Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107801) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Sziasztok!

Próbálkoztam a keresővel, de nem volt a barátom, így segítségeteket szeretném kérni. Van olyan alkalmazás, amivel saját, belső hálózaton lehet chatelni, internetkapcsolat nélkül?
Példa, a jobb érthetőség végett: mint a Skype, (lehetőség szerint) fel tudok venni partnereket, és szöveges üzeneteket tudok küldeni adott személynek.
A cél: adott 10 tablet, köztük a kapcsolatot egy wifis router biztosítja. Mindenkinek fut a tabletjén az applikáció, és lehetőség van az egymás közti írásbeli kommunikációra.
Létezik ilyesmi program?

Köszönöm a választ!

(#107802) Narxis válasza pn4hvq (#107801) üzenetére


Narxis
nagyúr

Softros LAN Messenger?

Thanos was right.

(#107803) pn4hvq válasza Narxis (#107802) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm :R , hétvégén kipróbálom :)

(#107804) #79335424 válasza kaciokos (#107798) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
Tegnap két fiókomra is sikertelen bejelentkezési figyelmeztetést dobott.

(#107805) csako válasza #79335424 (#107804) üzenetére


csako
veterán

Nem tudom köze van-e hozzá, de ma reggel a Google Play Services kért újrabejelentkezést biztonsági változások miatt, de a jelszó és kód beírása után ismét bejelentkezést akart... hát szépen kilőttem az alkalmazást... :)) play áruház meg a többi is megy...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#107806) Narxis válasza csako (#107805) üzenetére


Narxis
nagyúr

(#107807) Bferibörs válasza kaciokos (#107798) üzenetére


Bferibörs
addikt

végül töröltem a telóról a fiókot , majd újra vissza raktam, ezután működött, addig sem a play sem a g-mail nem működött.
a furcsa az volt, hogy csak egy androidos kütyümön jelentkezett a 4 közül

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#107808) kisspall


kisspall
aktív tag

Az Android operációrendszert képtelenség elszigetelni a mobil nettől? Hiába van tűzfal(Droidwall), mégis csipegeti. Majdnem állandóan wifin van amúgy a telefon, mi lehet olyan roppant fontos, hogy amikor néha mobil netre váltok, azt is okvetlenül használnia kell? (4.1.1. android, rootolt....nem tudom mi kellhet még)

(#107809) pn4hvq válasza Narxis (#107802) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Kipróbáltam, tökéletes. Köszönöm, ismét :R

(#107810) Narxis válasza pn4hvq (#107809) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szívesen. :)

Thanos was right.

(#107811) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Olyan launchert keresek aminek az alkalmazás tárban tetszés szerint tudom beállítani az appok sorrendjét,és függőlegesen tudom mozgatni a menüt. Jó lenne a magyar nyelvi támogatás,illetve az elmulasztott hívások sms-ek,viber üzenetek jelzésének támogatása.
Köszönöm előre is!

(#107812) Bozek válasza #77081088 (#107811) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Nova biztos tudja, de szerintem az Apex is. Előbbihez Tesla Unread, utóbbihoz Apex Notifier kell, hogy kijelezze a hívásokat, üzeneteket, stb.

(#107813) vgyuri válasza kisspall (#107808) üzenetére


vgyuri
őstag

Droidwall 5 éve nem frissült, próbáld ki az AFWall+ -t, nálam tökéletes.

(#107814) #77081088 válasza Bozek (#107812) üzenetére


#77081088
törölt tag

Apexet nem próbáltam,Novában pedig sehol nem találtam ilyen opciót,csak olyat hogy:-telepítési sorrend vagy ábc sorrend...
Köszönöm a választ! :R

(#107815) air válasza Bozek (#107812) üzenetére


air
nagyúr

Novában mióta lehet az app drawerben egyedi sorrendet állítani?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107816) kisspall válasza vgyuri (#107813) üzenetére


kisspall
aktív tag

5 éve? Azt nem is figyeltem. A lista élén volt azok között, amik rootolt telóhoz valók. Mindegy, kipróbálom, amit ajánlottál, köszönöm.

(#107817) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Kapott az asszony egy lark cumulus 5.5 telót
6.0 androiddal
Ellenben amikor bármilyen Google alkalmazást indítanának (gmail,play,) vagy akár fiókot akarunk létrehozni ezt a hibaüzenetet írja ki
Hiba történt a Google szerverei el való kommunikáció során Próbálja újra később.
Egyébként internet megy rajta ,crommal a www.google.com oldalon be tudunk lépni tehát a fiók él
Akár wifin ,akár mobilneten próbáljuk
Gyari visszaállítás már megvolt,bár 1 napos telefon.....A legnagyobb baj hogy céges teló...Semmi garancia veszteségek járó dolog nem megengedettnél a telefonszámokat a Google őrzi...
Valami ötlet?
Kösz
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#107818) #79335424 válasza #77081088 (#107814) üzenetére


#79335424
törölt tag

Apex -ben van pár opció. A függőleges görgetés biztosan megy, van mappázás, cimkézés, meg kiskutyafüle. Nekem úgy vannak az appok, ahogy alapból pakolja (név szerint rendezve). A home tálcáján mappázom az appokat, így nagyon ritkán járok az app drawer -ben.

[ Szerkesztve ]

(#107819) #77081088 válasza #79335424 (#107818) üzenetére


#77081088
törölt tag

Rendben köszi!

(#107820) Bferibörs válasza zsloti (#107817) üzenetére


Bferibörs
addikt

esetleg próbáld meg ezt, más ötletem nincs

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#107821) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Már régebb óta kerestem olyan alkalmazást, amivel jegyzeteket tudok rendelni a kontaktokhoz. Esetemben erre azért van szükség, mert a telefonom (Samsung Galaxy S6) meglehetősen röviden, kipontozva írja ki a bejövő hívásoknál az adott kontakt nevét, viszont nekem fontos lenne, hogy tudjam, pontosan ki hív. Az illető neve után hiába írom be mondjuk zárójelbe, hogy "xy munka miatt ismerem", mert ugye kipontozza, nem látom úgyse, illetve a "Kovács János" amúgy sem túl sok infó, amikor van több ilyen ismerősöm.

Ma teljesen véletlenül rátaláltam a Drupe nevű alkalmazásra, fel is telepítettem, igazából tudja azt, amire szükségem van, ingyenes, reklámmentes :R ...viszont lenne pár kérdésem - elsősorban azokhoz, akik használják / használták ezt.

Szeretném teljesen kiváltani a Samsung gyári tárcsázóját ezzel a Drupe okossággal. Az alapértelmezett alkalmazásoknál beállítottam, hogy az említett appot használja, és ha a Drupe-n belül írok egy jegyzetet, akkor frankón meg is jelenik bejövő hívásnál, eddig ok. Viszont nem találtam az alkalmazáson belül semmi felhős vagy egyéb backup lehetőséget, szóval ha az összes kontaktomat átírom úgy, hogy kizárólag a neve legyen a telefonkönyvben, a jegyzetet viszont a Drupe-n belül készítek, akkor egy esetleges rendszer-újrarakás után nem fognak eltűnni a Drupe jegyzetei?

Másik dolog, hogy ha már ilyen szuper ez a tárcsázó, akkor szeretném, ha felajánlaná minden kontaktomhoz, hogy van-e valami alternatív mód arra, hogy felhívjam (Viber, WhatsApp, Facebook...), de valamiért nem akarja összetársítani a partnereket az elérhetőséggel. Bejelentkeztem a Facebookba, de egyelőre semmi.

Illetve még egy: ha hívok valakit, akkor amint ráhúzom a kontaktot a piros hívás ikonra, a Samsung gyári tárcsázója jelenik meg.

Köszi a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#107822) zsloti válasza Bferibörs (#107820) üzenetére


zsloti
senior tag

Az a baj hogy fiókot se enged létrehozni már az első bekapcsolásnál se...
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#107823) Bferibörs válasza zsloti (#107822) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát akkor szerintem csinálj egy gyári vissza állítást,hátha akkor engedi.
Talán másnak lesz jobb ötlete is.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#107824) kovisoft válasza zsloti (#107822) üzenetére


kovisoft
őstag

Ellenőrizd a készülék dátum, idő ill. időzóna beállításait. Ha elállítódott az óra, akkor gond lehet a tanúsítványok ellenőrzésével, ez is okozhatja azt, hogy nem tud a google szervereihez kapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

(#107825) Bozek válasza air (#107815) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogos, akkor rosszul emlékeztem. Tényleg nem lehet benne, csak mappázni és azokat a lista elejére rakni... Egy ideje a gyári Xperia Home-ot használom, abban lehet egyéni elrendezést csinálni, viszont az meg a függőleges görgetést nem tudja.

(#107826) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Tud vki olyan alkalmazást, ami több screenshotot összefűz, pl egy hosszabb weblap lementésére?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#107827) Trichie


Trichie
tag

Valamit nagyon bénán irhattam hogy senki nem akar rá reagálni :(

[ Szerkesztve ]

(#107828) beg válasza Trichie (#107827) üzenetére


beg
veterán

Érthető volt, de nem mindig tud ugrani valaki.
Automatizáló program kell neked, összefoglalóban linkeket és topikot is találsz (tasker, e-robot)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#107829) #79335424 válasza Trichie (#107827) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megnéztem E-Robotban a műveletet (az esemény egyértelmű, BT ACL csatlakozva). Van egy olyan opció a "rendszer" alatt, hogy "Autó mód beállítása". Ez van alá írva:
módosítja az autós módot Samsung készülékeken.
Paraméterei:
be, ki, váltás, frissítés.

(#107830) 1egaly


1egaly
aktív tag

Törölni szeretném a Hi lockert,nem tudom deaktivizálni,leáll a beállítások.

Mit tegyek ,járt már így vki??
Kösz a választ!

(#107831) air válasza 1egaly (#107830) üzenetére


air
nagyúr

Eszköz adminisztrátorok között kikapcsoltad?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107832) zsloti válasza Bferibörs (#107823) üzenetére


zsloti
senior tag

Nem segít....Mondom a bekapcsolás nal se engedi a fiók létrehozását....
Valszeg viszem szervizbe....
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#107833) Foose


Foose
addikt

Gboard kérdés,segítsen valaki... SD maid-ot használok felesleges dolgok törlésére,gondolom az törölheti a Gboard nyelvi javaslatokat. Egy telóújraindítás után,vagy sd maid használat után ha írni akarok és épp nincs net,akkor kiírja a gboard hogy nem lehet letölteni a nyelvi javaslatokat. (csak gyorsítótárazva használja??) És addig swipe-al sem tudok írni... Megoldás erre van?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#107834) Bferibörs válasza zsloti (#107832) üzenetére


Bferibörs
addikt

olvasd el ezt a választ is előtte mielőtt szervízbe viszem:

(#107824) kovisoft

Másik a bekapcsolás nem egyenlő a gyári vissza állítással, egy próbát ez is megérne esetleg.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#107835) gatto_ válasza Foose (#107833) üzenetére


gatto_
senior tag

Add hozá a gboard-ot az SDmaid-en belül a kivételek listájához, és akkor nem fogja törölni.

(#107836) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Ha viberen küldött képeket kitöröltem a telóról azokat ha megnyitom a beszélgetést ahol küldték ott már nem elérhetőek. Hogy lehet visszahozni őket?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#107837) Foose válasza gatto_ (#107835) üzenetére


Foose
addikt

Megnézem, köszi

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#107838) atosan válasza aelod (#107836) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Tudtommal sehogy, sajnos.

Maine coon

(#107839) frisco válasza csabyka666 (#107821) üzenetére


frisco
aktív tag

DW Contact alkalmazás alapból tudja, van back up is.
Létezik ingyenes és fizetős verzió is, szerintem az előbbivel is mar eléred ezt a szolgáltatást.

(#107840) aelod válasza atosan (#107838) üzenetére


aelod
veterán

Pff. Azért köszi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#107841) MM


MM
őstag

Sziasztok!
Google Fotók szinkronizálást használom.
Kérdésem:

Ha a szinkronizálás már megtörtént a "Fotók"-ban, de a "Fényképek" alkalmazás segítségével törlök/szerkesztek fotókat, akkor hogy tudom elérni, hogy újra szinkronizáljon?
Amit a "Fényképek"-ben csinálok (PC-n), a telefonon is érvényesül, de a "Fotók"-ban, vagy az ebből a "Drive"-ban létrehozott mappákban nem...

[ Szerkesztve ]

(#107842) zsloti válasza Bferibörs (#107834) üzenetére


zsloti
senior tag

Bocsánat ,nálam az első bekapcsolás a gyári visszaállítás utáni első bekapcsolás...xd
Tehát nem segít, sajna ott elakad az első bekapcsolásnál(a gyári visszaállítás után) hogy a hálózatot ellenőrzi....akár fél óráig is csak azt írja hogy eltarthat 2 percig...aztán meg ha túl sokáig tart próbálkozz másik hálózattal(már 3 különböző helyen megnéztem)
Ha tovább lépek akkor utána már simán tud csatlakozni akár wifin,akár mobilneten de a bejelentkezés nem megy...
Ja az óra megfelelően be van állítva...akár autómatán akár manuális beállításon van nem segít..
Szerintem garanciális probléma lesz....Nem a megfelelő szoft van rajta gyárilag....Kíváncsi leszek mit mondanak...
Zs

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#107843) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!

Van valamilyen akkumulátor 🔋 tesztelő program, ami megmondja az akku állapotát, elhasználódását és mennyi töltési ciklus van benne?

(#107844) hati válasza GaborGh (#107843) üzenetére


hati
addikt

Ha vki root-olt készüléken használja az OTP Bank appját, ne frissítse.

(#107845) Narxis válasza hati (#107844) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hogy rohadnának meg. :R

Thanos was right.

(#107846) air válasza hati (#107844) üzenetére


air
nagyúr

Ha csak ennyi gondja lenne.
De konkrétan lehetetlen a regisztrációt elvégezni, mert az utolsó lépésként SMS-t küld, és a benne lévő kódot kellene beírni a programba.
Azonban ahogy az SMS megjött, a SmartBank alkalmazás fc-vel leáll. :W
Tehát nem lehet használatba venni. Gratulálok nekik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107847) #56474624 válasza hati (#107844) üzenetére


#56474624
törölt tag

A nem frissítés nem megoldás, mivel a régi alkalmazással nem enged be, frissítésre szólít fel. Ezen kívül pedig nem rootolt, teljesen gyári készülékek is szívnak vele. Nekem Vernee Thor van, de hallottam már Samsungokról is, melyekkel nem megy, mindenféle root nélkül. Ezt az OTP baszta el, de nagyon.

(#107848) gatto_ válasza air (#107846) üzenetére


gatto_
senior tag

Nálam hibátlanul működött a regisztráció. Meg sem kellett nyitnom az smst, magától bemásolta. Nekem bejött az újítás. Tetszik az ujjlenyomatos belépés.

(#107849) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok! Honnan tudom leszedni azt a messenger verziót amibe még nincs benne a "napom" baromság?

Köszi!

(#107850) beg válasza Tibe (#107849) üzenetére


beg
veterán

Innen fentről az összefoglalóból kilesed az apkmirror linkjét :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.