Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70951) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Bakker, ez a Zaza asszem a legfosabb játékos, akit a zebráknál eddig láttam, kiborít. Még az is jobb lenne, ha Padoin játszana csatárt. Komolyan, sír a labda, ha nála van. :W

Resistencia eterna

(#70952) XDmanus


XDmanus
tag

Sziasztok! Elindult az új blogom, focibolond néven. Ha valakit nemcsak a Barca-Real versenyfutás és a PL izgalmai érdekelnek, valamint az hogy a Bayern az adott évi német bajnokságot éppen februárban vagy márciusban nyeri majd meg, azt kattintson ide. :)

(#70953) szami777 válasza bagyulajuve (#70951) üzenetére


szami777
addikt

Honnan szalajtották?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70954) venember83 válasza szami777 (#70953) üzenetére


venember83
nagyúr

A Sassuolótól érkezett sok-sok millióért.

(#70955) bagyulajuve válasza szami777 (#70953) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Sassuolo - 18 misi volt, ha jól tudom, de venember83 majd megerősíti vagy cáfolja

csak emlegetni kellett :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#70956) Tibiajax válasza XDmanus (#70952) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, h bennünket meg javarészt inkább a a Barca-Real versenyfutás és a PL izgalmai érdekelnek, valamint az hogy a Bayern az adott évi német bajnokságot mikor nyeri meg.

na meg még a jó kis olasz klubfoci
nyami

(#70957) Melack válasza Tibiajax (#70956) üzenetére


Melack
veterán

Meg a románokat oda-vissza.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#70958) bucketb0b válasza Melack (#70957) üzenetére


bucketb0b
őstag

A fifa topik nem itt nem.

(#70959) [CS]Blade2 válasza bucketb0b (#70958) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Zsuzsi ott nyomja... a futást is a Fifa 09-ben szokta gyakorolni... és a trükkjeit...

(#70960) bucketb0b válasza [CS]Blade2 (#70959) üzenetére


bucketb0b
őstag

fifaban megvan az oda-vissza. Ott jó edző van ;]
De lehet ez a baj, még mindig a 09 alapján játszanak miközben már 15 van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70961) B0V9B válasza XDmanus (#70952) üzenetére


B0V9B
tag

egész jó kis írás. :)

(#70959) [CS]Blade2: Na ez a baj, hogy már akkor is a fifát nyomta edzés helyett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70962) venember83


venember83
nagyúr

Basszus, vicc ez a kiállítás a liverpooli meccsen. Rögtön jön is a hazai egyenlítés.

(#70963) B0V9B válasza venember83 (#70962) üzenetére


B0V9B
tag

Az is vicc hogy Bogdán még az EL-ben sem kap lehetőséget, pedig ezt elvileg az angol csapatok nem szokták annyira komolyan venni.

Legalább a Fio-t legyőző Lech-ben kezdett mindhárom magyar játékos és Nikolics is ott van a kezdőben a Legiában.

(#70964) bucketb0b válasza B0V9B (#70963) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én attól félek, hogy Bogdán Klopp áldozata lesz :(

(#70965) venember83


venember83
nagyúr

Coutinho ma este jobb, ha ülve brunyál, mert állva nem találná el a WC-csészét sem.

(#70966) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sokáig kell nekem még arra várnom, h újra nagy Ajax-ot láthassak.....

(#70967) szami777 válasza Tibiajax (#70966) üzenetére


szami777
addikt

Rajtuk ment el a mixem, egyetértek. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70968) hobizoli válasza szami777 (#70967) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nekem tegnapelott meg azon a balf@sz Bayern-n :U

több drón kell ;P

(#70969) L_YKing válasza hobizoli (#70968) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem meg azzal jott :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70970) Tibiajax válasza szami777 (#70967) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem szabadott volna rájuk tenned.. idegenben, elszánt török csapat ellen?. felejtős
a köcsög firenzeiek meg a ultramajom bázeliek..na azok voltak a szopók. bordóról már nem is beszélve
mind elment, pedig mennyire sima 1esek voltak

(#70971) B0V9B


B0V9B
tag

Szalai a kezdőben, Stieber a kispadon.

(#70972) forceberg válasza B0V9B (#70971) üzenetére


forceberg
veterán

Az gáz... Norvégiában Szaller fog kezdeni...
Egy jó Stieber viszont kellene!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70973) B0V9B válasza forceberg (#70972) üzenetére


B0V9B
tag

Azért kezdő ne legyen, de a keretbe még akkor is meghívnám ha nem játszana a Hoffenheimben. Priskin amit leművelt az Észak-Írek meg Feröer ellen...hát annál még egy formán kívüli Szalai is jobb. Eddig egyébként nagyon lájti kis meccs, ennél még a Fradi-Haladás is jobb volt a múlt héten.

[ Szerkesztve ]

(#70974) forceberg válasza B0V9B (#70973) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, padra tuti jönni fog.
Priskint én sosem értettem, valahogy nagyon jó marketing van mögötte :))
A kapuskérdésre leszek még kíváncsi, hogy be mernek-e vállalni egy váltást?
A lényeg, hogy legalább legyen nyitott a visszavágó, ha már vettem rá jegyet :D
Én két szoros meccset várok egyébként.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70975) B0V9B válasza forceberg (#70974) üzenetére


B0V9B
tag

Ezt töröljétek majd, valamiért kétszer küldte el...

[ Szerkesztve ]

(#70976) B0V9B válasza forceberg (#70974) üzenetére


B0V9B
tag

Jelenleg csak Király véd a klubjában és Dibusz, nemhiszem hogy Dibusz vállára rá mernek majd rakni ekkora terhet. Én örültem nagyon mikor Bogdán a Poolba ment mert azt hittem hogy majd az EL-t is megfogja kapni a Ligakupa mellett, de sajnos csak utóbbiban véd eddig. Különben ha megkapná a bizalmat akkor a pótselejtező mérkőzésekre már 6 védett meccsnél járna (2 Ligakupa, 4 EL meccs), de így elég lutri lenne őt is berakni. Sajnos Király nincs valami nagy formában idén...

[ Szerkesztve ]

(#70977) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Olvastam valamit, hogy kitették a kapusedzőt, meg azt a volt focista csávót, akit a Dárdai tett be maga mellé aztán a német edző megkapta a nyakába, de most kitette, és a másik német érkezett vagy érkezik helyette. Azt mondjuk meg nem mondom, hogy mikori újság volt, melóba hevert az asztalon.

(#70978) Ringman válasza B0V9B (#70976) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehet, hogy Király véd a klubjában, de a válogatottban inkább csak áll (térdel) a kapuban, védeni kevésbé szokott.

ennyit Bogdán is tudna meccshiányosan.

---

faszrajz bácsinak meg savanyú a szőlő [link]

[ Szerkesztve ]

(#70979) #84221696 válasza Ringman (#70978) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egervári lesz a megmentő! :DDD :W
Ejj, Sanyibátyám, nyugdíjba kellene vonulnod. Hétvégén kimenni horgászni, vagy a családdal kirándulni és elfelejteni ezt a hazai "futball"-t...

(#70980) B0V9B válasza Ringman (#70978) üzenetére


B0V9B
tag

Értem. És ha ő se tudna bravúrokat bemutatni és kapna a gyenge védelem miatt 3-at, akkor menne a "ki az a dilettáns hülye aki berakott egy meccshiányos kapust?"

Rózsa Dániel meg védhetett két meccsen is a válogatottban tavaly nyáron, mikor még Bogdán és Gulácsi is elsőszámú kapusok voltak a csapataikban. Grat Pinyő!
Egyébként a görögök ellen védhetett volna Dibusz vagy Bogdán, úgyis tudtuk hogy a románok nem lesznek akkor balf@szok hogy ne nyerjenek Feröeren és tét nélküli lesz a görög meccs. Legalább meg lehetett volna nézni mit produkál a meccshiányos Bogdán, vagy az a Dibusz akinek azért a legkevesebb dolga van az NB1-ben, mivel a legerősebb csapat kapuját védi, ezért gyakran meccsenként csak 1-2 védést kell bemutatnia.

[ Szerkesztve ]

(#70981) Cartevo


Cartevo
őstag

Knézy a 15. percben: "Andó-Szabó elő fogja venni a második sárga lapot is."

(#70982) szami777


szami777
addikt

Az ég kék, a csapat meg megint hátrányban. :W

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70983) Tibiajax válasza szami777 (#70982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bezzeg a kis szar szelta a real madrid ellen már nyilván be van fosva és gyorsan el is felejt focizni...

nem baj, lényeg h a barca ellen játszanak mindig csak úgy, mint akit lelőnek bazmeg, ha nem nyeri meg a meccset

(#70984) Tibiajax válasza szami777 (#70982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyenge ez a chelsea most...
és igazából mindenki szar.. elment cech, meg a portugál csaj, elment velük a jószerencséjük is

(#70985) BenHans válasza Tibiajax (#70983) üzenetére


BenHans
addikt

Tudnak ők most is csak szemmel láthatóan kevésbé találják az ellenszert a Real játékára mint a Bercáéra.
De már így is volt 3 olyan lehetőségük amit Keylor Navas hatalmas bravúrral védett. :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#70986) Cartevo válasza B0V9B (#70980) üzenetére


Cartevo
őstag

Igen, Dibusz ott inkább labdaszedő, mint kapus.
Király meg már nem tud megújulni, noha kielemezték/kiismerték az ellenfelek.
Ezért Bogdán a jó választás, mert ég benne a bizonyításvágy és ha kiejtenek minket a norvégok, így legalább Bogdánt beraknánk a csapatába, elindítva ezzel a karrierjét.

(#70987) szami777 válasza Tibiajax (#70984) üzenetére


szami777
addikt

Harmatgyenge.
Még piros lap is, Fabre szerintem nem volt lesen a gólnál.
Ami elromolhat, az el is romlik.

Egyre jobban azon a véleményen vagyok, hogy Mou féle pszichés terhet egyszerűen nem bírják el a játékosok, és 3 év alatt teljesen leépíti őket.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70988) 7600 GS


7600 GS
addikt

Navas megint zseniálisan teljesít. :R

A csapat is egész jó, pedig vannak még hiányzók bőven.

(#70989) KisTücsök válasza szami777 (#70987) üzenetére


KisTücsök
addikt

Les volt az szerintem.

Matics idióta, felesleges, amatőr szabálytalanságai is remekül megmutatják mekkora itt a baj.

Kezd elegem lenni...

Jah, de most jut eszembe, hát van még egy félidő. Meg lesz ez. 3-1. Izé, 1-3.

(#70990) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azt bekúrta Nolito :Y

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70991) bandus válasza NyxNyxNyx (#70990) üzenetére


bandus
veterán

nagy gól volt, sajnos navas sem védhet mindent. de van egy olyan érzésem, hogy bever még egyet a celta, remélem nem lesz igazam.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#70992) Ringman válasza B0V9B (#70980) üzenetére


Ringman
nagyúr

storckot ígyis-úgyis fúrja a magyar vezetőség, szóval ebből a szempontból mindegy.

(#70993) szami777 válasza KisTücsök (#70989) üzenetére


szami777
addikt

Legalább x lett volna :((( :(((

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70994) DopeBob válasza szami777 (#70987) üzenetére


DopeBob
addikt

Mou maga a pszihés teher... elmehtne ő is 1-2 évre pihenne, mert ez a mindenhol/mindenkiben az ellenséget keresem... :(

MZ/X

(#70995) bucketb0b válasza Tibiajax (#70984) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mondjuk annál a csajnál lehet többen is elmentek tavaly az segített nekik :DDD idén nagyon kakik :( Szerintem Mourinho filozófiája jelenleg hátráltatja a csapatot :( pedig jó lenne 2-3 fős csatát látni a bajnoki címért.

(#70996) KisTücsök válasza szami777 (#70993) üzenetére


KisTücsök
addikt

AV ellen azt írtad, ha nem nyerünk, jöhet az edző csere. Nyertünk. Ma viszont megint nem. Hogy állsz most?

Mert én nem tudom eldönteni. Türelmes vagyok ilyen szempontból, de ez nem úgy látszik, hogy csak egy szimpla gödör (szakadék). Ráadásul a javulásnak még csak a szikráját sem látom. Senkiben.

Fene egye meg...

(#70997) szami777 válasza KisTücsök (#70996) üzenetére


szami777
addikt

Maradjon még Mou, kéne egy ultimátumot kapnia, hogy kezdődjön meg a javulás 1 hónapon belül, vagy fene tudja. Ez egy olyan vereség volt, ami még a tavalyi szezonba is elfért volna, emberhátrányba voltunk és tényleg minden ellenünk volt. Akciógólt szinte nem is lövünk egyébként, ez nagyon elkeserítő, most nincs időm utána nézni, de szerintem a gólok 85%-a szögletből és szabadrúgásból volt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70998) B0V9B


B0V9B
tag

Mou ezért nem szokott 2 évnél tovább maradni egyik csapatnál sem.

(#70999) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de fontos lenne elhozni ma este a három pontot Palermo-ból..

(#71000) Ringman válasza Tibiajax (#70999) üzenetére


Ringman
nagyúr

csak eléggé fostalicska az inter :(

nagatomo mit keres a kezdőben?

nem értem mancinit.
biabiany, nagatomo nb1 szint, perisic sem mutat semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.