Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108401) Viktor0610 válasza Wolfskin (#108400) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Teljes gyalu majd ROM újratelepítés, root nélkül vagy más root megoldással? :)

Egyszerűbb lehet, mint a wifi-kapcsolást jelszóhoz kötni.

Samsung Galaxy A54

(#108402) Mr. Y válasza Wolfskin (#108400) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ezekkel a vírusirtó/tűzfalakkal nem mész semmire. Egy gyári reset után, ha visszajön minden, akkor vagy gyárilag vírusos, vagy beette magát az eMMc-be. Flasheld újra a telót, az takarít.

But who is watching the guardians?

(#108403) #73959936


#73959936
törölt tag

Hiába flasheli újra, ha fertőzött. Ha a kernelbe beette magát (márpedig így írják meg kici kínaiak) akkor bizony arról szól az egész occsó telefon, hogy mindenáron el tudja küldeni azt, amire beállították...kici kínába...

ugyanilyen tapasztalatunk van, hiába a nagy akksi stb. állandóan merülni fog, mert amíg van benne akksi teljesítésre törekszik. (féreg...a nyomorult...)

(#108404) air


air
nagyúr

Na, mindjárt jönnek a békaemberek ürge bőrbe varrva. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108405) Edi77


Edi77
őstag

(#108385) kisspall

Rendben, a normális hangvitelű érveket elfogadom, de több fórumtársak stílusa már elég régóta mondhatni nagyon nyers, gúnyolódó. Eddig is többször meggondoltam, hogy írjak-e ide, de asszem nem fogok. Szerintem normáls stílusban is lehet véleményt formálni, ami lehet pro és kontra is. Ezt általában írtam, nem személyeskedésnek szántam. Akik pedig segítettek, azoknak köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#108406) air válasza Edi77 (#108405) üzenetére


air
nagyúr

Sajnos az egyre több ostobaságra, ami a topikban felüti a fejét, csak gúnnyal, iróniával lehet válaszolni.
De akár azt is mondhattuk volna, hogy a karácsony és az advent jelentőségére szeretnénk felhívni a figyelmed.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108407) Wolfskin


Wolfskin
őstag

újraflashelni? és honnan szerzek romot egy ... egy... zgpax s9-hez...? :O

amúgy baromi jó teló, szerettem annak is használni., ez volt az, amit hétfő reggel levettem a töltőről és pénteken 10-kor még volt benne 1%. de ha 5%-on állt, akkor még bátran elindultam vele az éjszakába...
de a legnagyobb csoda, a 3 fizikai gomb... annyira élveztem, h nem kell vakarászni... és a középső úgy volt beállítva, hogy röviden home, hosszan képernyő kikapcs. és a nagy gombok miatt kesztyűben is jól kezelhető, tehát motoron egyszerű kikapcsolni a kijelzőt meg vissza, így aksiról is baromi sokáig bírja. mega nagy 4,5" kijelző is... szóval ilyen tőra gps-nek pont jó. a wifit, meg hogy bekapcsolgatja, csak idegesítő. ja, és van benne lézerpointer is, na azzal aztán tényleg bármire, de bármire rá lehet mutatni! :D :DDD

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#108408) Viktor0610 válasza Wolfskin (#108407) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor bal kéz, jobb váll és veszel egy olyan készüléket (min. Xiaomi), amit nem esznek meg a vírusok? :D

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#108409) Wolfskin válasza Viktor0610 (#108408) üzenetére


Wolfskin
őstag

van egy csomó készülékem (note 3, egy zsír új note 4, már 3 hónapja megvan, még csak nem is használtam :D evolveo x4, amik androidosak, nem készüléket keresek. hanem megoldást... :DDD
azért mert bekapcsolódik a wifi mg nem fogom eldobni. max nem netezek vele ;)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#108410) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Próbálgatom a Lastpasst.

Van benne olyan lehetőség, hogy böngészőben (Chrome) mondjuk a PH!-ra ujjlenyomattal lépjek be. A felhasználó/jelszó párost szépen kitölti de a 'belépés' gombra attól még rá kell bökni. Nem egy nagy mutatvány de hátha.

Let the Zone take me if I am.

(#108411) IldiH válasza kutga (#108410) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem a belépést váltod ki az ujjlenyomattal, hanem feloldod a lastpass zárolását a kitöltéshez (mert egyébként ki kéne töltened az lp név/jelszót, majd az adott oldal név/jelszót a nyomkodások mellett - így meg megúszod egy ujjlenyomat és belépés gombból)

(#108412) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziaszto
Van olyan app amivel az otthoni gépen lévő filmeket tudom nézni? Ddns cím van routeren beállítva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#108413) hati válasza enginev3.0 (#108412) üzenetére


hati
addikt

Amennyiben nem vpn-en keresztül éred el az otthonodat, úgy nem lesz elég hozzá egy app, mert streaming folyammá kell alakítanod a fimet és úgy nézned. Pl. Plex vagy MPExtended, ha MedaiPortal vonalon mozogsz.

(#108414) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok olyan hangerőszabályzót ajánlani amivel az értesítési hangot és a csengőhang hangerejét külön tudom állítani? :)

(#108415) enginev3.0 válasza hati (#108413) üzenetére


enginev3.0
félisten

És csak szimplán hogyan tudom elérni az itthon lévő fájlokat? :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#108416) hati válasza enginev3.0 (#108415) üzenetére


hati
addikt

VPN, majd kitallózod a megosztást pl. ES Explorerrel, mintha otthon lennél.

(#108417) ollie válasza enginev3.0 (#108415) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy VPN helyett csinálhatsz az otthoni gépre egy FTP szervert.

***

(#108418) hati válasza ollie (#108417) üzenetére


hati
addikt

Akkor nem arról játszik le, hanem lejátszás előtt letölti. Bár, lehet, hogy erre (is) gondolt a kérdező.

(#108419) ollie válasza hati (#108418) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ingyenes VPN-nel úgysem tudná lejátszani, mert ahhoz túl kicsi a sávszél.

***

(#108420) hati válasza ollie (#108419) üzenetére


hati
addikt

Hogy jön ide az ingyenes vpn? Nyilván a saját otthona és a telefonja között kellene vpn (pl. a routerére openwrt + vpn szerver), hogy egy hálózaton legyen a saját nas vagy pc-jével, ahol a film található.

Ez itt nagyon off, így hagyjuk is abba.

(#108421) aicon válasza Zeki (#108389) üzenetére


aicon
senior tag

Nálam még mindig jól megy a wifi-n töltés, de az akku töredezettségmentesítést is megcsinálom naponta, bár lehet ez elég volna egyszer egy héten. :))

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#108422) enginev3.0 válasza hati (#108420) üzenetére


enginev3.0
félisten

VPN van, asus wrt routerrel, szoktam is használni, itthoni net feltöltési sebessége 200mbit, gond nélkül megy bármi 4G-n

Most az aicloudot próbáltam beindítani a router segítségével, és azzal elérni a fájlokat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#108423) hati válasza enginev3.0 (#108422) üzenetére


hati
addikt

Ha van vpn, akkor pl. ES Explorerel eléred a cifs megosztásokat.

(#108424) kano válasza aicon (#108421) üzenetére


kano
nagyúr

Akku töredezettségmentesítést? Hogy micsodát?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#108425) beg válasza kano (#108424) üzenetére


beg
veterán

Az a másik kedvenc app a wifi booster és a vízhatlan bluetooth kapcsolat mellett :)

Viccelt a kolléga.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108426) nyisziati válasza kano (#108424) üzenetére


nyisziati
veterán

Jól hallottad, akku töredezettség-mentesítést.
Én még az SD kártyákat is be szoktam melegíteni használat előtt, nehogy meghúzódjanak.

. :DDD

(#108427) kano válasza nyisziati (#108426) üzenetére


kano
nagyúr

Ledobta a telefont vagy miért töredezett? :)) Ez akkor ügyes app, kicsi kínaiak összerakják a töredezett akkut? ;] Ha esetleg ez az app tudna lakást is takarítani, vagy kocsit mosni, akkor engem is nagyon érdekelne. Még a pro verziót is megvenném. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#108428) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok! Facebook és messenger miért léptet ki kb 2-3 naponta,h lejárt a munkafolyamat vagy mi?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#108429) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Mtk toolsban az audioban a /sip/ ben max vol 0-160 ig ot felvettem 130 ra. Most az uccso 2 hangeron recseg. De nem a füles, hanem a telo. Ennyire nem birná a tulhajtást? A headset modrol van szo, mivel fulessel halknak talalom. A 0-255 ot 112 rol 122 re vettem bar ettol nem erzek különbséget.
Koszi annak aki segit.

(#108430) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Hello,

belső tárhelyen lévő appokat csoportosan az SD-re helyező app létezik?

Huawei P8 Lite beállításaiban csak egyesével lehet.

Aurea mediocritas

(#108431) Mr. Y válasza AXisBOLD (#108430) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

A Cleanmaster tudja.

But who is watching the guardians?

(#108432) goop válasza enginev3.0 (#108422) üzenetére


goop
őstag

Elég az ftp, jobban bírja a router is, a média fájlokat meg simán lejátsza akár az mxplayer vagy vlc.(Nem tölti le előre, csupán pufferel 5-10 mp et) Ha vpn és helyi hálózat akkor az döcögősebb lesz, ott is simán lejátszik mindent, de néha akadhat vagy pl beletekerésnél tovább dolgozik mint a sima ftp hozzáférésnél.

[ Szerkesztve ]

(#108433) AXisBOLD válasza Mr. Y (#108431) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hi thx bro. de nem találom benne, már minden menüt átnéztem, van egy app manager rész, de ott is csak backupot tudok készíteni vagy uninstallálni tudom...

"Néhány rootolt készüléken átlehet helyezni az alkalmazásokat az SD kártyára..." root kell? mert akkor bukó

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#108434) air válasza Mr. Y (#108431) üzenetére


air
nagyúr

:C :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108435) #79335424 válasza enginev3.0 (#108412) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Kodi tud FTP -ről streamelni, de az inkább Androidos boxokra való, nem telóra. Telón az FTP Player pro -t használom.

(#108436) alex devil válasza air (#108434) üzenetére


alex devil
senior tag

:DDD

S23

(#108437) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!

A Google Camera appot keresném, de play store nem hozza fel. Egy ismerős küldött egy linket, neki mutatja a play store-ban, de nekem unavailable-t dob ki. Nem tudjátok miért van ez? US felhasználók is azt írták, hogy náluk sem érhető el.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#108438) enginev3.0 válasza Dyingsoul (#108437) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sajna már nem lehet, csak apk mirrorról

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#108439) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan PDF olvasó van, ami megjegyzi, hogy hol tartottam egy adott könyvben? :)

Samsung Galaxy A54

(#108440) beg válasza Mr. Y (#108431) üzenetére


beg
veterán

1. Nem, nem tudja.
2. Aki egy kicsit is konyít a dolgokhoz, nem ajánlja ezt a hulladékot. Többet árt mint használ.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108441) Mr. Y válasza beg (#108440) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Telepítettem, hogy küldjek screenshot-ot...
Szomorúan veszem észre, hogy MÁR nem tudja. Annó tudom, hogy tudta. Illetve ha nem hagyod, hogy menjen ész nélkül, csak arra használod, amire amúgy való lenne/volt eredetileg, akkor korrekt kis app, régebbi telókra jó RAMsöprőnek. Habár nagyon régen használtam, sajnálattal veszem észre, hogy szétk*rták...

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#108442) AXisBOLD válasza beg (#108440) üzenetére


AXisBOLD
addikt

3 perc nyomkodás után töröltem is...

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#108443) Bozek válasza Mr. Y (#108441) üzenetére


Bozek
nagyúr

"régebbi telókra jó RAMsöprőnek"

Nem, arra se jó.

(#108444) vadászcsiga válasza Dyingsoul (#108437) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem felhozza a linkeden. Telepítettem is.

(#108445) vadászcsiga válasza Dyingsoul (#108437) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amúgy baromi érdekes. Playen rakeresve viszont nem találja.

Eletlenites funkció nagyon cool :)

(#108446) Dyingsoul válasza vadászcsiga (#108445) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Örülök neki, hogy neked jó, viszont én ezzel nem vagyok előrébb... APK mirrortól kicsit tartok a vírusok miatt. Így is fagyogat az S7 néha, nem akarnék 3rd party forrásból telepíteni mert akkor az lesz, hogy tuti amiatt van.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#108447) Viktor0610 válasza Dyingsoul (#108446) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az APKmirror megbízható hely.
Én is szoktam onnan feltenni appokat, ha az nem elérhető Magyarországon vagy a készülékemre. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#108448) vadászcsiga válasza Dyingsoul (#108446) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bocs hogy nekem jó. Ha megmondod hogyan, átküldöm neked az apk-t.

(#108449) Bozek válasza Dyingsoul (#108446) üzenetére


Bozek
nagyúr

APKMirror megbízható, ahogy mások is írták.

Szerk: A linkelt oldalon egy 2015. júniusi verzió érhető el a telefonomra, szóval az se okés.

(#108450) vadászcsiga Szerintem neked se az újabbat ajánlja fel. Nálam is 7.0 van, de csak a 2.5-ös Google Camera tölthető le a Play-ből.

[ Szerkesztve ]

(#108450) vadászcsiga válasza Bozek (#108449) üzenetére


vadászcsiga
félisten

7.1.1 kell hozzá azt írják a leírásban. Nekem 7.0 van, de nem is ugy nez ki a felület ahogy a demo képeken van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.