Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108451) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kinetic scroll másnál is leáll a mai frissítés után?
4.4-en és 5.1-en se jó, ment is vissza a korábbi verzió.

#?*@&!

(#108452) sphe válasza Viktor0610 (#108439) üzenetére


sphe
senior tag

Én ennek egy korábbi verzióját használom és tökéletesen működik.

(#108453) tomboy0013 válasza air (#108382) üzenetére


tomboy0013
veterán

A józan paraszti ész igen sok embernél hiányzik ebből adódóan irdatlan hülyeségeket tudnak elhinni és kipróbálni.

(#108454) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Tableten 4.4.2 alatt ha total commanderben zenet halizok csak előtérben szol. Pl opera v akar a home screen nel is leall.
Erre valakinek help? Köszi

(#108455) Viktor0610 válasza Krill77 (#108454) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát használj másik zenelejátszót. ;)
Nálam simán működik a háttérben zenelejátszás.

Samsung Galaxy A54

(#108456) Krill77 válasza Viktor0610 (#108455) üzenetére


Krill77
őstag

Itt is csak az elhallgatas utan ertesitesi sávban ujra playt kell nyomni. Tok mem értem. Ja a berakott szamok kozul valasztok egy ujat az meg megy, de ez utan ha pl home ot nyomok akkor pausol..
Ez a legegyszerubb es a tcben tudok szamot valasztani legegyszerubb a mappak miatt.

(#108458) beg válasza Krill77 (#108456) üzenetére


beg
veterán

Music folder player lejátszó.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108459) air válasza tomboy0013 (#108453) üzenetére


air
nagyúr

És persze még én vagyok a bunkó.
Sebaj, megszoktam.
Igaz, senki nem születik zseninek, de olvasni, tájékozódni max. a facebookot használják.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108460) Krill77


Krill77
őstag

Huawei tab T1 7.0 root valaki? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#108461) beg válasza Krill77 (#108460) üzenetére


beg
veterán

A topikjában vagy a droid szakmaiban. Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108462) meko1 válasza Bozek (#108449) üzenetére


meko1
tag

érdekes,nálam az apkmirroron google camera 4.3.016 van 2017.02.22ei,>7.1,hogyan?
108451@zeon.igen.sajnos nálam is
108459@air,a butaság,a bunkóság és a facebook 3különböző dolog

[ Szerkesztve ]

(#108463) Krill77 válasza beg (#108461) üzenetére


Krill77
őstag

Bocsnat. Nem ide akartam. Vagy 5 lapon van nyitva a prohardver.

(#108464) Bozek válasza meko1 (#108462) üzenetére


Bozek
nagyúr

Komolyan ennyire nehéz értelmezni, amit írtam? Te vagy a második, akinek nem sikerül, kaptam már PÜ-be Apkmirror linket is... Mintha nem ismerném az oldalt.

Dyingsoul egyetlen oldalt linkelt, a Play Áruházat. Ott csak a 2.5-ös letölthető, arról beszéltem.

(#108465) vadászcsiga válasza Bozek (#108464) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennyit nem ér az app. Bármelyik telefon gyari kamerája jobb.

(#108466) meko1 válasza Bozek (#108464) üzenetére


meko1
tag

akkor taníts....értelmezni>>ennél újabbat máshol sem találni,honnan tudod,hogy ez olyan igen régi?

(#108467) zeon.hu válasza meko1 (#108462) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jelezem a fejlesztőnek, remélem, javítja majd.
Addig is a korábbi verzió marad.

#?*@&!

(#108468) beg


beg
veterán

Google family link: [link]
Szülői felügyelet a poronty account-ja felett. Még egyelőre meghívásos a hozzáférés.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108469) zeon.hu válasza beg (#108468) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Inkább a családban megosztható fizetős alkalmazásokról lenne már hír :)

#?*@&!

(#108470) meko1 válasza zeon.hu (#108467) üzenetére


meko1
tag

igen,nálam is,minden alkalmazója helyett is,kösz

(#108471) Bozek válasza meko1 (#108466) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt írtam: "A linkelt oldalon egy 2015. júniusi verzió érhető el a telefonomra, szóval az se okés."

Mint mondtam, ez a Google Play-es linkre vonatkozott, ezt kellett volna értelmezni. Semmi, de semmi köze nincs ahhoz a hozzászólásomnak, hogy az APKMirror-on mikori van fenn. De neked ez még másodszorra se jött le...

(#108472) beg válasza beg (#108468) üzenetére


beg
veterán

Landing page-en van jelenleg kitétel:
To be in the U.S.

Úgyhogy ez is majd egyszer :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108473) meko1 válasza Bozek (#108471) üzenetére


meko1
tag

na ja,csakhogy:a playről vagy nem tölthető le,vagy régi(mint kiderült),tehát akárhogy értelmeZEM,a hozzászólásoknak a megoldás szempontjából,-tehát frisebbet,máshonnan bizony lehet az erre áhítozóknak!,-semmi haszna nem volt,s akkor itt be is fejezhetjük
a terep az okosoké,mi többiek tanulunk,s jó haszonlesőként csipegetjük a morzsákat(ha képesek vagyunk)
kyrie

(#108474) Karcub


Karcub
senior tag

Használja valaki a Package Disabler Pro nevű alkalmazást? Látjátok értelmét használni?

(#108475) Krill77


Krill77
őstag

Nagy kijelzon (tablet) nalatok is csak 3 szot ajánl fel a Swiftkey? Hisz tobb is kiférne. Van erre valami beállítás?

(#108476) gatto_ válasza Karcub (#108474) üzenetére


gatto_
senior tag

Én használom. Csomó programot letiltottam amit nem használok, és előre van telepítve. Persze ésszel kell használni, nehogy olyat is letilts amit nem kéne.

(#108477) zeon.hu válasza meko1 (#108470) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kapott pár frissítést a Kinetic scroll, végre jól működik.

#?*@&!

(#108478) Karcub válasza gatto_ (#108476) üzenetére


Karcub
senior tag

És mi az amit nem szabad?

(#108479) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok, segítséget kérnék.
Android 5.1 alá létezik-e olyan app, ami a memóriában lévő összes (nem rendszer) appot egyetlen pöccentéssel bezárja ?
És nem kell egyesével kitörölni...

:R

[ Szerkesztve ]

(#108480) hroberto


hroberto
addikt

6-os droidról 7-re frissítés után (OTA) kell FR és nulláról belakás?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#108481) air válasza #73959936 (#108479) üzenetére


air
nagyúr

Biztosan. De minek?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108482) zeon.hu válasza #73959936 (#108479) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt az android alapból tudja 5.1 alatt is.
Nálam pl a task alatt: "Pöccintsen felfelé az összes alkalmazás bezárásához"
De ahogy írták előttem, minek ... :)

#?*@&!

(#108483) #73959936 válasza zeon.hu (#108482) üzenetére


#73959936
törölt tag

Hát...nálam nincs ilyesmi. Mármint pöccintsen felfelé....

Mint írtam is: jó volna, ha nem egyesével lehetne törölgetni őket...

(#108484) DS39 válasza zeon.hu (#108482) üzenetére


DS39
nagyúr

a kérdező azonosítja az 5.1-es androidot, a telefonján lévő gyártói rom-mal, pedig a kettő nem ugyanaz.
van olyan gyártói megoldás ahol van erre gomb (samsung, huawei, stb.), van olyan ahol nincs.

(#108485) zeon.hu válasza DS39 (#108484) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2.3-ig visszamenőleg vannak itthon telefonok (samu, sony, LG, Huawei), de mindegyik tudja, ebből gondoltam :)

#?*@&!

(#108486) DS39 válasza zeon.hu (#108485) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, ezek normális márkák, Doogee-n pl nincs.
mondjuk amire célozni akartatok, azzal egyetértek, minek?
nem kell mindent egyből kilőni a memóriából, mivel egy-egy alkalmazás újra betöltése több akku időt fogyaszt. (persze van olyan alkalmazás azért ami futtat több szolgáltatás a háttérben, azt lehet célszerű, ha tudjuk, hogy nem használjuk huzamosabb ideig)

(#108487) #73959936 válasza DS39 (#108486) üzenetére


#73959936
törölt tag

Igen, én is le szeretném zárni a témát. Teljesen igazatok van, utóbb olvastam utána mennyire felesleges sőt értelmetlen.

mindenesetre köszönöm - :R

(#108488) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Az mitől lehet, hogy ugyanazon telefon típus egy készüléke nem hajlandó leolvasni egyes NFC-s kártyákat, míg a többi telefon igen? Érzékeli őket, de ezt írja: "nincs támogatva a címke". Amelyikkel gond van, pl. a paypass-os bankkártyát, azt olvassa.
Az android verzió lehet az oka vagy az akksi?

Köszönöm!

(#108489) Dyingsoul válasza meko1 (#108466) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Srácok légyszi ne veszekedjetek egy ilyen hülyeség miatt, félreértések megtörténnek, ennyi.

Csak hogy valami érdemi dolgot is hozzátegyünk még a témához:
(#108465) vadászcsiga: Dehogynem... Baráti körben feljött témának a Galaxy áruházból letölthető Gömbpanoráma ami a telefon -esetemben S7- gyári kameraszoftverébe épül be. Namármost ez a Gömbpanoráma sok helyen megtörik, persze tudjuk, hogy ilyen képösszerakó algoritmus soha nem fog olyan jó összképet adni, mint egy 360-as kamera (pl Gear 360). Feljött témának, hogy a Google Camera jobb képet csinál és ezt szerettük volna tesztelni.

Egy másik ismerősömnek pedig Galaxy K Zoom-ja van 4.4-es droiddal. Neki is szüksége lenne az appra mert megtetszett neki, hogy én az S7-tel 240 fps-sel felvett videót milyen szépen be tudom lassítani. Az ő gyári kameraszoftvere nem tud ilyet, a Google Camera viszont elméletileg tud. Ma adtam neki hozzá linket, így még tesztelés alatt van a dolog.

Szóval nálunk ezek voltak a szempontok, ezért nem lehet szerintem azt mondani rá, hogy felesleges.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#108490) frankstork válasza DS39 (#108486) üzenetére


frankstork
aktív tag

Nekem Doogee-m van. Hosszan nyomva a home gombot, előjön az alkalmazás váltó, és alul egy x. Ha arra kattintasz kilő mindent.

(#108491) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Használ valaki Nova launchert?

Egy funkciót nem találok. A telóm novás kezdőképernyője 2 oldalból áll. A bal oldali oldalon vannak az alapdolgaim idő dátum és a napi szinten használt programjaim. A jobb oldali lapon, amihez ugye egy jobbra götgetéssel jutok el vannak a szintén fontos de kevésbé gyakran használt programjaim. Ha innen indítok el valamit, majd használat után megnyomom az alul középen lévő kört és ezzel visszamegyek a kezdőképernyőre ugyanoda a jobb oldalra rak vissza ahonnan az adott programot indítottam.

Be lehet állítani hogy a kör jellel mindig a bal oldali oldalra juttasson vissza a progi?

Köszi!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#108492) vacs válasza KubanitoS (#108491) üzenetére


vacs
veterán

Persze, rengetegen használunk novát!

Kb így kell: feloldott kijelzőn egymással szembe húzod két ujjadat, ekkor "szerkesztés" mód jelenik meg, itt kiválasztod melyik lap legyen az "alapértelmezett" és az oldal tetejét ráböksz a házikó ikonra (kép). Innentől ez lesz a kezdő lap! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#108493) Phülöp válasza vacs (#108492) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez a megoldás nem orvosolja a fenti problémát, legalábbis nálam ugyanazt az oldalt hozza be, amit utoljára használtam (1+ 3T).
Ellapozok az alapértelmezett oldalról, indítok egy app-ot, majd középső gombbal nem az alapértelmezett oldalra dob, hanem arra, ahonnan indítottam az app-ot.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#108494) punky10 válasza Phülöp (#108493) üzenetére


punky10
addikt

A Nova beállítás/gesztusok és bemenetek menüpontjában az első két menüvel játszatok.Most nem a telefonomról írok, nem tudom megnézni pontosan mit kell beállítani, de szerintem ott lesz a megoldás

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#108495) kaciokos válasza punky10 (#108494) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezt én is próbáltam anno, nekem nem sikerült megoldanom, hogy a home gomb mindenképpen az alapértelmezett kezdőoldalra vigyen, ne pedig az utoljára használtra.

(#108496) batai15


batai15
félisten

üdv! chromeban mióta van az hogy nézek googleben képet, ha képre kattintok nem a lapozhato képek jönnek be,hanem egyből a weboldal?

(#108497) vacs válasza Phülöp (#108493) üzenetére


vacs
veterán

kaciokos & Phülöp!

Valamit nagyon rosszul csináltok.

Nekem 3 oldal van létrehozva nova-ban, a középső van beállítva alapnak.
Ha a bal vagy a jobb oldali oldalról indítok app-ot és kilépek a home gombbal, akkor először tényleg azt az oldalt nyitja meg, ahonnét indítottam az app-ot, de ha még egyszer megnyomom a home gombot, akkor már visszalép az általam beállított kezdőképernyőre! :U

Phülöp:
feloldott kijelzőn egymással szembe húzod két ujjadat, ekkor "szerkesztés" mód jelenik meg, itt kiválasztod a bal oldali lapot és az oldal tetejét ráböksz a (most még átlátszó) házikó ikonra és ekkor fehér színűre vált az ikon (kép). Innentől ez lesz a kezdő lap!

Nem értem ezen mit nem lehet megcsinálni! :U

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#108498) ollie válasza Phülöp (#108493) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a normális működése a home gombnak.

***

(#108499) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nova Launcher fizetős változata mikor szokott akciós lenni? Az akciózás köthető valamihez vagy teljesen random? Hallottam emberkéktől, hogy olcsóbban vették meg valamikor, nem tudom, hogy ilyen akciózásokkal lehet-e kalkulálni-számítani rájuk.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#108500) Phülöp válasza vacs (#108497) üzenetére


Phülöp
addikt

Amit írsz, eddig is ment. Nem ez az eredeti probléma, hanem az, hogy egyből, második tapicskolás nélkül dobjon az alapértelmezett képernyőre.
Nekem ez amúgy nem gond, nem én vetettem fel - ellenben a te válaszod nem megoldás még mindig.
Ha van ránk időd, kérlek, taníts még, mester! De úgy, hogy arra válaszolj konkrétan, amit kerdeznek...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.