Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90101) Tibiajax válasza MdewC (#90099) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lefutott meccs pedig sajnos.. kikaptok. simán. saját otthonotokban. Páláció 3-at fog vágni.
Nagatomo meg 4-et

(#90102) Ringman válasza Tibiajax (#90101) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem kétséges!

a b csapat is ütőképes.
ranocchia nem fért be az interbe, a hull cityben kezdő volt, meg is verték a liverpoolt, véletlen lenne?

(#90103) DeathAdder válasza IreN!CuS (#90100) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megy a fasz, inkább az a kettő jöjjön a ködös albionba :)

(#90104) Richard! válasza DeathAdder (#90103) üzenetére


Richard!
addikt

Minek? Hogy szarrá verjenek mindenkit? :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90105) DeathAdder válasza Richard! (#90104) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaja :K

(#90106) Richard! válasza DeathAdder (#90105) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor meg felesleges... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90107) DeathAdder válasza Richard! (#90106) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ugyanmár, jót tenne nekik is és legalább eloszlatnák a kételyeket.

(#90108) Tibiajax válasza Ringman (#90102) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

micsoda? ranocchia a hull-ban van már?.. ehh

(#90109) Ringman válasza Tibiajax (#90108) üzenetére


Ringman
nagyúr

re reménykedj, csak kölcsönbe ment. [link]

(#90110) MdewC válasza Tibiajax (#90101) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ehhez Padoinnak is lesz 1-2 szava... :DDD

Ott fog balhézni a stadion körül. Sőt, már a busznak nekimegy.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90111) venember83 válasza Tibiajax (#90101) üzenetére


venember83
nagyúr

Mit szólnál hozzá? :D

Ringman: Elment kölcsönbe, hogy a Hull elpofozza a Liverpoolt, aztán rögtön tér is vissza Milánóba az első géppel? :)

[ Szerkesztve ]

(#90112) 7600 GS


7600 GS
addikt

Vajon mikor lesz megint ilyen szinten az olasz és az angol foci? Annyira jó ezeket az összefoglalókat visszanézni a vasárnapi reggelihez. :B

Manchester United vs AC Milan 3-2 - UCL 2006/2007

AC Milan vs Manchester United 3-0 - UCL 2006/2007

Chelsea vs Liverpool 4-4

(#90113) BenHans válasza 7600 GS (#90112) üzenetére


BenHans
addikt

AS Roma - Barcelona 3 - 0 Emerson (Candela assziszt), Montella (Totti), Tommasi (Cafú)

Manapság sajnos nagyon sok múlik az anyagiakon, és egyre inkább efelé is haladunk tovább... A tetű pénzügyi fair play meg jobban sújt minket mint az óriásokat. :(((
Én anyagi erősödést csak a stadion által várhatok. Abban viszont hiszek. Ha minden igaz a közlekedést kell áttervezni meg egy két apróságot és akkor egyezség születhet az ügyben. Remélem a stadiont kezdik először építeni és amint az kész van már költözhetünk.

Addig viszont okosan kell bánni a pénzzel, és minél többet gyűjteni ez EL-ben majd jövőre a BL-ben.
A jelenlegi sportigazgatónk Massara nincs a helyzet magaslatán hiába dolgozott az öreg bagós Sabatini mellett. Nyártól viszont sokat segíthet Monchi, aki minden bizonnyal a Sevilla után a mi sportigazgatónk lesz.
Talán villant valamit már nyáron. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#90114) venember83


venember83
nagyúr

Jujj, az Útwengernél nagyon komoly a frusztráció, vigyázzatok.

(#90115) Ringman válasza venember83 (#90111) üzenetére


Ringman
nagyúr

rano vissza ne jöjjön!

juventino edzőt inkább kösz, de nem.

most néztem, hogy mancsi a 2. (!) leghosszabb időt a padon töltő edző az internél - herrera után.

(#90116) Tibiajax válasza venember83 (#90114) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

érthető.. nagyon gyenge a csapat, az a csoda, h 4-gyel megúszták
Özil-t pl egyszerűen fel kéne pofozni, és felajánlani neki szépen, h na most volt elég, akkor következő fordulótól vagy felmutatsz valami értékelhetőt is, minimum félidőn keresztül, vagy mehetsz a krva anyádba haza, a bundeszligába
mer én, kb, a magam részéről most untam meg korcs töröknémet őkelmét

és érted nyomják orrba szájba egész héten a fészbukon a sok buzi képet, arsenal edzésről, h özil így meg úgy edz, milyen szépen rúg szabadot, nevet, jól érzi magát a többiekkel. aztán jön a hétvége, mocsok chelsea ellen, amikor rohadtul virítani kéne, nem a köcsög edzésen, hanem a pályán, a legnagyobbb városi burzsuj rivális ellen és semmi az ember. eltűnik. az amit mutat, az nulla, értékelhetetlen. az egész csapaté az, de az övé mindenkinél nullább.
oké, a kékek egyértelműen érettebb, drasztikusabb focit játszanak ma, edzőjük is összehasonlíthatatlanul motiváltabb, de akkor is. ez a csapat ennél sokkal több tud, mint amit tegnap láthattunk tőle
szabáltyalan első gól ide, vagy oda

(#90117) venember83 válasza Tibiajax (#90116) üzenetére


venember83
nagyúr

Érdekes módon Henry és Souness szerint sem volt szabálytalan a gól, ahogy Conte is elmondta, hogy meglepő Angliában ilyen esetben a gól érvénytelenítéséről beszélni, hiszen Alonso csak a labdát nézte, és kb. fél méterrel feljebb is ugrott, mint Bellerín.

Az elégedetlenkedőket meg nem értem, hogy ha ennyi keménység és határozottság nem fér bele, akkor minek néznek angol meccseket? Természetesen sajnálatos Bellerín sérülése, jókorát kapott, és remélhetőleg a következő meccsen már játszhat, de tényleg nem értem, hogyan lehet bírózni ilyen esetben egy alapvetően kemény és határozott angol bajnokságban.

Elnézést, ha a véleményemmel a lelkedbe tapostam, de ezt gondolom. Függetlenül, hogy éppen milyen csapatok vannak a pályán.

[ Szerkesztve ]

(#90118) DeathAdder válasza 7600 GS (#90112) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az angol érzésem szerint soha többet, ha minden így marad.

Akkor változna ha valahogy visszatérne a 10 és annál régebb idők, de az teljesen kizárt.

(#90119) Tibiajax válasza venember83 (#90117) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze..más is csak a labdát nézi, úgy csúszik be, aztán vagy szárkapocs-csonttörés, vagy sem..
szánalmas. leütötte a gyereket, így fejelt. nálam bocs, de ez nem fér bele a keményebb/határozott játék fogalmába
de köztudomás, h sosem a kemény futballért rajongtam, hanem a szép futballért

viszont azért, mert a lelkembe tiportál, még +2gólt fogtok este kapni, csak az íze kedvéért

(#90120) venember83 válasza Tibiajax (#90119) üzenetére


venember83
nagyúr

Plusz két gól? Legyen. Csak éppen rúgjon annyit a Juve, mint a Napoli a Bologna ellen. :D

(#90121) Ringman válasza Tibiajax (#90119) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezzel a felállással 1 lőtt gól is meglepne, nem tudom, hogy gondolta ezt a mester

INTER (3-4-2-1): Handanovic; Murillo, Medel, Miranda; Candreva, Gagliardini, Kondogbia, D'Ambrosio; Brozovic, Perisic; Icardi.

szerk:
valószínűleg úgy, hogy a 0-0 jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#90122) venember83 válasza Ringman (#90121) üzenetére


venember83
nagyúr

Perisics, Icardi és Candreva azért nem rossz támadásban.

(#90123) Tibiajax válasza Ringman (#90121) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

3 védőnk lesz, juve ellen, idegenben?..:D hehe.. hibátlan

#90120 venember83 nézted akkor a meccset.. fasza volt. rohadt jó kis csapat a nápoly, nem győzöm elégszer hangsúlyozni. jó focistáik vannak. mertens is, insigne is, kevernek kavarnak, mennek mint a mérgezett
nagyon várom a már a madridiak elleni derbijüket. nyamm nyamm. ..vajon kiknek fogok szurkolni, elképzelni sem tudom xd

[ Szerkesztve ]

(#90124) venember83 válasza Tibiajax (#90123) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez valami 3-5-2 akar lenni, ha nem tévedek, nagyon masszív középpályával. Cél a Juve bedarálása.

Kíváncsi vagyok, mennyire tudnak majd így pörögni a Real ellen. Tán csak nem futották ki magukat ennyitől. Komoly meccs lehet, ha a Napoli képes ezt a formát átvinni a BL-be, és a Real Madrid lesz oly kegyes, és belemegy a játékba.

(#90125) Tibiajax válasza venember83 (#90124) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak Pepe ne kezdjen el majd rugdosni..

Candreva, Gagliardini, Kondogbia, D'Ambrosio; Brozovic igen, hát szóval ez egy igen erőteljes kp, csak hát.. mi lesz a többi csapatrésszel
mindegy, este derbiiiiiiiiiiii 'd Itália !

(#90126) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

uppsz city, egy gólocska... megint szopsz vajon é?

(#90127) venember83 válasza Tibiajax (#90126) üzenetére


venember83
nagyúr

Picit. De a vége happy end. A Citynek.

(#90128) Tibiajax válasza venember83 (#90127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és az új brazil gyerek menti meg a seggüket..
egyelőre bejön nekik ez a gábriel jesus. tényleg jónak tűnik

(#90129) Citroware válasza Tibiajax (#90128) üzenetére


Citroware
addikt

Ja, állandóan gólt szerez, minden meccsen, amikor meglátom hogy ő lőtte a gólt, na mondom ez nagyon nagy tehetség, aztán megnézem az összefoglalót, és minden egyes gólja olyan, amit nagyanyám is belőne, szóval még várnék azzal a kijelentéssel, hogy nagyon beválik, annyira még nem volt alkalma bizonyítani.

(#90130) venember83 válasza Tibiajax (#90128) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán Gabriel Barbosa is ekkora tehetség, csak még titkolják. :U

(#90131) Tibiajax válasza venember83 (#90130) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze..titkolják...

Citroghost amit nagyanyám is belőne
:DDD
önmagadat múlod felül folyamatosan

[ Szerkesztve ]

(#90132) venember83 válasza Tibiajax (#90131) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy csinálsz, mintha ismernéd a nagyanyját... :U

(#90133) Citroware válasza Tibiajax (#90131) üzenetére


Citroware
addikt

Messi 500 góljából is 400 ilyen. ;]

(#90134) forceberg válasza venember83 (#90132) üzenetére


forceberg
veterán

Onnan ismeri, hogy az első kötetben volt róla egy fejezet. ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90135) Richard! válasza Citroware (#90133) üzenetére


Richard!
addikt

Csak 1 kérdésem van. Hogy maradtál eddig életben?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90136) Tibiajax válasza Citroware (#90133) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kegyetlen nagy futballtroll vagy, nem vitás..
:)

(#90137) Ringman válasza Citroware (#90133) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt nem szakértenéd meg, hogy lett a mindenki által lesajnált, hibát-hibára halmozó ranocchia a whoscored statjai szerint a hull-'pool meccsen a legjobb?

(#90138) Richard! válasza Tibiajax (#90136) üzenetére


Richard!
addikt

De még ha értene is hozzá, nem pedig más fórumról és hozzászólásokból szedné a faszságait... Így sajnos a produkciója 0 (nulla!). :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90139) balazs025 válasza Ringman (#90137) üzenetére


balazs025
senior tag

Egyértelmű! Egy kiesőjelölt angol csapat elvitte egy nevesebb Seria A-s csapat legjobbját. :D

(#90140) Citroware válasza Ringman (#90137) üzenetére


Citroware
addikt

Lesajnált, előtte meg ő volt az isten, az inter csapatkapitánya meg elsőszámú védője, volt már minden, érdekes egy életpálya. Mondjuk egy-egy jó meccse még Messinek is van néha (mármint amikor saját tudásából lő gólt, nem csapattársai kiszolgálásával vagy szerencsével ;] ).

(#90141) Tibiajax válasza Citroware (#90140) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerinted ki volt a világ valaha volt legjobb focistája?

de akit..úgy tényleg, zokszó és trollkodásmentesen elismersz.

(#90142) venember83 válasza Tibiajax (#90141) üzenetére


venember83
nagyúr

Eh, ki lehet a legjobb? Nyilván George Best.

(#90143) szami777


szami777
addikt

Tavaly az volt a csoda, hogy a Leicester megnyerte az angol bajnokságot, idén meg az lesz, ha sikerül bent maradniuk.
Az az érzésem, hogy ki fognak esni, mert Ranierit nem fogják kirúgni, nem lesz meg az a plusz lendület, ami a Hull Citynél, meg a Swansea-nál már most megvan.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90144) Citroware válasza Tibiajax (#90141) üzenetére


Citroware
addikt

Erre nem tudnék normális választ adni. :U 20-30 éve még annyira más volt a foci, hogy nehéz összehasonlítani a mostani sztárokat a 30 évvel ezelőttiekkel, és a 30 évvel ezelőttieket a 60 évvel ezelőttiekkel...
Arról nem is beszélve, hogy akkor még nem is éltem, én csak 2000-es évek eleje óta nézek focit rendszeresen.
Ha ki kéne emelnem, hogy úgy istenigazából kik voltak a legeslegjobbak ez idő alatt, én Zidane-t emelném ki, Ronaldinhót és Cristiano Ronaldót, időrendben kb így, de hármójuk közül szerintem a középső kicsit eltörpül, de attól még nagy legenda ő is. Nálam Messi csak ő utánuk következik valahol, és még lehet, hogy van köztük más is.

De ezt csak úgy, ha nem az egyéni sikereket illetve csapatsikereket nézem, hanem a tényleges saját játéktudást. Mindig is többre tartottam az olyan játékosokat, akik saját maguk tudnak helyzeteket kialakítani, megoldani lehetetlen szituációkat, nagy gólokat lőni, stb. Én nem tudom a fent említett emberekkel egyszinten nevezni Messit, hiába a sok díj meg a rengeteg gól, mert a góljainak nagy része olyan, hogy kiadja szélre, beszalad középre és kapja valamelyik csapattárstól, ahonnan már nagyanyám is belőné. Rá van kihegyezve, hogy a végén ő lője be, akkor is, ha ebben nem sok érdeme van. Rengeteg ilyen gólt lő. Meg büntetőket. Ha ezeket levonjuk, hogy hány olyan gólja van, amiket tényleg szép cselekkel, zseniális szólóval vagy távoli bombával oldott meg, akkor ezek számát tekintve már egyáltalán nem emelkedik ki az élmezőnyből, azokat CR, Suarez és bármelyik top játékos meglövi olyan számban, vagy még többet.
Ezért van meg a sajátos véleményem, hogy sokkal kevesebbet érdemel ez az ember, mint amennyire sokra tartják. Mert mindig azt éltetik, aki nevéhez fűződik a gól, akkor is, ha általában nem az ő érdeme.

[ Szerkesztve ]

(#90145) Richard! válasza Citroware (#90144) üzenetére


Richard!
addikt

de hármójuk közül szerintem a középső kicsit eltörpül
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90146) forceberg válasza Tibiajax (#90141) üzenetére


forceberg
veterán

Na, megkaptad, amit vártál.
Arra gondolj, hogy az évek előrehaladtával egyre több idióta lesz, mert az jó, ha minél hülyébb a nép.
Ha okos, akkor sokat fog gondolkodni, csak a baj van az értelmesekkel.
:))

(#90145) richie900812: mi lenne, ha összedobnánk rajta kívül minden idejárónak előfizetést?
Mindenki beállítaná a tiltást, azt akkor csak saját maga látná az ökörségeit :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90147) Ringman válasza Citroware (#90144) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#90148) Assimilator válasza Tibiajax (#90136) üzenetére


Assimilator
őstag

Nyugalom sracok. Csak ido kerdese es innen is repul. Valahol mindig eltorik nala valami. Vagy nem tudja tovabb leplezni fanboykodasait. Vagy a vegtelen eszosztas. De jobb ha tudjatok, hogy ez azert meg tole a nagyon lightos verzio. Nem veletlen, hogy kb. mar minden mas oldalrol evekkel ezelott bannoltak. :D

(#90149) Citroware válasza Assimilator (#90148) üzenetére


Citroware
addikt

A focival kapcsolatos véleményeimnek semmi köze ahhoz, hogy a másokkal való konfliktusokat hogyan kezelem. :DDD

Amíg itt valaki nem támad meg, addig nem kell félnie neki sem, meg nekem sem a kitiltástól. :C Itt azért normálisan viselkednek az emberek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.