Hirdetés

2024. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213001) Ringman válasza DeathAdder (#212974) üzenetére


Ringman
nagyúr

Helyes, a bl-meccsek kozvetitese nem kozszolgalat

Eladó használt nyergek: SQLab 611 Ergowave CrMo 14 cm: 30e | Ergon SR comp men road S/M 22e | Pro Turnix Perf. AF 275x132 mm 25e || Használt Cane Creek eeSilk 27.2 x 350mm Road 20 mm 63e

(#213002) cami][us válasza DeathAdder (#212974) üzenetére


cami][us
senior tag

Mi lehet olyan fontos kedd és szerda este, hogy nem férhet be a klubfoci csúcsa? Pláne miután pokoli drágán megvették a jogokat. Legalább nem lesz több egyperces propaganda. Ennyivel beljebb vagyunk.

(#213003) Tibiajax válasza pendre54 (#212997) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Horti Gábor lenne egy nagy húzás. :) még ha vissza is fogná magát, mert megkérnék rá..

(#213004) pendre54 válasza cami][us (#213002) üzenetére


pendre54
addikt

"Legalább nem lesz több egyperces propaganda. Ennyivel beljebb vagyunk."
Az szerencsére valóban nem lesz, de majd lesz helyette szivárványos propaganda, annyival meg kijjebb leszünk.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#213005) Iramirez válasza pendre54 (#213004) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Hát egyiksem érdekel,de inkább akkor már a szivárvány...

(#213006) Ringman


Ringman
nagyúr

Eladó használt nyergek: SQLab 611 Ergowave CrMo 14 cm: 30e | Ergon SR comp men road S/M 22e | Pro Turnix Perf. AF 275x132 mm 25e || Használt Cane Creek eeSilk 27.2 x 350mm Road 20 mm 63e

(#213007) PuffyDog válasza Ringman (#213006) üzenetére


PuffyDog
tag

Majd lesz neki Dicsértessék. :D

=>> Ha sokáig nem írok ne haragudj, biztos oka van! K&H vagy Gránit Bank számlát nyitsz? Mindkettőnél 50 000 Ft bónusz jár! Írj még ma, és segítek! <<=

(#213008) pendre54 válasza Iramirez (#213005) üzenetére


pendre54
addikt

Én masszívan egyikből se kérek, se az egy perces szeánszokból, de ezekből se. [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#213009) cami][us válasza Ringman (#213006) üzenetére


cami][us
senior tag

Ment az áldás :DDD

(#213010) Richard! válasza Ringman (#213006) üzenetére


Richard!
addikt

Vajon ez hány hónapos/éves eltiltás lesz a gagyi copfosnak?

Ma kezdődik életed háralévő része

(#213011) paatrick válasza cami][us (#213002) üzenetére


paatrick
őstag

Ne is mondd, annyi 1 perces "híradót" hallottam az EB alatt hogy már érzem pusztulni az agyállományom (de már legalább értem hogy aki egész nap ezt nézi miért nem tud gondolkozni, egyszerűen nem kell neki minden a szájába van adva, a sok ismétléstől meg el is hiszi) Arról nem is beszélve hogy elvileg az M4 is közszolgálati tehát adjuk rá a végtelen pénzt az adóból és még így is tele van rakva reklámmal minden szünet :((

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#213012) mvkly


mvkly
senior tag

Bielsa megint kiakadt, ezúttal a Copa szervezőit küldte el a csába. [link]
[40perces vágatlan sajtát] [gyors reakt a stúdióból, Hislop nemigen cáfol]

Biztonság, gyep minőség, tréningpályák, jegyárak, kb minden gatya Bielsa szerint. Meg mások szerint is.

(#213013) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Érdekes dolgot figyeltem meg. Játékot tekintve a válogatott futball manchester cityje és realmadridja csap össze holnap. egyik klubfocit játszik, kombinatívan, taktikával, míg a másik folyamat le van meccselve, faszmák, kedvező játékvezetői döntések, egyéni villanások, volt egy jó félidejük az egész tornán.

Mégis teljesen fordítottan állnak hozzá, mert most mindenki inkább a focit jatszó csapatnak szurkol :D

(#213014) Soulfly842 válasza DeathAdder (#213013) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezek pusztán a te szteretípiáidon alapuló félrecélzott lövöldözések. Mindkettő csupanagybetűs focit játszó csapat. A BL történelmének legsikeresebbje is (a 2-3. helyezettnek nincs annyi BL címe! :D ), aki egybeivódott már a BL-lel, BL győzelmekkel, s a jelenlegi spanyol csapat is! :D

A City esetében meg Gvárdijóla középszerű mivoltján véreznek el a legjobban. A játékosállományuk nem erre predesztinálná őket! :D az megint más kérdés, hogy a ~ utóbbi 12 évben minden évben egy úrjárművet raktak alá, amit versenyeztettek volna középszerű ellenfelekkel, de ahhoz képest jelentősen alulteljesített.

Adjunk már neki egy olasz vagy spanyol 6-8. helyezet csapatot és nézzük meg mire képes... szerintem lentebb is zűlene a csapat. :D

[ Szerkesztve ]

(#213015) DeathAdder válasza Soulfly842 (#213014) üzenetére


DeathAdder
veterán

én kérek elnézést :B

(#213016) atee_13 válasza DeathAdder (#213013) üzenetére


atee_13
őstag

Őőő ... kedvező játék vezetői döntések kire vonatkoznak? Mert mintha leírás alapján az angolokra értenéd, de ha jól tudom cucu hispániában játszott.

(#213017) DeathAdder válasza atee_13 (#213016) üzenetére


DeathAdder
veterán

pl. hogy jv-t kihívta a VAR a Kane esetnél. ilyet nem csinálnak. simán adható tizi volt, de nem volt clear and obvious error hogy ki kelljen hívni, vagy hogy Belingemet nem tiltották el utólag, hanem letöltheti egy meccsen amelyiken akarja ha mégegyszer faszt markolászik az ellenfél kispad irányába

(#213018) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Aston Villa have sent formal proposal worth £50m for Amadou Onana, negotiations are at advanced stages.

Onana has already accepted Villa project as he wants to play Champions League football.

Talks underway to get it done soon, as
@David_Ornstein
reported.

ez nagy fogás lesz, azt hittem nagyobb csapatba megy
nekünk is pont egy ilyen lóbaszó csoki kellett volna a védelem elé. de evertonból esélytelen lett volna elhozni

(#213019) atee_13 válasza DeathAdder (#213017) üzenetére


atee_13
őstag

Na ne vicceskedjünk már. Az a tizi veszélyes játék volt. Mezőnyben mi is jár érte térd fölött? Ez meg derékmagasságban volt.

Belingemeset nem akarom tudom kommentálni mert ilyen meccs utáni mizéria gumiszabály szinte mindig. Meg maradjunk annyiban, h annyit azért nem tett hozzá, érdemben számítson, h játszott vagy nem a kieséses szakaszban.

Félre ne értsd fostalicska angol játék töketlen szoszi,utcsó meccsen sem jól játszottak csak a kötelező minimumot hozták ami ezzel a kerettel elvárható,de az, h ez a játékvezetés tolta őket az csak Lippi ármány :DDD

Magyar nem tudja megemészteni, hogy ororszlánszívű leszármazottjai kiejtették direkt Attila népének gyermekeit ;]

[ Szerkesztve ]

(#213020) grizlisandor válasza DeathAdder (#213018) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bőrgatyásokat olvastam, hogy szeretnék őt, de úgy néz ki lemaradtak.

Igen, ti fizethettetek volna még +50%-os felárat érte. :DDD

---

Közben a friss PL feljutó Kieran McKenna vezette Ipswich Town a malacperselynek odabaszott, repkednek a 20M€-k Omari Hutchinson, aki náluk volt kölcsönben, most megvették, Jacob Greaves a Hull Citytől és Liam Delap a Cityből. A srác ügyes, a PL2-ben 32 meccs 32 gól és 8 assziszt, a Csampóban 68/12/2.

(#213021) cami][us válasza DeathAdder (#213017) üzenetére


cami][us
senior tag

Ahhoz képest, hogy mi ment anno a Juve-Atma meccseken, Jude ünneplése elég diszkrét volt. :D Asszem ott elég volt a pénzbírság a gyökér uefának. :U

(#213022) Phoen|x válasza DeathAdder (#213018) üzenetére


Phoen|x
őstag

Velünk is emlegették. Én is örültem volna neki. Inkább baszakszunk továbbra is kapus ügyben.

Go Gunners!

(#213023) Cartevo


Cartevo
őstag

"három évvel ezelőtt azért a portugál Cristiano Ronaldo lett a gólkirály (nem pedig a szintén öt gólig jutó, cseh Patrick Schick), mert neki eggyel több gólpassza volt az Európa-bajnokság alatt."

(#213024) Peterhappy válasza Phoen|x (#213022) üzenetére


Peterhappy
őstag

Baszakszunk tovább?
Végleg megvették Rayat, nem? Vagy lemaradtam valamiről?

(#213025) DeathAdder válasza atee_13 (#213019) üzenetére


DeathAdder
veterán

meg valószínű akkor is valahogy bemákolják ha nem adják meg a tizit. csak jó volt ezt így egy csomagba leírni. ha meg megnyerik holnap akkor egyértelmű hogy ők a válogatott fodball madridja ;]

nekem kb mindegy, yamal kölyökként de kane is már nagyon megérdemelné h nyerjen valamit

ez a kép meg szerintem méltatlan a scouserekre nézve. na és gibraltárral mi van? :DDD

(#213026) Phoen|x válasza Peterhappy (#213024) üzenetére


Phoen|x
őstag

Igen, jött Raya. Ramsdale eladó, de a tavalyi balfaszkodás után nyilván gombokért kellene mindenkinek (felmerült, hogy kölcsön kellene adni és egy jó szezon után majd lesz normális kérő), de akkor kellene 2. meg 3. számú kapus is, mert Hein is kölcsönben van. Mellesleg elküldtük az összes ifit és az egyik Ajaxos angol fiatalt néztük ki helyettük.

Káosz.

Go Gunners!

(#213027) Phoen|x válasza DeathAdder (#213025) üzenetére


Phoen|x
őstag

Én az angoloknak szurkolok. :B

Go Gunners!

(#213028) Peterhappy válasza Phoen|x (#213026) üzenetére


Peterhappy
őstag

"elküldtük az összes ifit és az egyik Ajaxos angol fiatalt néztük ki helyettük"

WTF :F

(#213029) Phoen|x válasza Peterhappy (#213028) üzenetére


Phoen|x
őstag

"
🚨Kapus helyzet (The Athletic)
Aaron Ramsdale-nek 2026-ig van szerződése, úgyhogy az Arsenal 30M font alatt biztos nem akarja eladni. A probléma, hogy azok a klubok, akik megengedhetnék maguknak Ramsdale-t, mind rendelkeznek első számú hálóőrrel.
HA Ramsdale távozik, a helyére a fő kiszemelt az Espanyol kapusa, Joan Garcia, aki az Ágyúsok kapusedzőjének, Inaki Canának az ajánlása.
Garcia kivásárlási ára 25M euró, de az Arsenal bízik benne, hogy 15M euróért már elhozható. Csak akkor kezdik meg a klubok a tárgyalásokat, ha Ramsdale-nek lesz vevője.
Dan Bentley-t szeretnék elhozni harmadik számú kapusnak. A klub úgy véli, Bentley személyisége jó hatással lenne a többi játékosra.
A nemrég hosszabbító Karl Hein kölcsönbe távozhat.
Több kapus is távozott az akadémiáról, ezért az ő pótlásukra az Ajax 18 éves angol kapusát, Tommy Setfordot nézték ki."

Kicsit szebben fogalmazva.

Go Gunners!

(#213030) atee_13 válasza DeathAdder (#213025) üzenetére


atee_13
őstag

Nem érdemeltek volna továbbjutást a csoportból sem,de ha már a döntőig mentek akkor én már nekik drukkolok :D

(#213031) Peterhappy válasza Phoen|x (#213029) üzenetére


Peterhappy
őstag

Óbazz. Fasza :W Köszi!

(#213032) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Am meg CalaFREEori.

Go Gunners!

(#213033) Phoen|x válasza Peterhappy (#213031) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nm.
Cana vagy egy zseni, vagy egy idióta túl nagy hatalommal. Majd elválik.

Go Gunners!

(#213034) grizlisandor válasza Phoen|x (#213026) üzenetére


grizlisandor
addikt

Vihetitek Kepát, jelenleg az ifikkel edz, közben tárgyal a Szaúdiakkal vagy a Margittal, ha Lunin lelép.

Calafiori meg jó fogás, bár a Saliba/Gabriel páros mellett nem tudom mennyit fog játszani. Főleg, hogy Timber is felépült.

(#213035) DeathAdder válasza grizlisandor (#213034) üzenetére


DeathAdder
veterán

bal szélen, teta már tavaly is nagyon átment túlbiztosításba

bár olaszra tenni nagy lutri, de bevállhat aki ilyen szinten rendszerbe igazol

[ Szerkesztve ]

(#213036) mvkly


mvkly
senior tag

Kukit sem érdeklő régi transzferek:

'99 nyara

(#213037) Tibiajax válasza mvkly (#213036) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


hát nem ma készült, ez a kép se...

(#213038) DeathAdder válasza mvkly (#213036) üzenetére


DeathAdder
veterán

felfoghatatlan pénzek voltak akkor. shearer, vieiri mai áron 200+ millió

(#213039) Tibiajax válasza DeathAdder (#213038) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vieri nagyon nagyon drága volt, emlékszem rá. kiemelkedően, europa-szinten.
de akkor sérült le R9, és.. kellett valaki
és akkor sok nagyon jó csatár volt mindenfelé, olaszban főleg

(#213040) mvkly válasza Tibiajax (#213037) üzenetére


mvkly
senior tag

Nekem Baljic ütötte meg a szemem, vagy Sutton. Azt a floppot...
Na ja, az olaszok akkor épp valamiért szarásig voltak támadókkal, csatárokkal válogatott szinten. Ilyen volt előtte vajon?

(#213041) grizlisandor válasza DeathAdder (#213035) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csenko, Kiwi, Tavar, Tierney közül Kiwit tartom valamire, elké arra az oldalra a segítség, meg Timber is tud a védelemben bárhol játszani elvileg. Túloldalt a White, Tomiya megoldják.

Mondjuk Emersonon előtt ki volt aki mutatott valamit a BestLígben? Vagy a SzériÁn kívül? Cannavaróra emlékszem.
Udogie előtt fényes karrier áll, ha otthagyja a csirkéket. :))

(#213042) DeathAdder válasza grizlisandor (#213041) üzenetére


DeathAdder
veterán

emerson is szégyenolasz, mint jorginho :DDD

Zola óta nem volt senki jó olasz a szigeten, mondjuk máshol se nagyon, még a szeriába se sok amióta lefőtt az kétezres évek nagy olaszai

Vagy a SzériÁn kívül?

én egyértelműen Verrattit mondanám, sokkal kevésbé rendszerspíler mint Barella aki korunk egyik ha nem a legjobb olasz játékosa. Verratti meg igazi klasszis volt a posztján, de inkább elment 30 évesen katarba :(

(#213043) Peterhappy válasza grizlisandor (#213041) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az létezik, hogy elmúlt GTM 17:00 és ma még nem igazoltatok? ;]
Összeült már a válságstáb, vagy csak szimplán hétvégén nincs titkárság? :)

(#213044) Iramirez válasza mvkly (#213036) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Micsoda nevek--istenem... :)

(#213045) grizlisandor válasza Peterhappy (#213043) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nálunk biztos van titkárság hétvégén, más csapatok nem veszik fel a telefont/nem olvassák az e-maileket. :))
Kepa, Sarr és Lukaku eltakarításáról, elvileg Broja meg Sterling távozásáról is cikkeznek, meg lesz egy halom kölcsönadás.

(#213046) mvkly válasza Iramirez (#213044) üzenetére


mvkly
senior tag

Mit szólsz Fonsecahoz, mert én nem tudom hova tenni. Jövő szombaton Rapid Wien, aztán City-Real-Barca túra. Én nagyon be vagyok sz*rva.

(#213047) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudom, hogy ez az általános, de a nyomorult angolok munkaszüneti napot adnak maguknak, hogy ha behúzzák az EB-t, de ha nem, akkor is simán elfogadott mindenkinek (még a diákoknak is) a későbbi kezdés, vagy akár a beteget jelentés, ez így még tényleg létezik?

Én azt hittem, hogy ezek a népek itt egy kicsit komolyabbak...

[ Szerkesztve ]

(#213048) Peterhappy válasza sherlock82 (#212755) üzenetére


Peterhappy
őstag

Épp most futottam bele ebbe a képbe.
Hát basszus. Ez tényleg brutális csapat volt.

May be an image of 1 person, playing American football, playing football and text that says "የላጂ I 2 3 4 5 AFC AJAX EDWIN VAN DER SAR MICHAEL REIZIGER DANNY BLIND FRANK RIJKAARD FRANK DE BOER 6 RONALD DE BOER 7 FINIDI GEORGE 8 EDGAR DAVIDS 9 PATRICK KLUIVERT 10 JARI LITMANEN II MARC OVERMARS AGE 33 DEFENDER"

(#213049) Pkc83 válasza cyberkind (#213047) üzenetére


Pkc83
őstag

Nem kell rajta csodálkozni hiszen 66(VB) óta nem nyertek semmit sem, sőt döntőt is csak 66-ban meg 2020-ban(EB) játszottak. :DDD

(#213050) Peterhappy válasza Peterhappy (#213048) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na még egy, ha Tibink még nem csöppent volna el.

May be an image of 1 person

Nem vagyok egy nagy fészbúkos, de most dobta fel ezt az oldalt (Football: The Vintage Collection), szépen el lehet benne veszni, bár főként a brit focira fókuszál. De vannak nagyon érdekes, különleges képek - hátha valakit érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.