Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69401) Enzolord válasza 7600 GS (#69400) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem akkorának mint Ramost... Természetesen nem örültem, hogy el akart menni, de így rendben van, ha a Madrid kifizeti, amennyit ér, nem pedig húzza az időt, hogy ingyen vigye.. Ja és hála az igazi nagy madridistáknak, akik egyből elkezdték fikázni, lehet, hogy tovább marad.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69402) Enzolord válasza bucketb0b (#69399) üzenetére


Enzolord
addikt

Az rendben van.. Ha fizetnek, vihetik.. De ne gyökérkedjenek, hogy adunk x összeget, ha nem hosszabbítasz, meg a többi tré húsás.. Ha kifizetik, amit ér, és De Gea menni akar, lehet..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69403) BenHans válasza bucketb0b (#69395) üzenetére


BenHans
addikt

+1, ugyanez van nálam is. Bár én inkább a DeRossi/Nainggolan féle játékot képviselem. Ha fociról van szó "Megyek! Mikor? Hol?" a 3 szó amit válaszolok, akkor is ha idegen környezetben ismeretlen emberekkel lehet játszani. Ha úgy adódik védek is ha oda kell ember, még szerencse hogy jól is teszem.
Ja és nem stílusom a menjünk inni, cigiszünet stb, a legnagyobb hőségben is 2 perc szünet leöntöm a fejemet vízzel iszom pár kortyot és már ott vagyok a pályán.
Soha nem csaltam el futást, sem semmit....

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69404) bucketb0b válasza Enzolord (#69402) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nekem sem tetszik, a Real üzletpolitikája, hogy csak, mert van pénz szórják mindenkire, meg azt hiszik, hogy bármit megtehetnek azért, mert van pénz szarásig, noha a Real közel áll hozzám, de azért szerintem kettőn állt a vásár itt :) de az is lehet, hogy több szereplős volt ez..

(#69405) 7600 GS válasza Enzolord (#69401) üzenetére


7600 GS
addikt

Hogy kerül Ramos a képbe?

(#69406) Enzolord válasza bucketb0b (#69404) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazából így mindenki jól járt, aki engem érdekelt, lesz egy olyan kapus egy évig biztosan, aki boldog, mert majdnem 6x annyit keres, ott a csapatom, aki egy év múlva eladhatja kb 50 gurigáért.. Ha nem kell a madridnak, na bumm.. Marad nálunk a világ egyik legjobb kapusa.. És bár nem kedvelem annyira Gál Lajost, de ahogy ezt megoldották, az nagyon tetszett.. Nem behugyoztak, hogy jajj a Madrid van itt, vigye, amennyiért akarja, hanem frankón beültették őket a hintába, és szevasz.. Sőt, lehet, hogy De Gea még az elmaradt igazolásra szánt 10 gurigát is megkapja.. Remélem. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69407) salival válasza Enzolord (#69401) üzenetére


salival
aktív tag

Ramos azért udvarolt a ManUnak hogy kapjon új szerződést, De Gea meg azért a madridnak hogy el is menjen oda.

Most ez ugyanaz mint Ronaldonal volt anno.

YNWA

(#69408) Enzolord válasza salival (#69407) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor melyik a gyökerebb?? ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69409) grabber válasza salival (#69407) üzenetére


grabber
addikt

De Gea nem a csaja miatt ment volna spanyolországba?
Ramos meg jól csinálta,mert ilyen a világ.Máskülönben nehéz elérni dolgokat :U

(#69410) Enzolord válasza grabber (#69409) üzenetére


Enzolord
addikt

Ettől lesz igazán gusztustalan az egész.. Ezek már nem futbalisták, kicseszett pénzéhes ribancok.. És teljesen igaz, hogy nyamvadt 6 girigából nem lehet megélni, el kell adni a lelked, és egy tetves féregnek kell lenned azért a plusz 3ért.. És itt most nem csak Ramosról beszélek, akit szívből gyűlölök, de ugyanezt éreztem, mikor Rooney eljátszotta ezt a Cityvel.. Ugyanúgy okádhatnékom volt tőle..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69411) Tibiajax válasza Enzolord (#69410) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerinted milyen magasról szarik rá, h te mit gondolsz erről az egészről, meg róla? :) mennyire érdekli őt más véleménye, amikor nem százezer forintokról, hanem euro-milliókról van szó? amikor vagyonnyi összegeket tud még kisajtolni egy két ilyen húzással? hát hol nem szarja telibe bárki más véleményét? ne viccelj már..hát nem érted h csak a pénz számít, semmi más az égegyadta világon, réges rég romba döntött erkölcsök, elfelejtett morálok és becsületességek, csak a pénz és a pénz, pénz, pénz. ő csinálja ügyesen és te vagy a buta, mert egyáltalán fennakadsz ezen. pedig annyit nem ér.. a saját anyját pengeélte állítaná mindenki, ha megfizetik. csupán ennyire irányít most már mindent a lóvé.

ma mi volt nálam? köcsögszájú kifaszvagyokén akárki fénymásoltatott térképszelvényeket. bunkó volt mint a föld az ember, de azt tudta, mit mutatott a lefotózott terület. mondja a kurvájának, ezt nézd meg cica, ez fogja hozni a sok dellát, jajj ezz hozza a lóvét, meggazdagszok, egy év múlva ilyenkorra zsírosra szedem magam. rendelek te egy ferrarit hallod, kell rá várni de ki a fszomat izgat, mi kell még?
csak néztem az embert..jókedvre derített. de aztán elszomorodtam

(#69412) Enzolord válasza Tibiajax (#69411) üzenetére


Enzolord
addikt

Attól, hogy igaz, még nem kell hozzá tapsikolnom, sem elfogadnom... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69413) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]

ez egy jó tizenegyes :)

(#69414) B0V9B


B0V9B
tag

(#69415) Citroware


Citroware
addikt

Rooney kihagyja a mai MU-'poolt. Nem szeretem a sérüléseket, de így legalább kvittek vagyunk, ha már Coutinho sem játszhat. :))
Illetve tán még így sem, mert Henderson és Sturridge minden bizonnyal kihagyja. :( Velük erősebb lesz a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#69416) Enzolord válasza Citroware (#69415) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát engem így roppantul érdekel, hogy ki a bánat kezd majd nálunk fent..
Remélem, nem mikrofon lesz az.. Kíváncsi vagyok, hogy az új fiút bedobja e egyből a mély vízbe Gál Lajos..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69417) bucketb0b válasza Enzolord (#69416) üzenetére


bucketb0b
őstag

De Gea :K

(#69418) Enzolord válasza bucketb0b (#69417) üzenetére


Enzolord
addikt

:DD :DD
Igen, a végén azt fogja kihozni, hogy azért nem vett csatárt, mert De Geát megtartotta arra a poszta is..
Holy Sweet Jesus.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69419) Tibiajax válasza Enzolord (#69418) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jézus édes?

(#69420) B0V9B


B0V9B
tag

De elkapta a meccset az Everton :Y

(#69421) Enzolord válasza Tibiajax (#69419) üzenetére


Enzolord
addikt

Édes Jézusom.. :)

(#69420) B0V9B az igen.. Mi nem megy a londoni kékeknek??

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69422) 7600 GS


7600 GS
addikt

Pápá bajnoki cím. :)

Mondjuk ha így folytatják akkor még a BL indulásnak is búcsút inthetnek.

(#69423) B0V9B válasza Enzolord (#69421) üzenetére


B0V9B
tag

Hát ahogy én látom most jelenleg semmi nem megy nekik. Ivanovic és Mikel gyengusz, Terry sem az igazi már így a 35 felé közelítve, valamint az sem tesz jót a védelemnek hogy minden héten más védi a kaput. Úgy néz ki Courtois idén már nem védhet, vagy leghamarabb csak olyan december közepén. Hazard is el van tűnve minden meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#69424) Enzolord válasza B0V9B (#69423) üzenetére


Enzolord
addikt

Most látom, hogy a jó öreg Besicsünket váltotta a gólvágó..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69425) Tibiajax válasza 7600 GS (#69422) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem kell még temetni Murinnyóékat..

(#69426) bucketb0b


bucketb0b
őstag

A City jelenleg szerintem az élen áll bajnok esélyességet nézve, DE. Ez is lehet a vesztük, kicsit lazábbra vehetik és komolyabb erőket fordíthatnak a bl-re. Jöhet egy hullámvölgy vagy fáradtság, főleg a karácsonyi meccs dömping tájékán majd utána a bl kiesése szakasz (már ha eljutnak odáig, mert semmi sem biztos) aztán simán visszahozhatja a Chelsea a hátrányt, nagy a hátrány nem mondom, főleg ha most kikap a Chelsea és nyer a City, de még rengeteg meccs van hátra, ráadásul jönnek még "dupla pontos" meccsek is, kettőt hoz belőle a Chelsea valahogy 1-0ra a City meg bukik és oda is az előny. Korai még temetni ezt a csapatot, főleg Mourinhoval a fedélzeten, fel fogja még spanolni őket rendesen ha nem is most, de később nagy formában lesznek. Most valahogy nem megy a játék, de az is lehet, hogy a tavalyi szezon igen kifutott volt Costa és Hazard részéről, na akkor viszont gond van. A kettejük játéka szerintem jelenleg nagyon meghatározza a Chelsea teljesítményét. Pedro, Fabregas meg kevés nélkülük. A védelem viszont a leggyengébb pontja a Chelseanek, előre hiába lehetnének jók, ha meccsenként kapnak 2 gólt. Már a középpályás védekezésnél látszik, hogy valami nem az igazi. Matic sem remekel a védelem közepe pedig.. reméljük, hogy lesz jobb, mert akkor sima bajnoki cím lesz ez. A többi csapatban megint nem érzem az esélyt max. 1-2 pillanatban közelebb kerülhetnek. (MU, Ars. Liv)

[ Szerkesztve ]

(#69427) Enzolord


Enzolord
addikt

Tudom, sokaknak itt nem kérdés, de nem tudom hogy oldjam meg az esti rangadók nézését, mikor lesz egy AtM-Barca, és mellette egy ute-Fradi is.. Hol van ilyenkor Szab. Tam., aki objektíven tudna segíteni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69428) B0V9B válasza bucketb0b (#69426) üzenetére


B0V9B
tag

Én azért kíváncsi vagyok rá hogy a City hogy fog eleget tenni jövőre ennek a 25/12-es HomeGrown players törvénynek. De Bruyne érkezése arra enged következtetni, hogy annyira nem hatja meg őket a dolog...

(#69429) 7600 GS válasza Enzolord (#69427) üzenetére


7600 GS
addikt

Nezd a Fradi meccset.

(#69430) bucketb0b válasza B0V9B (#69428) üzenetére


bucketb0b
őstag

Úh ennyire mélyrehatóan nem követem a focit. Csak a "nézem és okoskodom" típus vagyok inkább, tényleg csak úgy "könnyedén a fociról" :DDD Nem figyelem előre a bevezetendő változásokat. Fel tudnál világosítani mit is jelent ez pontosan? :R Csak úgy röviden, nem kell nagy esszé :R

[ Szerkesztve ]

(#69431) B0V9B válasza bucketb0b (#69430) üzenetére


B0V9B
tag

Lényeg annyi hogy az FA-nak elege lett abból hogy a nagy tornákon könnyűnek találtatnak az angolok mint a tollpihe, ezért jövőre a csapatok 25 fős keretéből legalább 12 játékosnak angolnak, vagy Angliában nevelkedettnek (15 és 21 éves kora között legalább 3 évet el kellett tölteni Angliában) kell lennie. Mou sem véletlenül vásárolta meg Begovicot cserekapusnak (Portsmouth nevelés). Jelenleg a City keretéből Sterling, Hart, Delph, Wright (harmadik számú kapus) és az ifik felelnek meg ennek a követelménynek. Ezek közül láthatólag csak 2 játékos meghatározó (Hart, Sterling), Delph meg jó lesz cserének. Ha pedig majd feltöltik a 25-ös keretet ifistákkal, akkor hatalmas öngólt lőnek mivel a rotációnak annyi lesz.

(#69432) B0V9B válasza bucketb0b (#69430) üzenetére


B0V9B
tag

Lényeg annyi hogy az FA-nak elege lett abból hogy a nagy tornákon könnyűnek találtatnak az angolok mint a tollpihe, ezért jövőre a csapatok 25 fős keretéből legalább 12 játékosnak angolnak, vagy Angliában nevelkedettnek (15 és 21 éves kora között legalább 3 évet el kellett tölteni Angliában) kell lennie. Mou sem véletlenül vásárolta meg Begovicot cserekapusnak (Portsmouth nevelés). Jelenleg a City keretéből Sterling, Hart, Delph, Wright (harmadik számú kapus) és az ifik felelnek meg ennek a követelménynek. Ezek közül láthatólag csak 2 játékos meghatározó (Hart, Sterling), Delph meg jó lesz cserének. Ha pedig majd feltöltik a 25-ös keretet ifistákkal, akkor hatalmas öngólt lőnek mivel a rotációnak annyi lesz. Röviden ennyi kb. :) Ezért is volt meglepetés De Bruyne érkezése egy olyan posztra, ahol ott egy Ross Barkley.

Valamiért kétszer küldte el az üzenetemet, nem tudom mi lehet a baj

[ Szerkesztve ]

(#69433) bucketb0b válasza B0V9B (#69432) üzenetére


bucketb0b
őstag

Elég erősnek tűnik nekem ez a 12 fő a 25fős keretből :U
Valahol érthető, hogy erőltetik, de szerintem ez túl radikális. Gyakorlatilag a fél keret, ennyi jó angol játékos illetve akik ott töltöttek bizonyos időt azért szerintem nincs, hogy minden csapatba jusson, ráadásul ezzel a klubszintet is veszélyeztethetik :F

(#69434) bagyulajuve válasza Enzolord (#69427) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Juve-Chievo-t ajánlom ezek helyett :DDD

Resistencia eterna

(#69435) B0V9B válasza bucketb0b (#69433) üzenetére


B0V9B
tag

Igen, nekem is túl kapkodósnak tűnik ez most így hirtelen, azt hittem majd szép fokozatosan emelik évről évre, mint mondjuk jövőre 7, utána 8 és így tovább. Azért akadnak a piacon jó játékosok akik megfelelnek ennek. Schneiderlin is ott volt, elvitte a MU, vészmegoldásként jött Delph, Barkley is ott volt, hozták a posztjára De Bruyne-t csitrilliókért. Stones nagyon tehetséges védő, ha nem jön közbe komolyabb sérülés vagy formahanyatlás akkor évekig az angol válogatott meghatározó belső védője lehet. Erre marasztalják a nyugdíjas Demichelist és hozzák Otamendi-t. Szóval ha nagyon akarnák akkor meg tudnák oldani...

[ Szerkesztve ]

(#69436) Citroware


Citroware
addikt

Nocsak, megint kikapott a Chelsea. :DDD
Voltak már tavasszal is rossz előjelek. Már akkor is ilyen semmilyen meccseket toltak, nagy nehezen behúzták 1:0-ra kiscsapatok ellen, vagy szerencsés góllal, az őszi jó teljesítményükből éltek és lettek bajnokok, topcsapatok ellen idegenben csak az X-re hajtottak, ölni a játékot, beparkolni a buszt, stb... támadójáték az sosem ment, rendkívül ellenszenves csapat. Megérdemlik, hogy most nem jön össze semmi.

[ Szerkesztve ]

(#69437) Tibiajax válasza Citroware (#69436) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, dehogy ellenszenves, hülyéskedel itt... végletekig szimpatikus, visszafogott, egy egészen szerény, emberi edző boronálja össze ezt a rendkívül tehetséges, fiatal gárdát, mely telis tele van motivált, kedves fiatal sráccal, akik csak a labdáért élnek, elég rájuk nézni bármikor. csak az számít nekik, h labda legyen velük és ők csak játszanak együtt és egymásért, éppen ugyanúgy, ahogyan kikerültek mindannyian anno a klub világhírű saját neveléséből.. anyagi javakkal nem törődő igazi sportemberek, szerények és végtelenül visszafogottak, a támadósorban játszó ibériai-brazil kettős származású fiatal srácuk kiváltképp. ő igazi vezére ennek a remek kis gárdának, alázatával, a sport és embertársai iránt viselt példamutató magatartásával igazi unikum a futball világában, mércét állítva a mai rohanó, robotoló sportéletben.
go chelsea!

[ Szerkesztve ]

(#69438) pohár


pohár
félisten

hát nem igaz bazdmeg, hogy Agüero megint el lett kaszálva valami favágó barom által, remélem semmi komoly :W :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69439) Citroware válasza Tibiajax (#69437) üzenetére


Citroware
addikt

Annak a csatárnak, akit említesz, bizony nagy szíve van. Lelkesíti az embereket, szeretnek vele és ellene is játszani. Egy élő legenda, aki után sírni fog mindenki, ha egyszer visszavonul. Kíváncsi vagyok, milyen megríkató búcsúüzenete lesz majd. Nem lehet olyan, hogy valaki ne szeresse.

[ Szerkesztve ]

(#69440) B0V9B


B0V9B
tag

Megint mire fújtak be büntetőt a Bayernnek.....

(#69441) Enzolord válasza B0V9B (#69440) üzenetére


Enzolord
addikt

Kamu volt? Most néztem a végén a highlightsot, de csak azt mutatt, hogy verte be Müller, azt nem, hogy hogy lett tizi..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69442) B0V9B válasza Enzolord (#69441) üzenetére


B0V9B
tag

Kegyetlen nagy kamu tizi volt, ha fent lesz valahol a vidi akkor majd belinkelem. Annak a tükrében hogy az előző fordulóban is kapott 2 ilyen büntetőt a Bayern, kicsit viccesen hangzik az hogy a német szövetség arra törekszik hogy minél kiegyensúlyozottabb legyen a német bajnokság, meg hogy olyan csapatok is bele tudjanak szólni a bajnoki cím sorsába, mint a Wolfsburg vagy a Dortmund és ne mindig a Bayern nyerjen.

Megint mint játszik CR, úgy látszik szóltak neki hogy elkezdődött a szezon. 5 gól 1 gólpassz :)

[ Szerkesztve ]

(#69443) bucketb0b válasza Enzolord (#69441) üzenetére


bucketb0b
őstag

Kéziben ez támadófault lett volna csak annyit mondok :DDD kicsit mintha tolnák a Bayernt a bírók, eléggé bekezdett a BVB kell a segítség :DDD
Costa megtolta a labdát jobbra a védő felvette a pozíciót, belefutott Costa és befújta a bíró a tizit. Vicces volt, az a cinikus mosoly az Augsburg edzőjétől mindent elárult szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#69444) Enzolord válasza bucketb0b (#69443) üzenetére


Enzolord
addikt

Már csak azt láttam, hogy lefújták a meccset, és az Ausburg játékosia meg az edző ott tobzódott a spori körül.. ;)

Más: Kiel ez a Vasquez gyerek a Madridban? Honnan van?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69445) bucketb0b válasza Enzolord (#69441) üzenetére


bucketb0b
őstag

(#69446) Citroware


Citroware
addikt

Kelechi Iheanacho

Jegyezzétek meg ezt a nevet. :D Már azon is meglepődtem volna, hogy ki ez a 18 éves gyerek a City cserepadján, erre becserélik a 89. percben és a 90. percben győztes gólt lő a City javára. :O Szerintem még életében nem játszott nagycsapatban. Legalábbis én még sosem hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

(#69447) pohár válasza Citroware (#69446) üzenetére


pohár
félisten

az U21-ben játszott egy kicsit, onnan hozta fel az öreg, úgyhogy nagy(obb) csapatban tényleg nem játszott még, bár az U17-es VB-t ők nyerték meg 2 éve :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69448) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

uh, madrid elintézte a kisbarszát

(#69449) Enzolord


Enzolord
addikt

És beigazolódott, hogy Mimrofon a csatár. Hihetetlenül el tud cseszerinteni dolgokat Gál Lajos..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69450) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Na a Real jól elpicsázta az Espanolt.
CR jót játszott és amit furcsállok az az , hogy Bale lesz idén CR másik fele :)

XBOX LIVE: rolandinho007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.