Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70551) B0V9B válasza viharhozo (#70549) üzenetére


B0V9B
tag

És a játékosok értéke fog kimenni a pályára focizni??? Mennyi a görög a és a holland válogatott keretének értéke ugyanezen az oldalon? Egyébként Izlandnak 3 topligában játszó játékosa van (1 PL, 1 Seria A, 1 Francia bajnokság) mégis továbbmentek egy elég kemény csoportból. Ennyi majdnem (2) még nekünk is volt tavaly ilyenkor mikor Szalai és Stieber is játszott a klubjában, mégsem brillíroztunk a selejtezők elején (sem).

(#70552) bucketb0b válasza lacy86 (#70548) üzenetére


bucketb0b
őstag

Túl sok a füst a pályán, már majdnem egy pirotechnikai eszköz :DDD

(#70553) #16514048 válasza Tibiajax (#70550) üzenetére


#16514048
törölt tag

Rijkaard? Ő az egyetlen régebbi, színesbőrű holland játékos, akit ismerek. :B

[ Szerkesztve ]

(#70554) szami777 válasza #16514048 (#70553) üzenetére


szami777
addikt

Kluivert és Davids se falfehérek éppenséggel. :)
De a kepen Rijkaard van sztem is

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70555) Enzolord válasza szami777 (#70554) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg Gullit.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#70556) #16514048 válasza szami777 (#70554) üzenetére


#16514048
törölt tag

Tényleg, Davids, rá még emlékszek is, ahogy játszott Nedved-ékkel a Juvében. :) Bevallom Kluivert-re nem is emlékszek, pedig ahogy nézem nem volt rég. Rijkaard-ról meg a Barca edzőjeként hallottam először. :B

(#70557) bucketb0b válasza #16514048 (#70556) üzenetére


bucketb0b
őstag

Pedig csak 3 évvel vagy fiatalabb, mint én :DDD
akkor a csulázásról nincs meg semmi igaz? :D

(#70558) #16514048 válasza bucketb0b (#70557) üzenetére


#16514048
törölt tag

Youtube-on találkoztam már vele. :DDD

(#70559) Tibiajax válasza #16514048 (#70553) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kdavid94, xsanyi77 drakulálok, ügyesek vagytok, így van, a második Ajax-időszakából egy edzésbeli pillanat. nyereményetek egy-egy vip belépő a soron következő magyar válogatott budapesti mérkőzésére. jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

(#70560) viharhozo válasza B0V9B (#70551) üzenetére


viharhozo
addikt

A hollande 190, a goroge 90. Ok nyilvan alulteljesitoek, mindig lesznek ilyenek.

Szalai amiota eljott a Mainzbol, csak keveset jatszik, tavaly a 34 fordulobol 26-ban jatszott, de osszesen 1310 perce volt (15 meccs), folyton le/becsereltek. Stiebernek 25 meccsrol volt 1500 perce, ez se tul acelos.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#70561) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de hogy ordít már Farkas "csakamadrid" Norbika a spanyol ziccernél.. :DDD :DDD :D

(#70562) B0V9B válasza Tibiajax (#70561) üzenetére


B0V9B
tag

Minden spanyol válogatott meccsen így ordít :D

(#70563) szab.tam válasza B0V9B (#70562) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pontosítanék: minden spnyol meccsen így ordít.
bedobáááás!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70564) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Valaki tudna adni egy linket a Sport1-hez? (spanyol-ukrán meccs)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70565) Tibiajax válasza B0V9B (#70562) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kivéve a barca meccsen, barca-ziccernél.. :DDD olyankor a max annyi: szép.
:D
de nem :) most még azokon is túltesz :D hallgassátok

[ Szerkesztve ]

(#70566) B0V9B


B0V9B
tag

MárióóóóóÓ!! <3 :)
Bánja a tököm hogy ordít csak ne nyerjenek ma az Ukránok :D

(#70567) szab.tam válasza Turbolada II (#70564) üzenetére


szab.tam
nagyúr

[link]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70568) Dinter


Dinter
addikt

Tizi!!!!

(#70569) #22743424


#22743424
törölt tag

Kihagyta !! :D

(#70570) bagyulajuve válasza Dinter (#70568) üzenetére


bagyulajuve
addikt

vazze kimaradt
pedig kb 7-8 év után újra szurkolok a spanyloknak

Resistencia eterna

(#70571) Turbolada II válasza szab.tam (#70567) üzenetére


Turbolada II
őstag

Kösz.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70572) vans?


vans?
őstag

Ez a Yarmolenko nagyon technikas egy jatekos, benne van a gol...

hábm bábm

(#70573) BenHans


BenHans
addikt

Ez az ukrán válogatott széttépne minket sajnos...

Jordi Alba meg csak a szokásos kis színész hisztis alattomos pukkancs.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#70574) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Én az ukránoknak szurkolok. Ne úgy jussunk ki, hogy nincs beleszólásunk a dologba. Meg kell verni a csoportot, ne pedig azon felkapaszkodni, hogy a többiek közül ki hogy bír el a másikkal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70575) B0V9B válasza Dilikutya (#70574) üzenetére


B0V9B
tag

Gratulálunk, akkor majd máskor megverjük a csoportot!! WTF? :F

Luxemburg-Szlovák meccs is érdekes lehet. 0-3-ról 2-3-ra jöttek fel a Luxik. :Y

(#70576) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Még szerencse, hogy a spanyolok genetikailag alkalmatlanok arra, hogy töketlenkedő védekezősdire álljanak be a 16-os vonalán állófocira berendezkedve :)

Ezzel már nem lesz baj, reméljük holnap sem! :)

(#70574) Dilikutya

Azért bármilyen szerencsés legyen is a sorsolás - az alultáplált görögök pl. más kalapban voltak a sorsoláskor, mint most lennének :D - azért azokat a pontokat is össze kellett gyűjteni, hogy sok nemzeti válogatott közül elsők legyünk a listában.

Nem értek egyet, jobb lesz nyugodtan, mert amikor agyon van fűtve mindenki akkor egy magyar válogatott mentálisan könnyen alulmarad (lásd a görögöket, akik nagyon bizonyítani akartak legalább egy győzelemmel). Egyelőre jussunk ki, s majd azt követően nekiállhat a nemzeti 11 hozzászokni a gondolathoz, hogy hol és miért is küzdhetünk majd! :))

[ Szerkesztve ]

(#70577) Dilikutya válasza B0V9B (#70575) üzenetére


Dilikutya
félisten

A mai Nemzeti Sport spanyol nyelvű rimánkodása újból rádöbbentett, hogy semmi keresnivalónk ott, ha ennyin múlik a kijutás esélye. Az első adandó alkalommal úgyis jött volna haza a csapat, a csoportkörben utolsó helyen estünk volna ki 0, max 1 ponttal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70578) B0V9B válasza Dilikutya (#70577) üzenetére


B0V9B
tag

Rendben. Én meg annyit írok erre hogy leszarom hogy 0 pontunk lesz és -89-es gólarányunk, de nem szeretném ha legközelebb is csak 30 év múlva lenne ekkora esély rá hogy kijussunk egy EB-re vagy VB-re, mert lehet hogy már meg se fogom élni... Jussunk ki, a többi engem nem érdekel.

Egyébként ha megnyertük volna a csoportot akkor az lett volna az első hogy ne legyen nagy az arc mert ez kurva könnyű csoport volt, San Marino is megnyerte volna. Ha csak második lettünk volna akkor csak azért lehetünk ott mert a 2. hely már nem pótselejtezőt ér hanem egyenes kijutást, pedig pótselejtezőn kiszoptunk volna Gibraltártól is. Ha a legjobb 3. hely összejön akkor nem is nekünk köszönhető az egész, semmi közünk hozzá. Ha a pótselejtezőn kaptunk volna egy Szlovéniát, esetleg Ciprust és továbbvergődünk, akkor az lenne hogy bezzeg ha nem őket kapjuk akkor kiestünk volna. Legyünk ott és kész. Nézzük meg a hollandokat, mekkora blama hogy egy 24 csapatos EB-n még a pótselejtezőre se tudnak majd odaérni.

[ Szerkesztve ]

(#70579) #22743424


#22743424
törölt tag

Ejj ha a magyar válogatott is így tudna játszani, esküszöm még az is élvezetes lenne ha kikapnának. :)

(#70578) B0V9B Evvel én is így vagyok. Tudjam elmesélni az unokámnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#70580) Tibiajax válasza Dilikutya (#70577) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát de nem érted? hajrá Magyarország, hajrá magyarok !!!!!!

..aztán szépen nézzük Isco meg Thiago varázslatait

[ Szerkesztve ]

(#70581) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#70580) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hihetetlen Isco mennyire tehetséges és ahhoz mérten mennyire nem hatékony.

Neki valami labdazsonglőrnek kellett volna mennie, nem focistának.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70582) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ez bizony 2 millió :)

Resistencia eterna

(#70583) Napfénysüti válasza B0V9B (#70578) üzenetére

Az a gáz ha most így kijutznk azt fogják hinni higy minden rendben és így megy tovább az egész plusz felhúznak még 20 stadiont...

Més que un club!

(#70584) forceberg válasza Napfénysüti (#70583) üzenetére


forceberg
veterán

Oruljunk,h nem Macinaci vedett a hispanoknal.
Parat benyelt volna...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70585) bucketb0b válasza bagyulajuve (#70582) üzenetére


bucketb0b
őstag

[link] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70586) Napfénysüti válasza forceberg (#70584) üzenetére

Én már írtam hogy azt tartanám fairnek ha pótselejtezőt játszanánk és ott dőlne el hogy az EB-re valók vagyunk vagy sem.

Més que un club!

(#70587) #22743424


#22743424
törölt tag

Holnap lehet közvetítik a meccset ami fontos a magyar csapat kijutása szempontjából.

(#70588) B0V9B válasza Napfénysüti (#70583) üzenetére


B0V9B
tag

Hát na ja, ez az érem másik oldala... de még ha pótselejteznénk és elbuknánk, akkor még azt is sikernek adnák elő és azt mondanák, hogy eddig még a pótselejtezőig se jutottunk el. De ez már politika, ott meg tudjuk hogy mindent meg lehet magyarázni...

(#70589) bagyulajuve válasza bucketb0b (#70585) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, hogy vótmá :DDD

Resistencia eterna

(#70590) bandus válasza forceberg (#70584) üzenetére


bandus
veterán

miért királyt erőltetik egyébként? nem bogdánt kellene inkább védetni? király gabi akkor volt sztár amikor még a mega sport posztereken szerepelt, de azóta csúnyán eljárt már felette az idő.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70591) DopeBob válasza B0V9B (#70588) üzenetére


DopeBob
addikt

nem tudom minek kellene történnie, hogy rájöjjenek, hogy ez az egész akadémiai rendszerestől úgy rossz, ahogy van. Egyszerűen mintha senki nem értene semmihez...

Egervári után ígértek egy neves külföldi edzőt... ő volt ugye a pinyő, onnantól meg a kármentés megint. Igazából az lett volna a legjobb, hogy ki se jutunk, és még a pótselejtező sincs meg... azt az egyet nehéz lenne sikerként eladni. Utánpótlást kéne rendbetenni, de nem ezekkel a múmiákkal, akik most ott vannak, és láthatóan igen szar munkát végeznek, aztán várni... Itt egy csomó sikeres példa a környezetünkben, hogy kellene csinálni :U

MZ/X

(#70592) Napfénysüti válasza bandus (#70590) üzenetére

A jövőre gondolva én is már Bogdánt védetném. Királynak már túl sok ideje nincs hátra és jöhetnének oda a fiatalok.

Més que un club!

(#70593) DopeBob válasza Napfénysüti (#70592) üzenetére


DopeBob
addikt

Gondolom maradt az a Dárdai elv, hogy az játszhat a válogatottban, aki játszik a klubbjában is rendszeresen.

MZ/X

(#70594) Napfénysüti válasza DopeBob (#70593) üzenetére

Esetleg Dibusz?

Més que un club!

(#70595) #84221696 válasza Napfénysüti (#70594) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bogdán, Dibusz, Köteles?

(#70596) bucketb0b válasza Napfénysüti (#70594) üzenetére


bucketb0b
őstag

Jelen helyzetben még mindig Király a legmegfelelőbb a kapus posztra ha komoly tét van. Következő selejtezőben már lehetne építgetni a fiatalokat, lassan úgy is az lesz, hogy a 6 fős csoportból 1-4 kijut. 5. pótselejtezik a 6.helyezettek meg egymással pótselejteznek és azok közül is kijut 2, hogy ne legyen teljesen szégyen a magyar foci és el lehessen adni, hogy van előrelépés. Már várom a mai napot, ha esetleg úgy alakulnak a dolgok.
- "na mi van kamu megmondó emberek most hol vagytok mikor kijut a válogatott"
- "most már mindenki a magyar válogatottnak szurkol persze ha nem volt győzelem csak a fika ment" és hasonló posztok..

(#70597) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Azt számolgattam, hogy, ha a csoport 1. és 2. elleni eredmények számítanának, akkor 5.-6.-ak lennénk a csoport 3.-ak között. (jobb, mint amire számítottam, mert 3 döntetlenünk van olyanok ellen, akik kijutottak.) Igaz, hogy ezzel a számítással sem ad jó sorrendet a lista (Van akinek az észak-íreket kellene lenyomni, van akinek a németeket), de közelebb van a valós viszonyokhoz, mert, aki 5 pontot szerez a csoport 1. és 2. ellen, vagyis 1 meccset nyer egy olyan csapat ellen, aki ott lesz, az jobban megérdemelné a legjobb csoport 3. helyet.
Úgy is meg lehetett volna oldani, hogy az 5 tagú csoportnál hozzáadnak 6 pontot, mert a szerencsét nem lehet ezzel a kalapos rendszerrel kizárni. Ez olyan, mintha aki oda kerül, az 6.-nak a pingvineket kapja. Így számított volna a többi csoportban az utolsó elleni eredmény is, vagyis, kénytelen lett volna mindenki oda-vissza verni a gyengéket. Aki nem tudja oda-vissza verni a csoportja pingvinjeit, az valszeg nem lett volna legjobb csoport 3.

(#70598) szab.tam


szab.tam
nagyúr

bocs az off-ért, de kéne egy kis segítség.
jól értelmezem-e, és ez az az együttállás, amikor pótselejtezőre mehetünk?

Törökország - Izland 1X2 Törökország 1,55 Nyitott
Lettország - Kazahsztán 1X2 Kazahsztán 3,40 Nyitott
5.27*

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70599) messi6502 válasza szab.tam (#70598) üzenetére


messi6502
tag

Elsődlegesen a Lett - Kazah a fontos, ha ott a Lettek nyernek vagy X, akkor a Török meccs mindegy. Ha nyernek a Kazahok, akkor érdekes a Török meccs, mert ha ők is nyernek, akkor 16 pontjuk lesz a 3.-ak tabelláján. Ebben az esetben nem nyerjük azt a tabellát. Vagyis Kazah és Török győzelem esetén bukjuk el az egyenes kijutás lehetőségét. Minden más esetben ott vagyunk az eb-n.

(#70600) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Oh, most olvastam, hogy Iva lesérült a válogatott meccsen. 2 hónap. Oh... ;]

Lehet gyűjtögetni a pontokat, amíg visszatér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.