Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) Napfénysüti válasza Ispy (#70245) üzenetére

Csak kicsit más a két sportág háttere ahogy írták. A hokisoktól ez bravúr a focistáink meg képesek félidőket nulla teljesítménnyel lehozni.

Més que un club!

(#70252) Ispy válasza B0V9B (#70249) üzenetére


Ispy
veterán

Nincsen hurrá hangulat, a magyar válogatott 1000 sebből vérzik, kezdve a védelemmel (ami azért most sokkal jobb, mint volt Mátyus Janiék idejében), folytatva a középpályát, ahol nem tudunk labdát szerezni és megtartani és végül a beszari csatárainkat, Böde ebből a szempontból pozitív csalódás volt.

Én a játék képét értékelem, nem érdekel sem az előzmény, sem a le nem játszott mérkőzések. Arról majd nyilatkozom, ha vége van. És vállalom, nekem a 2. félidő tetszett, még akkor is, ha majdnem lekontráztak néha minket.

(#70251) Napfénysüti

A magyar válogatottól pont ugyanakkor a bravúr lenne egy EB-re kijutni, ott ugyanis az elit képviselteti magát, mi meg inkább a közép második felében vagyunk.

(#70250) mefistofeles

Feröer mindenkivel kemény mecset játszott, nem csak mi izzadtuk meg ellenük.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70253) Napfénysüti válasza Ispy (#70252) üzenetére

Főleg most hogy lassan már fél Európa kijuthat.

Més que un club!

(#70255) Ispy válasza mefistofeles (#70250) üzenetére


Ispy
veterán

2:1 Feröer - Magyarország
1:0 Finnország - Feröer
1:3 Feröer - Észak-Írország
2:1 Feröer- Görögország
1:0 Románia - Feröer

Én ez alapján nézem. Akkor most mindenki falábú béna :F

(#70254) B0V9B

Ízlés kérdése ki mire mulat.

(#70253) Napfénysüti

Egész pontosan 53 csapatból 19, ami 35%, most nem tudom a pontos rangsort, hogy hol állunk, de valahol 25-30 között Európán belül, szóval igen, jelenleg ez bravúr lenne.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70256) KisTücsök válasza Ispy (#70255) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Én ez alapján nézem. Akkor most mindenki falábú béna :F"

Igen. Ez a csoport egy vicc.
____

Azon gondolkodtam minap, hogy mi veszi rá azokat a szerencsétleneket, akik képesek azért fizetni, hogy ezeket a balfaszokat élőben nézzék. Aztán a tegnapi után már csak leesett.

Storck nyilatkozatai meg látszólagos ténykedése után meg azt hinné az ember, nem is kell érteni a focihoz, a magyar válogatott vezetésére úgyis jó vagy.

(#70257) mefistofeles válasza Ispy (#70255) üzenetére

Hogy ebből az eredmény listából mit akarsz kihozni azt nem igazán értem......

Ha nem jössz te is azzal, hogy mit nyertek a görögök időszámításunk előtt akkor az ő helyük pontosan behatárolt, legalul. Azt, hogy EZ ellen a görög csapat ellen idehaza sikerült összehoznunk egy 0:0-át azt szemérmesen kihagytad.....

Ezen kívül még hozol három foci nagyhatalmat, Feröert, Észak-Írországot és a Finneket. Az ő összevetésük nem tudom milyen következtetésekhez vezethet. A Románok sem remekelnek de eléggé szorulna a gatya ha teszemazt az EB-n összekerülnénk. Nem figyelem a román sajtót és igazából nem is érdekel de gyanítom náluk nem volt szerpentines parádé meg össztánc mikor egy fával hazaküldték Feröert......

Most is csak azt tudom mondani, hogy ha ránézel a csoportra akkor a tény, hogy legnagyobb eséllyel harmadikok lehetünk a világ szégyene. .....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70258) L_YKing


L_YKing
addikt

Jó ez a topik minden magyar meccs után ha nyerünk vagy kikapunk szarok vagyunk :DDD
És!!! Mind ez 100 hsz.-en keresztül. :C

Mondjuk ahogy nézem nem csak mi égünk mostanság.. Németek, Hollandok stb.. Ők süllyednek rendesen,mi meg szar játékkal nyerünk (és talán fejlődünk).

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70259) B0V9B válasza mefistofeles (#70257) üzenetére


B0V9B
tag

Kicsit helyre rakták őket, nálunk meg mulatási van meg lambóbáró :D

(#70258) barca0519951
Ti is ugyanezt csináljátok minden Barca meccs előtt/közben/után, akkor már inkább a magyar válogatottra jöjjön 100 hsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70260) Ispy válasza mefistofeles (#70257) üzenetére


Ispy
veterán

Mit akartam kihozni belőle?

Azt, hogy a nálunk papíron jobb, vagy papíron gyengébb csapatok is 1-2 góllal verték Feröert, tehát ebben semmi szégyellnivaló nincsen. Vagy most mégis mit vártál? 5-0 nekünk? Ébresztő, nekünk nincsen német válogatottunk.

Igen, láttam a görögök elleni meccset is. Na, ott tényleg nem volt minek örülni, de én nem is állítottam ilyen sehol.

Hát igen a félelmetes Románia éppen hogy x-elt otthon a finnek ellen. Akkor most a finnek foci nagyhatalom lett? Vagy lehet, hogy a románok sem azok? Vagy Románia csak az EB-n akar nyerni?

Most is csak azt tudom mondani, hogy ha ránézel a csoportra akkor a tény, hogy legnagyobb eséllyel harmadikok lehetünk a világ szégyene. .....

És most komolyan ezen meglepődik bárki? Ezt már az elején is lehetett tudni, hogy az 1,2 nem reális cél. Igaz a lejátszott meccsek alapján lehetne jobb is, de akár rosszabb is.

Az okokat most hagyjuk, az már egy másik téma.

Én csak annyit szerettem volna leírni, hogy ne nyavalyogjunk már állandóan, nyertek, nem kamu játékkal, ennyi. Nem kell ebbe belegondolni többet, nem lettünk ettől jobbak, sem rosszabbak. És nem lesz ettől könnyebb a görögök elleni meccs sem, félek nem is fogunk tudni nyerni majd, egyszalais felállásban, oda is támadó jelleggel kell felállni majd.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70261) L_YKing válasza B0V9B (#70259) üzenetére


L_YKing
addikt

Mi csak 20-at szoktunk kb.. Azt is csak akkor ha nyerunk :DDD kulonben mas a tema :( ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70262) B0V9B válasza L_YKing (#70261) üzenetére


B0V9B
tag

És kajak :DDD :DDD

(#70263) mefistofeles válasza Ispy (#70260) üzenetére

Még mindig nem érted mit akarok mondani.....

Oké a szerinted félelmetes Románia is egy fával küldte őket haza, csak ott felháborodott kommentek voltak, nem görögtűz.

...de tudod mit? Örülj és büszkélkedj a tegnapi eredménnyel!
.....csak abban a pillanatban, hogy ezt teszed azonnal be is "árazod" a Magyar Válogatottat..... kb. oda ahova valók.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70264) Ispy válasza mefistofeles (#70263) üzenetére


Ispy
veterán

Te meg akkor fanyalogjál, de akkor jobban jársz, ha nem is nézel magyar focit, mert ennél többet még jó sokáig nem is fogsz látni.

Én reálisan próbálom értékelni az eredményeket, nem egy álombeli magyar válogatott alapján, ami nem létezik.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70265) mefistofeles válasza Ispy (#70264) üzenetére

Oké tiszteletben tartom a véleményedet, remélem nincs harag! :R

Más nézőpontból látjuk a dolgokat mert hidd el nekem sem a fikázás a célom és én is "reálisan próbálom értékelni az eredményeket" pont ezért nem tudok örülni.
Ennek ellenére jó, hogy vannak olyan szurkolók is mint Te mert ha már ti sem lennétek az lenne az igazi katasztrófa!

üdv:mefistofeles

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70266) 7600 GS válasza Napfénysüti (#70243) üzenetére


7600 GS
addikt

Tényleg kell most ez? Tanuljunk már meg örülni a sikereknek! :)

[ Szerkesztve ]

(#70267) Ispy válasza mefistofeles (#70265) üzenetére


Ispy
veterán

Persze, nincsen harag, végül is abban kiegyezhetünk, hogy gyengusz a magyar válogatott, csak én megpróbálok valami jó keresni ebben az egészben, hátha akkor nem kapok agyvérzést. Azt most nem írom le, hogy az első félidő 20 perce körül milyen gondolatok voltak a fejembe, mert egy életre bannonálnak a PH-ról :DDD

Ha valami csoda folytán nyernénk göröghonba, az lenne az igazi bravúr (meg hátha a románok nem szeretik a ferörei csodafűvet).

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70268) DS39 válasza KisTücsök (#70256) üzenetére


DS39
nagyúr

amúgy ez a csoport erőviszonyok tekintetében tényleg érdekes, mi kb. azt nyújtjuk ami reális, de a románok, finnek, görögök gyengébbek, mint azt történelmileg várni lehetett. ha egy kicsit erősebb vagyunk, vagy mondjuk a selejtező sorozat alatt nem 3 edző irányít, hanem csak egy (Dárdai), akkor sima 1-2. helyen kéne lennünk.

Ispy: mitől lenne csoda? 9 meccsből egyet nem nyertek, 6-on kikaptak, szerintem elég alap, hogy nekünk kell nyerni azt a meccset is.

[ Szerkesztve ]

(#70269) #84221696 válasza B0V9B (#70254) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tegnap megnyertük a vb-t? :DDD

(#70270) bandus válasza 7600 GS (#70266) üzenetére


bandus
veterán

szerintem helyre kell tenned fejben a siker definícióját :) ha te sikernek értékeled azt, hogy végre volt egy meccs, ahol egy papíron gyenge, amatőrökből álló válogatottnak nem egy hanem két gólt tudtunk rúgni, annak ellenére, hogy a sportágba számolatlanul ömlik a pénz, akkor itt bizony baj van :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70271) KisTücsök válasza 7600 GS (#70266) üzenetére


KisTücsök
addikt

Irónia lvl1000 egy kis szarkazmussal vegyítve? Zseniális. :))

Ja, nem, te komolyan gondolod. :(
_____

Klopp, who has signed a three-year contract at Anfield with an option for a fourth, was also asked how he would compare himself to the Chelsea manager, José Mourinho, who described himself as “The Special One” in his first press conference in 2004. “I don’t want to describe myself,” said Klopp. “I’m a totally normal guy, I’m the Normal One.”

Bár ismerős. Mintha valaki már elsütötte volna. Vagy csak annyira adta magát a dolog, hogy úgy tűnik mintha már hallottam volna.

(#70272) adrian360 válasza bandus (#70270) üzenetére


adrian360
őstag

szerintem a te fejedben kéne helyre tenni a siker definícióját.
látom nehéz megérteni hogy ennek a feröernek senki nem rugdossa zsákszám a gólokat, de mantrázd nyugodtan magadnak a sikertelenséget, ha te ettől vagy boldogabb. sajnálom hogy ennyire sekélyes az életed.

(#70273) Ispy válasza bandus (#70270) üzenetére


Ispy
veterán

Miért ne lenne siker? Vagy te nem láttad az eddigi mérkőzéseinket?

A pénzt meg kár idekeverni, teljesen máshova megy, nem oda ahová kéne, belerakhatnának 10x ennyit is, ha nem arra költik amire kéne....

Ez inkább a magyar mutyi megtestesítője, hogyan kell kilapátolni a lóvét. De ez meg már egy másik sztori.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70274) L_YKing válasza 7600 GS (#70266) üzenetére


L_YKing
addikt

Erre szoktak mondani: "minek torlod ki a segged ha szaros lesz?!"

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70275) bandus válasza adrian360 (#70272) üzenetére


bandus
veterán

nyilván sokat tudsz az életemről :D gondolom te valamelyik jóképeségű félmeztelenül rohangáló, ordibáló, rongáló, zseni lehetsz, szóval részemről én le is zártam itt a dolgot.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70276) adrian360 válasza bandus (#70275) üzenetére


adrian360
őstag

sőt fideszes náci vagyok nyilván ... látszik mennyire egybites agyad van

(#70277) szami777 válasza adrian360 (#70276) üzenetére


szami777
addikt

Nem kell a flame :(((
Mindenki úgy ítéli meg a tegnapi győzelmet, ahogy akarja.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70278) itouchfan


itouchfan
senior tag

Van egy mondás, mely szerint a vereséget nem szabad, a győzelmet nem kell magyarázni...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#70279) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#70271) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha nem oltjátok ki én biztos lettem volna benne, hogy ez irónia volt.

Nekem az eredménnnyel nincsen bajom, 1 góllal nyerni is rendben van. Csak ez rohadt ünneplés... Kb olyan, mintha egy háziasszony mosás után elkezdene ünnepelni, hogy nem mosta össze a színeset a fehérrel... Hozták az elvárhatót, semmivel sem többet. Minthogyha ez járna a fejükben miközben ropják a "magyar" zene legaljára : "Ezaz, nem vagyunk teljesen hasztalanok!".

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70280) szami777 válasza NyxNyxNyx (#70279) üzenetére


szami777
addikt

Puzsér írását pont most olvastam el erről, ugyanezen bukott ki.
Nem linkelem ide be, mert elég megosztó személyiség, de érdemes elolvasni a posztját.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70281) B0V9B válasza itouchfan (#70278) üzenetére


B0V9B
tag

Akkor ha az egyik Klicskó csak nagy nehezen, pontozással tudja megverni a szomszéd, 83 éves özv. Irénke nénit, akkor azt se kell megmagyarázni??

Na jó, ez már csak trollkodás volt :DDD

Más: Nem hiszem el hogy a Sport tv megint két teljesen tétnélküli meccset fog közvetíteni, ahol csak az lesz a kérdés hogy mennyivel nyernek az Angolok meg a Spanyolok. A Szlovák-Fehérorosz és Macedón-Ukrán meccsek sokkal izgalmasabbnak ígérkeznek, és azoknak még tétje is van.

(#70282) adrian360 válasza NyxNyxNyx (#70279) üzenetére


adrian360
őstag

" Kb olyan, mintha egy háziasszony mosás után elkezdene ünnepelni, hogy nem mosta össze a színeset a fehérrel..."

de nem is állsz neki fikázni az asszonyt, hogy de csak 5 póló meg 3 zokni volt, miért nem 20 pólót nem mosott össze szinessel

(#70283) Tibiajax válasza szami777 (#70277) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez így van.
még én is
:DDD

(#70284) viharhozo válasza Napfénysüti (#70243) üzenetére


viharhozo
addikt

Sztem meg egyaltalan nem lenne kulonosebb pofara eses, a valogatott foci lassan fenyevekre kerul a BL szinvonalatol, nagyon egyenlo erok kuzdenek szinte mindenhol.

Raadasul az EB-n 6-bol 4 csoportharmadik is jatszhat az egyenes kieseses reszben, ennyi siman osszejohet akar nekunk is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#70285) NyxNyxNyx válasza adrian360 (#70282) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:F értelmezd amit írtam...

barca0519951: Igazad van, azt hozzá se tettem, hogy mindezt úgy, hogy még ki se jutottak. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70286) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#70279) üzenetére


L_YKing
addikt

30 ev utan most van eselyunk :D
Mikor oruljenek ha nem most?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70287) Dinter


Dinter
addikt

Ha jól néztem, akkor ha az ukránok nem verik meg hétfőn a spanyolokat, akkor legjobb harmadikként kijutunk?
:)

Román pontvesztésre nem tartok túl nagy esélyt, de hátha. :)

[ Szerkesztve ]

(#70288) L_YKing válasza Dinter (#70287) üzenetére


L_YKing
addikt

Igy van!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70289) Melack válasza Dinter (#70287) üzenetére


Melack
veterán

De ha mi nyerünk, a románok döntetlent játszanak, az is jó nekünk a másik meccstől függetlenül.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#70290) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#70279) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Kb olyan, mintha egy háziasszony mosás után elkezdene ünnepelni, hogy nem mosta össze a színeset a fehérrel..."

:DDD

Igen, nekem is ugyanez a problémám, nagyrészt. Megint. Vagyis nem, inkább még mindig. De erről nem teljesen a csapat tehet. És akkor ugye azért a látottak is, amiről viszont már igen. Mert ha nem láttam volna a meccset, csak a statisztikák alapján még el is menne. Biztos a meccs 99%-ban buszoztak a feröeriek, csak véletlenül találtak egy gólt, mi meg nagy nehezen berámoltunk kettőt a tengernyi helyzetből. Csak az a baj, hogy láttam a meccset. Láttam, hogy 0-1-nél kihagytak 1-2 ziccert, 2-1-nél szintén + egy fújható tizi. Láttam, hogy a meccs tetemes részében konkrétan rosszabbak voltunk, mint ők. Ők. A postások, a rendőrök, a pékek. És néha elgondolkoztam, hogy a két csapat közül melyik is az amatőr?

De ezek a feröeriek nem jók. Ez a kínkeserves győzelem csak minket áraz be. És a többi csoporttagot, aki nem 6-7 góllal küldte haza őket. Ezért is vicc ez a csoport, ugye.

És akkor ezt nevezzem sikernek?
_____

Az esetleges kijutásnak azért annyi előnye lenne, hogy hátha ösztönözné a kicsiket, hogy kezdjenek el focizni. Vagy csak elriasztaná? Kitudja.

(#70291) itouchfan


itouchfan
senior tag

egyébként nem a feröer ellenni győzelmet ünnepelték/ünnepelték a szurkolók sem...
azt lehet ünnepelni, hogy amikor dárdai átvette a válogatottat, megmondta, hogy ennek a csapatnak a 3. hely a reális cél. és ezt a 3., pótselejtezős helyet értük el, tehát teljesítettük a kitűzött célt, amire nem tudom mikor volt utoljára példa, nem csak arra hogy teljesítettük a célt, hanem arra is, hogy reális, elérhető célt sikerült kitűzni. Neked lehet hogy az reális cél, hogy 2 óra alatt lefuss egy félmaratont, és ha sikerül, örülsz neki mint majom a farkának. de nyilván a 2 óra semmi a kenyaiak 1.10es ideitől. mégse szól be neked senki, hogy miért nem 1.10et futottál...így kéne értékelni ezt is, nem vagyunk németek, hogy 10-ből 9 meccset megnyerjünk. az egészen más szint. de nálunk mindenki azt várja, hogy úgy játszunk és olyan eredményeket érjünk el, mint minimum egy belga vagy német erejű csapat...egyedül egyes emberek fejében van zavar, az Mlsz és a csapat a kitűzött célt teljesítette, aminek csak örülni lehet...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#70292) L_YKing válasza KisTücsök (#70290) üzenetére


L_YKing
addikt

Nagyon tevhitben elsz ha ugy tudod, hogy Ok ilyen munkat vegeznek. Mindegyik profi szinten futballozik.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70293) B0V9B válasza itouchfan (#70291) üzenetére


B0V9B
tag

Az elmúlt selejtezősorozatokban is rendre a 3. helyen tudtunk végezni, egy holland-román-török csoportban is többek között, csak az akkor nem ért semmit. Akkor hol léptünk előre, vagy miben? Vagy annak örültek hogy ugyanott tartunk mint 5 évvel ezelőtt és miközben minden válogatott fejlődik, mi nem fejlődünk vissza felé? Mondjuk annak is lehet örülni biztosan, bár ennyi idő alatt Izland, akiket 4 éve könnyed játékkal 4-0-ra nyertünk, már oda jutott hogy vezeti a csoportját a csehek, törökök és hollandok előtt. Senki nem várja el hogy a Németek szintjén legyünk, nem kell most elkezdened túlozni. Azt akarjuk hogy mindenki tegye ki a szívét a pályán a válogatott mezben, aki meg nem akarja az kövesse Huszti példáját. Azt akarom hogy úgy játszanak mint anno a Hollandok ellen idegenben amikor kétszer is vezettünk, vagy mint a törökök ellen 3 éve. Még azt se bánom ha nem jutunk ki, csak ne legyenek már alibizős játékosok meg tartaléklángon égők a válogatott közelében mert undorító.

(#70292) barca0519951

Kb. 4-5 játékosuk van akik profi szinten játszanak (ebből 2 pont hiányzott ellenünk eltiltás miatt), a legtöbben otthon munka mellett és a dán 2. és 3. vonalban fociznak. Az még bőven nem profi szint, de egy fokkal még mindig jobb mint Gibraltár, akiknél tényleg mindenki dolgozik foci mellett.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#70294) bucketb0b


bucketb0b
őstag

ÚRISTEN MI MEGY ITT. Tegnap este óta nem olvastam ezt a fórumot, de szörnyű ezt a sok földtől elrugaszkodott embert látni akik továbbra is csak azt látják, hogy 2-1 és szereztünk 3 pontot.
Nem szeretnék senkit megbántani aki örül ennek a szánalmas győzelemnek, DE valószínűleg megfogok.
Örülünk ennek a szutykos 1 gólos szerény győzelemnek ami sima vereség is lehetett volna? Vagy a végén egy x is a kontra után, ahogy az egyik feröeri játékos átlépte a labdát ezzel megnyitva a bal szélt a társának aki már centerezett is be? Ilyet hol látunk a mi válogatottunknál? Mikor, ki ellen? Feröer ellen sem, pedig a feröeriek hozzánk képest kutyafasza, de mi ezt egy gyengébb válogatott ellen sem tudnánk kivitelezni, mert egyszerűen szar az összes, semmi vállalkozás, semmi akarás. Hiába van vagy inkább lehetne meg a tudás, már azt sem hiszem, hogy annyi van, hogy Feröer válogatottja számunkra nem kihívás meg ki-ki meccs. Örüljünk ennek a 3 pontnak így legalább van esélyünk egy olyan csoport 3. helyére ahol így utólag belegondolva sima csoport elsők lehettünk volna! Előzetesen mindenki aláírta volna a 3. helyet talán legjobbként, de még selejtezősként is, 1-2 görög-román 3. magyar-finn ki-ki. Ja, hogy közben görögök tök utolsók, mindenki elveri őket, de nekünk jó az x hazai pályán, mert ők eb-t nyertek 2004ben? Oké.. idegenben bravúr az 1 pont? Ne már.. előzetesen oké, ebben a felállásban és a jelenlegi helyzetben kötelező 3 pont, mint ahogy az is az lett volna, hogy Feröert úgy verjük el, hogy ne azon kelljen izgulni mikor villan Böde, mert nélküle és a jelenlegi formája nélkül semmi nem lett volna a meccsen, lőttünk egy szögletgólt ami talán még benne is van a meccsben, de az ahogy Böde lefordult majd bekúrta a labdát az nincs. Ez egyértelműen egy jó forma, nélküle sehol sem lennék ismét. Románok ellen hazai pályán szintén kötelező 3 pont lett volna a csoport jelenlegi zajlása közben, idegenben benne van az x ezt nem is kell vitatni. finneket verni kell, de minimum 4 pont a 2 meccsen, Észak-Írek? vicc volt mind a 2 meccs! sima 6 pont a kalapban nekünk sikerült elbaszni meg kikúrni az edzőt rögtön.. most nem kellett kirúgni igaz? Most teljesen jó a játék. Előrelépés? 3. helyen vagyunk, küzdöttünk, hogy ide érjünk. Előrelépés, mert van esélyünk kijutni az eb-re akár legjobb harmadikként vagy selejtezősként? Miért lenne az? Ennél egyszerűbb selejtezőt nem láthattunk még, ráadásul akikkel összekerülünk a selejtezős meccsen azok kiütnek, mint a szart hiszen nagyobb tétje lesz. Már az 1. meccsen lerendeznek minket, nem kell oda 2 meccs. Ebből a csoportból 1. de max. 2. helyen kellett volna továbbmenni, az előrelépés, de még az sem akkora ugrás, hiszen ez a csoport egy rakat szar! Ha csak a 2 Észak-Ír meccsből indulunk ki és a többi meccs az ami lement már 1. helyen vagyunk.. szóval nyugodtan bizakodjatok meg örüljetek a 3 pontnak, érdemi változás nem történt. Sajnálom, hogy sok embert így is megvesznek kilóra ezek a győzelmek és "tipikus magyarként" viselkedem, mert reálisan nézem a dolgokat és ez a 3. hely visszalépés nem előrelépés. Remélem megkapjuk a legnehezebb ellenfelet a selejtezőn és kiesünk a gecibe, talán akkor felébred mindenki, másképpen nem fog.

Ha továbbjutunk simán ebből a csoportból és úgy zúgunk ki utána az eb-n, hogy gólt sem lőttünk mindenki boldog, mert legalább ott voltunk küzdöttünk, szép teljesítménnyel a selejtezőn, de így? Szar alamizsna valahogy kijutottunk az eb-re eredménnyel ebből a semmilyen csoportból amiből bárki kijutott volna, de mi még így is küzdünk meg bizakodunk meg számolgatunk?? Kutyát nem érdekli, örüljenek, hogy legyőzték a pékeket brafó nagy teljesítmény!

Csak nem tudom mire ez a nagy mellény. Böde nyilatkozatát érdemes meghallgatni, tanulságos az ő felfogása. Ő azért játszik, mert játszik nem pedig azért, mert bizonyítani akar valakinek, hogy jaj végre válogatott lehessen, megy küzd, bekúrja a helyzeteket, mert ő focizni akar nem a pénzt meg a csillogást. Ilyen egyszerű emberek kellene a válogatottba akik kiteszik a lelküket a pályára, szétcseszi az ideg őket ha nem jönnek össze a dolgok (mint pl Németh helyzete, valami olyasmit olvastam le a szájáról, hogy "ezt nem hiszem már el bazdmeg" mikor kihagyta a helyzetet, bár ez nem feltétlen volt jó példa). Küzdeni akarás kell meg szív a pályákra, a többi másodlagos, Egervári válogatottját sokkal jobban becsültem, kikaptunk és? 5-3 Hollandia ellen idegenben ahol küzdött a csapat, a többi le van szarva. Jöhetnek a 2-1es feröeri csodák :C micsoda előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#70295) forceberg válasza bucketb0b (#70294) üzenetére


forceberg
veterán

Mindenki tudja, hogy nincs előrelepés, vagyis van előrelépés, de majdnem minden más ország is lépdel előre, néhányuk nálunk nagyobb tempóban.
Ennél jobbra csak akkor lenne lehetőség, ha lenne legalább 7-8 állandóan játszó emberünk a TOP5 ligában.
De nem ilyen Szalai, aki a mai napig abból él, hogy megvették neki a Real utánpótlást és ott volt egy ideig.
Még egy xaros Hoffenheim szintű csapatba sem képes senki bekerülni, aki meg odaférhetne a tudása alapján(Dzsudzsokk), az meg megy a lóvéért tingli-tanglizni. Még Némó is elveszőben volt, igaz most jön felfelé, de azért az MLS sötét ló erősséget illetően.

Amiről itt szó van, hogy néhányan még ilyen helyzetben is
TUDNAK SZURKOLNI A MAGYAR CSAPATNAK!
Aki ezt elítéli, az költözzön ki!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70296) bucketb0b válasza forceberg (#70295) üzenetére


bucketb0b
őstag

Szurkoljon, szíve joga. Nem ezt "ítélem el", én is szurkoltam tegnap. Csak nem kell elrugaszkodni a valóságtól, mindenki seggre ült mekkora eredmény. Kötelező 6 pont volt oda-vissza. :U

(#70297) forceberg válasza bucketb0b (#70296) üzenetére


forceberg
veterán

Persze, az idióták elrugaszkodnak. DE! Nem olyan könnyű ellenfelek ezek, akiket divat lepékezni stb.
Kőkeményen edzenek ugyanúgy, hidd el, de látszik is rajtuk, hogy évről évre egyre jobbak.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70298) #84221696 válasza forceberg (#70297) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kiken látszik, hogy jobbak?? :O

(#70299) bucketb0b válasza forceberg (#70297) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát ez az.. hogy rajtuk is látszik, hogy keményen edzenek, küzdenek, FEJLŐDNEK. Mi meg örülünk, hogy el tudjuk őket verni :DDD mi mé nem tudunk fejlődni? Lassan eljutunk oda, hogy 6-8 év múlva ver minket Feröer mi meg nem jutunk ki az eb-re sem amikor már a legjobb csoport 5. is ki fog jutni :(((

(#70300) adrian360 válasza bucketb0b (#70294) üzenetére


adrian360
őstag

tipikus magyarként viselkedem = Remélem megkapjuk a legnehezebb ellenfelet a selejtezőn és kiesünk a gecibe

:U

véletlen se szurkoljál, hogy elérjünk valamit, bravó bravó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.