Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70451) bucketb0b válasza Tibiajax (#70449) üzenetére


bucketb0b
őstag

Érezte szerintem ő, hogy sosem lesz attól jobb és már akkor is a pénzt kell választani, mert ha ez később kiderül nem lesz esélye annyit keresni, de hát ez van. Legalább van mibű Lambot törni

(#70452) B0V9B válasza B0V9B (#70450) üzenetére


B0V9B
tag

Gyorsan megnéztem, Juhász már biztos kihagyja a pótselejtező első meccsét (ha lesz persze) meg Dzsudzsáknak kell még 1 sárga és akkor ő se játszhat. Piros lapoknál egyértelmű.

Félidőben Németh helyett Nikolics
60. percben Elek helyett Tőzsér/Kalmár
75. percben Dzsudzsák helyett Priskin

[ Szerkesztve ]

(#70453) Tibiajax válasza bucketb0b (#70451) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ebből a csapatból is én csak Németh labdaérintéseinél látom, h ő az, aki megközelíti, vagy egyáltalán emlékeztet komolyabb európai szintű focihoz. egy hamsik, egy jovetic-féle szinthez mondjuk.. nem modric, vagy raketic, mert azért nem..:) de egy hamsik. mondjuk
csak már Krisztián se 21éves, sajnos
többi az mind albán, görög, finn-szint. semmi keresnivalónk nincs komoly európai porondon, a nagycsapatok között. nekünk ezek az ellenfelek: finnek, a most rém gyenge románok, görögök, egy ferröer, aki elleni fordításunk hazai pályán népünnepélyt és váratlan bizakodást eredményezett.. :DDD komédia
és akkor beszélünk itt még olyanokról, h kijutunk-e az eb-re? :) minek?

és közben egy Krisztián-gól

[ Szerkesztve ]

(#70454) L_YKing


L_YKing
addikt

Hopp

Hopp hat :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70455) bucketb0b


bucketb0b
őstag

Veze
áh semmi semmi :DDD

(#70452) B0V9B: én örülnék valami alternatívának, mert szerintem a védelem gyenge pontja jelenleg.

(#70453) Tibiajax: szar az egész rendszer, itt mindenki sztár akar lenni, ezért lesz görcsös az egész játékuk. 21 meccsen lőtt 1 gólt Németh (most jár 2nél), ez egy másik válogatottnál csatár poszton siralmas, még szélsőként gólpasszok tömkelege után elfogadható. A magyar gólszerzők többsége is barátságos meccsen vagy Málta/Feröer/San Marino ellen szerzi a góljait. Ha ezeket nem néznénk egy statisztikát azért megpillantanék..

na, de a lényeg a lényegben, hogy a 2-3 gólos meccsem elúszott hála a gólváltásnak, de még bízom a hazaiakban :DDD

(#70458) B0V9B: szurkolóknak szerintem fontos lett volna és el is lenne várható egy győzelem, ráadásul ők is roxálhatnának meccs után (vagy a 2-2 után is mehet majd?! :F ), de mindenképpen jót tett volna egy győzelem..

[ Szerkesztve ]

(#70456) Turbolada II válasza L_YKing (#70454) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hopp

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70457) Napfénysüti

Lövünk egy gólt erre egy percre rá kapunk is. Remek.

Més que un club!

(#70458) B0V9B


B0V9B
tag

Az a baj hogy már semmi értelme mert Feröer leadja a meccset a románoknak. Pedig ellenünk hogy bírtak fogadkozni...

(#70459) Napfénysüti válasza B0V9B (#70458) üzenetére

Nekünk is odaadták a 3 pontot mi itt a gond?

Més que un club!

(#70460) itouchfan válasza B0V9B (#70458) üzenetére


itouchfan
senior tag

Semmi tétje nincs sajnos.. Pedig még izgulni is lehetne ha mondjuk döntetlen lenne a feröer meccs...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#70461) B0V9B válasza itouchfan (#70460) üzenetére


B0V9B
tag

Picit tarthatták volna tovább magukat a 4. percnél, de gondoltam hogy ez lesz. Kihajtják magukat Budapesten, utána meg 3 nappal rá lépni meg passzolni se nagyon bírnak majd...

(#70462) #84221696


#84221696
törölt tag

Végre levitték a Zsuzsit. :C

(#70463) #84221696


#84221696
törölt tag

Németh: nagyon f@sza! :C :R

(#70464) Napfénysüti

Vezetünk is.

Ez most valami vicc?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#70465) #84221696 válasza Napfénysüti (#70464) üzenetére


#84221696
törölt tag

Eddig! :DDD

(#70466) bucketb0b


bucketb0b
őstag

Ezt nem lehet szavakba önteni már. :((( Véletlenül nem lehetnek ilyen balfaszok, ez a taktika része.

(#70464) Napfénysüti: tudják a srácok, hogy 5 percig szerkeszthető a hsz :DDD :DD
de figyeld meg, 87-93. perc között kikapunk.

(#70468) venember83: de van tétje szerintem, válogatott becsülete és "állapota" a selejtező további részére. Bár legalább előrefelé megyünk néha, de a védelem megint egy vicc.. amatőr gólokat kapunk, ettől azért jobb a védelmünk és nem jobb a görög csapat.

[ Szerkesztve ]

(#70467) szami777


szami777
addikt

Változatos kis meccs :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70468) venember83


venember83
nagyúr

Az ember dicsérné a csapatot, aztán ismét gólt kapnak, rohadt vicc az egész... Tudom, hogy nincs jelentősége a végeredménynek, de akkor is. :(((

(#70469) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Böde már elfáradt..

(#70470) lacy86


lacy86
addikt

Ezt nem hiszem el!
Mindig ez van , elonyt szerzunk utana meg jon az egyenlites :U

(#70471) bucketb0b


bucketb0b
őstag

86. perc, napasztmek, elszámoltam magam :D

(#70472) venember83


venember83
nagyúr

Jól van, srácok! Így védekezni lassan művészet, hogy a fenébe juthat két védőre öt ellenfél, mindenki elaludt?

[ Szerkesztve ]

(#70473) hobizoli válasza lacy86 (#70470) üzenetére


hobizoli
nagyúr

4-3 :U

több drón kell ;P

(#70474) vans?


vans?
őstag

Elkepeszto :D

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#70475) Napfénysüti

Ez a védelem ma valami szánalom. Pedig előre még jobban ment most a játék.
Ha a görögöktől négyet kapunk egy erős válogatott mit művelne velünk?

Més que un club!

(#70476) Richard!


Richard!
addikt

KABARÉ!!!!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70477) #84221696 válasza Napfénysüti (#70475) üzenetére


#84221696
törölt tag

Csank Jani bácsi féle válogatott? :DDD

(#70478) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

És majd hogy ünneplik a pótselejtezőt, ez lesz a legszebb :))

Semmirekellőek...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70479) hobizoli


hobizoli
nagyúr

de bazze, gorogokkel megnyeretunk egy meccset, amit az egesz EB seljtezo alatt nem sikerult nekik eddig

több drón kell ;P

(#70480) Tibiajax válasza venember83 (#70472) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nne bántsd már őket. elfáradtak.
megesik

Süti Ha a görögöktől négyet kapunk egy erős válogatott mit művelne velünk
szerintem abba ne menjünk inkább

[ Szerkesztve ]

(#70481) #22743424 válasza hobizoli (#70479) üzenetére


#22743424
törölt tag

A Magyar válogatott csodákra képes ! :W

(#70482) bucketb0b válasza Motion_Blur (#70478) üzenetére


bucketb0b
őstag

Dzsudzsi már most is ropja szerintem 3-2nél bement ünnepelni azóta meg még nem hallott az eredményről :DD

szét fognak szedni a selejtezőben.. de legalább felébrednének már. Bár szerintem az is kevés lesz, mert akkor meg majd jön az a szöveg, hogy "hát, de eddig még idáig sem jutottunk el" és megint elhitetik magukkal, meg több ezer szurkolóval.

(#70480) Tibiajax: bármely válogatott u21-e kiáll ellenük, hátha az nem lesz nagy zakó nekünk :DDD

(#70483) Napfénysüti: de lesz, majdnem megvolt a csoda. megint a fránya magyar átok jött aztán elvonta a védők figyelmét.

[ Szerkesztve ]

(#70483) Napfénysüti

Akkor ma nem lesz no roxa állj buli? :O

Més que un club!

(#70484) L_YKing válasza Napfénysüti (#70483) üzenetére


L_YKing
addikt

Ma rámstelyn lesz

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70485) lacy86


lacy86
addikt

.... en nem eroltetnem ezt a magyar focit ...
( vagy nem tudom mit kellene itt csinalni :U )

(#70486) venember83 válasza Napfénysüti (#70483) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért gondolom, hogy nem veszítettem semmit azzal, hogy fogalmam sincs, miről beszéltek... :U

(#70487) Richard!


Richard!
addikt

Köszönjük ezt a szart ma estére is :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70488) bucketb0b válasza lacy86 (#70485) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lehúzni a rolót és beletenni a jégkorongba, kézilabdába meg vízilabdába..

(#70486) venember83: folyamatosan elbaszok 90 percet (+ a többi) az életemből ha a magyar válogatott játszik, pontosan tudom, hogy szarok meg kikapnak, de mindig reménykedem, hogy talán most már csak nem szerencsétlenkedik össze, de csak sikerül nekik.

[ Szerkesztve ]

(#70489) L_YKing válasza Richard! (#70487) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem teljesen jo meccs volt. Kikaptunk egy tetnelkuli meccsen de! sok golt es helyzetet lattam.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70490) 7600 GS


7600 GS
addikt

Amúgy viccet félretéve, ez egy szórakoztató meccs volt. :D

(#70491) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Úgy jöttek ide, hogy a vereség idegenben bőven jó, és a végén megvédték a 3:4-et, így teljesítették a kitűzött célt. Ezek mégis csak a görögök, és nem szabad megszakítani a nyeretlenségünket ellenük. Így lehet készülni egy fényévekkel erősebb ellenfélre.

(#70492) Dinter válasza 7600 GS (#70490) üzenetére


Dinter
addikt

Kicsit megyei feelingje volt. Sok gól, kevés néző. :D

(#70493) KisTücsök


KisTücsök
addikt

... :DDD

Ez nagyon kemény volt. 10 meccsen 7 gól, abból 4 csak nekünk. :D

Írtam már, hogy itt a fe... izé.. azok is 1-0-ra nyertek? Csak mi nem tudtuk megverni őket egyszer sem.

Persze nem volt tétje, és legalább láthattunk sok gólt, meg néha egész jó kis támadásokat a részünkről. Szóval azé ez szerintem azé ez sikernek könyvelhető el.

(#70494) DS39 válasza hobizoli (#70479) üzenetére


DS39
nagyúr

vicc, Feröer meg 2x megverte őket. hihetetlen. ilyen szánalmas védelemmel nagyon kevés válogatott rendelkezik a világon. :(

és oké, hogy mainak már nem lett tétje végül, de ha mi is oda-vissza verjük a görögöket, most mienk a 2. hely simán.

[ Szerkesztve ]

(#70495) #22743424


#22743424
törölt tag

Én gyerek fejjel megéltem a 86-os VB-t. Azóta csak bizakodom, hogy majd most na talán majd most de őszintén megvallva egyszerűen belefáradtam. Persze még kijuthatunk és Magyar ember lévén természetesen azt is akarom, hogy jussunk ki de egyszerűen ........... :((

(#70496) bucketb0b válasza DS39 (#70494) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem kell a görögökig menni.. előzetesen nem is lehetett azzal számolni, viszont az É Írek oda-vissza verhetőek voltak! Az 6 pont, nekik -6, nem kell mit számolgatni szerintem tovább. Kutya banda volt ez.. a többi eredménnyel még ki is lehetne egyezni ha azt a kettőt hozzák előnyből!

Magyar Válogatott face oldala:
"Görögország-Magyarország 4:3. Lehet fikázni a csapatot, de megpróbáltak nyerni, hajtottak! A sok támadó és a támadó mentalitás, gyengébb védekezéssel jár egy olyan csapat esetén, mint a miénk, meg egy olyan csapat esetén is, ami erősebb! Ha nyerünk akkor se lett volna meg a 2. hely, mert Románia nyert Feröer ellen. Most pedig jöhet a sok túlsúlyos fotelvirtuóz, fikázó komment!"

megint csak a madzag megy.. lehet, hogy rúgtunk 3 gólt és kaptunk 4et, de több is lehetett volna a meccsben, de megint 1-1 villanás volt egész meccsen 1-2 játékosban, Feröer verte a görögöket azt halkan jegyzem meg. Mi meg amatőr gólokat kapunk megint. :(((
Tudom megint én vagyok a faszparaszt magyar aki semminek nem tud örülni, noha pár nappal korábban azt írtam vagy arra helyeseltem, hogy sok gólos meccsen kapjunk ki, de megint így? 1-2 kivétellel 0 volt a csapat a védelem meg még annál is gyengébb. Így tök mindegy mit játszunk, ez megint értékelhetetlen volt. Németh, Kalmár akire azt tudnám mondani, hogy látszott az akarat a többi játékos megint semmilyen, még a 2 szél nagyjából próbált építkezni, de akkor meg hátrafelé nem voltak meg. :(((

[ Szerkesztve ]

(#70497) mefistofeles

Most lehet jönni azzal a szöveggel, hogy a görögök europabajnokok voltak..........nincs jobb szó, szánalmas.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70498) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Oké, hogy nem kell mindig szidni a válogatottat, de az már átestek kicsit a ló másik oldalára...

(#70499) B0V9B


B0V9B
tag

Ha meg mi nyertünk volna 4-3-ra (ami benne volt a meccs képében mert kétszer is vezettünk) akkor az lenne a téma hogy miért nem ilyen támadólag álltunk fel a Románok és Görögök elleni hazai meccseken, mert biztos ott is nyertünk volna 3-2-re meg 5-4-re. :(((

(#70500) DS39 válasza bucketb0b (#70496) üzenetére


DS39
nagyúr

ebben a hsz-ben kicsit ellentmondasz magadnak, értem én hogy az észak-írek is verhetőek lettek volna, de összességében jobb játékuk van mint ennek a görög csapatnak. oké hogy történelem alapján ők lettek volna a legnehezebb ellenfelek, de nem így volt, nagyon gyengék voltak, ez ma is látszott, viszont amikor megindultak simán lefutották a magyar csapatot. szóval engem jobban bosszant hogy őket, meg a románok nem tudtuk verni, oda-vissza, mint az északír meccsek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.