Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108101) Kékes525 válasza Bozek (#108097) üzenetére


Kékes525
félisten

"Beállítások - Hang és értesítés" Nálam ott ilyen nincs. Csak "Hangok és Rezgés" és külön "Értesítések" vannak:

Amire Te gondolsz "Amire én gondolok az az, hogy melyik alkalmazás fér hozzá a többi alkalmazás értesítéseihez.", az látható az Alkalmazás adatainál [link], az előbb közölt képek egyikén.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108102) #79335424 válasza Oldman2 (#108100) üzenetére


#79335424
törölt tag

:)
Te is tudod, hogy ez mennyi Robotban.
Esemény: riasztás -> ismétlés óránként.
Művelet: hang lejátszása -> hangfájl kiválaszt.
Ennyi. Sztem bármilyen más alkalmazásban is ugyanezeket a beállításokat kéne elvégezni. Hacsak, egy Taskeres nem írja ki neki a parancsot önálló alkalmazásként.

[ Szerkesztve ]

(#108103) gojko.m


gojko.m
senior tag

Hogyan tudnám rávenni a Google Fordítót, hogy offline is működjön?

(Megj.: A kérdést feltettem a telefonom topikjában is [link]. Abból kiindulva, hogy a készülékkel összefüggő hibáról lehet szó. Ugyanis a régebbi mobiljaimon jól működik az offline fordítás, de ezen nem. Viszont mégiscsak egy alkalmazásról van szó. Remélem, itt lesz valakinek valami ötlete.)

(#108104) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
Lakás alapjrajz tervező appot keresek.
Nemsokára felújítunk és jelenleg ott tartunk, hogy néhány papírt firkálunk összevissza egyfolytában a tervezés-flangározás közben. Annyit kellene tudnia, hogy az alaprajzot meglehessen rajzolni, valamint esetleg bútorokat (simán téglalapként) centire pontosan be lehessen rajzolni. Szóval semmi fancy 3d meg hasonló.
Nem baj ha nem ingyenes, de azért ne 50$ legyen lehetőleg.
Ha tudtok hasonlót esetleg win10-re azt is írjátok meg.
Előre is köszi a segítséget :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#108105) tybsen válasza #79335424 (#108102) üzenetére


tybsen
addikt

Én régebben ezt az óránkénti jelzéses appot próbáltam, jól működött.

(#108106) air válasza oszi666 (#108104) üzenetére


air
nagyúr

Online is jó? floorplanner.com

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108107) Bozek válasza Kékes525 (#108101) üzenetére


Bozek
nagyúr

Zárolt képernyő és védelem - Egyéb biztonsági beállítások - Értesítések hozzáférése

Elvileg itt van az, amire gondolok.

(#108108) #79335424 válasza tybsen (#108105) üzenetére


#79335424
törölt tag

Aki ezzel elboldogul, annak egy Robotparancs beállítása sem okozhat problémát.

(#108109) oszi666 válasza air (#108106) üzenetére


oszi666
őstag

hm meglátjuk köszi :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#108110) hattrickuser válasza #79335424 (#108096) üzenetére


hattrickuser
tag

OK, leesett, elnézést :R

Oldman2: Köszönöm. Időközben sikerült találnom egy tökéletes célappot.

[ Szerkesztve ]

(#108111) gojko.m válasza gojko.m (#108103) üzenetére


gojko.m
senior tag

Közben megoldódott. Az alkalmazás kezelőben Kényszerített leállítás és Adatok törlése után észhez tért a Fordító. :DD

(#108112) Kékes525 válasza Bozek (#108107) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi. Ezt a képernyőt hozta be a TeslaUnread, amikor engedélyt kért. Még anno beállítottam.

Úgy tűnik, hogy minden beállítás megfelelő, mégsem müködik kb. 1-2 hete, pedig előtte tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108113) TODI1111 válasza Kékes525 (#108112) üzenetére


TODI1111
addikt

Esetleg próbáld meg, hogy az alkalmazáskezelőben csinálsz egy kényszerleállítást majd a tárhelynél egy gyorsítótár illetve adatok törlést, ezután pedig újra beállítod.

(#108114) huan


huan
őstag

Sziasztok!
A lakásban van egy wifi-repeater, hogy a routertől távolabbi részeken is megfelelő legyen a jelerősség. A gondom az, hogy ha a repeater-hez csatlakozom, akkor a routerhez közel, ahol a router jele lenne erősebb, akkor is a repeater-hez csatlakozik. Tehát nem vált automatikusan az erősebb jelre, amíg van kapcsolat a másikkal.
Van olyan alkalmazás, ami mindig az erősebb wifi-jelhez csatlakoztatja a telefont, hiába van még jel a gyengébb csatlakoztatottból?

(#108115) dokee78


dokee78
félisten

Másnak is kijelentkezik a PH fórumból Opera és Opera Mini esetén,ha lassított a mobilnet?

(#108116) zeon.hu válasza gojko.m (#108103) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fordító beállításai-offline fordítás és itt letöltöd a nyelveket, amiket használni szeretnél.
Elvileg ... mivel most próbáltam és nem megy.

#?*@&!

(#108117) darvinya válasza dokee78 (#108115) üzenetére


darvinya
titán

Nem.
Kilépéskor nem kapcsoltad be a Böngésző adatok és gyorsító tár törlést?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108118) dokee78 válasza darvinya (#108117) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs kikapcsolva.
Na majd nyomok neki egy reinstallt.
Aztán lehet wifin is csinálja,megnézem otthon.

(#108119) mobilizmo válasza huan (#108114) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Best wifi

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#108120) darvinya válasza dokee78 (#108118) üzenetére


darvinya
titán

Nincs kikapcsolva.

Ha nincs kikapacsolva, azaz bekapcsoltad, akkor persze, hogy mindig be kell újra lépned.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#108121) #79335424 válasza mobilizmo (#108119) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem az appot, de sztem az csak különböző SSID -knél működik. A repeater SSID -je viszont sztem azonos.

(#108122) beg válasza #79335424 (#108121) üzenetére


beg
veterán

Nem azonos, általában alapból különböző. (Persze állítható.)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108123) #79335424 válasza beg (#108122) üzenetére


#79335424
törölt tag

:R

(#108124) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Valaki esetleg tud abban segíteni, hogy az androidos táblázatkezelők közül van olyan, amelyik tudja a másolás->beillesztés értékkel parancsot? Nekem WPS Office van, de abban hiába keresem...
Konkrétan aktuális időpontot szeretnék táblázatba bevinni, a =NOW() függvényre gondoltam, ha utána értékkel be lehetne illeszteni, akkor mentés után is a bevitt értékeket láthatnám...
Előre is köszi! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#108125) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Van olyan alkalmazás, amit a FB Messenger kontaktlistát figyelve jelez, ha valaki ismét, újra online?
Tudom, hogy olyan feature már alapból van a Messengerben, hogy ha rácsörgettél messenger-hívással, akkor kiad egy kis pittyegő hangot, hogy az user újra online.

De a cél, hogy rácsörgetés nélkül is értesüljünk, hogy valaki online már.
Köszönöm!

(#108126) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Chrome böngészőben nincs olyan lehetőség, hogy pl. a vissza-előre gomb a kijelzőn jelenjen meg, Samsung a telefon?
Ne mindig a telefonon lévő vissza gombot kelljen nyomogatni.
A Samsung gyári böngészőjében ezek a kijelzőn vannak.

(#108127) mobilizmo válasza #79335424 (#108123) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Erre én sem gondoltam. Nekem egy 2. router vezetéken van AP-ként üzemeltetve. Ott ugye olyan SSID-t állítok be amit akarok.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#108128) gojko.m válasza zeon.hu (#108116) üzenetére


gojko.m
senior tag

Amit leírtál megvolt, de valamiért mégsem találta nyelvi csomagokat. Nekem ez segített.

Közben azt is megtaláltam, hogy a mobilomon (P8 Lite, Android 5.0.1) ide kerülnek az alkalmazás offline szótárai és az előzmények:
Android/data/com.google.android.apps.translate/files/olpv3/v525/r11/tmp/v5r11/zip

Az adat törlés hatására az egész com.google.android.apps.translate mappa törlődött. Az alkalmazás újraindításakor újra létrejött a mapparendszer és ebbe töltődtek le a nyelvi csomagok. És így már jól működik az offline fordítás. Gondolom, korábban valami hibás bejegyzés zavart be.

[ Szerkesztve ]

(#108129) zeon.hu válasza GEPESZ66 (#108126) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha van root, akkor xposed+ chrome pie modul.
Oldalról behúzva jelennek meg a lehetőségek:

#?*@&!

(#108130) gojko.m válasza gojko.m (#108128) üzenetére


gojko.m
senior tag

...bocs, javítok ide kerülnek az offline nyelvi fájlok:
Android/data/com.google.android.apps.translate/files/olpv3/v5/25/r11/

(#108131) zeon.hu válasza gojko.m (#108128) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megoldotta, kösz!
Lehet az kavart be, hogy rom csere után mentésből tettem vissza, ezt pár alkalmazás nem szereti.

#?*@&!

(#108132) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

SG7-et használok normál tárcsázóval. Ma reggel kezdte, hogy tárcsázáskor, beszélgetés közben valami zene szól a háttérben, ami nagyon idegesítő. Kihangosításkor elhallgat.
Milyen app hozhatta ezt be?
Bocs, ha nem itt kellett volna kérdeznem.

Köszi: Zsolt

(#108133) ollie válasza Juditta_56 (#108124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Microsoft Excel-t próbáltad?

mod: leellenőriztem, tudja

[ Szerkesztve ]

***

(#108134) Juditta_56 válasza ollie (#108133) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Igen, köszönöm, közben visszaraktam az Excelt én is! :)
:R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#108135) Bozek válasza Juditta_56 (#108124) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az OfficeSuite tudja, annak a menüsávjában van, a Kezdőlap-on. Esetleg a WPS-nél nincs valahol a menüben beszúrás?

(#108136) Kékes525 válasza TODI1111 (#108113) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos nem tudom a teslaunread-et leállítani az alkalmazáskezelőben, sem az Elixirben, sem fagyasztani sem tudtam a Greenify-ben. Valószínűleg előtte az engedélyeket vissza kell vonni. Majd megpróbálom úgy is. Leállítás nélkül töröltem a gyorsítótárat, de nem használt. Az nem lehet, hogy a legújabb Galaxy S6 XEH 6.0.1-es androiddal [link] nem kompatibilis a legújabb teslaunread??

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108137) Juditta_56 válasza Bozek (#108135) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszi, a Beszúrás más, nekem az Irányított beillesztés kell. Mind1, az Excel megoldja a maga 147 MB-jával (a WPS 14,98 MB). C'est la vie...
:R
Az OfficeSuite-ra majd még ránézek, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#108138) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Meg egy kis OTP smart bank adalék.
Felraktam az Xposed modult+Rootclockot , majd reboot , mukodott is az OTP , de erre a play áruházat elindítom folyamatosan "android media process stopped" ugrik elő , és kilovi a play áruházat :(((
MIUI 8 GLOBAL BETA 6.10.23.

Frissítettem a rendszert 7.2.24-re , a hiba eltűnt , play áruház helyre állt , viszont az Xposed modul nem fut és az OTP így nem működik.
Találkozott valaki ilyen hibával?

(#108139) Bozek válasza Juditta_56 (#108137) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bocs, rosszul írtam. Az OfficeSuite-ban úgy van, hogy Beillesztés - Csak szöveg.

(#108140) Kékes525 válasza Kékes525 (#108136) üzenetére


Kékes525
félisten

Csináltam egy alapbeállítások visszaállítását, ez kevésbé fájdalmas, mint a gyári beállítások visszaállítás (factory reset), de az sem segített. Factory Resettel megvárom a 7-est, mert akkor úgy is kell csinálnom egyet. Annak használnia kell, hacsak nem a legújabb TeslaUnread-ben van a hiba, aminek ezek után szerintem elég nagy az esélye. Mármint annak, hogy a legújabb TeslaUnread hibás.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108141) SharpSA válasza Juditta_56 (#108137) üzenetére


SharpSA
veterán

PlanMaker vagy PlanMaker HD? Bár fizetős, de tud sok mindent, köztük ezt is. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#108142) Bozek válasza Kékes525 (#108140) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnézem később, mert én most saját launcher-t használok, ami alapból tudja. A Nova-val meg sajnos nem működik együtt az AutoTools, nem tudja figyelni a badge-eket.

(#108143) hati válasza WhiteWalker (#108138) üzenetére


hati
addikt

A frissítés után újra rootoltad a rendszert és újra raktad a keretrendszert?

(#108144) Kékes525 válasza Bozek (#108142) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, ha nálad müködik, akkor tippem sincs, hogy nálam mi a lehet baj. Azt hiszem mindent megcsináltam a Factory Reseten kívül.
Esetleg a Nova és a TeslaUnread teljes leszedése, majd wipe cache partiton, utána újratelepítés? Eddig csak a TeslaUnreaddel csináltam ezeket meg. Igaz, a jelzés beállítás milyenségét nem a TeslaUnread csinálja, hanem a Nova. Tehát talán mégis van értelme ezt is megcsinálni. Lesz időm, ezt is megcsinálom. Habár, ha a régi mentéssel visszaállítom a beállításokat, úgy nincs értelme, ha pedig nem teszem, akkor pedig elég nagy munka lesz a manuális visszaállítás. :W

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108145) WhiteWalker válasza hati (#108143) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen. Újra rootoltam.
Újra kellene telepíteni az Xposed modult és a Rootclockot?
Viszont tartok tőle hogy akkor ismét előjön ez az " android media process stopped" hiba.

[ Szerkesztve ]

(#108146) hati válasza WhiteWalker (#108145) üzenetére


hati
addikt

Szerintem a keretrendszerbe is "beletöröl" az OS frissítés.

(#108147) WhiteWalker válasza hati (#108146) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Valószínűleg így lehet.
Aszem hagyom a fenébe , majd webrol megoldom :U

(#108148) #79335424 válasza Bozek (#108142) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valahol írta is, hogy milyen Launcherekkel kompatibilis, csak nem találom, hogy hol láttam. Az Apex köztük volt, a Nova nem.

(#108149) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Van olyan alkalmazás vagy widget, ami a kezdőképernyőn mutatja az értesítéseket? Hogy ne kelljen lehúzogatni a státusz bárt, ahhoz hogy láthassam az értesítéseimet, hanem a kezdőképernyőn megjelennének.(nem a zárképernyőn)

Köszönöm. :R

(#108150) Bozek válasza #79335424 (#108148) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt. Bár lehet, hogy csak írni nem tudja, olvasni még attól igen. Viszont nem próbáltam ki, mert az Xperia Home-al meg vagyok elégedve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.