Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69505) bucketb0b válasza B0V9B (#69503) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tudom sajnos, ezért is írtam korábban, hogy inkább beraknak egy nemzetközi szinten padozót, mint egy jó formában lévőt. Ez a magyar válogatott legnagyobb hibája, nevekre építgetnek. Teljesítményre kellene. Bár volt Böde válogatott, de ezek szerint nem győzte meg a vezetőséget a jelenlegi teljesítménye. Igaz, hogy külföldön azért jobban lepadoztatják a játékosokat, hiszen nagyobb a merítési lehetőség, de azért nekünk is lettek volna alternatíváink Szalai helyett, bár viszonylag elfogadhatóan játszott, de mi lehetett volna Bödével ugye.. Ha románok ellen nem is, de 1-0nál az É-Írek ellen simán bevittem volna csereként, birkózzon a védőkkel, rá kellett volna legalább 2 ember, plusz a szélre 1-1 és helyzetük sem lett volna, nem, hogy egyenlítő góljuk. De ugye a csoport 1. otthonában jó az X.. hát kvra nem, má' bocsánat.. :(((

(#69504) szab.tam: nem értem ezt a fajta hozzáállást. Már bocs, hogy kötekedek. De ha szerinted nem volt elfogadható indok alátámasztás, hogy miért nem. Akkor mire alapozod, hogy a Fradi jár közben ez ügyben, hogy miért ne?! :F Ennyi erővel akkor te is mondhatnál valami jó forrást, hogy mégis mire alapozod ezt.. nem vagyok híve ezeknek az összeesküvés elméleteknek, mert logikátlan és teljesen értelmetlen az egész. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.