Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) B0V9B válasza L_YKing (#69750) üzenetére


B0V9B
tag

Meg folyamatosabb lenne a játék, több lenne a gól, stb. Szóval mindenképp jót tenne a focinak.

(#69752) Ringman válasza B0V9B (#69751) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem bírnák 90 percig vsz.

itt egy ábra:

cikk: [link]

(#69753) B0V9B válasza Ringman (#69752) üzenetére


B0V9B
tag

Ez egy érdekes cikknek néz ki :)

(#69754) BenHans


BenHans
addikt

Hertha 2 - 0 Köln :C A két újonc közül sajnos csak a Darmstadt tudott nyerni, de csak így tovább, nagyon szimpatikusak.
Holnapra még kéne egy Dortmund parádé. :D Na meg olaszban egy AS Roma siker.

szerk. Ibisevic DUPLA! Ezzel nyert a Hertha. Dárdai azt mondta nagy erősítés lesz a jó ideje gólképtelen csatár, mindenki más erősen kételkedett benne.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69755) Richard! válasza BenHans (#69754) üzenetére


Richard!
addikt

Ellenben Kalou mehetne a levesbe....

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#69756) Dinter


Dinter
addikt

Grat a futsalosoknak :C

(#69757) vans?


vans?
őstag

Lewandowski az semmi, Droth Zoli az utolso masodpercben szerzett golt a romanok ellen, es kint vagyunk a futsal EB-n. :C

hábm bábm

(#69758) BenHans válasza vans? (#69757) üzenetére


BenHans
addikt

Megvolt a dráma... :C :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69759) Ringman


Ringman
nagyúr

az utolsó gól kicsi
[link]

(#69760) gyuromoj válasza Ringman (#69759) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez igen, Pep se nagyon hitte el. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69761) venember83 válasza Ringman (#69759) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó helyre ment Draxler. :D

(#69762) DopeBob válasza Ringman (#69759) üzenetére


DopeBob
addikt

Van néha olyan nap, amikor egyszerűen minden összejön. Na, Ő tegnap az összes hátralévő ilyen napját elhasználta egyszerre :DDD

Utolsó gól nem semmi.

Félidei eredményeket néztem, mondom hmm... érdekes lesz. Végülis... :C

MZ/X

(#69763) bucketb0b


bucketb0b
őstag

Előre is bocsánat a Wolfsburg drukkerektől :DDD

Hecking felesége: Ébredj drágám, már 6 van!
Hecking:Jaaaj nee már megint Lewandowski? :C

(#69764) L_YKing


L_YKing
addikt

Ma erzem ugy, hogy megszakadhat a gyozelmi sorozat a bajnoksgaban.. :(
Celta kemeny ellenfel lesz

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69765) Dinter válasza L_YKing (#69764) üzenetére


Dinter
addikt

Nem szeretem amikor ezt mondjátok, mert akkor a vége mindig sima :((( :D

(#69766) L_YKing válasza Dinter (#69765) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig most X lesz szerintem a meccs.. Bar ne lenne igazam :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69767) 7600 GS válasza Dinter (#69765) üzenetére


7600 GS
addikt

Mindig megy a sírás. :D

(#69768) L_YKing válasza 7600 GS (#69767) üzenetére


L_YKing
addikt

Kiszólt a szar a likbú :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69769) villamos


villamos
őstag

Ez a Mezőkövesd - Békéscsaba meccs borzasztó. De legalább a szurkolók lelkesek (az a pár).
"Rendesen be vannak gól elleni szérummal oltva a játékosok." :DDD
Most kellene hajrázni, vagy valami, de semmi sem történik... :N

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#69770) villamos


villamos
őstag

Jé! Gól! :C
A Békéscsaba talált egyet. 96. percben...
Közbe lett még egy... csak felmerül a kérdés, hogy eddig a 90 perc alatt mit csináltak?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#69771) #84221696 válasza villamos (#69770) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tipszmikszőtek! ;]

(#69772) 7600 GS válasza L_YKing (#69768) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez annyira színvonaltalan megnyilvánulás volt, hogy a billentyűzetemet is sajnálom koptatni miatta. :D

(#69773) Dinter válasza L_YKing (#69766) üzenetére


Dinter
addikt

Lehet már annak is örülnének.. De nem akarok előre inni a medve bőrére :D

(#69774) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azért azt meg kell mondani, hogy a Celta mocskos jól játszik. Nagyon szép gólok voltak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69775) messi6502 válasza NyxNyxNyx (#69774) üzenetére


messi6502
tag

Igen, már tavaly is jók voltak, tetszetős focit játszanak.
Megérdemlik a győzelmet eddig, remélem végig is viszik, talán a továbbiakban ez nekünk is jól jönne.

(#69776) L_YKing válasza 7600 GS (#69772) üzenetére


L_YKing
addikt

Ok, meg is megtetted.

Dinter: szoltam :DDD kegyetlen ami a palyan van.. :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69777) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csak azt nem értem, miért mindig ez a kis szar, madridista Farkas Norbika kapja meg a barca meccsét, és nem más, aki esetleg semlegesebb. miért nem a másik meccset pofázza végig, az való neki. ja hogy ott túlságosan részrehajló lenne mindig
ennél a szánalmas meccsnél már csak hallgatnom nagyobb fájdalmam, ahogy ordít rögtön ahogy a barca-ellenfél kiscsapat celta kerül helyzetbe, míg a barca - semmi.. :D de ez mindig így van nála
barca gól nála - semleges "szép." kijelentés.
ellenfele csapat helyzete, gólja - ordítás, ggyönyörűen csinálták, a barcelona védői egymást kergették és csodálatosan végigjátszották a támadást, nagyszerű akció volt!

:DDD a krva anyját...

[ Szerkesztve ]

(#69778) Richard! válasza L_YKing (#69776) üzenetére


Richard!
addikt

Legközelebb meccs előtt ne igyál gyógyszerre szeszt és akkor nem jósolsz ilyen fszságokat. Miattad vesztett a csapat!!!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#69779) Napfénysüti válasza Richard! (#69778) üzenetére

:D

Ma keményen felvettük a szopóállarcot pedig örültem előtte hogy végre végig tudok nézni egy Barca meccset.

Més que un club!

(#69780) Tibiajax válasza Napfénysüti (#69779) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kiváló meccset választottál..

inkább nézz inter-meccset
xd

(#69781) messi6502 válasza Napfénysüti (#69779) üzenetére


messi6502
tag

Szerintem így is jó kis meccs volt.
Csak rossz oldalra kerültünk..

(#69782) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez a Benzema, hát.. nem is kérdés már, a világ legjobb csatára
példaképem. lecseréltem Dennis-t

(#69783) 7600 GS válasza Tibiajax (#69782) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon szenvedsz latom :D :D

(#69784) Ringman


Ringman
nagyúr

inter 5 meccs, 15 pont :) 6 rúgott gól :))

nem gondoltam volna

(#69785) Tibiajax válasza Ringman (#69784) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)) mennyi lett végül?
:D

(#69786) Ringman válasza Tibiajax (#69785) üzenetére


Ringman
nagyúr

természetesen magabiztos 1:0

(#69787) Citroware válasza Tibiajax (#69782) üzenetére


Citroware
addikt

Benzema? :D Szerintem a Real támadószekciójának egyértelműen a gyengepontja. Ha az elmúlt években lett volna egy normális csatáruk, pl Suarez, Agüero, vagy amikor Falcao csúcsformában volt, sokkal több trófeát nyertek volna. Benzema inkább a többieknek köszönheti a sikerességét, akik jó passzokkal támogatják, meg hát azért a spanyol bajnokság alsóbb része elég színvonaltalan védelemmel rendelkezik, legalábbis az élcsapatok mindig 5-6 góllal szórják meg a hátulját, így könnyű érvényesülni abban a bajnokságban bármilyen támadónak, de így is millió ziccert kihagy.
Néha azért vannak jó megmozdulásai. Jó csatár ő, csak nem Real szint.

[ Szerkesztve ]

(#69788) Tibiajax válasza Citroware (#69787) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#69789) Citroware válasza Tibiajax (#69788) üzenetére


Citroware
addikt

Hm ha megmondod, honnan lehetett volna érzékelni, hogy az irónia volt... :B

(#69790) Enzolord válasza Citroware (#69789) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem mondod, hogy ha Tibi kiemel egy Reál játékost, hogy mekkora király, akkor nem tudod, hogy ironizál... ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69791) Citroware válasza Enzolord (#69790) üzenetére


Citroware
addikt

Én hiányosságom, korábban nem jártam ebbe a topikba, akik ismerik a gondolatait, bizonyára könnyen leveszik, de egy olyan, aki nem, csak így magában az a komment félreérthető. :K

(#69792) Enzolord válasza Citroware (#69791) üzenetére


Enzolord
addikt

;] ;] CSak vissza kellett volna olvasnod pár hozzászólást.. :)
De most már tudod.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69793) szab.tam válasza Tibiajax (#69785) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a mai tétjeimet elcsesztem.
elég lett volna egy "hazai 1 góllal nyer".
mint, ahogy megbeszéltük. :DDD
csak én túlbonyoltíom, és éhes vagyok. :DDD

****

ez már tényleg vicc.
a 2015/16 juve-ja az inter.
kijlenethetjük. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#69794) Enzolord válasza szab.tam (#69793) üzenetére


Enzolord
addikt

Az utolsó szó nem sikerült valami fényesre, de amúgy igen.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69795) szami777


szami777
addikt

Gratula Bogdán:)
Pool: 52 kapura lövés:D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69796) venember83


venember83
nagyúr

Kíváncsi vagyok, meddig nézi el a vezetőség Allegrinek ezeket az elfogadhatatlan eredményeket. Ha jól emlékszem, a Milannál is a BL-ben még ment a szekér (megvolt a továbbjutás a csoportból), de bajnokságon belül borzasztó eredményeket ért el a csapat, amikor menesztették. Az illető szezonban nem sikerült BL-helyen végezni Allegri januári távozását követően, nagyon úgy tűnik, hogy ismételni fogja magát a történelem.

(#69797) BenHans válasza venember83 (#69796) üzenetére


BenHans
addikt

A tegnapi blama utána ugyanez kavarog az én fejemben is. :(((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69798) venember83 válasza BenHans (#69797) üzenetére


venember83
nagyúr

Te azért ne aggódjál már Allegriért meg a Juventusért, légy szíves. :D Mindenkinek borzasztó szezonkezdete van, így nem lesz nehéz az Internek bajnokságot nyerni.

(#69799) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:)) gyerünk fiúk. juve gyenge, roma béna, többinél meg garantáltan jobbak vagyunk, most kell végigcsinálni megnyerni a scudettot! hajrá!
balszélen, arc.. :D Mancsi
forza ragazzi, forza calcio!

[ Szerkesztve ]

(#69800) BenHans válasza venember83 (#69798) üzenetére


BenHans
addikt

Één? A Juventusért? Na neee. :D Sajátra gondoltam... Mert szezonkezdésnek szódával elmegy az idegenbeli X a Veronkával szemben, de most jött a Sassuolo és a Samp, akik ellen egy Scudetto aspiráns csapattól minimum elvárás a 4 pont, de mégis csak 1 sikerült.

Most akkor Carpi-Palermo-Empoli-Fiorentina-Udine és legalább 13 pont.

Az Interrel meg várjunk még. Egyértelmű hogy erősödtek és veszélyesnek is tűnnek, de az első két fordulóban szerencsefaktor is volt. Előbb az Atalanta ellen a 93. percben jött a megváltó Jovetic gól, de ez még oké mert itt nagy fölényben játszottak, de utána a Carpi ellen a 89. percben büntetővel nyertek, de nem is ez a lényeg, hanem hogy a Carpi simán meccsben volt velük és a gólon kívül volt 4 helyzetük abból kettő óriási. Az egyiket pl ujjheggyel tolta kapufára Handa, ahogy a Milan ellen is ő mentette meg az X-től az Intert. Ez hosszú távon nem elég, pláne ha elfogy a mák is, de majd meglátjuk mi lesz most sorban a Fior és a Samp ellen, na meg közvetlen utánuk ellenetek.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.