Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90151) szami777 válasza Assimilator (#90148) üzenetére


szami777
addikt

" mar minden mas oldalrol evekkel ezelott bannoltak"

Na ez uj info. :DDD
Bár nem hiszem, hogy itt ezért bannolnának valakit.
Sztbeni sokkal tovább húzta és mindig sokkal messzebbre ment, mire repült innét.

Egyébként meg tudom, hogy közösségromboló amit írok most, de van konkrét személy hozzászólásait elrejtő plugin már, akit annyira zavar, vagy ne ragáljon, vagy használja azt.

A témához: Kurva boldog lennék, ha láthatnák még egy olyan csupaszív játékost a fociban, mint Ronaldinho-t.
Csak miatta néztem Barca meccseket anno, tátott szájjal lestem minden megmozdulását.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90152) Assimilator válasza Citroware (#90149) üzenetére


Assimilator
őstag

S akkor jon a kerdes privatban (mar nem eloszor), hogy en honnan tudok rolad ennyit? :DDD
De nem arulom el. :D

(#90153) KisTücsök


KisTücsök
addikt

PGO-n egy legenda a gyerek amúgy. :D

De most komolyan... Ennyi fasságot összehordani. Kizárt, hogy ne trollkodjon. Kizárt.

(#90154) IreN!CuS válasza szami777 (#90151) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"
Egyébként meg tudom, hogy közösségromboló amit írok most, de van konkrét személy hozzászólásait elrejtő plugin már, akit annyira zavar, vagy ne ragáljon, vagy használja azt.
"

Mai modern kor , nem az idiótákat zavarjak el hanem pénzt erőforrást áldoznak arra ,hogy az idiótákat létezhessen csak te ne lásd ( persze ha fizetsz érte ) innentől kezdve.....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#90155) Citroware válasza KisTücsök (#90153) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, van, hogy elviccelem, de szerintem meg lehet különböztetni, hogy mikor viccelek, és mikor írom komolyan. Vagy néha nem érzitek a humort? :DDD

(#90156) szami777 válasza IreN!CuS (#90154) üzenetére


szami777
addikt

Nem a prémium tagságra gondoltam itt.

De önmagában azért, mert valaki idióta, nem elég arra, hogy bannolják, ha valaki mindig a határon belül marad kretén, akkor nem tudsz vele mit csinálni, csak ignorálni/elrejteni.
Nem lehet ráfogni erre azt, hogy flamelés, mert nem haragot vált ki az emberekből, hanem fejfájást és agyzsibbadást.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90157) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Itt van a nagy sziti meg az űber kerete hazai pályán épphogy lenyomta a swanseat, hála a legújabb 40 milliós támadónak...
Ez legyen szem előtt akkor is amikor szidjátok a sokkal de nagyon sokkal gyérebb kerettel rendelkező liverpoolt hogy "nem tud megverni ilyen swanseakat".....

(#90158) KisTücsök válasza Citroware (#90155) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én egészen biztos vagyok benne, hogy amit pl Messiről hadoválsz, azt komolyan gondolod. :DDD Ez meg azért... na. :D

(#90159) Citroware válasza KisTücsök (#90158) üzenetére


Citroware
addikt

És az a Messiről írt dolog miért lenne fasság? Valaki nem azt nézi, amit a média bele akar nevelni, hanem szabad szemmel lát.

Egyszer úgy megnéztem volna Messit eligazolni egy másik csapatba, ahol beleszürkülne a dolgokba, mint Pogba, hogy aztán elmondhassam: ugye igazam volt...
Mert nincs még egy olyan helyzet, ahol megközelítőleg ennyire sikeres és eredményes lett volna, hogy már fiatal kora óta kiskirályként kezelik és mindent vele lövetnek. Ronaldo legalább két különböző csapatban letett valamit az asztalra, és saját magának kaparta ki.

[ Szerkesztve ]

(#90160) NyxNyxNyx válasza Citroware (#90159) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem a havi 1 Barca meccsből amit megnézek pont az jött le, hogy Suarez lövi a góljainak nagy részét olyan szituációból amit kidolgoztak neki. Na nem mintha ezzel azt mondanám, hogy Suarez nincs ott a top játékosok között.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90161) venember83 válasza Citroware (#90159) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak ennyire szürkült bele a dolgokba:

(#90162) Citroware válasza venember83 (#90161) üzenetére


Citroware
addikt

Ez pont szar a WhoScored-ban (elég jobban megnézni, hogy nevetséges, kik mit kaptak), de amúgy a múltkor még az volt a baj, hogy én hoztam fel a számokat, de akkor sem a WhoScored ratinget, hanem annál relevánsabb számstatisztikát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90163) Citroware válasza NyxNyxNyx (#90160) üzenetére


Citroware
addikt

Jó de Suarez miket művelt már a Liverpoolban is? Olyan szituációkból meg távolságokról lőtt gólt, amit Messitől el sem tudnánk képzelni. :DDD Nálam az olyan megoldások mutatják meg igazán, hogy milyen egy játékos, nem az, hogy hányszor van ott az eredményjelző táblán - javarészt csapattársainak köszönhetően-, hány trófeája van meg hányszor kapja meg még a semmire is a torna legjobbja címet. (ugye a VB 2014-es azért elég durva volt)

[ Szerkesztve ]

(#90164) NyxNyxNyx válasza venember83 (#90161) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Vazze Wanyama ha tudna lőni mekkora játékos lehetne. Így is egy boss, csak szegénynek még nem volt veszélyes lövése és valahogy mindig rá jön ki a lépés. Attól függetlenül, hogy nem ez a fő feladata.

#90163 Jó, de Messi nem játszott a Liverpool-ban (szerencsére). :D Itt Bale is a bomba góljairól volt híres, aztán mióta a Realban van, kb minden gólja fejes.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90165) Citroware válasza NyxNyxNyx (#90164) üzenetére


Citroware
addikt

Kivéve amikor Bartra mellett elfutott. :DDD [link]

(#90166) venember83 válasza Citroware (#90162) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyugodtan lapozz az Offensive fülre, számos tekintetben éllovas a csapaton belül.

(#90167) Citroware válasza venember83 (#90166) üzenetére


Citroware
addikt

Nem kell számokat néznem, láttam a meccseit, és tényleg javult a játéka, már nem lóg ki lefele, de felfele sem. Vannak jó megoldásai, meg nagy hibái is. Egy PL 6. csapat kezdőjében átlagos teljesítményt nyújtó játékos.

(#90168) NyxNyxNyx válasza Citroware (#90165) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nálam ez nincs benne a top10 góljaiban. Annyi dob rajta, hogy a döntőben csinálta ezt, de nézd meg mit összebénázik, aztán pont jól jön ki neki. Pedig az itteni véleményekkel ellentétben egyáltalán nem futóbolond a csávó.

#90169 Túl sokat sérült, ennyi a baja. A jobb oldali szabadokat ő szokta lőni, ritkán gól, de mindig veszélyes. Ronaldo-é meg sosem veszélyes, de ha igen, akkor gól. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90169) Citroware válasza NyxNyxNyx (#90168) üzenetére


Citroware
addikt

Volt egy idő, amikor a Spursben bal oldalt mindig elfutott és belőtte. De azért ennyire jó játékos, mert sokoldalú. :DDD Ha nem Ronaldóval lövetnének mindent, neki is meglennének a szabadrúgásgóljai a Realban.

Csak van egy pechje: Ronaldo a csapatban van.

[ Szerkesztve ]

(#90170) L_YKing válasza Citroware (#90169) üzenetére


L_YKing
addikt

Ehhez még az is hozzájön, hogy ronáldó kb 20-ból 1-szer ha belövi, másnak is adhatná a lehetőséget: Kroos pl.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90171) Citroware válasza L_YKing (#90170) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, ez elég problémás. De ez van, ha valakit feltételek nélkül a csapat legjobbjának tartanak. Hiába más jobban lőné, akkor is vele lövetik. Akárcsak Messi és a büntetők esete, ugyebár...

(#90172) Richard! válasza Citroware (#90159) üzenetére


Richard!
addikt

Ronaldo legalább két különböző csapatban letett valamit az asztalra, és saját magának kaparta ki.

Látod, Messinek ehhez elég volt 1 csapat is ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#90173) L_YKing válasza Citroware (#90171) üzenetére


L_YKing
addikt

1 éve teljesen megváltozott a Barcában ez a hozzáállás csk ugye plfanként nem veszed észre.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#90174) NyxNyxNyx válasza Citroware (#90171) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mint Kane és a szögletek. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#90175) MdewC


MdewC
nagyúr

Hajrá!!!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90176) Ringman válasza MdewC (#90175) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem kicsi az iram.

végül joao mario kezdett kondogbia helyett, amit nem is bánok.

(#90177) MdewC válasza Ringman (#90176) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szuper a meccs, rég izgultam ennyire. :)

Dybala bekezdett, de most GIGI is csak kamillázott a portugál lövésénél. :)

Hajrá!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90178) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áá, joao mario... vazze :D

MdewC szorul az ánuszod mi?.. nem csoda. kikaptok

[ Szerkesztve ]

(#90179) máyköl


máyköl
veterán

Mivanitt. :DDD
Egyébként a valaha volt legnagyobb játékos Messi. Nem lehet kérdés szerintem.

(#90180) MdewC válasza Tibiajax (#90178) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem azért, csak egyedül ilyenkor tisztelem a csapatod, amikor a pályán vannak ellenünk. Végre egy jó meccs.

Szeretem a derbiket, van hangulata. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90181) forceberg válasza MdewC (#90180) üzenetére


forceberg
veterán

Én is szeretem a derbiket, de az UTE-nak a BLASZ-ból kellene épp visszajövésben lennie.
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#90182) Ringman


Ringman
nagyúr

candreva igazán elfelejthetné a semmirevaló beadásait

(#90183) venember83 válasza máyköl (#90179) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne viccelj már, ő még Ronaldinhónál is gyatrább focista... :U

(#90184) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jó képek

(#90185) Tibiajax válasza Ringman (#90182) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

semmirevalók, de figyeld, megint addig erőlteti, míg egyszer csak forintosat ad majd icardinak

(#90186) venember83


venember83
nagyúr

Ez már a második kapufa... :U

És PUMUKLI!!! Igen! Handa semmit sem láthatott.

[ Szerkesztve ]

(#90187) Sdi


Sdi
addikt

Mekkora gól :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#90188) Citroware


Citroware
addikt

Mickey Mouse izgalmak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90189) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..ezt már Handa sem védhette..

(#90190) 7600 GS válasza Tibiajax (#90189) üzenetére


7600 GS
addikt

Életében nem fogja mégegyszer így eltalálni a labdat. :D

(#90191) MdewC


MdewC
nagyúr

Ez elsült. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#90192) Ringman válasza MdewC (#90191) üzenetére


Ringman
nagyúr

sajnos igen.

kb kiegyenlített volt az első félidő - na jó a kapufák kivételével :)

szerk:
azért vicces, hogy higany kis pocakkal nyomja ilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

(#90194) Tibiajax válasza Citroware (#90193) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez így nagyon egyöntetű lesz, pajtás..
:)

(#90195) Citroware válasza Tibiajax (#90194) üzenetére


Citroware
addikt

Akkor lehet, hogy ez lesz az utolsó hozzászólásom. Tervezem megfogadni a szavazás eredményét. :))

[ Szerkesztve ]

(#90196) szami777 válasza Tibiajax (#90194) üzenetére


szami777
addikt

Azért annyira nem. :DDD

(#90195) Citroghost
Citro ez a "véletlen pattant be minden"-t hogy értelmezzem? Tartózkodok gomb? :DDD

Kell a 2/3 itt is? ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90197) Citroware válasza szami777 (#90196) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, az csak hogy kattinthasson olyan is, akit nem érdekel a végkifejlet. :DDD

Most ez komoly, hogy valakik meghackelik a szavazás eredményét? Sokáig szinte változatlan volt, aztán egy perc alatt érkezett egyikre 10 szavazat, aztán meg egy idő után hirtelen sok a másikra is. :U

Szar a szavazó, nem tudtam, hogy ez nem korlátoz le egy szavazatot egy IP címre. :W

[ Szerkesztve ]

(#90198) venember83 válasza Citroware (#90197) üzenetére


venember83
nagyúr

Közép-/Kelet-Európában ne lepődj meg a szavazások manipulálásán. Amúgy sokszor idegesítő álláspontot képviselsz, de töredelmesen be kell vallanom, hogy a maradásodra szavaztam. Egyszer.

Most eszmélek, ez így valami kiszavazóshow lett? :DDD

(#90199) szami777 válasza venember83 (#90198) üzenetére


szami777
addikt

De bakker, 70 ember nem is olvassa ezt a topikot.
Ez így komolytalan.

Szerk: Ez Citronak ment.

Nyomtam egy f5-öt az eredményre, és hirtelen lett+30 arra, hogy ne írjon többet

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90200) venember83 válasza szami777 (#90199) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudhatjuk, hányan olvassák a topikot, de tényleg határozottan komolytalan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.