Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90251) MdewC


MdewC
nagyúr

Egy tök jó kommentet olvastam ma egy híres Juve fórumon, ha nem gond, akkor idézem:

"Tudom a statisztikák hazudnak, de ha megnézzük a 2009-2015 adatokat akkor a megítélt 11-esek így alakulnak:

Milan - 74
Roma - 66
Napoli - 61
Lazio - 52
Inter - 52
Juventus - 47

Ebben a szezonban Roma 10, Juventus 2

Csaló banda vagyunk, akiket a bírók tartanak a kupahelyeken!"

Szóval nyugodjatok meg. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90252) BenHans válasza MdewC (#90251) üzenetére


BenHans
addikt

Nem a büntetők száma hanem jogossága a lényeg.
Egészen nyugodt vagyok. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#90253) MdewC válasza BenHans (#90252) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor jó, én is. :)

Biztos vannak elmaradtak is, de ne ezeken múljon... Nem is ezen fog.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90254) Tibiajax válasza MdewC (#90253) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Juve-legend Rizzoli

:D

(#90255) MdewC válasza Tibiajax (#90254) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mindenképp jobb csere, mint Moratti. Tehetségesebb. :) Meg még nem szenior.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90256) Citroware


Citroware
addikt

Na, most már a mikiegér bajnokságokról visszatérhetünk a lényegre, mert besztlíg mecsdéj van. :C
'pool - Spurs 6:0 lesz.

(#90257) L_YKing válasza Citroware (#90256) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem úgy volt, hogy többet nem írsz ide? Hisz még szavaztunk is rá. :F

Mondjuk a kelleténél többször.. :K ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90258) szami777 válasza L_YKing (#90257) üzenetére


szami777
addikt

Szóval te voltál az, tudhattam volna, hogy az egyik szittyamadridista vagy hungarokatalán volt. ;] :DDD

________
Más

Terry új szintre emelte Özil rágógumis trükkjét. Nem semmi. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90259) MdewC válasza Citroware (#90256) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kit érdekel a díznilended, már rég eldőlt.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90260) Richard! válasza Citroware (#90256) üzenetére


Richard!
addikt

1:3 lesz, citrompótló barátom :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90261) L_YKing válasza szami777 (#90258) üzenetére


L_YKing
addikt

Ahh.. En csak 3szor probaltam ra. :DDD

Egyebkent szerintem nyer a liver ennyi vereseg utan mar illene.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90262) szami777 válasza L_YKing (#90261) üzenetére


szami777
addikt

X-re tippelek, és X-nek is örülnék, mert vasárnap szvsz a Chelsea sem fog nyerni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90263) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én Pool győzelemre tipppelek, de reménykedek hogy megint tévedek.

De az lenne a legjobb, ha jobban játszana a Pool, de behúzná a Spurs, mert akkor még többet olvashatnám Citro könyvében, hogy mennyire nincs sosem szerencséjük, bezzeg a Spursnek.

szami777: Neked már nem mindegy? :D Gondolom nem mersz még ünnepelni, de nyugodtan megveheted már azt a pezsgőt. Maximum nekem adod, ha valami csoda történne.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90264) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Fura látni a Unitedet jól játszani.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90265) Citroware válasza NyxNyxNyx (#90264) üzenetére


Citroware
addikt

Ez azért van, mert nem olvasod, amit írtam. Télen a MU a legjobb formában lévő angol csapat eddig.

Persze ez pillanatok alatt megváltozhat. ;]

(#90266) L_YKing


L_YKing
addikt

Uhh, Vidal.. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90267) Richard! válasza L_YKing (#90266) üzenetére


Richard!
addikt

[link] Kemény volt :((( :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90268) venember83 válasza BenHans (#90248) üzenetére


venember83
nagyúr

“Chiellini gets the ball. He adjusts it with his foot and passes it to the goalkeeper to get him to take it. But, apart from the fact the ball hadn’t stopped so play was never resumed correctly, I think in this case the referee Rizzoli judged it to be taken incorrectly.

He therefore blew the whistle and pointed for the free kick to be taken from the correct position. The ball has to be still when taking a free kick, so in that case Rizzoli noticed the ball was not still.

He blew the whistle twice. Going forward with the footage, the kick was taken again and once again it was not still. Rizzoli therefore whistled again and put the ball back into the right position.

Finally the ball is still and Chiellini takes the kick. What is the controversy here? I would not criticise the official for that.”

But wasn’t Icardi going clear on goal?

“In order to be clear on goal, the ball has to be in play. We’re talking about nothing, but then that is a normal part of Italian football.

(#90269) 7600 GS válasza Richard! (#90267) üzenetére


7600 GS
addikt

Elég csúnyán kifelé állt az a boka, nem lesz ebben a szezonban már hadrafogható szerintem.

(#90270) NyxNyxNyx válasza Citroware (#90265) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Váo, egy 15 meccse veretlen csapatra azt mondtad h jó formában vannak és igazad volt. ;]

Én most arról beszélek, hogy mostanában mikor láttam őket játszani, hiába nem kaptak ki, elég döcögősnek tűntek. Ma meg csoda, hogy kettőnél megálltak. Nagyon jól nyomták.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90271) Citroware


Citroware
addikt

Na ha 15 percenként lesz gól, akkor meglesz a 6:0 ez ellen az ellenünk állandóan kiscsapatnak tűnő ellenfél ellen. :DDD

(#90272) szami777


szami777
addikt

Hoppá

Spurs védők finoman szólva nincsenek a helyzet magaslatán.

(#90273) Citroghost

Azért az előző 1 hónap után én a helyedben nagyon visszavennék az arcomból.... :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90273) Citroware


Citroware
addikt

LoL és ezek vannak előttünk a tabellán...

(#90274) Citroware válasza szami777 (#90272) üzenetére


Citroware
addikt

Tartalékos volt a csapat, tán most volt először egy egész hetük pihenni, ami ideális és meg is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#90275) L_YKing válasza szami777 (#90272) üzenetére


L_YKing
addikt

Le sincs fújva a meccs... Az ugye meg van, hogy a Swansea vagy ki 15 perccel a vége előtt fordította meg a meccset? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90276) venember83


venember83
nagyúr

Vajon ki lesz a következő Burnley, Bournemouth, Swansea, Hull, amelyik nullázza majd a Tottenham ellen esetlegesen elért sikert? :) A sarkantyúsoknak meg nyerni kellene, ha nem akarnak megelégedni a BL-hellyel, de továbbra is a Mersey-partiak állnak közelebb a gólokhoz, bár a vendégeknek is vannak helyzeteik.

[ Szerkesztve ]

(#90277) Ringman válasza venember83 (#90276) üzenetére


Ringman
nagyúr

az biztos, hogy a kicsik elleni meccseken lehet bukni a bajnokságot.

(#90278) venember83 válasza Ringman (#90277) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg a BL-helyeket is, ha szoros a harc elöl a dobogóért.

(#90279) NyxNyxNyx válasza Citroware (#90274) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De annyira birom ezt a csőlátást. A Spurs már három meccse rossz formában játszik, 2 alapember a védelemből kidőlt, közülük egyik Európa egyik legjobb balhátvdje, Vertonghen-t meg nem kell bemutatnom. Helyettesíti őket Davies, akinek a lassúsága okozta a Pool helyzeteinek a felét. Meg Dier, aki egy középpályás, bár ő azért nem rossz védő sem, de ma ő se remekel mondjuk így. És így menni az agyonmotivált Liverpoolhoz az Anfieldre, akiknek ez a meccs kupadöntő fontosságú, de legalább még mususok is. És még cserébe kétszer a támadó elé pattant a labda a kapusról tehát még a te szádból annyiszor elhangzott szerencséjük sincsen. Ja és még nincs vége a meccsnek.

Most ezeket nem kifogásként, csak a kedvedért írom le, mert rohadtul nem vagy képes túllátni azon ami a te csapatoddal történik. Jó csapat a Liverpool, nem szégyen ellenük kikapni, főleg nem idegenben. Attól még okkal van mindkét csapat a tabellán ott ahol.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90280) Citroware válasza NyxNyxNyx (#90279) üzenetére


Citroware
addikt

A Liverpoolban meg ott van Lucas, aki szinte garancia katasztrófára, nekünk is hiányzik Lovren. De ebben a naptári évben ez az első meccs, hogy a csapat nem rosszabb körülmények közt áll fel, mint az ellenfele. Idén a 'pool játszotta eddig messze a legtöbb meccset, fáradtak voltak, rengeteg volt a sérült, kulcsjátékosok hiányoztak, a sérültek visszatérése meg olyan volt, hogy még nem voltak megfelelő fizikális állapotban, és így kellett a csapatnak letolni heti két meccset. Meg lehet figyelni, hogy sosem szidtam a taktikát, meg azt, hogy ez a 'pool most kipukkadt meg ilyenek, mert tudtam, hogy a rossz sorozatnak csak az az oka, hogy minden egyes 2017-ben játszódó meccsen a 'poolnak halmozottan hátrányosabb körülmények között kellett kiállnia az ellenfeléhez képest.

Ez a mostani meccs idén az első meccs, hogy a csapatban nincs több hiányzó kulcsember és ugyanannyi ideje volt pihenni illetve felkészülni a meccsre, mint ellenfelének. És amikor a két csapat egyenlő feltételekkel áll ki, ilyenkor már nagyon kijön, hogy a két csapat közül ebben a szezonban melyik az egyértelműen jobb.

A továbbiak során (ha nem sérül le megint valami kulcsjátékos, stb...) én arra számítok, hogy visszatér a csapat őszi formája, amikor mindenkinél jobbak voltak a bajnokságban, és a második-harmadik hely még meglehet (balszerencséktől függően).

Nem véletlen tippeltem mára sima győzelmet, múlt héten meg vereséget úgy, hogy ugyanúgy ott van a fogalmatlan Lucas.

[ Szerkesztve ]

(#90281) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#90279) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még ha siman ki is kapna a spurs nincs okuk a csalodottsagra, mert kurva messzire eljutottak. Kicsit irigylem is őket, nem győzöm hangsúlyozni mennyivel többre tartom őket mint a cukrosbácsi által finanszirozott csapatokat.

Ahogy aliG mondta t.i.sz.e.t.l. :D

[ Szerkesztve ]

(#90282) Citroware válasza DeathAdder (#90281) üzenetére


Citroware
addikt

Én ilyenkor inkább azt szoktam gondolni, hogy nincs okuk a csalódásra, mert így is csak 3 pontot hozunk rajtuk, ahhoz képest, mennyivel jobb a 'pool, egy utolsó perces mákos kamubüntetőből szerzett győzelemmel is ennyit hoznak a csapatok a másikon... :W

Na meg még nem dőlt el a meccs (pedig már el kellett volna), még lehet szerencséje a Spursnek szokás szerint, és kiegyenlíthetnek valahogy...

[ Szerkesztve ]

(#90283) szami777


szami777
addikt

De kár ezért a 2. félidőért. :(
Több volt ebben a meccsben.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90284) Assimilator válasza Citroware (#90280) üzenetére


Assimilator
őstag

Mar most szolok, hogy amig Klopp az edzo, folyamatosan tele lesz a Pool serultekkel.
Ez Dortmundban es Mainzban is igy volt.
S Klopp meg alig tobb, mint egy eve van ott, a java csak ezutan jon...

De te mindig nyomod havonta, hogy ha ez meg az visszater, na majd akkor mindenki el lesz verve. :DDD

(#90285) Citroware


Citroware
addikt

5 csapat 2 ponton belül van. :DDD

(#90286) Citroware válasza Assimilator (#90284) üzenetére


Citroware
addikt

Ez meg az vissza is tért, és a Spurs el is van verve. ;]

(#90287) DeathAdder válasza Citroware (#90282) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az hogy a liverpool a legbalfaszabb csapat kerek e-világon az egy dolog, és hogy a spursznek is mostanában igen csak adott a gép az is tény, de mit sem von le abból hogy honnan hová jutottak.

A liverpool sincs rossz úton, de a spurs sokkal sokkal mélyebbről indult, és már senki nem legyint úgy rájuk mint évekkel korábban. Mennyivel jobb volna a bajnokság ha ilyen csapatok küzdenének a bajnokiért, és nem volna az a 3 ultravastag más dimenzióban élő klub. Bár a mu önerőből ilyen tápos, az is kétségtelen.

(#90288) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Osasuna játékos bokája eléggé törés gyanús volt. :O

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#90289) cyberkind válasza gyuromoj (#90288) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meglepődnék ha nem tört volna, és nem is a bokája hanem a lábszára.

Paranormal Cocktivity

(#90290) Citroware


Citroware
addikt

A múltkor azt írtam Gabriel Jesusról, hogy a City-ben lőtt góljai még nem elég bizonyítékok arra, hogy nagy tehetség, mert könnyen belőhetők voltak.

De akkor még nem láttam a válogatottbeli góljait. Ennek a fiatal 19 évesnek már 6 válogatott mérkőzése van, melyeken 4 gólt szerzett, és nem gyenge megoldásokkal. Egy szép karrier első 4 gólja
Így viszont már nagyon úgy tűnik, hogy óriási sztár lehet belőle. És nem mellesleg hiányzott nagyon egy jó brazil középcsatár már régóta, nekik ez hiányposzt volt mostanában, ő lehet az elsőszámú csatára a brazilok elkövetkezendő VB-inek.

[ Szerkesztve ]

(#90291) MdewC válasza cyberkind (#90289) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az nagy baj lenne... :(

Sztem a szalagok sérültek. De nem tudok pontosat, csak tipp.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90292) gyuromoj válasza cyberkind (#90289) üzenetére


gyuromoj
veterán

A játékosok arckifejezese szerintem mindent elárult a sérülés komolysagarol.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#90293) cyberkind válasza gyuromoj (#90292) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, már a visszajátszáson is látszott, hogy érdekesen áll az a láb, a kommentátor is mondta, hogy többször ne is játsszák vissza, én meglepődtem, hogy egyáltalán visszalassították egyszer, ilyet nem szoktak sose.

Paranormal Cocktivity

(#90294) DeathAdder


DeathAdder
veterán

pff most nézem csak az összefoglalót, azért az arzenál sem panaszkodhat az idei szezonjára :(((

milyen gól ez mán

ja és a végén a hull kapott egy pirosat kezezésért :C

[ Szerkesztve ]

(#90295) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#90296) L_YKing


L_YKing
addikt

Benzema rettentő ügyetlen egy játékos..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90297) Citroware


Citroware
addikt

Keresd a "hibát". :DDD

(#90298) DeathAdder válasza Citroware (#90297) üzenetére


DeathAdder
veterán

lába közt bement volna, többet ért volna ha lefekszik, ráadásul pihent is volna :D

valahogy így

(#90299) pohár válasza DeathAdder (#90298) üzenetére


pohár
félisten

szerintem arra gondolt, hogy Matip olyan hülye, hogy ő hátul kulcsolta össze a kezét, mindenki más pedig az ikreket védi :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#90300) Richard! válasza 7600 GS (#90269) üzenetére


Richard!
addikt

Nem törött el, "csak" kificamodott. 5 hónap out...mindezt a 86. percben, 0:6-nál... szép volt :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.