Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) 7600 GS válasza Napfénysüti (#70649) üzenetére


7600 GS
addikt

Mondjuk ezen a meccsen kíváncsi lennék, hogy szerinted mégis hogy tettek a törökök sokat a győzelemért.

Amúgy meg szerintem a focit gólra játsszák, aki többet rúg vagy több pontot szerez a csoportmeccseken az érdemli meg a továbbjutást. :)

(#70652) B0V9B


B0V9B
tag

Megnéztem a jelenlegi Uefa Koefficiens listát, amely szerint sorsolják majd a pótselejtezőket.
Kiemeltek: Ukrajna, Svédország, Bosznia, Magyarország
Nem kiemeltek: Dánia, Norvégia, Írország, Szlovénia

Egybként mielőtt elkezdjük felszopni a törököket, "meg hogy ők mennyire megérdemelték mert többet tettek érte", azért azt tegyük hozzá hogy utolsó 2 meccset olyan csapatok ellen játszották le amely már biztosan kijutó volt, ráadásul a csehek a törökök elleni meccsen B csapattal álltak fel, de Amszterdamban már a legerősebb kezdőt rakták fel a pályára. Szóval a törökök is a sorsolásnak köszönhetik valamilyen szinten, de ez úgysem fog eljutni a negatív puncik agyáig...

Mielőtt jönnek a következő magasröptű eszmefuttatások: "Háddee háddee izé, nem tudtok legyőzni azt a brit csapatot az északi izéket, meg a románokokkal is csak két döntetlen jáccotunk, oszt akkó mi legyünk ottan-e??"
Miért a törökök legyenek ott??? Azért mert odavissza leikszeltek a szupererős Lettekkel, vagy azért mert Kazahsztánban nyerni tudtak egy 85. percben szerzett góllal? Minden válogatottnak vannak szarmeccsei, csak a mi jobban feltudjuk nagyítani meg a hülyeségeket terjeszteni. Kb fél tucatnyian írták le itt 3 nap alatt, hogy az utolsó helyezett csapattól 4 gólt kaptunk, hahaha, hihihi
A törökök meg az utolsó csapatnak 2 gólt lőttek, 2 meccsen. Mindennek két oldala van, és szerintem a törököknek is kurva nagy makker volt hogy így alakult a Lett-Kazah meccs számukra.

[ Szerkesztve ]

(#70653) Ringman


Ringman
nagyúr

a továbbjutás azon ment el, hogy 3 meccsen összesen úgy szereztünk 1 pontot, hogy a 75. percben vezettünk.
észak-írek elleni 2 meccsen + a görögök elleni idegenbeli meccs.

(#70654) forceberg válasza 7600 GS (#70651) üzenetére


forceberg
veterán

94 percen at megszakadtak, de azt EU szinvonalon.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70655) Napfénysüti válasza 7600 GS (#70651) üzenetére

Az elejét nem láttam de akkor fordítva: a sokszor alibiző, elképzelés nélkül játszó válogatottunknak ott lenne egyből a helye?

Més que un club!

(#70656) 7600 GS válasza Napfénysüti (#70655) üzenetére


7600 GS
addikt

Ezzel nem válaszoltál a kérdésre. :D

(#70657) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Mindig ez a forgatókönyv. Végre hazai pályán játszunk, a számolgatás pályáján...nem a mieink vannak a focipályán, és jön a dráma az utolsó percekben. :DDD
Egyébként ennek a török csapatnak ki kellett jutni. Aztán a magyar is kimehet, ha hozzák ezt az akarást, amit a törökök.

(#70658) Napfénysüti válasza 7600 GS (#70656) üzenetére

Valóban gólra játsszák és ma mondjuk a török csapat küzdve emberhátrányban is betalált. Egyébként küzdésben simán jobbak nálunk.
Sajnos. Én örülnék ha a mieink is így tudnának küzdeni, akkor tényleg megérdemelnének több szerencsét meg a kijutást.

Més que un club!

(#70659) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

És akkor most hogy van? Szlovének ellen játszunk, és ha nyerünk kijutunk? Vagy még onnan van tovább, esetleg nem is velük játszunk? :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70660) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#70659) üzenetére


L_YKing
addikt

Sorsolas lesz.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70661) KisTücsök válasza 7600 GS (#70651) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egy góllal többet rúgtak, mint az ellenfél. A focit gólra játsszák. A legtöbb pontot szerezték a csoport harmadikok között. Hol itt a probléma?
___

Így lett ez jó. Ha továbbjutunk a pótselejtezőn, ám legyen, megérdemeljük. Hogy imádkozhat az a négy ország, hogy minket kapjon...

(#70662) forceberg válasza Napfénysüti (#70658) üzenetére


forceberg
veterán

Az lesz meg a faxa,ha kozben reaktivaljak a zart kapunkat is...
De igen,nem lattam(nem latom 30eve) a minden aron a gyozni akarast 5 meccsen a 10bol. :s

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70663) B0V9B válasza KisTücsök (#70661) üzenetére


B0V9B
tag

" A legtöbb pontot szerezték a csoport harmadikok között. Hol itt a probléma?"

DEROSSZ :DDD :DDD Most biztos ugyanezt írtad volna ha az Izlandiak kihúzzák azt a pár percet és mi szerezzük a legtöbb pontot a csoport harmadikok között....

(#70664) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#70660) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És akkor az 2 meccs az ellen akit sorsolnak és a nyertes kijut?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70665) Napfénysüti válasza B0V9B (#70663) üzenetére

A fociban ugye nincs ha...

Més que un club!

(#70666) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Annyira -de- annyira tudtam, hogy ez az idiota kombinacio kijon... a torok szabadnal, mar rohogtem elore... :DDD

na johet a vasarnapi sorsolas es izgulas, hogy legalabb legyen (mostani allas szerint, szerintem holnapig nem fog sokat valtozni az EU ranglista) 10% eselyunk a danok vagy norvegek ellen... mert ha az ukranokat vagy svedeket kapjuk azok bedaralnak mint a sz*rt! :DDD

gg :U

ps: nem neztem utana, de amiota kazahok (vicc amugy EUnak hivni oket) EU-ban fociznak 13 eve selejtezokon volt ket nyereseguk??? :DDD :DDD :DDD richtig most nyertek ujra :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70667) B0V9B válasza Napfénysüti (#70665) üzenetére


B0V9B
tag

Tied a pöttyös labda!
Csak a képmutatást nem szeretem...amikor egész héten a csapból is az folyt hogy mekkora csicskalángosok leszünk ha mi szerezzük a legtöbb pontot a csoport 3.-ok közül, most meg török felszopás van mert eltalálta a lasztit a Selcsuk gyerek.

(#70668) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most nézem hogy a 98-as VB-re játszottunk pótselejtezőt, 12-1-el küldtek minket haza a Jugoszlávok :DDD

Valami hasonlót várok egyébként, teljes összeomlást..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70669) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#70664) üzenetére


L_YKing
addikt

Odavissza vago es ha mi jutunk tovabb EB-n vagyunk. :D

Sok eselyunk van nem? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70670) [CS]Blade2 válasza B0V9B (#70652) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A TV-ben és az egyik újság fórumán mást mondtak/írtak:

"Mostani állapot: Ukrajna 8., Svédo. 20., Dánia 22., Norvégia 24., Szlovénia 30., MAGYARORSZÁG 33., Bosznia 38.,Írország 41."

Nem a legfrissebből dolgoztak a stúdióban, vagy számoltál valamit, hogy a szerdaiban már pl. mi leszünk a 23.?

(#70671) hobizoli válasza Motion_Blur (#70668) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vendegul lattuk oket egy-hetre :DDD

több drón kell ;P

(#70672) KisTücsök válasza B0V9B (#70663) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD :DDD

Az ellentmondásaira akartam rávilágítani, miszerint nem érdemelték meg az egyből kijutást, holott mégis a legtöbb pontot szerezték (és a "focit gólokra játsszák", meg "aki a legtöbb pontot szerzi", had ne idézzem vissza).

De nem baj. :D

(#70673) B0V9B válasza [CS]Blade2 (#70670) üzenetére


B0V9B
tag

Mondjuk az úgy lehet, hogy az EB oldalán azt írják hogy nem a FIFA ranglistát veszik alapul a kiemelésnél hanem az UEFA koefficiens listát, amely így néz ki jelenleg.

Szerk.: Hopp

(#70672) KisTücsök :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD "meg mégtöbb nevetős fej"

De közben meg magadnak mondtál ellent, meg annak amit 3 napig hangoztattál itt az oldalon. Ez így a legnagyobb LOL (csak miattad) :)

[ Szerkesztve ]

(#70674) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#70666) üzenetére


_ocsisajt
őstag

*megkovezem magamat: 3 :DDD :DDD :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70675) szab.tam válasza L_YKing (#70669) üzenetére


szab.tam
nagyúr

vagy megdöntik a csank féle 12-es rekordot.
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70676) KisTücsök válasza B0V9B (#70673) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na és miért? Mit hangoztattam? És miért mondtam annak ellent?

Várom ám a választ. :DDD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#70677) [CS]Blade2 válasza B0V9B (#70673) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Engem nem érdekel. Ezt a stúdióban mondták a meccs után. Mondjuk számolnom kellene vele, hogy rossz listából dolgoznak a szakértőink. :)) Ezt is elba.tuk, de legalább kedvezőbb az ide vágó lista.

(#70678) L_YKing válasza szab.tam (#70675) üzenetére


L_YKing
addikt

En ugy vagyok vele hogy legalabb van esely :)

Szurkolok nekik lesz ami lesz. :D

Most pedig megyek megnezem mit sirnal a teollfocisok..

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70679) szab.tam


szab.tam
nagyúr

holland öngólt láttátok?
devecseri átka célbaért.... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70680) fatal`


fatal`
titán

Két ponttal előzzük a dánokat. Majd megkapjuk őket a pótselejtezőn aztán tökmindegy volt hogy kiemeltek vagyunk-e :D

(#70681) B0V9B válasza KisTücsök (#70676) üzenetére


B0V9B
tag

Nem fogom most visszakeresni, de az tuti hogy a Feröeri meccs után, vagy másnapján írtál valami olyasmi hogy nem érdemelnénk meg a legjobb 3. helyet mert csak egy góllal voltunk jobbak mint Feröer. Amivel annyiban egyet is értettem hogy nem mi érdemelnénk meg erősség szerint, de ne azzal jöjjünk már utána rá 2-3-4 nappal hogy: a törökök szerezték a legtöbb pontot a harmadikok között, mi ezzel a probléma????kérdőjel?? Akkor már egyszer mégiscsak az érdemli meg aki a legtöbb pontot szerzi a harmadikok között, de előtte két nappal még nem az érdemelte meg? Vagy most hogy van ez? Vezesd már le ha ráérsz. Akár holnap is.

[ Szerkesztve ]

(#70682) szami777 válasza fatal` (#70680) üzenetére


szami777
addikt

Itt igazából az összes csapat jobb nálunk. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70683) fatal` válasza szami777 (#70682) üzenetére


fatal`
titán

Azért szerintem a szlovénok simán verhetők. A többi ellenféltől sem fogunk 12 gólt kapni a két meccsen, mint 97-ben a jugóktól :D

(#70684) Livius válasza B0V9B (#70673) üzenetére


Livius
őstag

Ezek szerint a sok alibizős meccs negatív eredménye már ide is kihatott, hogy épp most a csoportmeccsek után előz be minket a ranglistán a Dánia, és ezzel bukjuk az első kalapot? :R
Ennél szebb pofára esés, hogy tudjuk hol a helyünk nem is lehetne. Végül is tök jól kivan ez találva, hogy valóban az legyen kedvezőbb helyzetben mindig, aki csinál is valamit érte és dolgozik. respect UEFA :C

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#70685) B0V9B válasza Livius (#70684) üzenetére


B0V9B
tag

Hát :C Dánia :C már :C sehogy :C nem :C fog :C pont :C beelőzni :C mert :C ez :C a :C lista :C ma :C frissült :C és :C a :C dánok :C már :C ma :C nem :C játszottak. :C De :C annyiban :C igazad :C van :C hogy :C pont :C azon :C múlt :C hogy :C kiemeltek :C leszünk :C hogy :C a :C dánok :C mindkét :C eheti :C meccsüket :C elvesztették, :C ha :C legalább :C egy :C döntetlent :C összehoztak tapsolóskéz volna :C akkor :C nem :C lennénk :C kiemeltek :C. De :C tudtam :C hogy :C valaki :C azon :C is :C feltud :C majd :C akadni :C ha :C lemaradunk :C a :C legjobb :C harmadik :C helyről :C , de :C kiemeltek :C leszünk :C a :C pótselejtezős :C sorsoláson :C Respect! :)

[ Szerkesztve ]

(#70686) DaveNo1 válasza fatal` (#70683) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja a szlovén válogatottban csak 8 topligas játékos van és pl. Svajcot is verték. Nem halászok meg pékek mint a feröeri csapat, akit épphogy vertünk :D

You are not prepared.

(#70687) messi6502 válasza Livius (#70684) üzenetére


messi6502
tag

Ez a hivatalos:

barca0519951: :))

[ Szerkesztve ]

(#70688) L_YKing válasza B0V9B (#70685) üzenetére


L_YKing
addikt

Nabazmeg :DDD :DDD

messi6502: megeloztuk Braziliat ahogy nezem ;]

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70689) fatal` válasza DaveNo1 (#70686) üzenetére


fatal`
titán

És kikaptak az észtektől, meg x-eltek a litvánokkal.

(#70690) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ahhh... mindannyiótoknak, ezt:

(#70691) B0V9B válasza fatal` (#70689) üzenetére


B0V9B
tag

Így van, de vigyázz mert mindjárt betámadnak. Meg 2-0-ra verték San Marino-t, ahol ugyanúgy pékek és asztalosok fociznak, de psszt!! Azok nem mi voltunk, azt hagyjuk le gyorsan.

Itt se voltunk! :U

(#70692) Enzolord válasza Motion_Blur (#70668) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt ne mondd, hogy erre nem emlékeztél... :DD :DD :DD
Már az is egy hatalmas jelenet volt, ahogy a négy finn beverte a saját kapujába, hogy eljussunk oda... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#70693) fatal` válasza Enzolord (#70692) üzenetére


fatal`
titán

Azután a meccs után inkább a flipper vb-re kellett volna pótselejtezni. :DDD

(#70694) B0V9B


B0V9B
tag

Ennyi elég volt mára az internetből :DDD

Ui.: A törökökre meg a tatárokra bízni az EB-kijutást? Eleve hülyeség volt hinni benne. Még jó hogy a Habsburgok kijutottak egyenes ágon...

[ Szerkesztve ]

(#70695) messi6502 válasza messi6502 (#70687) üzenetére


messi6502
tag

Ja még valami. Következő eb sorsoláson is a 3-as kalapba leszünk hála a Holland kiesésnek és a Horvát közvetlen kijutásnak.
Mármint ha tovább megyünk!

[ Szerkesztve ]

(#70696) KisTücsök válasza B0V9B (#70681) üzenetére


KisTücsök
addikt

:)

7600GS kérdőjelezte meg az igazságosságát annak, hogy a törökök egyenesen mennek az EB-re. Majd azt írta, hogy szerinte az érdemli meg a továbbjutást, aki a legtöbb pontot szerzi. A török szerezték a legtöbbet = megérdemelték. A logika szerint.

Kissé ellentmondásos. Csak erre akartam rávilágítani. Ahogy írtam az előző hsz-ben.

És ennek semmi köze az én véleményemhez.

Érti-e már kend?

(#70697) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Most nagyon tudatlannak erzem magam, de plz vilagositsatok fel errol a legjobb 3. helyezett statuszarol. Hogy a rakban lettunk mi ott masodikak? :U Leveszik a ket leggyengebb meccset, es az alapjan?

Don't Tread On Me

(#70698) messi6502 válasza messi6502 (#70695) üzenetére


messi6502
tag

És végül mégse biztos..

BMW001: Csoportutolsó elleni meccsek nem számítottak. Kivéve az 5 csapatos csoportban. Így 8 meccs eredményét tükrözi az a tabella mindegyik csapatnál.

[ Szerkesztve ]

(#70699) szami777 válasza MPowerPH (#70697) üzenetére


szami777
addikt

Igen, a csoport utolsó helyen lévő válogatott elleni pontok nem számítanak. Nekünk mázlink volt, hiszen a csoport utolsó nálunk Görögország volt, akik ellen összesen 1 pontot szereztünk, így nem volt nagyon mit levonni tőlünk.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70700) MPowerPH válasza szami777 (#70699) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azert mondom, santitott ez. Koszi. :R
Persze, csak mi lehetunk olyan lamak(ez esetben mazlistak), hogy a csoportutolso ellen sem vagyunk kepesek oda-vissza nyerni. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.