Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90551) Tibiajax válasza BenHans (#90549) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

0-4 lett végül?.. anyám
jól nyomják Naigolanék

(#90552) Citroware válasza Tibiajax (#90551) üzenetére


Citroware
addikt

Ja, miután a BL kvalifikációból kiestek. :DDD

(#90553) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy most úgy alakultak a dolgok, hogy a Serie A-nak elérhető közelségbe kerülne az, hogy mégis megelőzze a PL-t az UEFA koefficiensekben. Ehhez mindössze annyinak kéne történnie, hogy ebben a szezonban, és a következő szezonban is ugyanannyi pontot kell szerezniük az olaszoknak, mint az angoloknak, az azutániig pedig 2 ponttal kevesebb is elég. Mert ez idő alatt az 5 éves távlatból ki fog esni két olyan év, amikor az angolok jobbak voltak, és az az egy még pont benne lesz, amikor a Juve a döntőig jutott és rengeteg pontjuk volt az olaszoknak. Igaz hogy ez csak egy évig állhat fenn, mert aztán a Juve döntős szezonja is ki fog esni az 5 év távlatából és aztán mindenképpen visszaelőz a PL, ha egyáltalán lesz addig helycsere.

[ Szerkesztve ]

(#90554) NyxNyxNyx válasza Citroware (#90553) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

és?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90555) Citroware válasza NyxNyxNyx (#90554) üzenetére


Citroware
addikt

Az a szerencse, hogy a BL indulási helyekben ennek nem lesz következménye, az új szabályok miatt. :D

(#90556) venember83 válasza Citroware (#90555) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerencse? Nem mindegy? Mégis jelent/ér valamit a BL?

(#90557) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Gent 1 - 0 Tottenham Hotspur
:DDD
ez csak azért is vicces, mert azért ez egy eléggé erőteljesen fix 2-es meccs volt.. :) gondolom, szopott pár szelvény vele

(#90558) Cartevo válasza venember83 (#90556) üzenetére


Cartevo
őstag

Sanszos 1 Bayern - Párizs döntő. Látod, nekik szintlépés a BL.

(#90559) Tibiajax válasza Cartevo (#90558) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a madridról el ne feledkezz.. van nekik egy csoda kázemirrójuk. aki bár nem az Élet és irodalommal kel fel reggelente, de eltalálni el tudja a labdát bármikor.. ellentétben a Barcásokkal

[ Szerkesztve ]

(#90560) DeathAdder válasza venember83 (#90556) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eddig is kurva sokat ért, egy feltörekvő csapatnak gyakorlatilag ez az egyetlen lehetősége hogy ne nyíljon évről évre egyre nagyobbra az olló a dúsgazdag és olajosokhoz képest.

én is ezért szorítok minden évben a top4ért, minden mást leszarok :)

(#90561) Citroware válasza DeathAdder (#90560) üzenetére


Citroware
addikt

Na meg a játékosok eleve inkább olyan csapatot választanak, amely BL-ben szerepel, ők szeretnének a BL-ben játszani, az is plusz dicsőség, őket nem érdeklik a klub pénzei.

(#90562) DeathAdder válasza Citroware (#90561) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mondjuk ezt sosem értettem, miafasznak mennek inkább egy szpurszbe vagy arzenálba úgysem nyerik meg a BL-t 6-8 meccs oszt ádiosz.. :D
Szerintem ami legtöbbet számít hogy London, világváros, divat, siker, pénz, csillogás, szórakozás etc.. inkább mint egy putri Liverpool ahol nincs semmi, meg a fizetés se mindegy persze

[ Szerkesztve ]

(#90563) Citroware


Citroware
addikt

Mindenki hogy isteníti a PSG-t, csak mert volt most egy jó meccsük. xD Már döntőbe látják őket, meg minden. :DDD

Ha kapnak egy komolyabb ellenfelet (Real, Bayern, City...) úgy ki fognak szopni, mint annak a rendje. Még a saját csoportjukat sem nyerték meg az Arsenal mögött ősszel. :DD

(#90564) szami777 válasza Citroware (#90563) üzenetére


szami777
addikt

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90565) Cartevo válasza Citroware (#90563) üzenetére


Cartevo
őstag

Elsősorban hitre volt szükségük, de megszerezték.

(#90566) Tibiajax válasza Citroware (#90563) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy egyébként én is így gondolom... xd
és nem csak a Barca-szimátiám mondatja ezt velem feltétlen
a Barca ellen minden csapat felszívja magát. de olyan szinten..hogy kb, amennyire csak telik tőlük. nincs alibizés, nincs leszaromság a legkevesebb mértékben sem, a Barca ellen mindenki élete legjobbját akarja nyújtani. miért? két dolog miatt. egyik, mert a Barcát megverni több, mint dicsőség. jó nyilván egy Madridot, vagy akár Chelsea-t is legyőzni, de a katalán focisulit hiszem, h ennél is több. nem vagyok nyugat európában játszó profi, de ezt egyszerűen tudom. 2, de ez a kisebbik, ha esetleg kirukkol teljesítményével valamelyik gyerek, még a Barca is felfigyelhet rá, tökéletes alkalom
a Sevilla edzője tökéletes alany volt a Barca elleni stratégia megtervezéséhez, hiszen a la liga-ból érkezett és egyébként is baromira tehetséges. aki a sevillával 3x nyer uefát, az több, mint tehetséges.. a sevillában is jó játékosok voltak a keze alatt, de most még jobbak. elmondta nekik, felvázolta nekik a katalánokat, töviről hegyire, mindenkivel lebeszélte mit kell és mit fog tenni, már a defenzitást értve, utána meg jöhetnek a kontrák. ott meg egy Veratti, di Maria, Cavani-vonal nagyon megfelelő a célnak, a Mascerano nélküli, atomlassú Busquets-Piquet-Umtiti -vonallal szemben...

de visszakanyarodva, ez a Baca elleni meccs volt..
azt már én is leírtam, h egy masszív Juventus, Madrid, ne adj isten bayern már teljesen más tészta lesz : )) felesleges ezt ragozni bármerre is
és én is azt tippelem, h a psg úgy fog kihullani a köv körben - már ha ezen nagyok egyikét kapja - mint a kisangyal

(#90567) Citroware válasza Cartevo (#90565) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, így már vannak olyan jók, mint tavaly, de nem jobbak...

Még a saját bajnokságukat sem vezetik, pedig eddig sima volt mindig. Nem a PSG lett itt a nagy sztár, hanem a Barca lett szar.

Nem mondom, hogy nincs esélyük megnyerni a BL-t, de hogy nincs több, mint az elmúlt években, az biztos. Talán csak annyival, hogy a 3 legesélyesebb közül az egyik kihullt..

De azért a döntőbe várni a PSG-t, meg nagy esélyesként kijelenteni, az azért vicces, és ilyeneket olvasok mostanában. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90568) Assimilator válasza DeathAdder (#90562) üzenetére


Assimilator
őstag

Szemelyes tapasztalat? Szerintem azert manapsag nem olyan putri Liverpool.
De az egeszen biztos, hogy nem putribb, mint London. Csak ahogy irtad is, vilagvaros, divat, csillogas stb.
Meg azert ott mar az idojaras is kicsit befordultabb. :)

(#90569) Cartevo válasza Tibiajax (#90566) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor a Madridokra is így fognak készülni, még fegyelmezettebben.

(#90570) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy ha már franciázunk, amelett sem érdemes elmenni, hogy a Monaco irtó nagy formában van. Szép támadófocit játszanak, 3 gól/meccs átlaguk (!) van a bajnokságban, amivel vezetnek, a BL csoportkörüket megnyerték a Leverkusent és a Spurst megelőzve, és simán megfoghatják a City-t is...

(#90571) forceberg válasza Cartevo (#90569) üzenetére


forceberg
veterán

Csak éppen egyik madrid sem akarna ellenük focizni, beállnának kontrázni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90572) Cartevo válasza Citroware (#90570) üzenetére


Cartevo
őstag

Akárhogy nézzük, a 4-0 kedvező helyzetet teremtett. Ha katalán földön találnak 1 gólt, akkor a Barcának 6 gól kell, ami megtörheti őket, így az is sima lehet. Egy ilyen párharc már maradandó eredmény, ami a további igazolásokat is meghatározza. A keddi City-Monaco érdekes lesz, mert akkor mindkét csapatról kiderülhet, hogy mennyiben kell számolni velük.

(#90573) DeathAdder válasza Assimilator (#90568) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajnos nem személyes tapasztalat :N
keresztapámat viszont sokat faggatom, a munkájából adódóan sokat jár anglia különböző városaiban, és a legnagyobb magyar szurkolói oldalon is többen havi szinten megfordulnak Liverpoolban, inen a konklúzió :)

(#90574) DeathAdder válasza Citroware (#90567) üzenetére


DeathAdder
veterán

azért a psg kurvajól tolta ám, nem minden nap látunk olyan teljesítményt. Van igazság Túrpi Úrfi gondolatában, hogy a bárszá ellen mindenki 110%-on pörög + egy jó edző aki ismeri is a bárszát, és a klasszisokról se feledkezzünk meg, Verratti és Rabiot elképesztő, sajnálom hogy ilyen olajos csapatban tengetik napjaikat, de a keret többi tagja is abszolút szűk elit, a világ egyik leggazdagabb csapatában.

A sziti is szépen lefocizta a bárszát az Emptyhadban, valahogy mostanában nincsenek toppon a katalánok, a reál is vezeti a bajnokságot emberöltő emlékezet óta most először, atyaég... :Y

[ Szerkesztve ]

(#90575) máyköl válasza forceberg (#90571) üzenetére


máyköl
veterán

Akarod mondani Atletico?

(#90576) forceberg válasza máyköl (#90575) üzenetére


forceberg
veterán

Zizou is beállna, mert ő is ellenfélhez igazítja a taktikát.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90577) venember83


venember83
nagyúr

A Palermo is elintézve, NEM 1-0-ra. :)

(#90578) venember83


venember83
nagyúr

Szélkakas Bölöni Lászlóval, hátha valakit érdekel: [link].

(#90579) Tibiajax válasza venember83 (#90577) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rohadt jók vagytok..

(#90580) venember83


venember83
nagyúr

Ma hogyhogy nincs PL-meccs? Valamilyen kupameccseket rendeznek ma? :F

(#90581) BenHans válasza venember83 (#90580) üzenetére


BenHans
addikt

FA kupa

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#90582) szami777


szami777
addikt

Nem nézem a meccset, de ha jól gondolom, addig hosszabítottak, amíg a Bayern ki nem egyenlít a végén a Hertha ellen. :(((

Kár érte, utolsó másodpercben leikszelni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90583) IreN!CuS válasza szami777 (#90582) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Néztem...lehetett volna fújni korábban...a gól is legelés volt...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#90584) DopeBob válasza szami777 (#90582) üzenetére


DopeBob
addikt

Kb addig játszottak volna, amig a köcsögök gólt nem rúgnak, undorító

MZ/X

(#90585) viharhozo válasza IreN!CuS (#90583) üzenetére


viharhozo
addikt

Ja, lefujhatta volna a 23. percben is, de akkor lehet, nem engedi tobbet meccset vezetni a DFB.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#90586) IreN!CuS válasza viharhozo (#90585) üzenetére


IreN!CuS
őstag

őőőő mi ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#90587) viharhozo válasza IreN!CuS (#90586) üzenetére


viharhozo
addikt

Leirtad, h le lehetett volna fujni korabban, en meg azt, h akar a 23. percben is lefujhatta volna, mert miert ne.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#90588) IreN!CuS válasza viharhozo (#90587) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mikor fújta be a szabadrúgást ?
Amúgy meg a hertha baszta el közvetlenül előtte nem szabadott volna középen elveszteni a labdát.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#90589) szami777


szami777
addikt

Jaj de nem kéne kiesni a fakupábol ma.
Wolves nagyon para most hazai pályán, kb ugy játszanak mintha az életük függene ettől a meccstől.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90590) viharhozo válasza IreN!CuS (#90588) üzenetére


viharhozo
addikt

5 perc volt eredetileg. Kozben Pal cserelt kettot, az tesok kozt is +1 perc, abba meg pont belefert a szabadrugas.

Ha mar biroznek, inkabb azt vennem elo, h a Hertha golja elotti szabadrugast fantomszabalytalansagra fujta be a biro, Robben meg jubilalt, ma volt a 10. meg nem adott, jogos 11-ese a VB ota, ahol tudjukmintmondott.

Raadasul teljesen realis az eredmeny, a meccsbe total beleszaro Bayern egy pontra eppen jo volt Berlinben.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#90591) IreN!CuS válasza viharhozo (#90590) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lehet én tudom rosszul de nem úgy szól a szabály hogy a cserével eltelt időt nem kell beleszámolni , ergo kitolni plusz egy perccel ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#90592) viharhozo válasza IreN!CuS (#90591) üzenetére


viharhozo
addikt

A hosszabbitasnak tudtommal semmilyen konkret szabalya nincs, a biro annyit hosszabbit, amennyit akar. A szovetsegek adhatnak ajanlasokat (pl. a Bundesligaban 2+ golos elonynel nincs hosszabbitas).

Tekintve, h a hosszabbitasban torteno cserenek kizarolag idohuzo szerepe van, sztem teljesen fair dolog, ha ezt a biro nem tamogatja.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#90593) Citroware


Citroware
addikt

Oké, de akkor miért volt 5 perc ráadás már eleve?

Ha még cserék sem nagyon voltak a rendes játékidőben. Általában minden meccsen mindkét csapat 3-at cserél, és attól, hogy valaki ezt a rendes játékidőben teszi, valaki meg a hosszabbításban, még nem kéne az utóbbi esetben emiatt 7 percesnek lennie, ha egyébként más dolog nem történt....

Mármint értitek: normális esetben lezajlik a 3 csere a rendes játékidőben, ezzel telik az idő, és a bíró rátesz 3 perces hosszabbítást a meccsre.
Másik esetben, ha alig volt csere a rendes játékidőben, akkor csak 2 percet tesz rá a bíró, és ha ebben a 2 perc hosszabbításban van csere, amivel megy az idő, akkor azt kitolja 3 percre, és így pont ugyanott vagyunk a végén mindkét esetben, mert összességében mindkét esetben ugyanannyi időt vettek el a cserék, csak az előbbi esetben ez még a rendes játékidőben történt meg, utóbbi esetben pedig a hosszabbításban. Különbség? Semmi. Ettől még ugyanannyi ideig kéne tartani a meccsnek.

[ Szerkesztve ]

(#90594) forceberg válasza viharhozo (#90592) üzenetére


forceberg
veterán

Tiszta játékidőt a népnek, de legalább 4-6mp-es szabályt.
Pl. 6mp-e van a kapusnak kirúgáskor letenni a labdát, majd újabb 6mp-en belül el is kell rúgni.
Időhúzás esetén nem sárga, hanem szabadrúgás a 16-os félköréről. Egyből mindenki találna csapattársat a bedobásoknál is :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90595) Citroware


Citroware
addikt

A Millwallból az 52. percben kiállítottak egy játékost, és 10 emberrel a 90. percben lőtt góllal 1:0-val mégis kiejtették a Leicestert, ami a Sevillával játszik szerdán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90596) Cartevo válasza forceberg (#90594) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha az egyik csapat azért van hátrányban, mert nem adtak meg neki 1 szabályos gólt, akkor legyen +5 perc hosszabbítás. :K Így idő is volna kielemezni.

(#90597) Ringman válasza forceberg (#90594) üzenetére


Ringman
nagyúr

tiszta játékidő esetén viszont a 90 perc sok lenne, legalábbis olasz meccseken vhol 60 perc környékén szokott lenni a mért idő (labdatartás ideje), de pontosan nem tudom, hogy mikor áll az óra - pl előrebikázott felszabadításnál kinek a statjához adják hozzá az eltelt időt.

(#90598) forceberg válasza Ringman (#90597) üzenetére


forceberg
veterán

Nem is írtam, hogy 90 perc, de én örülnék a fair szabályrendszer mellett, hogy minden meccsen ugyanannyi idő legyen gólt lőni, ne lehessen elsumákolni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90599) Ringman válasza forceberg (#90598) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem lenne baj, ha vmi kézilabdában használatos játékidő-számítás lenne a fociban. legalább közben visszanézhetné a videobíró a vitás eseteket. csak úgy nehezebb lenne csalni

(#90600) viharhozo válasza Citroware (#90593) üzenetére


viharhozo
addikt

4 csere volt + a Hertha eleg latvanyosan huzta az idot a masodik felidoben, vagy harman "gorcsot kaptak".

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.