Talán nem a topikban van a hiba. Legalábbis remélem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108654) DS39 válasza tutis (#108646) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát ez kemény.
Soha nem fogom megérteni miért jó ez a régió szerint különböző hw. Spórolnak oke, de több félét tervezni, gyártani szerintem nem éri meg.

(#108655) air válasza beg (#108653) üzenetére


air
nagyúr

Persze hogy nem.
A topik lakókban. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108656) csucsotke válasza csucsotke (#108619) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Időközben sikerült megoldanom. A CameraFi appal át tudtam kapcsolni hogy a webcam beépített mikrofonja helyett, az usb-s hangkártyán csatlakoztatott mikrofont használja(built-in mikrofonnak tüntette fel, elméletileg a built in a webcam mikrofonja lenne, de nem lovagolok a kifejezésen, fő hogy működik). Bár nem biztos hogy maga az app erre szolgál, de beállítottam benne a kívánt mikrofont, és onnantól a skype is azt használta( addig nem tudtam rávenni, mindenáron a webcam mikrofonját használta, ami sokkal darabosabban működött).

(#108657) tutis válasza Tesztelo.hu (#108650) üzenetére


tutis
őstag

nem, boltban vettem. De ha kapok tőlük egy jó ajánlatot, (jóváírást) akkor megtartom a készüléket..Ez majd napokban kiderül.

DS39

Én sem értem, még abban bízok hogy ott a hardver, csak a szoftver nem tudja kezelni..Majd ha később elterjedtebb lesz a készülék és ha megmarad, akkor kipróbálok valami másik romot..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#108658) Mr. Y válasza punky10 (#108652) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

1: Hát az Xposed sem képes mindenre, de ez a kérdés mindegy, mert írtam egyet. A Google nem tiltható le sem Yotaphone 2 OS6-on, se Galaxy S7 OS6-on.

2: Olyan billentyűzet, ami non-stop kint van, így a rendszer összemegy.

3: Az említett két telefont akarom összekapcsolni. A Yotaphone 2 legyen összekapcsolva az S7-el úgy, hogy az S7 is fel tudja venni a Yota eszközre érkező hívásokat. Így nem kellene mindkét mobilt mindig kéznél tartani.

But who is watching the guardians?

(#108659) Narxis válasza air (#108655) üzenetére


Narxis
nagyúr

Inkább válaszoljatok neki. Ha mást nem akkor annyit, hogy Elnézést de nem tudunk segíteni. ;]

Thanos was right.

(#108660) Mr. Y válasza Narxis (#108659) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Bőven elég volna, akkor nem várnék a reménytelenre...

But who is watching the guardians?

(#108661) darvinya


darvinya
titán

Nugat-hoz van Xposed és hozzátartozó keretrendszer?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108662) Narxis válasza darvinya (#108661) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nincs.

Thanos was right.

(#108663) beg válasza Mr. Y (#108658) üzenetére


beg
veterán

Te nem alkalmazásokat hanem moddingokat keresel. Fura kivitelezésekhez, ezért nincs válasz.
Ennyi erővel kereshetnék appot ahhoz hogy lássam a kijelző hátulját vagy legyen egy fix traktor az értesítési sávban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108664) beg válasza darvinya (#108661) üzenetére


beg
veterán

Xposed Framework developer says be patient, a Nougat version is coming: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108665) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm

:O

AdGuard-ot csak kipróbálni tudom, mert nem tudok vásárolni csak Play-en.
Más megoldást próbáltam(pl: OperaMax), de az nem minősítem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108666) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok! Androidra létezik olyan Media Player, amivel egy videofilet és a külön hozzátartozó feliratot át tudom streamelni a TVre?

(#108667) Viktor0610 válasza #18538752 (#108666) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát a készülék kijelzőjét küldd ki tévére, akkor küldi a feliratot is. :)

Samsung Galaxy A54

(#108668) Bozek válasza Mr. Y (#108658) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Androdi 6-on miért nem lehet letiltani a Google alkalmazást (hogy a kezdő képernyőről különösebb launcher használata nélkül eltűnjön)?"
"A Google nem tiltható le sem Yotaphone 2 OS6-on, se Galaxy S7 OS6-on."

Akkor tessék a Samsung-ot és a Yotaphone gyártóját b*sztatni ezzel a kérdéssel. Az alap Android launcher-ben szerintem simán le lehet húzni a képernyőről. Egyébként mit értesz Google alkalmazás alatt? Nem a keresőre gondoltál véletlenül? A YouTube, a GMail, a Google Play is Google alkalmazás. :)

"3: Az említett két telefont akarom összekapcsolni. A Yotaphone 2 legyen összekapcsolva az S7-el úgy, hogy az S7 is fel tudja venni a Yota eszközre érkező hívásokat. Így nem kellene mindkét mobilt mindig kéznél tartani."

Irányítsd át a Yotaphone 2-n a hívásokat a másik számodra. Persze, ennek van költsége, de tudtommal csak ez a megoldás létezik.

(#108663) beg: "Ennyi erővel kereshetnék appot ahhoz hogy lássam a kijelző hátulját" - A Yotaphone 2-nél pont hasznos is lenne, mert ahogy látom, van egy e-ink kijelzője hátul. :D Bár sose fogom megérteni, hogy mi értelme van. Persze, nem fogyaszt a kijelző, de ha olvasni akar, akkor vegyen egy e-book olvasót. :)

(#108669) zeon.hu válasza beg (#108663) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Furcsa kéréseid vannak, de legyen:

:DD

#?*@&!

(#108670) beg válasza zeon.hu (#108669) üzenetére


beg
veterán

:DDD
Nem mondtam hogy lehetetlen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108671) kano válasza zeon.hu (#108669) üzenetére


kano
nagyúr

Hű, ez jól ki van díszítve! :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#108672) ollie válasza Mr. Y (#108658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 2. és 3. kérdésedet nem lehet megoldani, ill. a 3-at úgy, hogy átirányítod a hívásokat egyik készülékről a másikra, de az pénzbe kerül (hívásonként).

***

(#108673) SharpSA válasza zeon.hu (#108669) üzenetére


SharpSA
veterán

Mint egy karácsonyfa. Villognak is? :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#108674) hati válasza Mr. Y (#108658) üzenetére


hati
addikt

Használd a dupla sim-es telefonodat!

[ Szerkesztve ]

(#108675) Mr. Y válasza Bozek (#108668) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Igen, a Google kereső alkalmazásának letiltásával lehetett eddig eltüntetni a képernyőről.

3: Ezen alapon mondjuk függetleníthetném az S7-et és mehetne bele a két kártya. Vagy vehetnék egy harmadik "okos"órát. Mert az is pénzbe kerül. Nem a pénzen van a hangsúly, hanem azon, hogy ez véglegesítené, nekem pedig nem végleg kell, hanem mondjuk 24 órából 8 erejéig.

(#108663) beg: "Ennyi erővel kereshetnék appot ahhoz hogy lássam a kijelző hátulját" - A Yotaphone 2-nél pont hasznos is lenne, mert ahogy látom, van egy e-ink kijelzője hátul. :D Bár sose fogom megérteni, hogy mi értelme van. Persze, nem fogyaszt a kijelző, de ha olvasni akar, akkor vegyen egy e-book olvasót. :)
Minek után ugyan az a technológia, mint az E-book olvasónál, mégis mi a fenéért vennék újabb olvasót? Azért választottam ezt a telót, hogy lecseréljem az Amazon Kindle Paperwhite III-amat, hogy ne kelljen több eszközt feleslegesen magammal hurcolnom. Ráadásul a Yota esetében kisebb képernyő, de nagyobb felbontás, durván nagyobb FPS és nem csak olvasni lehet rajta!

Beg: Persze, de moddingokat is lehet alkalmazással elérni. Lásd; Xposed!

Minden esetre vicces, hogy azóta is csak arra érkezett értelmes megoldás, amire mondtam, hogy már nem kell :C Minden esetre ha nem lehet valamit megoldani, akkor is jól esik az embernek a visszajelzés, mert akkor nem vár hiába. Csak annyit néha tegyetek meg (hangsúlyozom, hogy nem magamra értem, nagyon sok topikban látom ugyan ezt), ha nincs is vagy nem tudtok megoldást egy adott problémára, az ne azt jelentse, hogy lehet sz*rni rá, hanem legalább egy Ez nem kivitelezhető! szöveget dobjatok oda. És akkor nem lesznek ugyan attól a topiklakótól újra és újra feltéve ugyanazon kérdések. Ezt a jövőre való tekintettel is előre köszönöm mindenkinek, aki legalább annyira tartja embertársait, hogy elküldi neki ezt a három szót!

But who is watching the guardians?

(#108676) csipuka válasza Mr. Y (#108675) üzenetére


csipuka
senior tag

Én elhagytam a bölcsek kövét, ezért nem merném kijelenteni valamiről, hogy nem kivitelezhető. Ha valamire nincs válasz akkor ott bőven bele kéne férnie, hogy aki olvasta a kérdést az nem tudott választ adni. Szerintem.

(#108677) zeon.hu válasza Mr. Y (#108675) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Két telefon bluetooth összekapcsolására régóta keresem a megoldást, de nincs/nem találom.
Elvileg LG telefon és tablet között van.

#?*@&!

(#108678) beg válasza Mr. Y (#108675) üzenetére


beg
veterán

Mert ha 1 ember azt mondja hogy nincs rá megoldás akkor az neked jó, mert azt mondta a Kispista. Persze jönne más, lehet lenne egy ötlete, de addigra elkönyvelted hogy nem lehet, pedig de.

Ez mennyivel jobb megoldás tényleg :C

Ha ezt szeretnéd ez lesz, csak akkor meg ne azért gyere duzzogva, hogy azt mondtátok nem lehet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108679) Idol S2


Idol S2
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Huawei G8-al Poweramp alkalmazással lejátszott zenét, hogy lehetne SmartTévén lejátszani?
A tévé nem wifis, de ugyan azon a hálózaton van.
Az a baj, hogy meg tudom osztani a zenéket például imediasher-el, de úgy csak egyesével lehet, vagy mappánként, nincs véletlenszerű lejátszás és egyebek. Ezért lenne jó a poweramp, mert azt használom, és azon mindenféle lejátszást be tudok állítani.
Van olyan alkalmazás, ami kitesz mindent tévére?

Előre is köszi :R

Karcsi MI8

(#108680) Mr. Y válasza beg (#108678) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Arra céloztam (de látom, egyesek felfogóképessége megállt egy szintnél), hogy egyetlen válasz is több a semminél! Ha valaki később tudja a választ és megadja, az csak jó. Látni fogom, elvégre itt vagyok.

But who is watching the guardians?

(#108681) Karcub


Karcub
senior tag

Van működő reklámblokkoló nem root-olt telóra?

(#108682) HREH válasza Karcub (#108681) üzenetére


HREH
senior tag

AdGuard-ot szokták javasolni itt sokan.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#108683) air válasza Karcub (#108681) üzenetére


air
nagyúr

AdClear, de egyesek szerint nem annyira hatékony, mint a fizetős AdGuard.

(#108680) Mr. Y
"(de látom, egyesek felfogóképessége megállt egy szintnél)"

És ezek után te vársz segítséget másoktól? :Y
Hát hogyan? Fel sem érhetünk a te szintedhez. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108684) beg válasza Mr. Y (#108680) üzenetére


beg
veterán

Mivel még derengenek régi emlékek nem csak ebből a topikból hanem másikból is valamint az azóta már beszántott blogbejegyzésedből, inkább erre most mást nem reagálnék...

A hasonló kedves megjegyzéseidet ("de látom, egyesek felfogóképessége megállt egy szintnél") meg nyugodtan tartsd magadban, mert kezd áthajlani személyeskedésbe.

Megint...

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108685) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Apósom számára keresek egy olyan appot, amivel tudja irányítani az androidos tv-t.
Arra gondolok, hogy van benne touchpad funkció az egérkurzor irányításához, és a különböző mezőkbe is tud telefonról gépelni. (Teamviewer nem működött, próbáltam. Befagyott)
Köszi szépen!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#108686) darvinya


darvinya
titán

Na ezen behaltam… :DDD
(Katt a képre)

(#108687) beg

Azt nem láttam, de ez is véletlenül jött fel.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108687) beg válasza darvinya (#108686) üzenetére


beg
veterán

Nézd meg a 404-et is az is hasonló.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108688) air válasza teo77 (#108685) üzenetére


air
nagyúr

Milyen Androidos TV? Sony? Ahhoz ez való: Video & TV SideView : Remote

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108689) teo77 válasza air (#108688) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen!
Igen, Sony.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#108690) teo77 válasza air (#108688) üzenetére


teo77
őstag

Viszont, ha jól sejtem, ez nem tud szövegbevitelt... :l

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#108691) Bozek válasza Mr. Y (#108675) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Yota esetében kisebb képernyő, de nagyobb felbontás, durván nagyobb FPS és nem csak olvasni lehet rajta!"

Látszik, hogy nem csak a mi felfogóképességünkkel van baj... Azért nem látom értelmét, mert az e-ink lényege pont az, hogy kevesebbet fogyasszon. Viszont ha ez a telefonnal van egybeépítve, akkor a telefon erőforrásai bőven merítik az akksit, tehát nem bír ki hónapokat, mint egy e-book olvasó. Innen nézve simán lehetne a normál kijelzőt is használni e-book olvasására, ezért nem látom értelmét.

Na meg az se egy utolsó szempont, hogy ha lerakod, akkor valamelyik kijelző alul lesz, így nagyon kell vigyázni rá.

(#108692) Mr. Y válasza Bozek (#108691) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Utóbbira vannak a tokok és a fóliák. Kb olyan, mint pofával letenni egy készüléket, mert a hangszóró hátulra került.
Amúgy az, hogy tudja amit leírtam, az nem azt jelenti, hogy nem képes kevesebbre. Egy telefont meg amúgy is gyakrabban töltesz. Ugyanúgy van erenrgiatakarékos rendszer rajta hátra. Amit leírtam az arra vonatkozik, amikor behozod az Androidot. Egyébként túl azon, hogy még így is kevesebbet fogyaszt az amolednél, nem azért jobb az e-ink, mert akksit kímél, hanem mert a szemét.

[B]Beg; ha leírom valamit és viszontkérdezed ugyanazt, vagy nem tudod értelmezni amit írok, mert esetleg nem a mai szlenget használom, azért ne én legyek már a hibás!

But who is watching the guardians?

(#108693) kuksa90 válasza Mr. Y (#108692) üzenetére


kuksa90
őstag

"nem azért jobb az e-ink, mert akksit kímél, hanem mert a szemét" Szerintem is, bármit jelentsen is. :(

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#108694) tutis


tutis
őstag

facebook kontaktokra tudtok mondani jó szinkronizálót synch.me-n kívül? Ha jól tudom az übersync nem működik már..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#108695) air válasza kuksa90 (#108693) üzenetére


air
nagyúr

A szemét kíméli. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108696) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok, létezik androidra valami jó kis videó letöltő program ami esetleg Rtl most vagy hasonló oldalakról is tud letölteni?? :R

Üdv, István.

(#108697) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Létezik olyan alkalmazás aminek használatával ki lehet kerülni Kínában a Google letiltását? Magyarán szeretném használni a Gmail es fiókomat shanghai ban is.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#108698) ollie válasza janakbacsi (#108697) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha szeretnél kint börtönbe kerülni, hajrá.

***

(#108699) hatpersze válasza Mr. Y (#108675) üzenetére


hatpersze
tag

Szerintem ezt keresed. Nem próbáltam, de a leírása gyanúsan a Te kívánalmaidat tartalmazza....

(#108700) Deck válasza janakbacsi (#108697) üzenetére


Deck
titán

Tor? Vpn?

[ Szerkesztve ]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.