Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89551) Cartevo


Cartevo
őstag

(#89552) Citroware válasza máyköl (#89550) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig eddig nem úgy néz ki, mintha ne lenne igazam, és még csak nem is mostanra jósoltam, hanem inkább jövőre. :DDD

(#89553) NyxNyxNyx válasza máyköl (#89550) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha süllyedő hajó nem is, de Messi-t és Suarez-t nehéz lesz pótolni. Még van bennük 2-3 év legalább, szóval kétlem, hogy ez lenne Enrique motivációja a váltásra. Van pénze a Barcának, valahogy megoldja.

Realnál CR öregedik ki, de őt talán könnyebb lesz pótolni. Csak ott meg az a kérdés, hogy le merik-e majd ültetni a padra ha nem megy neki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89554) Citroware válasza NyxNyxNyx (#89553) üzenetére


Citroware
addikt

Messi és Suarez az egy dolog, ők se lesznek már jobbak, de gyakorlatilag az egész középpálya és hátvédsor elvénült 1-1 ember kivételével, és azok, akik jöttek helyettük, nem ütik meg a szintet (egyelőre).

Az elmúlt évek Barcájának legjobb 11-éből a többség kiöregedett, tán 4-5 ember van, aki még tartja a szintet, azokból is a többségben már csak max 2-3 jó év van, aztán egyértelmű az út lefele.

[ Szerkesztve ]

(#89555) szami777 válasza NyxNyxNyx (#89553) üzenetére


szami777
addikt

"Csak ott meg az a kérdés, hogy le merik-e majd ültetni a padra ha nem megy neki."

Eddig se ültették és ezután se fogják, ebben biztos vagyok.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89556) Citroware válasza szami777 (#89555) üzenetére


Citroware
addikt

Nem tartom kizártnak, hogy Kína vagy Amerika lesz még ebből. :DDD

(#89557) Citroware


Citroware
addikt

A 'poolt végignéztem Gerrarddal, és kb 2012-től (32 éves korától) én már egyértelmű jeleit láttam annak, hogy már nem annyira jó, mint korábban... igaz még a 13/14-es szezonban - amikor majdnem megnyertük a PL-t - is nagyon jó volt és alapember volt (igaz aztán elcsúszott), de már nem lőtt olyan jól távolról, már lassabb volt és körülményesebb... :( Akkor is nagyon jó volt még, de annál már kevesebb volt, mint korábban.

Lehet hogy a nyikhaj is nagyon jó lesz még 32 évesen, de hogy már kevesebb lesz, mint korábban, az valószínűsíthető.

[ Szerkesztve ]

(#89558) NyxNyxNyx válasza szami777 (#89555) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó de most azért még nem szar. Persze már nem úgy nyomja mint régen, de talán még mindig top 10-es játékos.

Majd pár év múlva meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89559) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ha esetleg valakinek kevés lenne az itteni hsz, a libriben most akciós Citroghost könyve...
garantált bestseller

(#89560) venember83 válasza Tibiajax (#89559) üzenetére


venember83
nagyúr

Akciós? Annyian viszik vissza felháborodva, hogy mi ez a szar? :F

(#89561) L_YKing válasza venember83 (#89560) üzenetére


L_YKing
addikt

Fel vannak habordova, hogy miert van ennyi szar inkabb.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#89562) Citroware


Citroware
addikt

A WhoScored a City - Spursre 1:3-at jósol.

Na bmeg az már valami. :C

(#89563) L_YKing válasza Citroware (#89562) üzenetére


L_YKing
addikt

Megmondtad elore ezt is.

Szerintem sima city siker.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#89564) Citroware válasza L_YKing (#89563) üzenetére


Citroware
addikt

Én elég durvának tartom, hogy ennyire erősnek tartják a Spurst a Cityhez képest, hogy sima idegenbeli győzelmet jósolnak. Ettől még nem tartom kizártnak, de azért na, ez elég erős. :DDD

(#89565) NyxNyxNyx válasza Citroware (#89564) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Oddsokat nézd, 2.15 van a City-re és 3.6 a Spursre. Most, hogy mit jósol egy oldal az tök mindegy, City az esélyesebb.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89566) 7600 GS


7600 GS
addikt

Azt mondták rólad, olyan leszel, mint CR. Tévedtek.

Gyors vagy, szemtelen, és pofátlanul tehetséges. Tény. Feszülnek az izmaid, irdatlanul menő az Instagram-fiókod, tapadnak rád a csajok, érdekes vagy, különleges és népszerű.

Nagy focista viszont - na, az nem leszel. Soha.

Mondom miért: hiányzik belőled az alázat a hivatásod iránt. Eleve, neked - kívülről nézve - a futball nem is hivatás, pusztán hobbi, szórakozás, az élet része, egy dolog, amiben jó vagy. Mint a csajozás, a PS, vagy a rap. Szereted, csinálod, élvezed - de nem vagy képes feláldozni önmagadat az oltárán.

Kár.

CR kitartó volt, szorgalmas és alázatos. Kisebbségi komplexusából állandó bizonyítási vágy fakadt: mindenkinek meg akart felelni, mindenkinek meg akarta mutatni, hogy ő a legjobb, mindenkit el akart kápráztatni. Küldetést hazudott (képzelt, álmodott?) magának, és ezzel töltötte ki az életét. A Te életedet mi tölti ki, Memphis? Az Insta? A Snapchat? Egy új rap-album?

Ezek így, mind. Plusz egy kis foci. Ami könnyen jött, mert jó vagy, átkozottul jó: Hollandiában lelógtál a pályáról, Manchesterbe sztárként érkeztél, az edző kedvence voltál, a világ a lábaid előtt hevert. Túl könnyű volt az egész, túlságosan is magától értetődő, egyértelmű, vitathatatlan.

Küzdeni kellene, Memphis, kaparni-teperni a lehetőségért, a csodás verdákért, a gólokért, a sikerekért. Nem megelégedni azzal, amit kaptál - pedig az sem kevés, tudom -, hanem magadnak is szerezni valamit, ami csak a Tied, senki másé.

Mert enélkül nagy focista biztosan nem leszel - soha. Soha?

[ Szerkesztve ]

(#89567) L_YKing válasza 7600 GS (#89566) üzenetére


L_YKing
addikt

Erdekes... De tetszik. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#89568) DeathAdder válasza Citroware (#89557) üzenetére


DeathAdder
veterán

Te nagyon jó megfigyelő vagy, csodálom hogy nem tűnt fel, hogy teljesen megváltozott a posztja és a pályán töltött szerepe Brendan óta....

A könyvét gondolom nem olvastad, ahol részletesen beszél erről úgyhogy most idézek belőle egy szösszenetet:

"2012-ben felkerestem Brendan Rodgers-t. Elmondtam neki, hogy nem érzem jól magam támadó középpályásként, nem játszom jól, csak hatosra, vagy hetesre egy tízes skálán - miközben én mindig minimum a nyolcasra hajtottam....
Megkérdeztem tőle, hogy láthatnék-e egy mélyebb elemzést a játékom fizikális részéről? Számok, adatok, miegymás. Az is érdekelt, hogyan helyezkedem, megfelelő-e a testtartásom az egyes játékhelyzetekben, és megkértem, beszéljen erről az elemzőkkel és a fizikai felkészítést végzőkkel. Arra voltam kíváncsi, ők is azt látják-e kívülről, amit én belülről érzek, vagyis, hogy nem vagyok jó, és nem játszom megfelelő szinten a posztomon.
Edzés után Brendan behívott az irodájába. Egy elképesztően részletes nyomtatvány volt az asztalán. Elemzés az utóbbi meccseinkről, benne a játékom összes pozitív és negatív aspektusával, kigyűjtve. Összefoglalva: igazam volt."

ettől fogva a posztja és szerepe teljesen megváltozott, és ez minden támadó szellemű játékost utolér, amikor elér egy bizonyos kort, de a szerepváltással ki tudják tolni a karrierjét még 2-3 évvel.

Ennél többől meg szerintem nem vonhattál le ilyen konzekvenciát, mert szerinted Iniesta is középszer ;] persze sokan így vannak ezzel, hogy annál jobb egy játékos minél többet cselez és gólt szerez.

[ Szerkesztve ]

(#89569) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Guadiola tényleg képes volt azt nyilatkozni, h a bajnoki esélyek már elszálltak vagy csak az nso hazudozik? Nem hiszem, hogy azért már itt tartana a csávó, de nem találom az eredeti nyilatkozatot.

(#89570) B0V9B


B0V9B
tag

Biztos szépített rajta az nso, de én nem lennék már meglepve azon sem ha szószerint ilyet mondott volna... nagyon szét van menve idegileg a csóka, látszik rajta hogy sokkal nehezebben tud feldolgozni 1 vereséget, mint a többi menedzser. Ez nagyon jó a bizonyítási vágy meg a többi dolog miatt, de hosszútávon nem túl egészséges.

(#89571) Richard! válasza KisTücsök (#89569) üzenetére


Richard!
addikt

Én is csak ennyit találtam.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#89572) adise


adise
őstag

Ugynézki a kipukkant a liverpool lufi. Mennek vissza az 5-6 hely felé. Vagy csak fárasztóak voltak a kupa meccsek? Vajon rákoncetrálnak a PL-re jobban? BL esélyesek lesznek jövőre? Messz még a vége.

[ Szerkesztve ]

(#89573) #16514048 válasza adise (#89572) üzenetére


#16514048
törölt tag

Visszahozzák még ezt a meccset legalább egy x-re, szerintem.

(#89574) Citroware válasza adise (#89572) üzenetére


Citroware
addikt

Ilyet is csak olyan írhat, akinek fogalma sincs az eddigi meg a mostani csapatösszeállításokról, a mostani meccset meg csak az Eredmenyek.comról nézi.

(#89575) szami777 válasza #16514048 (#89573) üzenetére


szami777
addikt

Remélem a Swansea nyer. És nem a Pool ellen szurkolok, szimplán csak nagyon szorítok a Swansea-nak, hogy ne essenek ki. Jelenleg ők az egyetlen kis csapat a PL-ben, akiket igazán kedvelek.

Na fene :(
Innen már behúzza a Pool.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89576) adise válasza Citroware (#89574) üzenetére


adise
őstag

Pedig ha nem elvakult Liverpool szurkolo valaki ( Van itt ilyen :U ) és a hibákat is látja, akkor az azt is látná, hogy egyáltalán nem magabiztos a játékuk mostanában és igen nagy bravur lenne, ha megtudnák csipni a BL helyek egyikét a szezon végére. Persze szép meg jo, hogy ha forditanak most, de majdnem 3-al ment egy Swansea idegenbe ellenük. És még itt is van kb 20 perc. Bármi lehet

[ Szerkesztve ]

(#89577) szami777


szami777
addikt

Na vazzegggg :C
Mi meccs ez te jóég.

(#89579) Citroghost

" csak mákja van az ellenfélnek"

Mákból lőttek hármat :F

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89578) #16514048 válasza szami777 (#89577) üzenetére


#16514048
törölt tag

:K Örülök, hogy bekapcsolódtam a második félidőben.

(#89579) Citroware válasza adise (#89576) üzenetére


Citroware
addikt

Végülis csak a csapat legjobbja nem épült még fel teljesen a sérüléséből, az elsőszámú góllövő az Afrika kupában van, az elsőszámú hátvéd hiányzik és helyette a félkegyelmű Klavan játszik, ez a csonka csapat meg mostanában a kupák miatt heti két meccset játszik, szóval mostanában nem azzal a kezdőcsapattal játszik a 'pool, amivel vezette még a bajnokságot novemberben, és mindennek ellenére fölényben van ezen a mai meccsen is a csapat, csak mákja van az ellenfélnek, és ez alapján te elhatároztad, hogy kipukkadt a csapat. Ez teljesen kimeríti a hozzá nem értés fogalmát.

[ Szerkesztve ]

(#89580) BenHans


BenHans
addikt

A hozzá nem értés fogalma, az ellenfél mákból lőtt 3 gólja, a 'pool jelenleg elérhető játékosainak leminősítése és az ennek ellenére elkönyvelt Liverpool fölény nekem nem áll össze... Ez több sebből vérzik, pláne így gyors egymásutánban, többet egy hozzászólásban olvasva. :F :B

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89581) Citroware válasza BenHans (#89580) üzenetére


Citroware
addikt

Én nem tudom nem szerencsének nevezni azt, amikor az egyik csapatnak van 10-15 helyzete és szinte az összes kimarad, míg az ellenfélnek az egész meccsen van kb 4 helyzete és abból 3 bemegy. Ha ennyire szupermagas százalék a helyzetkihasználásuk, akkor miért vannak kieső helyen? Ja hogy máskor ezeket kihagyják, vagy már a beadást elrontják általában, csak pont ma ment jó helyre, nem 10 centivel odébb.

De ilyen a foci meg a szerencse benne, máskor is előfordult már, más csapatokkal is.

Néha viszont nehéz eldönteni, hogy a jobb helyzetkihasználás a szerencsének köszönhető-e, vagy fejben tényleg jobb volt ma a Swansea.

[ Szerkesztve ]

(#89582) L_YKing


L_YKing
addikt

Áhh... csak a Pl-re koncentrálnak..

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#89583) DeathAdder válasza adise (#89572) üzenetére


DeathAdder
veterán

PL-nek hivjak az ilyet, ahol a tök utolsónak is Llorrente, meg Sigurdssonjai vannak, és egy Paul Clement nevű ember a kispadon, nem holmi húgyos pofozogep Ossasuna...

Már az arsenalt is levették a pályáról, csak olyan bugyuta gólokat és ongolokat véttetek, ahol csak az eredmenyt olvasva kaptak ki simán.

Azt még nem kell állandóan bizonygatnod hogy nem top4 es csapat a PL-be a pool , mert ezzel mindenki tisztában van aki kicsit is konyit hozzá. Inkább a mu t szidjad akik egy BL győzelemre hajtó kerettel is csak hatodik és még így is csak lesgolokkal tudják a "lépést" tartani, ráadásul BL nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#89584) BenHans válasza Citroware (#89581) üzenetére


BenHans
addikt

Azt is hozzátenném, hogy a Liverpool jelenleg rendelkezésre álló játékosállománya bőségesen elegendő kell hogy legyen egy Swansea legyőzéséhez. Ezt mutatja az is hogy eddig 14 vereségük van és a nagyok közül csak a Chelsea-től tudtak egy pontot rabolni.

Szerintem ha egy csapat 3 gólt kap egy alsóházi csapattól az nem a kicsik szerencséje hanem a nagyok bitangos blamája. A kicsi szerencsés ha egyet becsikar és nyer vagy X, vagy ha kiteszik a belüket védekezésben és a nagyobbnak nem jön össze semmi, így hozzák a döntetlent. Ugyanezt mondanám ha az én csapatomról lenne szó.

A mentális felkészültség is a futball része. Bőven tapasztaltam rómaiként, most Garcia-hoz képest ezt is elhozta Spalletti na meg hogy 4-2-3-1, 3-5-2, 3-4-3 és 4-3-3-ban is játszatja és meccs közben is képes megújulni...

És ne haragudjon meg senki, de nehogy a PL erőssége azzal legyen bizonyítva hogy egy kiesőjelölt 3 gólt vágott a Liverpoolnak akik nem mutattak semmit. Ha ekkora körbeverések lennének hogy a felső 5 ki-ki meccset játszik az utolsó 5-tel az nem erősség, hanem azt mutatná hogy a PL Top5 sincs olyan szinten...
És ezzel vissza is kanyarodtam a marketinges részhez amit múltkor írtam.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89585) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nem szeretném hosszan kifejteni meg ugye tudjuk hogy a pl a legjobb de szerintem nagyon öreg már pool kerete és ezért már nem is próbálkoznak a blben.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#89586) Citroware válasza BenHans (#89584) üzenetére


Citroware
addikt

Ennek a Swansea-nak amúgy 107 millió fontos játékoskerete van, amivel a Serie A-ban 8., a La Ligában 8., a Bundesligában 7., a Ligue 1-ben pedig 4. legértékesebb csapat lenne, pár évvel ezelőtt még Sigurdssont is elorrozták előlünk valahogy (pedig a 'pool meg akarta venni - vagy az lehet hogy még a Spurs előtt volt- ), szóval bőven kompetens csapat ez a Swansea is, egy olyan bajnokságban, ahol nincs akkora különbség az eleje és a vége között, mint más bajnokságban, ahol akkora különbségek vannak, hogy még az ellenfél szerencséjével együtt is bőven hozni kéne a meccset. Talán majd ha visszatérnek a legjobbak és újra összeáll a 'pool legjobb kezdő 11-e.

Itt tökéletesen kijön az is, hogy Guardiola talán nem is akkora ász. Egycsapatos bajnokságban könnyű nyerni... Itt ha egy kicsit nem úgy megy, máris süllyed az iszapban.

[ Szerkesztve ]

(#89587) DeathAdder válasza BenHans (#89584) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát mivel legyen jobban bizonyítva minthogy a tök utolsó hármat gurít a másodiknak egy akármilyen bajnokságban?
És egyébként hányszor volt már példa hogy az utolsók valamelyik megveri a legjobbakat? Minden szezonban több ilyen van, és nem is 1.01-es szorzó a hazai győzelemre ha nem a topcsapat az ellen.

Az sem igaz hogy nem mutattak semmit, nem volt lélektelen a játék, egyszerűen nagyon jó meg volt szervezve az ellen játéka, jól védekeztek és vannak olyan embereik akik képeseket a semmiből gólt szerezni és néha ez kifizetődik, ahogyan most is.
Új edző (nem is akármilyen), új impulzus, egyáltalán nem volt szar meccs, a Swansea pedig nagyon fegyelmezett és azt csinálta ami a szintjükön elvárható lehet.

Azt is hozzátenném, hogy a Liverpool jelenleg rendelkezésre álló játékosállománya bőségesen elegendő kell hogy legyen egy Swansea legyőzéséhez.

Bőségesen elegendő is volt pl. idegenben ellenük (amikor ez a Swansea még egy sokkal jobb Swansea volt), vagy bőségesen elegendő volt a mboro, watford, stoke, sunderland, wba, hull sorolhatnám ellen.
DE ahhoz NEM bőségesen elegendő hogy az összeset megtudja állandó jelleggel verni!! Ahogy egyik PL csapat sincs abban a helyzetben, és nem is lesz soha.

"Ha ekkora körbeverések lennének hogy a felső 5 ki-ki meccset játszik az utolsó 5-tel az nem erősség, hanem azt mutatná hogy a PL Top5 sincs olyan szinten..."

A top5 általában veri a kiesőjelölteket, de kozinsztensen soha egyik sem veri az összeset.
A szárnyaló szuperlatívuszokban dúskáló Chelsea magabiztosan veri egyelőre, de statisztikákból kimutatható hogy mennyire felül teljesítenek, tehát az sem lesz örökké egy konzisztens állapot :N

[ Szerkesztve ]

(#89588) DeathAdder válasza IreN!CuS (#89585) üzenetére


DeathAdder
veterán

ők már az EL-re koncentrálnak, jövőre!

;]

(#89589) NyxNyxNyx válasza Citroware (#89581) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szegény Pool-nak sosincs szerencséje, összefogott az univerzum ellene. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89590) Citroware válasza NyxNyxNyx (#89589) üzenetére


Citroware
addikt

De legalább idén nem mi vezetjük a kapufa-listát, mint amúgy általában. :DDD

(#89591) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Carroll milyen volt? Láttam a tökéletes beadását, meg pár szép megmozdulását. Ezzel a transzferrel mindenki jól járt, remélem a Swansea bent marad. Kedvenc PL csapatom a Spurs után.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89592) Citroware válasza NyxNyxNyx (#89591) üzenetére


Citroware
addikt

Nem sok alkalma volt játékba avatkozni, de amikor lehetőség adódott előtte, azt nagyon jól sikerült kiviteleznie. Hogy most ennyire jó, vagy szerencséje volt, az kérdéses. Mert végülis Messi is olyan szerencsés, hogy évente 50-szer úgy lövi el a labdát, hogy véletlenül pont jó helyre megy. :DDD

(#89593) BenHans válasza Citroware (#89586) üzenetére


BenHans
addikt

[Köszi], pont nem érdekel a kamu pénzben kifejezve.

Itt is egyik üti a másikat. "Ennek a Swansea-nak amúgy 107 millió fontos játékoskerete van, amivel a Serie A-ban 8., a La Ligában 8., a Bundesligában 7., a Ligue 1-ben pedig 4. legértékesebb csapat lenne" vs. "Itt tökéletesen kijön az is, hogy Guardiola talán nem is akkora ász." (a City kerete a legértékesebb ha ezt a kamu beárazást nézzük)

DeathAdder: Nem a megveri nem veri a lényeg, hanem a 3 gól.
A ti szemetekben ha egy Swansea hármat ver a Liverpoolnak az azt jelenti hogy mennyire erősek a kicsik is. De ez nem azt jelenti hogy másnál jobb a PL, hanem hogy kiegyensúlyozottabb valamivel, de a nagyok semmivel nem jobbak mint máshol, sőt.

Na mindegy, nincs bajom vele, szeretem nézni egy két csapat meccseit. Szépen megalkották minden szempontból a szuperbajnokság imázst...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89594) BenHans


BenHans
addikt

Na jó, Ramos brutális mit művel. :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89595) NyxNyxNyx válasza Citroware (#89592) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Carroll a Spursben is nagyon ügyes volt, csak a PL elég fizikális bajnokság és ő mondjuk úgy, hogy nem egy két ajtós szekrény. Benne vannak a klasszis megmozdulások, nem az évezred csodája, hogy képes volt ilyen jól beadni egy labdát. A Swansea az ő szintje. Egy Wanyama testalkattal brutál jó játékos lenne.

Siggy-t elvileg nagyon bánja Poch, hogy eladtuk. Hirtelen kellett döntést hozni a szezon elején. Talán az egyetlen lelépett játékos akit visszasírok, de ő is valószínűleg padozna. Eriksen nem lesz mindig egészséges.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89596) DeathAdder válasza BenHans (#89593) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden védelemre blama ha három gólt kap, ez kétségtelen. De ha nincs olyan ember mint Llorrente vagy Sigurdsson akkor abból a három kaput eltalálóból jó eséllyel leginkább csak 1 tartott volna kapu irányba, nem hogy 3 gól, tehát kettőn áll a vásár.

"de a nagyok semmivel nem jobbak mint máshol, sőt."

Ezt nem is vitatom, és nem is fogom :N tény hogy jelen állás szerint nem egy jobb csapat van angol földön kívül. Csak ebbe szoktak az emberek belekötni, valahol jogosan, viszont az is ugyanúgy jogos hogy nem 2-4 csapat alapján ítélik meg a ligát, mert rajtuk kívül sokkal több csapat van még aki a liga egészét alkotja és attól liga a liga, hogy 20 csapat küzd egymás ellen. (ezért nem is dőlök a kardomba mert elvert az utolsó egy nagyon okos és általuk csúcs járatott játékkal, sokkal jobban fúrja az oldalam még mindig hogy a mu egy lesgóllal szerzett a pool ellent pontot)

A ligák azért jönnek létre, hogy érdeklődést generáljanak, hogy verseny legyen, amik közül ahogy Te is mondod ez a legkiegyensúlyozottabb, amit mi sem bizonyít jobban mondjuk üzlet szempontjából is mint hogy a rengeteg befektető oda tolja be a pénzét és nem máshova.

És a szóban forgó liga esetében ezek a csapatok a saját munkájukkal, játékukkal, teljesítményükkel egy szóval nívójukkal teremtik meg a közönségüket, ami látszólag is óriási, mert rengetegen hajlandóak rengeteget fizetni, hogy nézhessék ezt a ligát.

Attól még a tény tény marad, ha 1vs1 - be vetjük össze akkor több jobb csapat is van bármelyik angoltól :R

[ Szerkesztve ]

(#89597) #16514048


#16514048
törölt tag

(#89598) KisTücsök válasza #16514048 (#89597) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem volt csúnya.

(#89599) DeathAdder válasza #16514048 (#89597) üzenetére


DeathAdder
veterán

R300oney

(#89600) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na most a sziti ha nyer 5-0 ra akkor a pool megint 2. :D
Bár ezt kizártnak tartom a spurs bombaformában az elmúlt meccsek alapján

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.