Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) L_YKing válasza homeless09 (#69700) üzenetére


L_YKing
addikt

Elegge realos atigazolasnak tunt de ugy tunik ez bevallt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69702) 7600 GS válasza L_YKing (#69701) üzenetére


7600 GS
addikt

Az milyen? Vagy most valami nagyon okosat szerettél volna mondani? :D

[ Szerkesztve ]

(#69703) homeless09


homeless09
őstag

Eldőlt, szép volt!

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#69704) Enzolord válasza homeless09 (#69703) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos még nem.. Hála a remek hátvédünknek, de Tibi miatt nem mondom ki a nevét.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69705) homeless09


homeless09
őstag

Köszönjük a 3 pontot David De Gea

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#69706) szami777 válasza homeless09 (#69705) üzenetére


szami777
addikt

+ Mark Clattenburg

Számomra érthetetlen, hogy az első gólnál a 12-es Smalling miért nem tett kísérletet a blokkra, feltűnően szart bele és engedte lőni Pellét. [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69707) Napfénysüti válasza homeless09 (#69705) üzenetére

És őt akarták eladni? Nélküle vajon hol lennének?

Més que un club!

(#69708) B0V9B


B0V9B
tag

Ginter jobbhátvédként való játszatása hatalmas ötlet volt Tuchel-től, Kagawa pedig feltámadt hamvaiból. :)
Eddig idén 11 tétmérkőzés: 11 győzelem, 38 lőtt gól. :R

(#69709) bucketb0b válasza Napfénysüti (#69707) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tavaly se lettek volna sehol nélküle igazából.

(#69710) homeless09 válasza szami777 (#69706) üzenetére


homeless09
őstag

Jajj hát persze, Clattenburg :D Ha más csapat javára fúj egy spori az sosincs rommá reszelve, csak ha a Unitednél van ez. :D Kezdem unni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#69711) szami777 válasza homeless09 (#69710) üzenetére


szami777
addikt

Másnál is ez van, legalábbis a részemről. Én csak kijelentettem, hogy bizony neki is hálás lehetsz.
Ezt el kell fogadni, pont, ne láss bele többet, mint ami. ;)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69712) Citroware válasza szami777 (#69706) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem messze volt, nem akarta, hogy ha bevetődik, akkor véletlenül megpattanjon rajta a labda vagy megzavarja a kapust, jobb esélyét látta annak, ha a kapus tisztán megpróbál védeni.

B verzió: hagyta a 'csába, mert látta, hogy ő már nem tehet semmit, nem rajta fog múlni.

[ Szerkesztve ]

(#69713) homeless09 válasza Citroware (#69712) üzenetére


homeless09
őstag

Szerintem szimplán nem akart talppal De Gea arcába ugrani.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#69714) Enzolord válasza Napfénysüti (#69707) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem akarták eladni.. :)

(#69706) xsanyi77 Nálatok is Michael Dean volt a meccs embere... ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69715) Dinter


Dinter
addikt

Legyen csak Penaldo, legalább van egy valaki, aki tudja értékesíteni. :C

[ Szerkesztve ]

(#69716) Ringman


Ringman
nagyúr

napoli belekezdett a lazio ellen :)

(#69717) bobooo


bobooo
addikt

Wintermantel Zsolt: „Hihetetlen, hogy az ember kerülhet olyan helyzetbe, hogy minden fájdalmat vállal, ép ésszel nézi végig önmaga kínzását, hogy élhessen, mert igazán élni akar” - ezt írta Lázár Bence a saját Instagram oldalára. Torokszorító ilyesmit olvasni egy 24 éves, életerős fiatalembertől, aki ráadásul a "mienk" is. Bence 52-szer játszott lila-fehér színekben, és tizenháromszor vette be nekünk az ellenfél hálóját. Szívvel-lélekkel újpesti sportoló volt. Aztán elment Nyíregyházára, de aki egyszer újpesti volt, az mindig újpesti marad. Nekünk, újpestieknek bizonyosan. A Legsportosabb Város egyébként sem tesz különbséget sportoló és sportoló között. Lázár Bence most a leukémia ellen harcol. Mi tudjuk, hogy azzal a lendülettel és erővel, ami rá oly jellemző, sikerrel vívja meg ezt a küzdelmet. Újpest szurkol és szorít egykori csatárának. Kérek mindenkit, hogy ki-ki lelkiismerete, hite, világnézete szerint legalább egy gondolattal, imával, bíztató, erőt adó üzenettel támogassa Lázár Bence felépülését!

:( Mielőbb gyógyulj! :(

(#69718) Tibiajax válasza bobooo (#69717) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha én fogok egyszer elkezdeni küzdeni egy betegséggel, akkor is érkeznek majd a posztok, amik lájkra és biztatásra kérnek?
vagy megint jön a nem, mert én nem vagyok celeb, sem híres, professzionális labdarúgó?

(#69719) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#69718) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Teljesen felesleges ebbe belemenni, kitartást a srácnak. Sokan ismerik, sokan szorítanak neki...ennyi.

"ha én fogok egyszer elkezdeni küzdeni egy betegséggel, akkor is érkeznek majd a posztok, amik lájkra és biztatásra kérnek?"
Akik ismernek/ hallottak már rólad feltételezem itt a topicban is biztosan. Aki meg nem ismer, az kit érdekel? :F

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69720) 7600 GS válasza Tibiajax (#69718) üzenetére


7600 GS
addikt

Finoman szólva sem udvarias és illendő dolog ezen most rágódni.

(#69721) Citroware válasza 7600 GS (#69720) üzenetére


Citroware
addikt

Az biztos, ugyanakkor igaza is van. Ez a gondolatmenet már nekem is eszembe jutott korábban.

(#69722) #16514048 válasza Citroware (#69721) üzenetére


#16514048
törölt tag

Miben van igaza? Azok bíztatnak, rosszabb esetben gyászolnak téged is, akik ismernek. Család, barátok, fórumtársak, ha híresebb vagy követők, rajongók, stb. Valakinél ez párszáz embert jelent, ismertebbeknél milliókat, nem értem mi ezzel a baja egyeseknek. Híres emberek halálánál is ezen szoktak fennakadni, pedig "kisembereknél" is ugyanúgy beszélnek róla, részvétet nyilvánítanak, még akkor is, ha nem feltétlenül ismerték közelről az illetőt.

(#69723) Tibiajax válasza 7600 GS (#69720) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Majd ha minden egyes leukémiás, rákkal diagnosztizált, stb honfitárs beteget megemlítünk itt a topicban, meg más szaros közösségi felületeken, akkor nem fogok egy szólt sem szólni.
De ha őket nem, akkor ezt a gyereket sem kell álszenteskedően siratgatni meg még tőlem kérni együttérzést meg szánalmat, mert semmivel nem több ez a trendifrizurás, havonta fix milliókat kereső ugyanakkor egy semmitérő magyar futballista akárki gyerek, mint ők. Semmivel.

maximum netto egy db m3 bmw-vel meg újépítésű apartmanlakással

Hozzá teszem még gyorsan, csak a tisztánlátás végett, ha Messi, vagy bármelyik kedvenc holland focistám lenne hirtelen beteg, akkor se nyomnék be ilyeneket, max hírként közölném és hozzáraknám, h sajnálom. de lehet, h még ennyit sem tennék. rajta kívül még nagyon sok millióan szenvednek a világban...

[ Szerkesztve ]

(#69724) Citroware válasza Tibiajax (#69723) üzenetére


Citroware
addikt

Ez így van. Amíg le nem hozták hírben, nem is hallottam róla sosem.

Máshol tömeges éhenhalások vannak, annak nincs ekkora "hírértéke".

(#69725) #16514048 válasza Tibiajax (#69723) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem arról van szó, hogy ő többet érne, mint bárki más, csak a legtöbb ember ha kap egy ilyen hírt valakiről, akit ismer, akkor kinyílvánítja az együttérzését és bíztatja. Lehet, hogy neked ez nem szokásod, ettől függetlenül te is kapnál ilyeneket, ha veled történne valami, még itt a fórumon is.

(#69726) Tibiajax válasza #16514048 (#69725) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyílvánítsa! :) természetesen. csak ne itt.
és ne tőlünk meg tőlem kéregessen a poszt kegyet meg sajnálatot.

(#69727) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#69726) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ugyanmár! :(((

Egy focistáról van szó, akit így meg is említettek a foci topicban. Hunyj szemet felette ha zavar.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69728) szab.tam válasza Tibiajax (#69726) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én asszem vágom, mi érint, mi bánt.
de ezt majd inkább pü-ben.
és csak holnap, mert fáradt vagyok... :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#69729) bucketb0b


bucketb0b
őstag

[link] Csak szerintem volt tanulságos ez a riport?
Amúgy egy dolgot én sem értek amit említett is. Az időhúzás. Van, hogy a 30. percben egy kapus úgy végzi el a kirúgást, mint a 90. percben időhúzás révén, de a 30.ban nem adnak érte sárga lapot noha ugyanúgy járna érte.. Ez kicsit olyan, mint mikor a 16oson belül nem fújják le a szabálytalanságot, de a mezőnyben pedig igen. Ez a mérlegelés csak szerintem nincs rendben?

(#69730) Enzolord válasza bucketb0b (#69729) üzenetére


Enzolord
addikt

Most néztem meg az angol összefoglalót, ahol elemezték a Costa viselkedését.. :)
Azt vártam, mikor verekednek össze... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69731) forceberg válasza bucketb0b (#69729) üzenetére


forceberg
veterán

Nem csak szerinted. Okádék, ami játékvezetés címszó alatt meg a fociban...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#69732) Citroware válasza bucketb0b (#69729) üzenetére


Citroware
addikt

Meg vagyok győződve, hogy ezen "csúszott el" a 'pool Premier League győzelme is tavaly tavasszal, a Chelsea ellen, azzal a bizonyos Suarez csapattal.

A 'pool bombaformában fogadta a bajnoki címre már szinte csak matematikai esélyekkel bíró, gyengébb formában lévő Chelsea-t. A 'pool a gyors játékával akkoriban végiggázolt mindenkin. A Chelsea meg sem próbált focizni, arra törekedtek, hogy lassítsák a játékot, mert különben esélyük sincs. Már a harmadik percben olyan alattomos módon húzták az időt, hogy az valami hihetetlen. Bedobásnál elvitték a labdát, stb. Aztán sikerült is kihúzniuk szerencsésen kapott gól nélkül az első félidőt, aztán Gerrard elcsúszott, és a többit már tudjuk. :(
Én még akkora időhúzást nem láttam. Már az első perctől kezdve, nem gyengén. Mourinho meg az antifocija. :W

[ Szerkesztve ]

(#69733) forceberg válasza Citroware (#69732) üzenetére


forceberg
veterán

Fociztál már életedben időhúzó csapat ellen?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#69734) Citroware válasza forceberg (#69733) üzenetére


Citroware
addikt

Más az, amikor egy egygólos győzelmi állásnál a 90. perc környékén elkezdi húzni az időt egy csapat, hogy megtartsa az eredményt. Ez is f@szság, de ez semmi ahhoz képest, amit pl akkor a Chelsea csinált. Mert az már gyávaság, parasztság, antifoci, meg minden, hogy már az első perctől kezdve húzták az időt, minél kevesebbet legyen játékban a labda, minden legyen a pályán, csak foci nem, mert nem volt képük kiállni meccselni, hogy na játsszunk. És nem volt nekik kedvező a 0:0, nyerniük kellett, ha még reménykedni akartak a bajnoki címben. Szóval ez az alaptaktika volt, hogy ne legyen foci, aztán hátha véletlenül bekotornak egy gólt.

[ Szerkesztve ]

(#69735) L_YKing válasza Citroware (#69734) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem csak azon mulott a liverpool bajnoki gyozelme ha jol tudom... Elbuktak a crystal palace ellen egy 0-3-as meccset..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69736) Citroware válasza L_YKing (#69735) üzenetére


Citroware
addikt

Azt ha megnyerik, akkor sem lett volna bajnoki cím. Szóval az mindegy, hogy az döntetlen lett. Egy vereség helyett kellett volna győzelemnek lenni, pl a Chelsea meccs. (vagy ha azt megnyerik, akkor a Chelsea ellen elég lett volna a döntetlen, de igazából a győzelemhez minden adott volt)

[ Szerkesztve ]

(#69737) forceberg válasza Citroware (#69734) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor kb. egyetértünk. Ez ellen valamit tenni kellene.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#69738) szab.tam válasza forceberg (#69737) üzenetére


szab.tam
nagyúr

időhúzást egy pillanat alatt le lehetne állítani.
egy szabálymódosítással.

ha a bíró úgy ítéli meg, hogy az előnyben lévő csapat, (ami akár x, vagy továbbjutást jelentő eredmény tartása is lehet), fetrengéssel, akármivel húzza az időt, akkor joga legyen a hosszabbítás dupláját megítélni.

klasszikus eset, amikor a gólért harcoló csapat támadását így megakasztják. visszaadják ugyan a labdát, de mivel újra kell építen a megtört támadást, kompenzációként jönne a dupla hosszabbítás. és ez a hosszabbítás időtartama alatt is működne.

93. percben senki nem állna neki fetrengeni, mert a 97-98. percet is összedolgozhatna maga ellen.

viszont!
ha időközben a hátrányban lévő csapat fordít, akkor az odáig összegyűjtött duplázást nem kötelező a sporinak bevinnie, csak az alapot. nehogy a saját időhúzására + dupla idő a saját segítségére váljon a fordítás után hátrányba került csapatnak.

remélem, nagyjából érthető.
piszok gyorsan leszokna mindenki az időhúzás ilyen formáinak.

***

és ezt lehet finomítani.
ha a meccs különböző szakaszaiban lévő időhúzásokat mindkét csapat csinálta, akkor csak sima hosszabbítás van, +.
ha csak az egyik, akkor a 90. percben a spori megkérdezné az időt nem húzó csk-t, hogy igényli-e az extra időt.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#69739) L_YKing


L_YKing
addikt

Aki huzza az idot 5mp-cel tovabb annak sarga egybol. Aki "leserul" egybol le a palyarol.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69740) bucketb0b válasza L_YKing (#69739) üzenetére


bucketb0b
őstag

Igen ez lenne inkább a járható út, mint további 10-20 perceket odadobni :D
alapjáraton kellene visszafogni ezt, ha a bíró már a 12. percben odadob egy sárgát, hogy ne húzd az időt akkor azért meggondolnák jobban. Nem hiszem, hogy lenne ilyen szabály, hogy csak a 89. perc után időhúzás az időhúzás és csak akkor jár a sárga, ráadásul akinek már van és az húzza annak meg nem nagyon fognak még egyet adni, max megint figyelmezteti amivel csak az idő megy. Ez mondjuk az edzőknek nyilván nem tetszene, mert mi az, hogy, de ha pl. amcsi foci szerű lenne, hogy megállítják az órát mikor kimegy a labda jobban szívnának. Lehetne a fociba ésszerű, praktikus dolgokat bevezetni, mint pl. a videó bíró csak sokan azzal jönnek, hogy elveszne az "értéke" holott lehet, sőt biztos miután bevezetnének pár ilyen dolgot őket igazolnák.

[ Szerkesztve ]

(#69741) Richard!


Richard!
addikt

Lewandowski :Y

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#69742) szami777


szami777
addikt

Bayern beindult :D :D
Ugy rezgett az eredmenyek.com a goloknal mint ha folyamatosan hivtak volna. :D

Es ott az ötödik, na kesz, ennyi eleg volt, kikapcsolom a mobilnetem xd

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69743) #84221696


#84221696
törölt tag

Lewandowski! :DDD

(#69744) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Értem én hogy Bayern meg Lewa meg jók meg minden , meg viszik a mixem , meg lemeríti a telom - a sok értesítéssel - meg minden de azért na mit lerendez a csávó hihetetlen :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#69745) L_YKing válasza Richard! (#69741) üzenetére


L_YKing
addikt

Ebbe az emberbe meg mi utott :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69746) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jaj de szépen csináltad, Pastore..

(#69747) szami777


szami777
addikt

Amigy ez tuti h uj rekord. 9 perc alatt mesterötös.
Szegény Wolfsburg meg elhitte. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69748) BenHans


BenHans
addikt

Lewa! :Y :Y :C :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69749) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#69738) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Vagy mondjuk a hosszabbításban álló óra lenne mint az amerikai fociban.

szerk.: Te jó Isten Lewa! :Y

barca0519951: Azért azt nehéz szűrni. Persze jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69750) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#69749) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem! Szankcionalni kellene.. Azzal is huzzak az idot meg szakadoztatjak a jatekot. Amit irtam az lenne talan a legjobb, akkor nem kapnanak szegeny jatekosok percenkent gorcsot

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.