Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) 7600 GS válasza Napfénysüti (#89199) üzenetére


7600 GS
addikt

Lőtt azért már pár nagy dugót...

(#89202) venember83 válasza Napfénysüti (#89199) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem ez a Barca játéka. Meg aztán a Barca vagy kontrázik, amikor éppen nemigen lehet Iniestának távolról lőni, vagy beszorítja az ellenfelét a kapu elé, az ellenfél meg két sorban védekezik, és kb. lehetetlen kaput találni távolról. Legalábbis ez az én véleményem, szerintem nem Iniestában kell keresni a hibát/okot.

máyköl: Igen, néha elege lehet az embernek a PL istenítéséből, de az is vicc, hogy az álomcsapatba egy PL-játékos sem fért be.

[ Szerkesztve ]

(#89203) Napfénysüti válasza venember83 (#89202) üzenetére

Én is azt gyanítom hogy a csapat játékstílusa miatt nem próbálkozik csak nagyon ritkán. Inkább helyzetve hozza MSN triót.

IreN!CuS: nem a bikázós nagy gólokra gondoltam hanem okos csavarásokra. Az izomból nagyot stílus még rám is inkább jellemző. ;]

7600 GS: persze akadnak olyan góljai csak néhanapján.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#89204) DeathAdder válasza venember83 (#89202) üzenetére


DeathAdder
veterán

Itt ismét jól be is árazta magát a korrupt UEFA, hogy kanté nem kapott helyet benne.
Ha pedig a szurkolók akkor nem is kell tovább folytatni az eszmefuttatast.

Meg buffon haggyukman :D tisztelem becsülöm a Juventust meg buffont is de azé a túlzás az túlzás, ha pedig szubjektív akkor el tudom fogadni :K

[ Szerkesztve ]

(#89205) IreN!CuS válasza Napfénysüti (#89203) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hiába helyezi , csavarja akármi ha nincs meg benne a kellő erő akkor elvancseszve , ne értsd félre lehet én emlékszem/gondolom rosszul de valamiért Ini és a távoli lövésről mindig ez jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#89206) Citroware válasza DeathAdder (#89204) üzenetére


Citroware
addikt

Nem játszott nemzetközi kupában.

Viszont bajnokcsapat kulcsembere, aki átment egy másikba hogy most velük vezessen. Ez sem lehet véletlen egybeesés...

[ Szerkesztve ]

(#89207) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

"Erik Lamela has travelled to Rome to complete his rehabilitation..."

Csak nehogy ott ragadjon... Mindenesetre gyanús, hogy kihagy ennyi hetet az átigazolási időszak előtt, majd pont Rómába megy rehabilitálni. (Na nem, mintha nélküle nem lennénk jobbak)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89208) BenHans válasza NyxNyxNyx (#89207) üzenetére


BenHans
addikt

Örülök a hírnek. :D Remélem ez felidézi benne a nálunk töltött időt, és szembeállítja magában a Spursnél betöltött szerepével. Nem ugyanaz a kettő. Jó lenne ha itt is maradna.

Azt viszont nem értem, ha úgy gondolod, hogy nélküle jobbak vagytok és ő csak valaki alternatívája ott, akkor miért zavarna ha hazatérne?

Nálatok 121 meccsen 19 gól és 31 gólpassz, míg nálunk 67 meccsen 21 gól 13 gólpassz a mérlege amúgy...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89209) NyxNyxNyx válasza BenHans (#89208) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A mezőnymunkája miatt fontos személy alapvetően a csapatban. De most szerintem csak csere lenne, ami nem baj, mert nagyon vékony a pad. Rotálni lehetne, azért jó játékos ő, csak iszonyatosan körülményes.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89210) BenHans


BenHans
addikt

Hát ez gyönyörű volt. Marcelo megoldása és CR fejese is. :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89211) máyköl


máyköl
veterán

Marcelo a világ legjobb balhátvédje.

(#89212) DeathAdder válasza Citroware (#89206) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kanté nélkül a tavalyi leszter egy nagy semmi lett volna, de elsősorban az ő munkájának köszönhetően az évszázad megismételhetetlen szenzációját vitte véghez csapatával elsősorban az ő érdeméből, és a cselziben is rengeteg melója benne van. Minden statban toronymagasan kiemelkedik, és nem csak PL szinten.

Hogy egy ilyen ember nem kerül be az egyenesen nonszensz, arról nem beszélve hogy degeának miket köszönhetett 2016-ban a mu.. nem szívesen mondok ilyet de top1 kapus a csávó, nem is tudom mikor láttam utoljára tőle bakit vagy védhető gólt bekapni, de megkockáztatom hogy tavaly nem is volt ilyenje.

Az egész uefa egy nagy korrupt propaganda, ezt mi sem igazolja jobban mint az aranylabda gála, azzal együtt hogy nem vitatom Messi a legnagyobb zseni és CR munkáját is tisztelem.

[ Szerkesztve ]

(#89213) Citroware válasza DeathAdder (#89212) üzenetére


Citroware
addikt

Ahogy írtam a múltkor: szimpátiaszavazás. Aki éppen olyan csapatban van, amelyik sikereket ér el (nemzetközi téren is), azok a játékosok kerülnek beszavazásra. Meg akiknek nagy a marketingjük, sok pénzt fizettek értük, vagy klubhűek. Inkább ilyenek vannak ott mindig. Még akkor is, ha nem sokat tettek hozzá és egyébként más, sikertelenebb csapatok hasonló posztján játszó játékosai sokkal jobbak voltak. Ugyanígy vélekedek Iniestáról, ezért hoztam fel nemrégiben. Nem szeretem azt, amikor egy játékos azért kap elismerést, mert haszonélvezője annak, hogy elsősorban nem magának hanem a csapattársainak köszönhetően elért a csapata valamit.

Ezért aztán Suarez nem hiszem, hogy ha 200 gólt lőne egy év alatt, akkor bekerülne. Vagyis na akkor, talán. De aranylabdát akkor se kapna.
Hiába már 2016-ban is szinte mindenkit felülmúlt.

[ Szerkesztve ]

(#89214) NyxNyxNyx válasza máyköl (#89211) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

*A világ legjobban támadó balhátvédje.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89215) máyköl válasza NyxNyxNyx (#89214) üzenetére


máyköl
veterán

Nem védekezik rosszul, inkább nem szokott visszaérni, annyira felmegy a támadásokkal. Bár nem szokott nagy baj lenni belőle, Ramos tartja a frontot a szélen is ha visszakontrázna az ellenfél. Ha viszont hátul van és védekezik a brazil, mindig megállja a helyét ott is, bár érződik minden mozdulatában, hogy nem a defenzív játékra született...
A világ legjobb balhátvédje. Alaba érhetne még nyomába, de ilyen Jordi Alba, Filipe Luisok a cipőjét se pucolhatnák.

(#89216) DeathAdder válasza Citroware (#89213) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha ez nyíltan így van akkor el tudom fogadni, de mindig ez a hűha egy premier líg játékos sincs, meg szarok az európai haccintérre van az egész kihegyezve.

Iniestával azért nagyon nem értek egyet, magyarázkodni meg nem fogok, csak annyi hogy a modern fociban sokak szemében az a valaki aki minél többet cselez és minél több gólt szerez, ehhez képest pl. Kanténak embertelen statjai vannak, de gnómszerű csendes magának való fekete csávó és nem túl gólerős, ezért is rendkívül alulértékelt.

[ Szerkesztve ]

(#89217) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na ez egy fasza francia kupameccs volt :C

(#89218) NyxNyxNyx válasza máyköl (#89215) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát én anno mikor még több (szinte minden) Reál meccset néztem, nem szerettem. Most ezt nehéz meghatározni ki a legjobb, mert egy védekezőbb felfogású balhátvéddel nem nagyon tudod összehasonlítani. Coentrao-t viszont nagyon bírtam, mit hajtott az az ember minden meccsen, Bayern ellen is mocskos jó volt és ő még támadni is tudott mellette. Most meg konstans sérült, vagy nem is tudom mi van vele.

Danny Rose még nem bizonyított annyit (Mivel nem a Realban játszik, vagy valami sokat kupát nyerő csapatban. Modric is egy átlagos játékos volt itt a legtöbbek szemében amíg oda nem igazolt.), de nem cserélném el Marcelora pont a védekezése miatt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89219) pohár válasza NyxNyxNyx (#89218) üzenetére


pohár
félisten

Coentrao tavaly kölcsönben volt a Monaco-ban, aztán visszatért a csapathoz, ma be is lett cserélve Marcifiú helyére

rúgott is 3 gólt, míg franciában volt, Realos pályafutása rúgott ennyit összesen :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#89220) Ringman


Ringman
nagyúr

udinese már 3 góllal is vezethetne az inter ellen, a 25. percben járunk

(#89221) BenHans válasza Ringman (#89220) üzenetére


BenHans
addikt

Így szokott ez lenni, az Udine hiába lőtt kétszer annyit kapura, ha ugyanúgy csak 1 ment be mint az Internek.
A meccs képe alapján, hiába határozott az Udinese, épp úgy az Inter is behúzhatja. Van még ~20perc.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89222) Ringman válasza BenHans (#89221) üzenetére


Ringman
nagyúr

eder áll be a 84. percben (nem tudom, hogy mit látnak benne az edzők) , barbosa megint a padon marad...

udinese elfáradt a 2. félidőre.

(#89223) venember83 válasza Ringman (#89220) üzenetére


venember83
nagyúr

Ehelyett meg 2-1-es Inter-siker. Ilyen igazságos/igazságtalan a foci.

(#89224) szami777


szami777
addikt

Statokat nézve Pool szépen körbelőtte a kaput. :DDD

Ez az újrajátszás még jól jöhet később. Persze nem nekik. :P

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89225) DeathAdder válasza szami777 (#89224) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kétségtelen hogy a világ leglúzerebb csapata. Ilyenkor bezzeg nem képesek kikapni :D Ha nem a poollal basznak ki akkor megoldják ők saját magukkal.. :D tökéletes lesz a cselzi meccs előtt a visszavágó + megegy forduló, ez mellett még soton fiszfaszkupa.
Mondom ezek akkor is víz mellé esnének ha kidobdnak őket egy csónakból :D

(#89226) Tibiajax válasza venember83 (#89223) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

remélem, azért nem törtél le emiatt nagyon..
:D

(#89227) szami777 válasza DeathAdder (#89225) üzenetére


szami777
addikt

Értem, hogy bajnokságra kell az a csapat, de ilyen csapatot kiküldeni Fakupában eléggé hülye döntés volt Klopptól. Negyedosztályú ellenfél, de akkor is. Ha még ligakupa lett volna...
Nyilván nem A csapatot kell kiküldeni, de ez már inkább a ló túloldala volt.
És azért cumi (nektek), mert ugyanezt a csapatot nem küldheti ki idegenbe.

____________
Kistücsök

Most olvasom, hogy Conte azonnali hatállyal visszahívta Akét a kölcsönből.
Örülök neki, nagyon nagy tehetség.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89228) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#89225) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem a Spurs is követi a Pool példáját. Jansen nem tudom mit gondol, hogy majd a kapunak háttal állva gólt fog szerezni. Ő a mi Szalaink.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89229) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#89228) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem, szerencsére. Ez már nem a balfasz éra.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89230) Citroware válasza NyxNyxNyx (#89229) üzenetére


Citroware
addikt

Még mindig nem tudok hozzászokni a gondolathoz, hogy egy lapon említsem a Spurst a többivel az első 6-ból, pedig lassan már tényleg kéne.

(#89231) NyxNyxNyx válasza Citroware (#89230) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én meg a Pool-t a Top5-tel.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89232) Citroware válasza NyxNyxNyx (#89231) üzenetére


Citroware
addikt

Mirefel?

Na azért a 'poolnak elég komoly múltja van és az előző évtized is erős volt, BL győzelem, BL döntő meg minden, csak az utóbbi 6-7 évben vannak botladozások, szóval nagy klubnak számít, ebben az esetben nem az a szokatlan, hogy az első 4-ben vannak, hanem az volt szokatlan, amikor nem voltak ott...

A Spurs viszont egész más helyzet. Hányszor szerepeltek a BL-ben? Nem sokszor. Viszont most már rendszeresen ott vannak a bajnokság elején, ezért fura nekem, hogy lassan már egy lapon lehet említeni a többivel... szépen felzárkóztak az asztal alól, pedig még olajmilliárdos sem jött. Van 5 klub amit nagy klubnak tudok nevezni jelenleg Angliában, de a Spurs esetében ez nálam még elég szokatlan kijelentés, de lassan úgy tűnik hogy meg kell szokni, mert ez már nem egyszezonos csoda.

[ Szerkesztve ]

(#89233) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de jó lesz, ha ez a meccs is elmegy.. istenem
mindegy, idén a madrid lesz a bajnok.
jobbak most, ez van

(#89234) Richard!


Richard!
addikt

Adiós bajnoki cím :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#89235) Citroware


Citroware
addikt

Ha beválik a jóslatom, akkor elég esélyes, hogy néhány búskomor év jön a Barcára: [link]

Egyelőre úgy néz ki, hogy elkezdődött a folyamat. Már az előző szezon második felében kezdtem észlelni.

[ Szerkesztve ]

(#89236) Tibiajax válasza Citroware (#89235) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagy tudós vagy te, senki nem vitatta eddig se..
futball-professzor

(#89237) 7600 GS


7600 GS
addikt

Jó volt ez így, egy meccsel úgyis kevesebbet játszottunk. :)

(#89238) forceberg válasza Tibiajax (#89236) üzenetére


forceberg
veterán

Ideje lenne nekiállnia könyvet írni.
Egy dedikált díszdobozos példányt vennék neked!
;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89239) máyköl válasza Tibiajax (#89233) üzenetére


máyköl
veterán

Azt mondják nem jó idén a Madrid, csak szerencsés.

(#89240) IreN!CuS válasza máyköl (#89239) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azt szoktál mondani ,hogy a jó csapatnak van szerencséje nem ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#89241) Tibiajax válasza forceberg (#89238) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#89242) máyköl válasza Tibiajax (#89241) üzenetére


máyköl
veterán

"Az angol futball szerelmeseinek..."

(#89243) L_YKing válasza Tibiajax (#89241) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#89244) Citroware válasza Tibiajax (#89241) üzenetére


Citroware
addikt

:C :C :C

(#89245) forceberg válasza Tibiajax (#89241) üzenetére


forceberg
veterán

Én kérek elnézést, tudhattam volna, hogy neked minden jelentős szakirodalom ott van a polcodon.
De ezt nehogy bekeverd holmi bóvli tiki-takás könyvek közé! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89246) Napfénysüti válasza Tibiajax (#89241) üzenetére

De ebben ugye csak a besztlígről lehet olvasni? ;] :DDD

Sajnos tegnap végérvényesen elúszott a remény a Barcának a bajnoki címre. Innen a Real ha okosan húzogatja be a meccseit már simán nyeri a La Ligát.

Més que un club!

(#89247) Citroware válasza Napfénysüti (#89246) üzenetére


Citroware
addikt

A Barca tavaly 12 pont előnyről majdnem elbukta. :D

(#89248) szami777 válasza Tibiajax (#89241) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon jó :D :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89249) Tibiajax válasza Napfénysüti (#89246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ja, első cím az akart lenni: A Premiere League-en túli fociról.. de ez jobb

(#89250) venember83 válasza Tibiajax (#89236) üzenetére


venember83
nagyúr

Ló*aszt nem, már elnézést! :U :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.