Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89951) DeathAdder


DeathAdder
veterán

utd lehet a forduló nagy-nagy győztese

(#89952) J.Hetfield válasza Tibiajax (#89949) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Pintér...megint a sorfalat választja :DD

(#89953) MdewC válasza Tibiajax (#89949) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi a linket, ez nagyon kellett így estére! :D

Az egyik kirúgás majdnem gólpassz lett. :C

Hú bakker... :DD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89954) Citroware


Citroware
addikt

A Chelsea erénye a kiegyensúlyozottság. Mert nem nagyon volt a szezonnak olyan szakasza, amikor a Chelsea lett volna a legjobb. Novemberig a 'pool volt a legjobb, aztán nagyon ment a Chelsea győzelmi szériája de igazából egyszer sem játszottak annyira kiemelkedően - csak az eredmény lett jó - , aztán a MU feltámadt és szerintem most télen a MU a legerősebb a PL-ben, de a Tottenham is ott van. De mindegyiknek volt hullámvölgye, gyengélkedések, bakik, stb, a Chelsea meg hozta a meccseket meg szerencséjük is volt, és ekkora az előny, szerintem nem megérdemelt.

[ Szerkesztve ]

(#89955) forceberg válasza MdewC (#89953) üzenetére


forceberg
veterán

Már vagy 100-szor láttam, de megunhatatlan, pár havonta előkerül.
0:42-nél, ahogy hokis módjára leütközi a sorfalból jövőt :DD

Jah, és az a vicc, hogy ma az a Balogh Tonó védett, aki nem volt képes egy kirúgást elvégezni. Ma ő a kapusedző a Fradinál, Egy ilyen ember, hogy készítheti fel Dibuszékat a labda megjátszására?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89956) DeathAdder válasza Citroware (#89954) üzenetére


DeathAdder
veterán

A cselzi erénye hogy conte nagyon gyorsan megtalálta a jó felállást és posztokat, de a legnagyobb erénye hogy nincs sérült. A legtöbb percet a cselzi 11-13 játékosa játszotta együtt, ami hatalmas erény, ha nem kell nélkülöznöd.

Az xg-t pedig szinte folyamatosan verik tehát mondhatni túl is teljesítenek, 15 forduló maradt, siman be fogják húzni

(#89957) MdewC válasza Citroware (#89954) üzenetére


MdewC
nagyúr

De ha Pool csinálná ugyan ezt, akkor egy szót sem szólnál.

Bajnokságot pedig így lehet nyerni, inkább vegyenek példát.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89958) MdewC válasza DeathAdder (#89956) üzenetére


MdewC
nagyúr

Plusz nincs nemzetközi kupa, az igazi mérce jövőre jön. Nálunk is hasonló volt a helyzet.

Forceberg: :))

Citroghost: a sérülések elkerülése nem véletlen Conte-nál. Ez az egyik specialitása. Plusz a szakemberei. Nálunk amikor 3 évig volt edző, összesen nem volt annyi sérült, mint Allegri alatt 6 hónap alatt. Conte ebben profi, ahogy felkészíti a csapatot. Van gyengesége is, de az erőnléti dolgokban nagyon otthon van. Itt semmi véletlen nincs.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89959) Citroware válasza DeathAdder (#89956) üzenetére


Citroware
addikt

Ja az is igaz, hogy a Chelsea-t tudtommal nem igazán érte semmilyen sérüléshullám. Akkor lehet, hogy ez az oka a kiegyensúlyozottságnak. De ha ez, akkor ez csak szimplán szerencse. Ezeket verné 1-2 csapat sérülés nélküli legjobb kezdővel.

Ha Costa és Hazard kidőlne 1-2 hónapra, mint a 'poolban Coutinho meg Mané meg Clyne, Lallana stb, egyszerre... akkor nem lennének ott, ahol most.

[ Szerkesztve ]

(#89960) MdewC válasza Citroware (#89959) üzenetére


MdewC
nagyúr

Túl sok a ha... Ezek értelmetlen érvek.

De nem dőltek ki és megérdemelten vezetnek. Megdolgoztak érte.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89961) Citroware válasza MdewC (#89960) üzenetére


Citroware
addikt

De legalább hangosan gondolkodtam, és megtaláltam a választ, hogy valószínűleg miért vezetik ennyivel a bajnokságot, mert hogy nem a mutatott játék minőségével, az biztos. :))

(#89962) MdewC válasza Citroware (#89961) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, nem találtad meg. Csak magadat győzködöd hülyeségekkel. :))

Maximum megkaptad a választ.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89963) szami777 válasza MdewC (#89958) üzenetére


szami777
addikt

" sérülések elkerülése nem véletlen Conte-nál. Ez az egyik specialitása. "

Ez akkor duplán jó hír, mert a Chelsea eddig is legendásan híres volt arról, hogy nincsenek náluk sérülések. :))
Nem tudom, ki mit, hogyan csinál ott, de valahogyan mindig megoldják. És nem azért, mert nincs Bl és kevesebb meccs van, korábban is max csak pár napos kiesések voltak.

(#89947) KisTücsök
Nem értem én sem, Fabre annyira de annyira kellene jövőre is a csapatba, hogy azt elmondani nem lehet, ehhez meg az kéne, hogy a szezon 2. felében tényleg több szerepet kapjon.
Az az érzésemn, hogy maradni fog, jövőre ott lesz a BL is, az azért sokat dob a latba nála.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89964) balazs025 válasza Citroware (#89961) üzenetére


balazs025
senior tag

Mondjuk a mutatott játék alapján az Arsenalnak is kellett volna már bajnokságot nyernie az elmúlt években, de Angliában nem azzal lehet, hanem azzal ha a sz*r meccseket is tudja hozni.

(#89965) Citroware válasza balazs025 (#89964) üzenetére


Citroware
addikt

Ezzel egyetértek, az Arsenal is elég balfácán etéren, de az összes balszerencse, ami érte őket, azt ebben a szezonban visszakapják a sorstól a meccs végi mákos győzelmekkel meg bírói segítségekkel, szerintem most nincs a 4-ben a helyük. Nagyon utálnám őket, ha emiatt lennének bajnokok ebben a szezonban. :DDD Az sokkal érdemtelenebb lenne, mint a Chelsea bajnoki címe.

[ Szerkesztve ]

(#89966) MdewC válasza szami777 (#89963) üzenetére


MdewC
nagyúr

Majd jövőre kiderül, kettős terhelés mellett. Nálatok egyébként is sok a meccs. Kíváncsi vagyok, hogy ezt, hogy oldja meg a Mister, de jól jártatok vele.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89967) NyxNyxNyx válasza Citroware (#89965) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mondjuk most mindkét Watford gól szerencsésen pattanós volt, elsőnél a lövés pattant meg, másodiknál meg a góllövő elé pattant. De nem tudom miért védem az Arsenal-t, ennyire sikerül kiakasztanod a gondolatmeneteddel.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89968) Citroware válasza NyxNyxNyx (#89967) üzenetére


Citroware
addikt

Mi nem tetszett abban az egy hozzászólásban? :U

Vagy az akasztott ki, amit a Chelsea-vel kapcsolatban írtam, ezért az Arsenalt véded? Nem értem az összefüggést, remélem elmondod. :DDD

(#89969) NyxNyxNyx válasza Citroware (#89968) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A szerencsével kapcsolatos megítéléseddel vannak hatalmas bajok.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89970) venember83


venember83
nagyúr

Az Inter idén sem nyer semmit, max. bajnokságban pár fontosabb meccset? :U

(#89971) Tibiajax válasza venember83 (#89970) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen. meg a hétvégén Torinóban fog nyerni még.
de, kb ennyi lesz. majd jövőre!

(#89972) MdewC válasza Tibiajax (#89971) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért az még nem biztos. Minden esetre már nagyon várjuk mi is. :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#89973) venember83 válasza Tibiajax (#89971) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon hidegen hagyna, ha cserébe jönne egy combosabb BL-szereplés a Juve részérôl, mondjuk egy döntô.

Istenem, de borzasztó ez a csíkos, felfelé sötétedô AS Roma mez...

[ Szerkesztve ]

(#89974) Tibiajax válasza venember83 (#89973) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

melyik az? ez?
vagy ez? :D

[ Szerkesztve ]

(#89975) venember83 válasza Tibiajax (#89974) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez: [link]

(#89976) Citroware


Citroware
addikt

Hehe érdekes sztori.

Amikor befújták a büntetőt 1:1-es állásnál Costának, Klopp felmérgesedett, mert szerinte előtte Lovrennel szemben szabálytalankodtak és már azt le kellett volna fújni. Ezért idegesen odament a negyedik játékvezetőhöz, és ezt mondta neki: "Minket senki sem tud megverni!" Ezzel célozva arra, hogy nem lenne megérdemelt a Chelsea győzelme és nem jogos az ítélet.

Egyébként valamennyire igaza is van, ebben a szezonban a 'poolt eddig csak saját maga verte meg, az első 6-ból még senki. :W

(#89977) BenHans válasza venember83 (#89973) üzenetére


BenHans
addikt

Nekem tetszik. Legalább nem rózsaszín meg lila, és van benne fantázia. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89978) venember83 válasza BenHans (#89977) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, jobb, mint a Juve fehér meze vállon zebracsíkokkal, de attól még ronda. :D

(#89979) Tibiajax válasza venember83 (#89975) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jézusom..

(#89980) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Telenor Mytv-sek: nem tapasztaltok mostanában gyakori kockásodást, képszétesést? Én laptopon is meg Samsung smart tv applikációján keresztül is. Augusztusban fizettem elő a Spíler miatt, és az első három hónapban semmi gondom nem volt vele, december környéke óta viszont folyamatosan döglődik. :F

(#89981) szami777 válasza scorpy02 (#89980) üzenetére


szami777
addikt

Nálam is volt ilyen képszétesés a szivárvány minden színpompájában, betudtam annak, hogy 15mbites netem van itthon és egyszerre hárman szívják. De ezek szerint akkor más az ok.
Gondolom megnőtt az előfizetők száma a kezdetek óta, ezeket leszámítva még így is mérföldekkel jobb bármelyik stream-nél.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89982) scorpy02 válasza szami777 (#89981) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Nekem 20 megabit, és ha Mytv-n kívül semmi más nem szívja a netet, nálam még úgy is jelen van a probléma. Hidd el, ha ingyen nézhetném akkor nem morgolódnék emiatt, de ha már fizetek érte, akkor viszont elvárom, hogy hibátlanul működjön.

Délelőtt egyébként írtam nekik a hiba kapcsán, majd akkor megosztom, hogy mit válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#89983) Tibiajax válasza szami777 (#89981) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mérföldekkel jobb bármelyik stream-nél
jah, csak ne rakd ki tévére...

(#89984) Napfénysüti

Ott egy támado menyé... akarom mondani kapus! :DDD

Més que un club!

(#89985) Tibiajax válasza Napfénysüti (#89984) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez ilyen hátrányos helyzetűek és szellemi fogyatékosok karitatív sportnapja volt, vagy valami hasonló?

x d d

(#89986) Napfénysüti válasza Tibiajax (#89985) üzenetére

Ha ilyenre megyek Tibikém esküszöm te leszel az első akit meghívok. :P ;]

Més que un club!

(#89987) Tibiajax válasza Napfénysüti (#89986) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD én leszek a díszvendég
mindegy, gólt akkor is vágok majd neked, de nem egyet, hármat

(#89988) Napfénysüti válasza Tibiajax (#89987) üzenetére

Ehhez lesz majd pár szavam. Vagy védésem. :D

Més que un club!

(#89989) Tibiajax válasza Napfénysüti (#89988) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van egy focizós pólóm, ezt szedd ki-felirattal, majd azt fogom felvenni, jó lesz?

(#89990) Napfénysüti válasza Tibiajax (#89989) üzenetére

Tökéletes! :C

Més que un club!

(#89991) forceberg válasza Tibiajax (#89989) üzenetére


forceberg
veterán

Legközelebb szabadrúgáslövő verseny kell topikfoci helyett, Süti véd áll a kapuban.
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89992) Tibiajax válasza forceberg (#89991) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az 100%, h a legközelebbi topkfoci nem fog megrendezésre kerülni Süti nélkül. bármit is fog majd megint kamuzni, h sajnos pont itt kell lennem, vagy hogy sajnos pont fáj a májam, mindenképpen ott lesz ő is, a kapuban fog állni és kapja a gólokat. miért? mert ez lesz a feladata. kérdés-válasz. hová kéred?.. hová kapod.

x d

[ Szerkesztve ]

(#89993) Napfénysüti válasza Tibiajax (#89992) üzenetére

Májusban szerintem lesz a cégünknek nemzetközi tornája Pesten a Soroksári úton. Majd eljöttök oda és a szünetekben megtartjuk a szabadrúgáslövő PH versenyt. :D

Més que un club!

(#89994) Tibiajax válasza Napfénysüti (#89993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a felállás annyira engem nem vonz.. sokkal jobban bejövős ahogy csináltuk a nyáron. kinézünk egy pályát, aztán mecsezünk egy jót

(#89995) BenHans


BenHans
addikt

Ha jobb idő lesz intézhetünk valamit, már egy jobb pályára. ;)
Össze kell szedni 10 embert ami a múltkori után lehetetlen küldetésnek tűnik. De én nem akarok behívni helyi 16 éves kölyköket, úgy lenne az igazi... Én két három csapattársamat tudom bedobni a közösbe, így talán elérhető a 12fős létszám.

Szóljatok és intézem...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89996) Tibiajax válasza BenHans (#89995) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#89997) forceberg válasza Tibiajax (#89996) üzenetére


forceberg
veterán

Körvonalazódnak az összeállítások :)) :

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89998) Napfénysüti válasza forceberg (#89997) üzenetére

Ne bazz hogy Citro lenne a managerem! :DDD
Azért az sokat elmond hogy mennyire féltek tőlem hogy egyedül kell szembeszállnom az egész bandával. ;]

Més que un club!

(#89999) Tibiajax válasza forceberg (#89997) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D Sütit jó magára hagytuk
tényleg, cumisüvegessel meg Humor Harolddal mi van már?.. úgy el van tűnve mindenki

(#90000) forceberg válasza Tibiajax (#89999) üzenetére


forceberg
veterán

Nem marad magára, vannak még PéjeLesek, meg GS-ék és a többiek, akik nálunk a padra sem férnek be. :))
Bár kár volt elárulni a felállásunkat, mert így GS-ék megint nem mernek jönni. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.