Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107951) Met válasza spiritex (#107950) üzenetére


Met
nagyúr

Elvileg a wpa_supplicant.conf file-ban benne van a jelszó.
Nekem MIUI alatt üres volt a file.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#107952) spiritex válasza Met (#107951) üzenetére


spiritex
veterán

Az etc/wifi alatti wpa_supplicant.conf file dátuma 2013. áprilisi és nincs benne egy jelszó sem. Ebben kéne lennie?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#107953) Met válasza spiritex (#107952) üzenetére


Met
nagyúr

File kezelőben keress rá a wpa szóra, nekem kettő ilyen kezdetű fileom van, a confba nincs, van egy másik abban meg zagyvaságok vannak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#107954) air válasza spiritex (#107950) üzenetére


air
nagyúr

Root kell hozzá, mivel a datában van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107955) mishubi


mishubi
tag

Tudna valaki olyan videó szerkesztő appot ajánlani, ahol lehet a lejátszás sebességét állítani? Főleg lassítani.. Van elég képkocka csak a gyári slowmo nem az igazi.
:R

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#107956) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Mostanában google launcheren nagyon gyakran nem működik a hírcsatorna (asszisztens kártyák, vagy mi a neve). Inkább úgy fogalmaznék, hogy ritka az az eset amikor működik.
Ennek van valami oka, vagy csak nálam van ilyen probléma?

többek között most sem:

Az új google asszisztens launchert pont a hírcsatorna miatt nem használom, mert nem akarom hegesztketni op3-ra, ugyanis a leírások alapján egyelőre csak a pixelekkel kompatibilis, más eszközökre meg jobb esetben is csak ráerőszakolni lehet :B

[ Szerkesztve ]

(#107957) Chris Kiki válasza air (#107938) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ha ilyen egyszerű lenne... Ezt amikor telepítem, a telepítő elindul, majd "az alkalmazás nincs telepítve" hibaüzenettel leáll.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#107958) #79335424 válasza mishubi (#107955) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez jó kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy lesz -e tipp. Ha a rögzített fps osztható a kívánt lejátszási fps -sel, akkor szerkeszteni sem kell, "csak" módosítani azt a taget, ami a lejátszási fps -t tartalmazza.

(#107959) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

A Play áruházból mondhatni rengeteg reader app letölthető és vannak, melyekbe külön letöltött appként szótárat is tehetünk, rákattintva egy szóra ezzel értelmezve más nyelvre. Többnyire ezek választhatóak, mint például nagy kedvencemnél, a Cool Readernél, azonban vannak, amikhez csak egy adott jó. Ilyen például az orosz gyártmányú YotaReader is. Amelyet előszeretettel használok azon a készüléken, melyre fejlesztették, akiknek van esetleg tapasztalata vele, az tudhatja; Mert hátoldalon a Droid különösebb felébresztése nélkül is használható. Oké, nem túl nagy a támogatása a formátumok iránt, de ennyit megér.
Lényeg, hogy ez az app is képes szótárra, de ragaszkodik az Abbyy Lingvo programhoz. Na ezzel a 7 nyelven kommunikáló programmal egyetlen bajom, hogy nem beszél magyarul. Én gyakorta olvasok Angol könyveket, de jól esne, ha nem kellene beindítani a droidot ahhoz, hogy egy-egy szót a saját nyelvemre fordíthassak.
Van arra mód, hogy valahogy kicselezzem az appot, hogy elfogadjon olyan szótárat is esetleg, ami magyarul is tud?

Válaszokat előre is köszönöm!

But who is watching the guardians?

(#107960) Bozek válasza Chris Kiki (#107957) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt próbáld meg.

(#107961) Chris Kiki válasza Bozek (#107960) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Működik, köszönöm! :R
Viszont nem ajánlja fel a honi hálózatot (DLNA), a telefonomon lévő pedig igen. Ez mitől lehet??

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#107962) Bozek válasza Chris Kiki (#107961) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt sajnos nem tudom, nincs olyan telefonom, amin ki tudnám próbálni. Sony-t használok. :)

(#107963) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

"Eszköz titkosítását" használja valaki? Pontosan hogy kell ezt az opciót elképzelni? Ha valaki rosszul írja be a kódot töröl mindent a telefon? Nem lassítja a készüléket? - Hiszen elvileg mindent újra ki kell formázni, adatokat, nem?
Köszi :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#107964) darvinya válasza Chris Kiki (#107961) üzenetére


darvinya
titán

Tab rendszerén van joga hálózatokhoz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#107965) SunMount3r válasza Mr. Y (#107959) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én meg olyan szótárat keresek, ami beépül a Moon Reader-be, de úgy, hogy hosszú nyomásra a szón egyből fordítson, úgy, hogy egy kis pop-up-ban jelenik meg még ugyan azon a képernyőn. +hogy a lefordított szavakat meg is jegyezze és vissza lehessen nézni később. A Google Fordító részben ilyen (ott a hosszú tap->másolás->tap a googe fordító ikon-ján módszerrel működik, de így nem jegyzi meg a lefordított szavakat, csak akkor, ha külön ablakban nyitom meg őket.)

Tud erre valaki valami megoldást, más app-ot, beállítást? Angol-Magyar fordításra kellene.

Köszi!

(#107966) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok-e a problémámmal.

Asus Zenfone 5-öm van.
Nem rég gyári visszaállítást csináltam, azóta hiába van beállítva a gyári sms küldő-fogadó program az smsek fogadására, azok mindig megjelennek a messengerben is... Pedig ott is be van állítva, hogy ne a messenger legyen az alapértelmezett sms program.

Nem szeretném, hogy a messengerben jelenjenek meg az sms-eim. Telefonszámot soha nem adtam még meg facebooknak.

Valakinek van erre valami ötlete?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#107967) Bozek válasza Fr@nkieWilde (#107966) üzenetére


Bozek
nagyúr

Belépsz a Messenger-be, ráböksz a kis fejre a jobb felső sarokban, akkor bejön a saját profilod. Ott kikeresed az SMS menüt és kikapcsolod az SMS a Messengerben részt.

(#107968) gojko.m válasza SunMount3r (#107965) üzenetére


gojko.m
senior tag

Én a GoldenDict Free szótárprogramot használom a Moon+ Reader-hez. Ez nagyjából azt tudja, amit leírtál, némi eltéréssel.

Beállítható, hogy hosszú tap-ra megjelenjen a fordítás, ami oldalról teljesképernyőn lapozódik be. Vagyis ezzel nem kell a fordítandó szót kimásolni, majd beilleszteni a szótárba. Viszont a teljes képernyőt lefedi, nem egy felugró ablakban jelenik meg a fordítás. Ilyet a ColorDict tudott, de jelenleg az újabb androidos készülékeken nem működik.
Előzményeket is jegyzi a GoldenDict. Viszont ehhez külön meg kell nyitnod, vagy át kell váltanod az alkalmazásra, ami néhány tapizással azért könnyen elérhető. :)

[ Szerkesztve ]

(#107969) Fr@nkieWilde válasza Bozek (#107967) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Valóban, köszönöm szépen!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#107970) #19784448


#19784448
törölt tag

Melyik a legjobb fényerő szabályozó program amihez nem kell root?

(#107971) Bozek válasza #19784448 (#107970) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem a Lux, de lehet, hogy valakinek más jön be. Van belőle ingyenes is, de az elég alap funkcionalitású, elvileg még a külső fényt se tudja mérni, szóval nem egészen jó a fényerő automatikus szabályozására.

[ Szerkesztve ]

(#107972) SunMount3r válasza gojko.m (#107968) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A teljes képernyős módot a Google Translate is tudja és úgy az is megjegyzi az előzményeket, pont erre keresek megoldást, hogy a pop-up-al is megjegyezze.

De azért köszi.

(#107973) gojko.m válasza SunMount3r (#107972) üzenetére


gojko.m
senior tag

Google Translate-tel nekem csak annyi bajom van, hogy elég gyenge angol-magyar szófordításban. Viszont előnye, hogy mondat fordítással is próbálkozik. :D
A GoldenDict alá sokkal használhatóbb angol-magyar szótár telepíthető.

(#107974) SunMount3r válasza gojko.m (#107973) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Engem pl. pont az zavart a Google Translate-ben, hogy (amíg nem tudtam beállítani a pop-up-osra), addig a teljes képernyőn hozta be. Onnan két vissza-nyíl a visszatérés a Moon Reader-be, ez nekem eléggé diszkonfortos és megtöri az olvasás menetét. Most úgy működik a GT, hogy hosszútap->másolás->tap a GT inkonra és bejön a popup. Jó lenne valami megoldás, más szótár (vagy úgy beállítani), hogy elég legyen egy hosszútap a szóra és már egyből jön is a Pop-Up. Ez így a GT-vel még elfogadható, de azt nem értem az előzményekbe miért csak akkor jegyzi meg a szavakat, ha a teljes képernyős "Szótár"-ra Tap-olok, mert pont ez az ami nem tetszik. Azzal is beérném, ha a pop-up-al is megjegyezné a szavakat az előzményekben. Nem is értem, miért nem így működik... :F

Jaja, a szókincse lehetne jobb, volt már amit nekem se tudott, vagy félrefordított, de úgy általában meg vagyok vele elégedve. Nem kell nekem 10 másik jelentés sem, csak, hogy menet közben értsem a szöveget, ha valamelyik szót nem ismerem és erre általában mindig a legrelevánsabbakat dobja ki, ebben így gyakorlatban szerintem jó.

Az előzmény funkció pedig szintén esszenciális lenne, hogy egy-egy könyv végeztével elő tudjam venni egy kis tanulásra. Nem értem ezt miért ilyen hiányosan oldották meg... Szerintem írok is a PlayStore oldalukra (már, ha odabagóznak egyáltalán, mert gondolom vagy 1000 új véleményt kap az app naponta)...

(#107975) #19784448 válasza Bozek (#107971) üzenetére


#19784448
törölt tag

Köszi! Inkább megveszem a luxot szerintem

(#107976) #19784448 válasza #19784448 (#107975) üzenetére


#19784448
törölt tag

Bocs a dupláért de ez a lux működik a 7-es androidon is? Ha igen akkor meg is veszem

(#107977) Bozek válasza #19784448 (#107976) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én 7-es Android-on használom, egy Sony Xperia Z5 Compact-on.

(#107978) beg válasza #19784448 (#107976) üzenetére


beg
veterán

Működik. Ha valami gondod lenne vele, 2 órán belül visszafizeti a google, addig aktív lesz a visszatérítés gomb a play-en.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#107979) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy ha telefonról nézek YT valamit akkor az nem kerül be az előzményekbe, pedig be vagyok jelentkezve.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#107980) kaciokos válasza NandorHUN (#107979) üzenetére


kaciokos
őstag

Nincs véletlenül több Google account a telefonon? Nem lehet, hogy másikhoz jegyzi be?

(#107981) NandorHUN válasza kaciokos (#107980) üzenetére


NandorHUN
addikt

De van, viszont ugyanabba vagyok bejelentkezve. Ez tuti, mert csak egyiket használom YT-ra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#107982) repvez


repvez
addikt

Melyik zenelejátszót ajánlanátok ami a háttérbe is müködik ugy , hogy ha megy a GPS és csak a hangerő gombokkal lehessen zeneszámot váltani vagy léptetni? ne a hangerő változzon? ÉS ne kelljen nyomkodni a kijelzőn ki be lépkedni vezetés közben.
A jack csatlakozón megy ki a hang az autórádióba igy azon szol minden, de a zeneváltásokhoz elöbb ki kell lépnem a gps-progibol majd a zene appba és ugyan ezt vissza ha követni akarom az utat.

(#107983) zalman90


zalman90
őstag

üdv

létezik olyan program ami feljegyzi hogy mennyi idő volt a kimenő és a bejövő hívás? oké tudom, ezt tudja gyárilag is , de én azt szeretném ha külön látnám a 20 és 30 as hívásokat :)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#107984) #79335424 válasza repvez (#107982) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem bármelyik, amelyik "hallgat" az Androidos parancsokra. MediaMarkt -ban vettem egy Samsung fülest. Annak a vezérlője tudja léptetni a számokat a Music Folder Player -ben. Ha levágod róla a füleseket, és a vezetékeket beforrasztod egy jack -be, akkor bármelyik lejátszóval használhatod.

(#107985) mishubi válasza #79335424 (#107958) üzenetére


mishubi
tag

Remélem lesz valakinek ötlete. Praktikus lenne, meg egyszerűbb. A gyári slowmo sajnos elég érzékeny a fényekre. Hiába van meg a kellő képkocka a minőségével nem vagyok megelégedve. Pedig több van a telóban, csak a gyári app semmit nem enged módosítani... így elég kötött.

és hogy még figyeljék a kérdés.

Tud valaki olyan videó felvevő, -szerkesztő appot amiben lehet módosítani az fps-t?

[ Szerkesztve ]

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#107986) #79335424 válasza mishubi (#107985) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez természetes. Ha növeled a felbontást, vagy a képkockasebességet, akkor sötétülhet a kép, ha a lencse fényáteresztő képessége válik a szűk keresztmetszetté.

(#107987) Chris Kiki válasza darvinya (#107964) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem kér rá engedélyt, és kézzel sem lehet hozzáadni.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#107988) air


air
nagyúr

Frissült az OTP SmartBank, felhasználói visszajelzések alapján. Persze nem a root vonatkozásában.
Akinek gondja volt a regisztrációval, most próbálkozhat ismét.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#107989) #19784448 válasza Bozek (#107977) üzenetére


#19784448
törölt tag

Nekem is z5c-m van :) jobban kezeli automatikusan mint a gyári szoft?

(#107990) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Samsung gyári email appban hol tudom beállítani az adott postafiókhoz tartozó színt?
3 fiókom van: outlook , gmail, céges és pont fordítva vannak a szinek, mint ahogy megszoktam....

(#107991) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan email alkalmazást keresek amiben megoldható az, hogy egy beállított címről érkező emaileket egy külön mappába tegye. Egy ip kamera email érteítéseiről lenne szó, de nagyon sok jön és a fontos emaileket néha átfutom vagy órákig keresek. Jelenleg aquamailt használom, de nem találok ilyen beállítást benne.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#107992) darvinya válasza Chris Kiki (#107987) üzenetére


darvinya
titán

DLNA képes a készülék?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#107993) Chris Kiki válasza darvinya (#107992) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ezt így nem értem? Mit jelent az, hogy egy készülék DLNA képes? Ez nem a rajta futó szoftver képessége? Amúgy más lejátszóval megy a stream zenehallgatás, csak a Sony Music appból tűnt el, de a mobilomon lévő verzióban meg benne van.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#107994) darvinya válasza Chris Kiki (#107993) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#107995) mishubi válasza #79335424 (#107986) üzenetére


mishubi
tag

Igen ezt gondoltam, mint a fényképezőknél a záridőnél. Ezért kellene az app, hogy ne legyen ennyire lekorlátozva azért. Ha még a fényeket meg a színeket is lehetne módosítani Tud 120 fps-t a teló 1280x720ban, De fhd és 4k is megy ott 60 fps adatlap szerint, de szemre folyamatosabbnak tűnik annál. Meg sokkalta részletgazdagabb és nem csak a felbontás miatt. Ezeket szeretném lassítani illetve gyorsítani. Kicsit kreatívkodni ha úton vagyok. De úgy tűnik muszáj lesz keresnem magamnak valamit :DDD Ha találok valamit és érdekel akkor elküldöm :)

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#107996) #79335424 válasza mishubi (#107995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Régebben vágtam PC -n videókat. Adobe Premiere -t használtam, meg egy kicsit Sony Vegas -t. Androidon nehéz a híg fos tengeréből kiemelkedőt találni. Sokan (tesztek is) dícsérték a KineMaster -t, de én nem boldogultam vele. MiniPC -n FC -vel elszállt, az aláírásomban levő telót pedig gyengének találta egy 720p -s videó kettévágásához. :F Talán Te több szerencsével jársz. Én végül az InHand Studio -nál kötöttem ki. A Playen lehúzzák, mert nem faék egyszerűségű, és sztem nem értik a kezelését. De, aki használt már PC -n komolyabb videószerkesztőt, annak érthető a működése. Ha lesz időm, akkor megnézem vele ezt az fps dolgot. Vagy, próbáld ki magad!

[ Szerkesztve ]

(#107997) #79335424 válasza #79335424 (#107996) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sorry, lekéstem! Most láttam meg a Playes ismertetőjében:
°-Adjustable play speed of video tracks."

(#107998) Bozek válasza #19784448 (#107989) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel külön mintákat lehet benne beállítani, hogy milyen külső fénynél mekkora fényerőre állítsa a telefont, ezért azt kell mondanom, hogy igen, jobban kezeli.

Arra azért figyelj, hogy ha valamit külső forrásból akarsz telepíteni, vagy valami engedélyt kér, akkor lehetséges, hogy alvó módba kell kapcsolni a Lux-ot, mivel képernyőfedvénynek számít.

(#107999) mishubi válasza #79335424 (#107996) üzenetére


mishubi
tag

A kinemaster-t pont most próbáltam, de töröltem is egyből. Már amikor beillesztem a videót kiadja, hogy 30fps-sel folytathatom a szerkesztést. Úgyhogy az nem igazán jött be. Viszont találtam egy olyat, hogy FilmoraGo és egy olyat, hogy PowerDirector Az előző a 120-as videót már nem tölti be szerkesztéshez, de a powerdirektor engedi és egészen 0,125 ig be is lehet állítani és sok egyéb lehetőség van a szerkesztéshez. Ezzel próbálkozhatom majd.
Az InHand-et is leszedem aztán holnap tesztelem. Kíváncsi vagyok mit tud.. elég összetettnek tűnik.
Köszi :)

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#108000) vgyuri válasza repvez (#107982) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] bluetooth-on kapcsolódik a telefonhoz, hangerőt lehet vele állítani és számot is tud léptetni, sokáig bírja egy töltéssel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.