Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90401) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

aúúú... :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#90402) cyberkind válasza Citroware (#90400) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs ebben semmi, 30 fölött jön a lassulás mindenkinél, és pont ez a baj a klasszisokkal akik klublegendák is, hogy nem ajánlott vagy nehéz elengedni ha ő nem akar menni. :D

Paranormal Cocktivity

(#90403) szami777 válasza J.Hetfield (#90397) üzenetére


szami777
addikt

Jajj, az meg a másik retardált :D

Cyberkind mondja jól, nincsen verseny, hogy jobbat hívjanak, mindenki gyökér.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90404) MdewC válasza J.Hetfield (#90397) üzenetére


MdewC
nagyúr

:D

Motion_Blur: ez remélem csak fake, ilyen hülye nem lehet senki. :N

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90405) Citroware válasza cyberkind (#90402) üzenetére


Citroware
addikt

Nem csak az a baj amúgy a csapattal, hanem az is, hogy akik kiöregedtek (Dani Alves, Xavi...) azokat nem sikerült jól pótolni.

(#90406) szami777


szami777
addikt

Hároooommmm.
Hát ez minden várakozásomat felülmúlta.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90407) BenHans


BenHans
addikt

Ez a játék!
Hogy hozták ki! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#90408) cyberkind


cyberkind
félisten

Lyééééézus ereje, és ezt a Di Maria-t engedték el. :Y :Y

(#90405) Citroghost
Én már alig ismerek fel játékost a Barca-ból, nagyon sok változás volt vagy csak én nem követtem őket minimálisan se. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#90409) J.Hetfield válasza szami777 (#90406) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

De jó lenne még mindig a Realba :O Rabiot nagyon jó játékos :Y

[ Szerkesztve ]

(#90410) Citroware


Citroware
addikt

Iniesta megint óriási erőfeszítéseket tett a labda megszerzése érdekében. :C Ilyen középpályán könnyű átszaladni.

Na jó, nem bántom tovább szegényt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#90411) máyköl válasza cyberkind (#90408) üzenetére


máyköl
veterán

Azóta szívom a fogam hogy elengedtük... :(

[ Szerkesztve ]

(#90412) Napfénysüti

Elnézve a játékot asszem most ment el a maradék esély... :U

Més que un club!

(#90413) Citroware válasza Napfénysüti (#90412) üzenetére


Citroware
addikt

Akármilyen szar a csapat középpályája és védelme, Neymar és Suarez képes lehet még értékes idegenben lőtt gól(oka)t szerezni... :K

Az a Barca szerencséje, hogy ilyen támadósora van, különben még ennél is sokkal nagyobb bajban lennének...

[ Szerkesztve ]

(#90414) MdewC


MdewC
nagyúr

Nem akarok okoskodni, de ma vmi nem smakk a Barca védekezésében, a napi forma nem mellettük van.

Majd a vissza vágón?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90415) MdewC válasza J.Hetfield (#90409) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem még nem az igazi, de fejlődik még. Juve elcsíphette volna vmi free dealben. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90416) máyköl válasza MdewC (#90414) üzenetére


máyköl
veterán

Szvsz ha kapnak mégegyet, lefőtt a kv a továbbjutást illetően...

(#90417) L_YKing válasza Napfénysüti (#90412) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem erre számítottam, én már minden lehetséges opciót végig gondoltam, nem jutunk tovább, hiába fogunk jól játszani a következő fordulóban, ez a hajó itt elment párizsban. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90418) Napfénysüti válasza Citroware (#90413) üzenetére

Na végleg vége idén. :(((

Més que un club!

(#90419) máyköl


máyköl
veterán

Vége. Ez elment.

(#90420) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most főtt le az a bizonyos kávé...

És ezt nem lehet ráfogni egy gyengébb napi formára.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#90421) MdewC válasza máyköl (#90416) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát PSG szempontból a legjobbkor lőtte Cavani, erre nem gondoltam.

Pedig nem ment az urunak.

Motion_Blur: motiváltabbak voltak a párizsiak, nekem ez jött le, többre gondoltam a katalánoktól.

Közömbös nézőként is durva.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90422) Citroware


Citroware
addikt

Knézy: "50 méteren keresztül vitte Meunier a labdát úgy, hogy senki nem támadta meg."

Szerintetek kinek kellett volna megtámadnia? :DDD 3 gólt Iniestáról kaptak...

[ Szerkesztve ]

(#90423) cyberkind


cyberkind
félisten

Úgy tűnik mégiscsak csemege lett a meccs. ;] ;]

(#90422) Citroghost
Hála neked pont erre gondoltam én is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#90424) Citroware


Citroware
addikt

Na legalább Rakitic vissza tud menni szerelni. Ennyit számít a dolog. Iniestával mintha emberhátrányban lettek volna a középpályán. Ha Rakitic játszott volna kezdésként Iniesta helyén, nem kaptak volna ki közel sem ennyire...

[ Szerkesztve ]

(#90425) Motion_Blur válasza MdewC (#90421) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Unai Emery :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#90426) venember83 válasza Motion_Blur (#90425) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan, lemeccselte csúnyán Enriquét, akinek a vezetőség már kiadta az útját nyártól. Így nehéz motiválni egy edzőt és egy csapatot.

(#90427) L_YKing válasza venember83 (#90426) üzenetére


L_YKing
addikt

"Ev eleje" ota tudja mar...

De ez nem csak ezen mulott.. Mikor volt az hanyatlas tel elott, onnan lehetett erezni, hogy ennek ez evnek makkantak.
Lesz egy kupameccs Alaves ellen, azt illo volna behuzni, bajnoksagban meg legalabb felzarkozni.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90428) MdewC válasza Motion_Blur (#90425) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bizony, van rutinja.

Venember: egyértelmű, hogy benne van ez is.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90429) venember83 válasza L_YKing (#90427) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is játszik a csapat túlságosan jól év eleje óta. Vagy tévednék? Hat döntetlen és két vereség huszonkét meccs alatt elég sok a Barca szintjén.

Kíváncsi vagyok, kit hoznak majd Enrique helyett, és az mennyire mer belenyúlni ebbe a csapatba. De nem lepődnék meg, ha Junior nyáron továbbállna jó pénzért mondjuk épp Párizsba.

[ Szerkesztve ]

(#90430) Citroware


Citroware
addikt

Eddig is nyilvánvaló volt, hogy a Barcának nem ízlik ez a fajta pressing, amihez hasonlót amúgy a Liverpool is játszik, Emery jól eltanult néhány motívumot Klopptól. :DDD A 'pool is legalább ugyanilyen arányban megverte volna ezt a mai Barcát... ahogy egyébként ez meg is történt múlt augusztusban egy felkészülési meccsen, ha még emlékeztek... ;]

Csak azt nem értem, hogy ha ez ennyire nyilvánvaló, akkor miért nem tettek a probléma ellen?

Emelem kalapom Emery előtt, mert felismerte a helyzetet, és azt játszották, amit a Barca nem bír... mert gyakorlatilag ez a taktika a legjobb recept a Barca legyőzésére az elmúlt években. Letámadni őket már a középpályán, lerohanni őket, egy pillanatra sem hagyni, hogy nyugodtan passzolgassanak...
Ez utóbbit eddig csak az ATM-nak sikerült kibuszozni párszor.

[ Szerkesztve ]

(#90431) máyköl válasza Citroware (#90424) üzenetére


máyköl
veterán

Elég volt egyszer is leírni az Iniesta -s gondolatodat, nagyon unalmas már ötvenedszerre is olvasni...

(#90432) Citroware válasza máyköl (#90431) üzenetére


Citroware
addikt

Nem tehetek róla, hogy utána kaptak még két gólt róla. :DDD A 3 akciógól közül maximum a középső az, aminél nem hibáztatható teljes mértékben, de ott is egy jobb középpályás tudott volna szerelni.

[ Szerkesztve ]

(#90433) L_YKing válasza venember83 (#90429) üzenetére


L_YKing
addikt

Erdekes nyar lesz ez a barca szamara... Kivancsi vagyok ra en is, esetleg edzovasar lesz vagy ismet egy volt jatekos?! Nem tudni...
De ev eleje ota szarul jatszik a csapat, probalkoznak de nem erzik ugy a jatekot, nincs meg a szenvedely.

Ezt az embert meg el lehetne innen takarittatni mar vegre, nincs ember aki kedvelne meg is itt veri a nyalat 0-24-be. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90434) máyköl válasza L_YKing (#90433) üzenetére


máyköl
veterán

Sampaoli.

(#90435) forceberg válasza venember83 (#90429) üzenetére


forceberg
veterán

Sampaoli :)

(#90434) máyköl : mire végigolvastam, te is beírtad. :C Már-már túl kézenfekvő lenne.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90436) szami777


szami777
addikt

A mai nap után legyünk következetesek.

Holnap az Arsenal szarrá veri a Münchent.

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90437) L_YKing válasza máyköl (#90434) üzenetére


L_YKing
addikt

Van benne racio, egy erosebb karizmatikusabb edzo kene aki odabsz ha nem ugy teljesitenek. Kicsit el lett eresztve a gyeplo ugy erzem..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90438) Assimilator válasza Citroware (#90430) üzenetére


Assimilator
őstag

Na azert a vegere csak kihoztad, hogy a PSG a siker kulcsat a Liverpool jatekaban talalta meg. S bolcsen utanozta. :DDD

(#90439) forceberg válasza Assimilator (#90438) üzenetére


forceberg
veterán

Klopo nyert 3EL-t sorozatban :D

(#90436) szami777: azért a másik FCB-nél jelenleg egy nagy taktikus van a padon!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90440) MdewC válasza forceberg (#90439) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az öreget nem könnyű elkapni, nem hiszem, hogy Wengernek sok sansza van.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90441) Citroware válasza Assimilator (#90438) üzenetére


Citroware
addikt

Mindenesetre ha a Barca menedzsere lennék, akkor megtanítanám Iniestának, hogy mi az a pressing.

Ha meg nem képes rá, akkor meg kib.sznám a csapatból, ennyi. :DDD Ez a két PSG támadás egy 'pool ellen már itt meghalt volna.

(#90442) Cartevo válasza szami777 (#90436) üzenetére


Cartevo
őstag

Érdekes párhuzam, hogy vidéki világsztárok az esélyesek fényűző fővárosokban. Csakhogy a mai 4-0 a Bayernnek segít, mert így még komolyabban veszi ellenfelét.

(#90443) Richard! válasza Citroware (#90400) üzenetére


Richard!
addikt

Te nem a dalai láma vagy, hanem egy csicska :C :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90444) forceberg válasza Richard! (#90443) üzenetére


forceberg
veterán

Arról is beszéljünk, amit eddig a TV-ben sehol nem említettek.

Az első, nagyon fontos gólnál, két ember beállt a sorfal mögé, Suárezt kilökték a sorfalból, hogy ne tudjon felugrani... így egy meglőtt, de szabadrúgáshoz nem elég magas ívű labda ment be.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90445) 7600 GS válasza Tibiajax (#90363) üzenetére


7600 GS
addikt

legyen csemege a mérkőzés

Az lett, minden értelemben. Di Maria pedig még mindig egy fantasztikus játékos.

Ez a PSG pedig nagyon össze van most rakva, nem csodálkoznék nagyon ha eljutnának a döntőig.

[ Szerkesztve ]

(#90446) bandus


bandus
veterán

a tegnapi meccsben talán nem is az eredmény a legdurvább, hanem az, hogy mindössze 1! kaput eltaláló lövést hoztak össze.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#90447) 4580693 válasza bandus (#90446) üzenetére


4580693
senior tag

LE-t meg akarják buktatni, vagy a koksz kiürült a szervezerből? :)

(#90448) Cartevo válasza 4580693 (#90447) üzenetére


Cartevo
őstag

A túlzott önbizalom a gond, ha ikszért mennek Párizsba, biztos nem kapnak négyet, bár érthető ez azon a szinten, a Juve is szenved a digó kupában.

(#90449) szami777 válasza Cartevo (#90442) üzenetére


szami777
addikt

Ha jól rémlik, amikor a Barca legutóbb négyet kapott a Bayern-től, az azt követő napon a Madrid ment Dortmunda, és ők is kaptak egy négyest, pedig az előző napi eredmény után ők se vették félvállról :DDD

Viccet félretéve Ancelotti le fogja simázni ma Wengert sajnos.
De egy picit azért reménykedek, hogy szoros csata lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90450) Richard! válasza Cartevo (#90448) üzenetére


Richard!
addikt

Egy Barcelona kaliberű csapat, mindig a győzelemért játszik, teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél. Csak a győzelem elfogadható. Mindig, minden körülmények között. De írhattam volna ezt a példát a Bayern München-nel, a reál madriddal stb....

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.