Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69251) KisTücsök válasza bucketb0b (#69247) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem csak számodra.
__

Rooney meccs és gól számban is beérte Charltont.

[ Szerkesztve ]

(#69252) Enzolord


Enzolord
addikt

Higuita nagy védése ezelőtt 20 évvel.. :) Hatalmas..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69253) B0V9B


B0V9B
tag

Nagy bajban a hollandok...

(#69254) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna jóvan, lesz egy totál érdektelen eb számomra

(#69255) pohár válasza B0V9B (#69253) üzenetére


pohár
félisten

meg is érdemlik, de a spanyoloknál se ártana egy nagyobb vérfrissítés...

a horvátokra leszek kíváncsi, hogy mit kezdenek a norvégokkal, főleg úgy, hogy az olaszok Bulgáriát fogadják, és valószínűleg nyerni is fognak, ha a horvátok meg nem, oda a csoportelsőségük

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69256) BenHans


BenHans
addikt

2008-ban hogy szurkoltam a törököknek! :) Most is szimpatikusak, jó ez a küzdünk a végsőkig mentalitás. A szurkolóik előtt is le a kalappal.

Hollandoknak meg nagyon hiányzik a mosógép Strootman is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69257) B0V9B válasza pohár (#69255) üzenetére


B0V9B
tag

Spanyoloknál? Miért, kit kéne ott frissíteni vagy mit? Egyedül Casillas az aki már elmúlt 31 éves, de ő meg azért véd most mert De Gea nincs meccsben. Következő két selejtező mérkőzésen játszanak még Macedóniával és Luxemburggal, vagyis ők már fél lábbal kint vannak az EB-n, valamint elég szép játékot nyújtottak tegnap is, uralták a meccset. Szerintem ők teljesen rendben vannak, azért mert most nem jött össze nekik a VB nem kell egyből temetni őket. A hollandok is szépen beégtek a 2012-es EB-n utána meg mégis bronzig jutottak a tavalyi VB-n. :)

Horvátoknak meg tökmindegy hogy elsők vagy másodikok lesznek, mivel mindkettő hely automatikus kijutást ér. Nekik az a lényeg ma hogy ne kapjanak ki Norvégiában, mert akkor ugyanannyi pontjuk lesz.

[ Szerkesztve ]

(#69258) L_YKing válasza BenHans (#69256) üzenetére


L_YKing
addikt

Mar a VB-n latszott, hogy ez nem az a holland csapat..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69259) itouchfan


itouchfan
senior tag

Arda-n a gólja és a gólpassza ellenére látszik hogy nincs játékban, több technikai hibát is vétett. Kíváncsi vagyok hogy a Barcában hol fog játszani és mennyit. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#69260) pohár válasza B0V9B (#69257) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom, de amilyen nyögvenyelősen játszanak... az a középpálya és csatársor nekem nagyon nem tetszik :N

na, most így, hogy a norvégok vezetnek, erősen szarban vannak a horvátok :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69261) B0V9B válasza pohár (#69260) üzenetére


B0V9B
tag

David Silva, Iniesta, Fabregas, Mata, Cazorla, Isco, csatárposzton meg Diego Costa és Pedro. Hát szerintem ilyen középpályát és csatársort a németeken kívül a világ bármely válogatottja azonnal elfogadna. :)

(#69262) pohár válasza B0V9B (#69261) üzenetére


pohár
félisten

szép szép, de valami mégsem klappol, kicsit erősebb ellenfél ellen nem nagyon akar menni a játék :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69263) Enzolord válasza BenHans (#69256) üzenetére


Enzolord
addikt

Kevés fanatikusabb drukker van a világon, mint a török.. :)
Volt anno egy sorozat a Discoveryn, ahol a különböző országok nagy klubjainak ultráihoz ment el a srác a Meanmachine-ből.. Nem jut eszembe a neve.. Na, ott is látszott, hogy nem szívbajosak.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69264) B0V9B


B0V9B
tag

Na a hollandoknak se kell szállodát nézniük Franciaországban jövő nyáron. Azért azt hittem legalább a pótselejtezőre beérnek majd a rossz kezdés után, de most már elég ha a törökök 4 pontot szereznek a következő két meccsen és övék a 3. hely.

(#69265) bandus válasza bucketb0b (#69247) üzenetére


bandus
veterán

talán kiegyenlítettebben voltak az erőviszonyok. oké, az tény, hogy ronaldo, ronaldinho, zidane mindenki felett állt, de azért szerintem nem sokkal volt tőlük lemaradva figo, beckham. olyan csatárok szórták a gólokat, mint kluivert, henry, bergkamp, volt egy nagyon jó yorke-cole páros, az olyan karakteres játékosokat mint pl effenberg ne is említsük, aki szerintem elég királyul nyomta (már amennyire emlékszem)- most meg van cr és messi, utána meg egy hatalmas szakadék, és magad sem tudsz kiemelni egy harmadik játékost. najó, talán neymar vagy hazard.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69266) Tibiajax válasza bandus (#69265) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..beckham...

(#69267) Ringman válasza bandus (#69265) üzenetére


Ringman
nagyúr

magad sem tudsz kiemelni egy harmadik játékost

ibra.

pont ellentéte a "steril" cr-messi kettősnek.

(#69268) L_YKing válasza Ringman (#69267) üzenetére


L_YKing
addikt

Hazard, Neymar 2 ev mulva pl...
Suarez azzal az esetlen mozgasaval is kituno es jo! 😁

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69269) Enzolord válasza L_YKing (#69268) üzenetére


Enzolord
addikt

Bebe...
Jemba-Jemba.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69270) B0V9B válasza KisTücsök (#69251) üzenetére


B0V9B
tag

Az mennyi is? 49 gól, amiknek a felét ilyen San Marino, Kazahsztán, Andorra, Észtország, Litvánia és Liechtenstein szintű csapatok ellen érte el. Nem akarom bántani sem az angol foci sem Rooney-t (kedvelem a játékát) de kicsit már untam hogy hetek hónapok évek óta az ment hogy mikor fogja beérni Bobby Charltont. Túl nagy hype volt körülötte szerintem. Közben meg Michael Mifsud (gondolom senki nem hallott még róla innen) ma meglőtte 40. gólját Málta színeiben, a világ egyik leggyengébb válogatottjában, ahol az örök rangsorban 8 lőtt gól elég a 4. helyhez, valamint a mostani aktív játékosok közül egy valaki van aki 3 gólos, a többiek 2 vagy kevesebb. És ő ugye úgy érte el ezt hogy szinte mindig erősebb válogatottak ellen játszottak, és a meccs minimum 80-90%-ában védekeztek.

Itt ép a MU-t végzi ki, élőben láttam a meccset a sport tv-n, utána egyből szaladtam a földrajz atlaszhoz megkeresni hogy hol van az a Málta

Itt pedig a mai "kis" gólja 1:15-től

[ Szerkesztve ]

(#69271) Enzolord válasza B0V9B (#69270) üzenetére


Enzolord
addikt

Mifsudot itt sokan ismerik, hisz velünk is rendesen kibabrált... :)
Konkrétan Schembri, de ő is kivette a részét belőle.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69272) BenHans válasza B0V9B (#69270) üzenetére


BenHans
addikt

:R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69273) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#69274) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

azt lehet tudni mi a keret az esti meccsre?
északírek ellen...

XBOX LIVE: rolandinho007

(#69275) Richard! válasza tigomigocika (#69274) üzenetére


Richard!
addikt

Teljesen mindegy :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#69276) bucketb0b válasza Richard! (#69275) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sajnos tudják, hogy ha nyernek akkor továbbmentek, még az x is belefér, nagyon nehéz dolgunk lesz, főleg támadójáték nélkül várva, hogy majd a meccshiányban szenvedő Szalai befejel egy szögletet vagy szabadot. :(

(#69277) Tibiajax válasza Richard! (#69275) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bszki ugyanezt akartam írni. ugyanezt a két szót.
csak már nem akartam megint én trollkodni meg lehúzni a közmorált..
vannak még mindig, akik szegények reménykednek

[ Szerkesztve ]

(#69278) 7600 GS válasza Richard! (#69275) üzenetére


7600 GS
addikt

Legalább azt tartsátok tiszteletben, hogy valakinek fontos a válogatott. Nem nagy dolog, egy ici pici intelligenciát és megértést kérnénk. :)

(#69279) bandus válasza Richard! (#69275) üzenetére


bandus
veterán

Jah, tok mindegy, hogy a ketballabasok melyik reszhalmazat nevezik este :D

GS, hagyjuk mar ezt a nyapic dumat :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69280) bucketb0b válasza 7600 GS (#69278) üzenetére


bucketb0b
őstag

Szerintem minden embernek fontos a saját országa válogatottja, de azért a realitás talaján kell maradni, mert magasról nagyobbat esik az ember ;)
Megint olyan célokat tűzünk ki, hogy na majd most, na de most na de most már biztos, aztán meg.. gólt se bírunk rúgni, hogy akarunk meccseket nyerni? Arra nem lehet alapozni, hogy majd lesz egy öngól és kihúzzuk 1-0val :(
az meg nem a realitás, hogy feröert elverjük és akkor már biztos az eb vb részvétel :(

(#69281) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#69277) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én reménykedek, aztán mikor nem sikerült, leszarom. Ez így a legegyszerűbb. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69282) gyuromoj


gyuromoj
veterán

KEZDŐCSAPAT:
Király – Fiola, Guzmics, Kádár, Leandro – Elek Á., Kalmár – Dzsudzsák, Gera, Németh K. – Szalai

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69283) L_YKing válasza gyuromoj (#69282) üzenetére


L_YKing
addikt

Mint ha olyan muszaly volna Szalait jatszatni... Borzaszto :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69284) viharhozo válasza gyuromoj (#69282) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem lehet panaszkodni, ez tökös kezdo, ilyet kell kirakni, ha nem szamit a vereseg.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#69285) pohár válasza L_YKing (#69283) üzenetére


pohár
félisten

úú

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69286) gyuromoj válasza pohár (#69285) üzenetére


gyuromoj
veterán

calma ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69287) hobizoli válasza bucketb0b (#69280) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert azt, hogy Izland mar kint van a EB-n ilyenkor, szerintem a sorsolaskor senki nem gondolta volna

azt se, hogy a Hollandok ilyen gyatrak, amikor par eve meg VB 2. voltak

több drón kell ;P

(#69288) gyuromoj válasza hobizoli (#69287) üzenetére


gyuromoj
veterán

50 éve a magyaroktól "rettegett" mindenki, most meg csak kacagnak. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69289) hobizoli válasza gyuromoj (#69288) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az inkabb 60 eve volt, 50 eve mar atlag csapat volt csak a magyar

az a baj, hogy kb azota is ebbol elunk :U

több drón kell ;P

(#69290) gyuromoj válasza hobizoli (#69289) üzenetére


gyuromoj
veterán

Csak úgy hasra ütve írtam, 27 évesen nem láthattam a valódi magyar focit sajnos. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69291) bucketb0b válasza hobizoli (#69287) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem, de ők mégis képesek erre.. :(
nálunk marad a "talán jövőre" meg "egy szerencsésebb sorsolással" mondat :(

(#69292) B0V9B


B0V9B
tag

Megdöbbentő nézni hogy még Észak-Írországhoz képest is mennyire le vagyunk maradva technikailag, taktikailag és reakció időben. A legügyesebb és leggyorsabb magyar játékosnak tartott Dzsudzsák egy cselt nem tudott megcsinálni 45 perc alatt. Nagy Ádám mint ha kétszer-háromszor gyorsabban mozogna mint a többiek. Ez csak nekem tűnt fel?

(#69293) villamos


villamos
őstag

Vajon a menekültek között akadhat 11 jobbféle fotballista? :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#69294) Richard! válasza 7600 GS (#69278) üzenetére


Richard!
addikt

A hülye az, aki még reménykedik. Nem kell itt a süket duma ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#69295) 7600 GS válasza Richard! (#69294) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem kell megmondoemberest jatszani. :)

(#69296) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bravo, ismét egy szar döntés. mi a faszt akarnak ezzel az idétlen priskinnel??
hihetetlen
végre lett volna egy hasznos húzás, hígfos szalai helyett a jo formában lévő nikolic, erre nesztek

(#69297) Enzolord válasza Richard! (#69294) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor én hülye vagyok.. :) De ez nem újdonság.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69298) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kuzmic ricsiiii!!!!!!!!!!!!!!!

:DDD :DDD

(#69299) B0V9B


B0V9B
tag

GUZMICS :C :C
Istennek van humorérzéke :)

(#69300) Dinter


Dinter
addikt

Szeddkiiiii!!!!!! Román meccs is meg lett volna ha így játszunk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.