Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108851) vadászcsiga válasza hroberto (#108847) üzenetére


vadászcsiga
félisten

7 éve használom, két platformon is, szerintem a legpontosabb.
WeatherPro

(#108852) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ismeri valaki az indamail alkalmazását?
Ez a ... rendszeresen értesít (s így falja a mobilnetemet) még akkor is, amikor a spam ládába jön valami. :W
Tudtok rá valami megoldást?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#108853) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Sehogyan sem tudom inktiválni a tárhely vagy rendszergazda által tiltott, ujjlenyomattal való védelem módosításának tiltását. Nem tudom, hogy mi lehet az, ami ezt tiltja. Létezik valami app, ami ezt mutatja? (legjobb tudomásom szerint nincs olyan app, ami a 32 GB-os SD-re menti az adatait.) Köszönöm, előre is!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#108854) Bozek válasza teo77 (#108853) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ott, ahol beállítod a képernyőzárat, próbáltad már a Hitelesítő adatok törlése opciót? Valahol alul van a menüben.

(#108855) BrukoMisike válasza Istyu74 (#108846) üzenetére


BrukoMisike
tag

Köszi, teszek vele egy próbát.

(#108856) beg válasza HoTaZo (#108852) üzenetére


beg
veterán

1. Átirányítod gmail fiókra
2. Töröld le azt a vackot

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108857) teo77 válasza Bozek (#108854) üzenetére


teo77
őstag

Köszi! Sajnos az nem segített neki.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#108858) Bozek válasza teo77 (#108857) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem használsz céges e-mailt? A Biztonság menüben az Eszközkezelőknél lehet még olyan alkalmazás, ami tiltja ezt.

(#108859) HoTaZo válasza beg (#108856) üzenetére


HoTaZo
őstag

:D
Az tuti, hogy törölni fogom, mert az asztali változat is egyre gázabb. De ma szükségem volt rá, hogy egy oda érkező levelet minnél hamarabb olvashassak. Itthon nem gond Wi-fi-n, de mobilneten legalább a spamek ne riasztanának.
Az átirányítással csak az a gondom, hogy, a freemailes szutyok is át van irányítva, de az indamailnek még trágyább lett a levélszűrője és hajlamos átengedni a spamet a beérkezőbe. S így nem alkalmas spamparkolónak se.
Na, majd csesztetem oket.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#108860) hroberto válasza vadászcsiga (#108851) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi mindenkinek! Megnézem őket.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#108861) teo77 válasza Bozek (#108858) üzenetére


teo77
őstag

Nem használok. A készülékfelügyeleti eszközök is inaktívak...

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#108862) mrmft


mrmft
senior tag

DLNA szerver alkalmazast keresek, amirol a TV-re lehetne kuldeni kozvetlenul a telefonrol a videokat (kb mint a Serviioval PC-rol.) Nem lejatszo alkalmazast keresek, ez a funkcio nem erdekel, szerverkent mukodjon. A TV DLNA-n lassa az eszkozok kozott, a TV sajat lejatszojaval inditsa/leptesse, stb. a videokat.
Letezik ilyen?

(#108863) #79335424 válasza mrmft (#108862) üzenetére


#79335424
törölt tag

A DLNA az UPNP alá tartozó, fizetős licenszelésű szabvány. Próbáld meg a Bubble UpNP -t. De!!! Csak kompatibilis médiákkal fog működni. Telóra nem fogsz találni olyan szervert, ami transzkódolni is tud. Az megenné a vasat reggelire.

(#108864) mrmft válasza #79335424 (#108863) üzenetére


mrmft
senior tag

Thx, transzkodolni nem akarok, nalam a Serviio sem csinalja.
Bubble-t neztem mukodik is a free verzio, de rengeteg folos extra van benne amit soha nem hasznalnek ezert nem vettem meg. Egyszerubb verzioban nem letezik valami?

(#108865) #79335424 válasza mrmft (#108864) üzenetére


#79335424
törölt tag

Passz.

(#108866) oszi666 válasza air (#108836) üzenetére


oszi666
őstag

de
Én ha 6.0-n letiltottam az S Planner-ben a szinkronizálást a google calendar sem szinkronizált többet.
Egyébként a gyorsítótár törlése tényleg segített!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#108867) air válasza oszi666 (#108866) üzenetére


air
nagyúr

De nem! ;]
Az S Planner csak egy gyűjtő alkalmazás. A naptárak fiókokhoz kapcsolódnak. A fiók szinkronizálja a naptárt nem az S Planner. Viszont ha az S Planner-ben kikapcsolod egy fiók naptárjának a szinkronizálását, az a saját alkalmazásában sem fog működni. Ugyanis az S Planner a rendszerszintű szinkront kapcsolja. De nem ő szinkronizál!
Pontosan ez van leírva a cikkben, amit linkeltél, csak el kellett volna olvasni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108868) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Androidon be lehet állítani, hogy a telefonon lévő külön mappákban lévő képek ne egyetlen mappába kerüljenek fel OneDrivere?
Csak azt tudom állítani, hogy a telefonon mely mappák tartalmát húzza fel felhőbe, de azt nem találom hol tudnám állítani, hogy ez hogy jelenjen meg a Driveon. :U
Régen Windows Phoneról külön mappákba kerültek fel a képek.

[ Szerkesztve ]

(#108869) #79335424 válasza woolwich (#108868) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem használok OD -t, ez csak tipp. A Foldersync kezel OD -t is. Ha jól tudom, akkor a free csak két mappapárt enged.

[ Szerkesztve ]

(#108870) MD25


MD25
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki olyal launcher alkalmazást ajánlani (android tablet), ami desktop-szerűvé / PC-szerűvé / windows-szerűvé tenné a megjelenést? Gondolok olyan használati lehetőségre, mint a REMIX OS esetében.

Előre is köszi a tippeket.
Üdv

(#108871) #79335424 válasza MD25 (#108870) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz. Aktívan használok Remixet, de megjelenésben nem látok nagy különbséget. A Remix felülete faék egyszerűségű. Mi hiányzik neked a tabon?

(#108872) MD25 válasza #79335424 (#108871) üzenetére


MD25
csendes tag

Pont ez a gond, a tabon nyers android 5.1 van egy no-name laucher-rel.
Erre szeretnék valami olyat, mint amit a remix os ad 'élményben' és használatban.

[sentio / andromium]

De mivel nincs tapasztalatom, kérdek másokat, hátha valaki már próbált ilyet és ad tanácsot. :R
Köszi neked is a viszontkérdést, szóval nem remix os van most a tab-on.

Hiányozni talán csak a megszokott 'rendszer' (win alapok) hiánzyik, amit egérrel és billentyűzettel könnyebb kezelni. A kiidulás tehát az, hogy a dolog egér-bill mellett felhasználóbarát(abb).

[ Szerkesztve ]

(#108873) SharpSA


SharpSA
veterán

Melyik a legjobb és legszebb naptár app, amelyik a google tasks-ot is kezeli?
A Calengoo volt eddig, de az nem nagyon tetszik külalakra, egyébként sokat tud. Most a Business Calendar 2-t nézem, ez egész jónak tűnik. Van-e még hasonló?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#108874) 1egaly válasza SharpSA (#108873) üzenetére


1egaly
aktív tag

Szerintem az aCalendar!

(#108875) #79335424 válasza MD25 (#108872) üzenetére


#79335424
törölt tag

Évek óta használok Androidos telót, tabot, miniPC -t egérrel, és billentyűzettel. Minden kütyümön Apex van (kivéve a Remixes gépet). Az egér/bill. kezelés nem a launcheren múlik. Illetve, csak annyiban, hogy olyan launcher kell, ami fekvőbe tudja forgatni a home -ot. Amiben a Remix több, ahhoz sajnos, nem másik launcher -re lenne szükség. A különbség mélyebben van a rendszerben. 6 -os Androidon root -tal, 7 -esen root nélkül talán lehetne hasonlót összehozni. A hangsúly a "talán" -on van. A Remixen nem keveset dolgoztak, hogy ilyen legyen.

[ Szerkesztve ]

(#108876) MD25 válasza #79335424 (#108875) üzenetére


MD25
csendes tag

Értelek, köszönöm, nyilván tökéletesen igazad van és nem is a sok extra feature kell. Csak egy kis 'look and feel' első körben. :) Gondolok olyasmire, ha ne adj Isten még a képernyő is tovább van lőve egy monitorra, TV-re, akkor egy-egy klasszikus android launcher igazán furán tud hatna... Persze itt jön képbe, amit írsz, ha az ember produktivitást, PC-szerű működést vagy egyebet vár, azt egy launcher nem oldja meg... "Közelíteni" az élményt ellenben talán lehet, mert ott sok múlik a kezelésen, megjelenésen, amit viszont a launcher ad, mint funkciót.

(#108877) SharpSA válasza 1egaly (#108874) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm, azt is néztem már, csak a pro-t addig nem veszem meg egyikből sem, amíg nem tudom hogy működik, jó-e az úgy nekem. Annak az ingyenes változatában meg nincs benne a google teendők...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#108878) Bozek válasza SharpSA (#108877) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért 2 óra alatt csak ki tudod próbálni. Egyébként meg van lehetőség 48 órán belül is visszakérni a pénzed a Google-től, csak ennél hosszabb idő alatt kell egyezkedni a fejlesztővel. Viszont volt nálam olyan, hogy fizetős alkalmazásból ingyenes lett és hónapokkal később is visszakaptam simán a pénzem.

(#108879) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok. Tudnátok mondani olyan galéria alkalmazást amiben a mappákat lehet jelszóval (lehetőleg ujjlenyomat) védeni?

halahala

(#108880) beg válasza xenom0rph (#108879) üzenetére


beg
veterán

Private Photo Vault

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108881) Atesz0909


Atesz0909
újonc

Sziasztok!
Android OpenOfficba hogy tudok új betűtipusokat telepíteni?
Hiába töltök le a playból fontokat, nem találok menű pontot, ahol beilleszthetném, mint a pc-s verzióban.
Köszi előre is.

(#108882) #79335424 válasza MD25 (#108876) üzenetére


#79335424
törölt tag

Faguriga legyek, ha értem, hogy mire gondolsz. Már 5 évvel ezelőtt, az SGS 2 -met is használtam úgy, hogy MHL adapterrel kiküldtem a képet monitorra, és HID profilos BT egérrel (Logitech m555b), és billentyűzettel (Apple) kezeltem. Aztán jöttek a miniPC -k, amik alapból monitorra küldik ki a képet HDMI -n. Hidd el, hogy nem kell RemixOS az asztali módú használathoz! Csak jól összeválogatott programok, amik alkalmasak az ilyen vezérlésre. A Remix -nek két nagy előnye van. Az egyik a Play áruház PC -n, a másik pedig a többablakos mód. Egyik sem launcher függő feature. A PC -s használathoz szinte bármelyik launcher alkalmas, amelyik fekvőbe tudja forgatni a home -ot.

(#108883) Bozek válasza #79335424 (#108882) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem épp a többablakos mód az, ami hiányzik neki. Na meg a "Start menü".

(#108884) #79335424 válasza Bozek (#108883) üzenetére


#79335424
törölt tag

De, az nem csak a megjelenést befolyásolja, hanem a működést is. Ahhoz egy launcher kevés. Ha leszűkítjük a megjelenésre, akkor mit tud egy launcher mutatni, ami úgy néz ki, mint a többablakos mód? Arról nem is szólva, hogy mi értelme lenne annak, hogy csak úgy néz ki? Ezért nem értem, hogy tulképp mit szeretne. Natív többablakos módot, stock Lollin? Na, az nem fog menni. Max. floating felületeket tudna összehozni.
A start menü az nem nagy kunszt. Sztem símán megoldható lenne, csak minek? Egy Apex, vagy Nova sztem sokkal jobb, mint az a Wines kezelőfelület.

[ Szerkesztve ]

(#108885) punky10 válasza #79335424 (#108884) üzenetére


punky10
addikt

+1
Volt dual-bootos táblagépem.Talán háromszor volt rajta a Win használva, egyszer kíváncsiságból átváltottam, de kb 2 perc múlva sírva menekültem vissza a droidhoz,2x pedig az USB-s DVB-T vevő miatt, mert azt csak a Win ismerte fel.Tudom, ez ízlés kérdése, másoknak tetszhet a Win-es felület,da kolléga gondját az oldaná meg igazán, ha eladná a gépét, és rendelne egy Wines táblát...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#108886) #79335424 válasza punky10 (#108885) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem X86 tabletre is fel lehetne rakni a Remixet. ARM tabra is van portolva, csak az nagyon harmatos vas. Egyébként megértem az igényt, a Remix sztem is nagyon király cucc. PC -n szinte csak azt használom. A topikjából úgy tűnik, hogy Bozeknek is bejön. :)

[ Szerkesztve ]

(#108887) outdoor


outdoor
aktív tag

Sziasztok! Beállítottam a droidon, hogy mindig landscape jelenjen meg. A kérdésem az lenne, hogy a menüsáv, keresősáv, és a statusbar legördülő sor sávjai beállíthatóak vékonyabbra? Fölöslegesen sok helyet foglalnak. Akár külön appot is termék fel a képernyőterület beállításához.
Jó lenne, ha a billentyűzet sem lenne kijelzőszélességű. Hogyan lehet keskenyebbé tenni?

A proper digital assistant could be my best friend

(#108888) #79335424 válasza outdoor (#108887) üzenetére


#79335424
törölt tag

Másik billentyűzet alkalmazásban ez talán beállítható (úgy rémlik, hogy pl. Anysoft -ban van ilyen lehetőség), de a többi a ROM -ban van definiálva, úgyhogy egy app kevés a megváltoztatásukhoz.

(#108889) oszi666 válasza air (#108867) üzenetére


oszi666
őstag

Ne haragudj de nem tok mindegy??? A samsung beepitett egy koztes szart ami nelkul egy masik app nem mukodik. Ennyi. Kesz.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#108890) beg válasza outdoor (#108887) üzenetére


beg
veterán

Swype billentyűzetnek van olyan nézete amit lebegő kis méretben oda húzol ahol jó. A többi pedig a build.prop density érték módosításával megoldható, de root és mentés, adb kell hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108891) air válasza oszi666 (#108889) üzenetére


air
nagyúr

"A samsung beepitett egy koztes szart ami nelkul egy masik app nem mukodik."
Na, ne beszélj már zöldségeket! Ez nem így van.
Az életben nem használtam az S Plannert, mégis működik az összes naptáram szinkronizálása.
Úgy látszik még mindig nem érted.
Ha az S Plannerben kapcsolod ki a szinkronizálást, akkor nem működik. Ergo ne kapcsold ki ott!
De a Google Naptár használatához nem kell az S Planner.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108892) TheProb


TheProb
veterán

Runtastic PRO mai nap ingyenesen behúzható:

The PRO features in the Runtastic app are available for free today!
▶️ Android users:
1) Download the free version of the Runtastic app from the Play Store
2) Open the app on your phone
3) Open the Menu (top left) and go to > Settings > Runtastic > Enter Promotion Code
4) Enter the code NOW4FREE in the field & click "Redeem code"
5) You just unlocked all the PRO functions!
To the app: bit.ly/2n0x9Nb
▶️ iOS users:
Just download the Runtastic PRO app from the App Store: bit.ly/2nsa6NQ
Share with friends & family! 💙

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#108893) Bozek válasza #79335424 (#108886) üzenetére


Bozek
nagyúr

:K

(#108894) Petya07 válasza TheProb (#108892) üzenetére


Petya07
csendes újonc

Köszi, hogy szóltál ;) Már gyűjtöm is be. :DD

A szív nyelve intelligens, de roppant egyszerű. Nem kell sokat magyarázni. A szív előbb ismeri föl a hazugságot, mint az eszed.

(#108895) outdoor válasza beg (#108890) üzenetére


outdoor
aktív tag

Köszi, letöltöttem , de nem találom ezt a lehetőséget.

A proper digital assistant could be my best friend

(#108896) hroberto válasza TheProb (#108892) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#108897) zeon.hu válasza outdoor (#108895) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írás közben hosszan nyomod az "?123" gombot és ott a jobb oldalit választod.
Alul megjelenik egy kis kör, azzal tudod áthelyezni a billentyűzetet.
Viszont nálam fekvő módban nem aktív, lehet, hogy csak tableten érhető el ilyenkor is.

#?*@&!

(#108898) outdoor válasza zeon.hu (#108897) üzenetére


outdoor
aktív tag

Köszönöm. Fekvő módban is működik nálam, de a szabadon maradó rész fekete és üres. Kár. Még így is jobb, mintha az egész oldalon terpeszkedne a billentyűzet. Esetleg a swiftkey nem tud hasonlót?

A proper digital assistant could be my best friend

(#108899) zeon.hu válasza outdoor (#108898) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fekete és üres??

Swiftkey-t majd valaki megválaszolja, aki használja.

#?*@&!

(#108900) lkksioskdl3 válasza TheProb (#108892) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi! :R
A pro verzió így lifetime vagy csak időszakos promóció? Meg mi a különbség e között a és fizetős pro app között?

Előre is köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.