Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70301) adrian360 válasza bucketb0b (#70299) üzenetére


adrian360
őstag

fejlődik a csapat, mert nem kap 146136413613 gól meccsenként.
inkább becsülök egy olyan csapatot aki egy góllal nyer, mint aki bárkitől is 5 gólt kap

(#70302) KisTücsök válasza L_YKing (#70292) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most ez irónia?

Kezdek már én is összezavarodni.

(#70303) L_YKing válasza KisTücsök (#70302) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyik se postas meg ehhez hasonlo de m1. Nem ironia volt :)
Izlandon, daniaban, me ilyen helyeken fociznak.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70304) Napfénysüti válasza 7600 GS (#70266) üzenetére

Ennek? Ne viccelj ha én úgy játszottam volna mint ami az első félidőben ment szégyelltem volna magam.
De gratulálok a válogatottnak hogy remek játékkal tönkrevertük a brutál erős vendégeket.

Més que un club!

(#70305) bucketb0b válasza adrian360 (#70300) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ezeknek? Tegnap örömmámorban úsztam, hogy egyenlítettünk. Aztán leesett, hogy egy noname szar semmilyen csapat ellen történt ez meg a 2. félidőben hazai pályán. :U Gyere vissza a földre, nagyot fogsz csalódni ha nem..

(#70306) B0V9B


B0V9B
tag

Az a problem hogy ezeket az eredményeket Egervárival is hoztuk, nehezebb csoportokban is. Csak becsúszott az a hollandok elleni 8-as, ami egy csapat életében bármikor bejöhet, nemhogy egy középcsapatnak mint mi nekünk, de gyakran még egy élcsapatnak is olyan napja és kitömik rendesen. Lásd a Brazil-Német 1-7, vagy klubszinten egyik évben a Bayern ejtette ki a Barcát 7-0-ás összesítéssel,aztán a következő évben meg a Barca jutott túl könnyedén a németeken, holott mindkét csapat benne van jelenleg Európa legjobb 3 csapatában. Az is Egervárinak köszönhető hogy 2. kalapból sorsoltak minket, ezáltal betudtunk makkolni egy ilyen csoportot. Talán hagyni kellett volna, hagy dolgozzon tovább. 50%-os győzelmi mutatót hozott a válogatottal 34 mérkőzésen. Ennél jobbat csak Dárdai tudott (57%) de ő ezt 7 meccs alatt érte el. Olyan edző, akinek legalább volt 10 mérkőzése a válogatott élén és ennél jobb mutatót produkált, az még Mezey György volt a 80-as évek közepén. Ezzel nem Egervárit istenítem, nem tartom jobb vagy rosszabb edzőnek ennél meg annál, csak arra célzok hogy itt volt egy jó edzőnk, és miután becsúszott egy nagyon nagyon csúnya vereség, egyből el lett küldve. Formailag úgy értsd hogy benyújtotta a lemondását amit az MLSZ azonnal elfogadott. Majd jött Pinyőőőő...
Sajnos ilyen a magyar közeg, vagy isten vagy, vagy ördög. Középút nincs. Dárdai nagyon jó edző, de fiatal még. Milyen törés lett volna a pályafutásában ha marad és pótselejtezőn kapunk egy Hollandiát/Lengyelországot és hazaküldenek egy 6-ossal? Vagy kijutunk az EB-re és ott bekerülünk egy kemény csoportba ahol hülyére pofoznak? Tudod mi lett volna? Egervári sorsára jutott volna azonnal. Ez a közeg sajnos ilyen, azonnal közellenség lett volna. Én amondó vagyok hogy hiba volt Egervárit elküldeni. Azon középcsapatoknál, akik sikeresek (úgy értsd hogy gyakran kitudnak jutni nagy tornákra, vagy népességszámukhoz képest jó eredményeket érnek el), azoknál mind régóta ugyanaz az edző ül a kispadon. Dániában Morten Olsen 15 éve szövetségi kapitány, a csodát véghez vivő Izlandon Lagerback 4 éve vette át a munkát, de a frissen kijutó Walesben és Észak-Írországban 3 és fél éve ugyanazok irányítják a munkát, míg Ausztriában 4 éve Marcel Koller ül a kispadon. Talán ezt kéne egyszer megérteni, hogy nem sok értelme van ha úgy cserélgetjük a szöv. kapitányokat mint a zoknit. Bár ahhoz hogy ne kelljen cserélgetni, az MLSZ vezetésében is olyanoknak kellene ülniük akik nem neveznek ki egy Pintér Attilát vagy Bozsik Pétert szövetségi kapitánynak. Egyébként Bozsik Péternek a szájából kb. tegnap 5-szőr hangzott el az, hogy ő többet várt a Feröeriektől. Érted, a Feröeriektől többet várt... Már elfelejtette szerintem hogy vele égtünk meg Máltán. De Várhidi is gyakran felemeli a hangját akár Dárdai, akár anno Egervári ellen is, kritizálva őt. Igen, az a Várhidi akinek a vezetésével 3-0-ra kikaptunk Moldovában és a 7 fős csoport 6. helyén végeztünk, egyedül Máltát sikerült megelőzni. Szóval vannak itt érdekes dolgok a magyar fociban.

(#70307) adrian360 válasza bucketb0b (#70305) üzenetére


adrian360
őstag

én nem Ezeknek szurkolok, hanem A magyar válogatottnak. nem én vagyok elszállva, te vagy a mocsár mélyén. Van akinek félig teli a pohár, van akinek félig üres, és van aki még a félig üresbe is kényszeresen belemagyarázza hogy porszáraz...

(#70308) DS39


DS39
nagyúr

szerintem jó lenne ha kijutnánk az EB-re, még ha ott jól ki is kap a csapat a csoportkörben, de legalább látszana, hogy nem reménytelen a cél. az első félidő azért is volt sz.r mert hitetlenül játszottak. (és persze Rolika alkotott 2x)

jussunk ki, kapjunk ki, de lássuk meg hogy milyen amikor éles meccsen játszunk egy olasz, spanyol stb csapattal, nem úgy mint amikor bari meccses sikerekre verte minden "szakértő" a nyálát.

(#70309) [CS]Blade2 válasza B0V9B (#70306) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Mert nem azon múlt az eredmény, hogy az Egervári mit oktatott le, hanem, hogy akkor épp milyen formában voltak a szerencsétlenek, és, hogy hogy oldották meg a dolgokat a pályán rögtönzéssel. Ez mellett sokszor szerencséjük volt, és akkor nem vesztettek. Most pedig az a baj, hogy akik most vannak, azok már nem fognak megtanulni mást, őket rosszul képezték gyerekként, nem most fognak megtanulni focizni.
Ebből a szempontból mindegy, hogy az Egervári van, vagy a német csávó, a Zsuzsi vagy az Elemér. Az egész csomag kukás, nekünk tiszta lappal kellene indulni, és céltudatosan felépíteni valamit hosszútávon.

(#70310) forceberg válasza [CS]Blade2 (#70309) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt csinálták a belgák... de itt úgy látszik, hogy van egy kör, akik közel vannak a kondérhoz, na ők nem akarják, hogy megváltozzanak a dolgok...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70311) 7600 GS válasza Napfénysüti (#70304) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem jott at ugy latom. :(

[ Szerkesztve ]

(#70312) szab.tam válasza #84221696 (#70234) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Ezt is megszenvedte a csapat. Mit kezdene egy Franciaországgal"

nfvsz? :F :DDD
(ha valaki nem érti, guglizzon rá...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70313) Napfénysüti válasza 7600 GS (#70311) üzenetére

Ha irónia volt akkor elsőre nem.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#70314) Ispy válasza szab.tam (#70312) üzenetére


Ispy
veterán

NFVSZ

Na, ma is tanultam valamit :C

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70315) IreN!CuS válasza Ispy (#70314) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért remélem csak a jelentését tanultad meg ;] ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#70316) forceberg


forceberg
veterán

Nincs több kérdésem...

[link]
Sry, hogy én is terjesztettem!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70317) Richard!


Richard!
addikt

Itt már csak az a kérdés, ha aranylábú fiaink kijutnának az EB-re, akkor az teljesen megérdemet lenne? Szerintem nem. Mert ezt a csoportot simán, csukott szemmel nyerni kellett volna és akkor nem kellene matekozni. Amióta labdarúgást nézek, mindig csak a számolgatás, matekozás, "mi lett volna ha" megy. Teljesen mindegy ki az edző.
A másik része a dolognak, hogy 9 meccsen rúgtunk 8 gólt. Ami szánalmas és nevetséges.
Illetve, ha már most ilyen arcoskodó némelyik istenáldotta tehetségünk, mennyire lennének elszállva maguktól egy esetleges EB szereplés hatására? Bele sem merek gondolni...
Summa summarum, a magyar foci szar és nézhetetlen. Semmiféle javulást, előrelépést nem tudnak felmutatni.
Pont!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70318) Dinter válasza Richard! (#70317) üzenetére


Dinter
addikt

„Mert ezt a csoportot simán, csukott szemmel nyerni kellett volna”
Miért is? Szerintem sokan túlértékelik a válogatott képességét, az itt a baj.

(#70319) forceberg válasza Dinter (#70318) üzenetére


forceberg
veterán

Pontosan.
A görög meccsen kint voltam, hát... valahogy érződött, hogy a görögök simán jobbak, csak valami nincs rendben náluk.
Nem is értem, hogy a többi csapat ellen mi a xart csináltak?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70320) Richard! válasza Dinter (#70318) üzenetére


Richard!
addikt

Nézd meg az ellenfeleket... Ilyen sorsolásunk az életben nem lesz többet. De nyilván most is elkúrják. Nem tudnak kigyógyulni ebből a betegségből.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70321) bucketb0b válasza Dinter (#70318) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ebben a csoportban így, hogy a többiek is jóval tudásukhoz képest alul teljesítenek 1. hely elvárható lett volna. Csak az É-Ír meccset nézd meg mást nem kell 6 pont... már ott lennénk, még a többin nem is kellett volna más eredményt hozni csak ami volt, görög, román x stb.

[ Szerkesztve ]

(#70322) Napfénysüti válasza forceberg (#70319) üzenetére

Azon én is kint voltam és hasonlóan gondolom.

Més que un club!

(#70323) Dinter válasza Richard! (#70320) üzenetére


Dinter
addikt

Mert mi alapján kéne jobbnak lennünk náluk? Az edző- és vele párhuzamban a játékos képzésünk értékelhetetlen. Ezek után nem tudom mit várunk. A 3. helynél valóban érhettünk volna el jobb helyezést, de ezen már úgysem tudunk változtatni. Ezt most elrontani leginkább a spanyolok tudják, nem mi.
Én a tegnapi meccsnek is tudok örülni. Első félidőben alapvetően hibás volt a taktika. Nikonak beadni? Szerintem egy pontos beadás nem volt. Tőzsér iszonyat gyengén játszott. Kaptunk egy gólt, na és? Lehet élete gólját lőtte. Storck jól cserélt, tudtunk váltani, láttuk mit kell játszani, 3 pont megvan, első félidőt meg elfelejteni.

(#70324) #22743424 válasza Dinter (#70318) üzenetére


#22743424
törölt tag

Túlértékeljük? Ne már ! Azért elvárható szerintem egy Magyar válogatott életében, hogy 30 év alatt kijusson egy EB-re vagy VB-re.

(#70325) Tom5


Tom5
addikt

A két, számunkra kulcsfontosságú labdarúgó EB-selejtező végeredménye:
Spanyolország-Luxemburg 4:0
Macedónia-Ukrajna 0:2
A képlet tehát leegyszerűsödött: Az ukránok nem szerezhetnek 3 pontot a spanyolok ellen hétfőn!

by facebukkk

(#70326) Dinter válasza #22743424 (#70324) üzenetére


Dinter
addikt

Nem arra mondtam, hanem hogy röhögve csoportelsőként kéne kijutnunk.

(#70327) szab.tam válasza forceberg (#70316) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez csak neked kínos. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70328) KisTücsök válasza L_YKing (#70303) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kár. Pedig annak tök jó lett volna. ;]

Én mást olvastam az interneten. pölö.

Na mindegy.

(#70329) B0V9B válasza Tom5 (#70325) üzenetére


B0V9B
tag

Amennyiben Románia nyer Feröer-szigetek ellen akkor mindegy a mi meccsünk, 3.-ok vagyunk. Ha utána hétfőn a Szlovákok és az Ukránok is nyernek, akkor pótselejtező.
A Spanyolok nem fogják agyonrúgatni magukat Ukrajnában (ma is megsérült Morata és David Silva is), a Szlovákok pedig valahogy úgyis legyűrik Luxemburgot. Még a Feröer-szigetekben látom a legnagyobb esélyt arra, hogy legalább egy pontot elcsípnek a Románok ellen, Viszont akkor nekünk is hozni kell a Görög meccset.
Nézzük a realitásokat,ebből nagyobb eséllyel lesz pótselejtező mint legjobb 3. hely. Ahogy elnézem hogy kik lesznek/lehetnek a csoport harmadikok, akkor egyedül talán Szlovénia ellen lehet 50-50% esélyünk. Albánia nyerni fog Örményországban, és ott Dánia lesz a 3. A Bosnyákok szerintem befogják előzni Izraelt, de még ha nem is előzik meg őket, nem lenne szerencsés Izrael-t kapni, több okból is. Ezt inkább most hagyjuk is...
Ha lesz akkora mákunk és egy ilyen kedvező csoport után még kihúzzák nekünk a Szlovénokat akkor esküszöm hogy Győzikéből egyetemi docenst csinálok 2 hét alatt. :D

(#70330) #22743424 válasza Dinter (#70326) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ja igen vagy is nem, sajnos ott nem tartunk,csak tényleg valahogyan jussunk már ki végre.Lehetőleg ne mint néző. :)

(#70331) B0V9B válasza KisTücsök (#70328) üzenetére


B0V9B
tag

Mindkettőtöknek igaza van, így megint az aranyközépút nyert.
A csapat fele (kb. egy kezdőcsapatnyi játékos) profinak nevezhető, ami azt jelenti hogy nem dolgoznak a foci mellett. Ezek a játékosok a Dán első osztályban (ez két játékost jelent, de ők nem nagyon játszanak, inkább mindig a kispadon foglalnak helyet), az Izlandi első ligában (egy játékos, a kapus Nielsen aki ellenünk is nagyokat védett és a szezon játékosának választották a klubjában) és a Dán második ligában fociznak (ez olyan 7-8 játékost jelent, ők alapemberek csapataikban és játszanak is hétről-hétre). A Dán második ligában tud annyit keresni egy játékos hogy ne kelljen a foci mellett dolgoznia. Van még 2 játékosuk a Dán 3. vonalban, meg egy a Norvég harmadosztályban (de mint olvashattuk, ő is dolgozik). Szóval nem is amatőrök, de nem is profik még. Félprofik inkább. A többi miniállamnál (San Marino, Gibraltár, Andorra, Málta, Liechtenstein) már nagyobb játékerőt képviselnek, valamint Luxemburgnál (ők majdnem 600 ezren vannak, ezért így nem nevezhetők miniállamnak, főleg annak a tudatában hogy a 330 ezres Izland simán kijutott, valamint Montenegro-ban is csak kicsivel laknak többen, de ők is jóval erősebbek mint Luxemburg) is jobbak. Most ők azt tűzték ki célul hogy elérjék az európai középmezőny legalját (balti és kaukázusi államok szintje), valamint hogy ne az utolsó kalapból sorsolják őket a selejtezők előtt. Ez most össze is jött nekik, mivel a 18-as VB selejtezőkre épphogy becsusszantak a 4. kalapba (Görögök elleni két győzelemnek köszönhetően), velünk egy csoportba. Ott kedvezett nekik a szerencse és megkapták Andorrát és Lettországot is (bekerülhettek volna pl. egy Wales-Ausztria-Szerbia-Írország-Grúzia csoportba is), így minden adva van ahhoz hogy legalább a csoport 5. helyét megszerezzék, valamint összemérjék erejüket egy Balti állammal. Az Izlandi mintát próbálják lemásolni. Szépen, lassan és fokozatosan építkeznek. Tudják hogy vannak határaik (csupán 50 ezres közösségről beszélünk) valószínűleg sose kerülnek még a pótselejtező közelébe sem egyik selejtező sorozatban (bár ezzel vigyázzunk, Izlandot is ki gondolta volna pár évvel ezelőtt), de kiépíthetnek egy olyan csapatot, amely magabiztosan megtudja szerezni egy 6 fős csoportban az 5., szerencsés sorsolással akár a 4. helyet is. Nekik ez olyan siker lenne mint ha mi EB elődöntőbe jutnánk.

[ Szerkesztve ]

(#70332) szab.tam


szab.tam
nagyúr

lecsócsált téma, de a magyar szenvedős meccs után egy kérdés.
kinek és mia a kínosabb?
a vb győztes németek tegnapi veresége?
vagy az, hogy mi csak 2:1-re nyertünk, úgy, ahogy...

***

az igazán ciki az lenne, ha a görögök elpakolnának minet 3-4:0-ra.
nah. az már ütne.
és sajnos nem tartom kizártnak.

nézzük a leglúzerebb vasárnapi forgatókönyvet.
románok kapnak egy gólt a tököm szigeteken.
nekünk csak nyerni kéne, de még az x is elég ezen állásnál.
románok kiegyenlítenek, mi meg kapunk 2-3 gólt.

ezt meg is jegyzem fogadásra. :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70333) forceberg válasza szab.tam (#70332) üzenetére


forceberg
veterán

Írtam, élőben látszott a görögökön a képzettség... jó játékosaik vannak, bármi lehet.
De Dárdai óta minden meccsbe úgy szállunk be, hogy ellenünk is nehéz 1-nél több gólt rúgni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70334) itouchfan válasza Richard! (#70317) üzenetére


itouchfan
senior tag

Egészségedre. Pont.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#70335) Ispy válasza forceberg (#70319) üzenetére


Ispy
veterán

Én nem voltam kint, csak a tévében láttam, a görögök tényleg ritka szarok voltak, de ami azonnal feltűnt, hogy egészen más dimenzióban játszanak induló sebességet, labdakezelést tekintve. Akkor és úgy hagyták le a magyar fiukat, ahogyan akarták. Az már kérdés, hogy Dárdai jól megszervezett védekezését nem tudták feltörni az elképzelés nélküli játékukkal. Ezért is mondtam: bravúr lenne Görögországban nyerni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70336) Tibiajax válasza B0V9B (#70306) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kevésbé kemény csoportban is hülyére pofoznak bennünket.
csak, mielőtt még álomvilágba ringatnád magad

(#70337) 7600 GS


7600 GS
addikt

Megszólalt a bazári majom is

Bár inkább úgy mondanám, hogy még egy ember nyitotta ki teljesen feleslegesen a száját.

(#70338) B0V9B válasza Tibiajax (#70336) üzenetére


B0V9B
tag

Hát ha egyáltalán kijutunk... De jó lenne ha összejönne na. Ne b@sszamármeg a ... hogy még egy Izlandnak, Lettországnak és Szlovéniának is sikerül nagy világeseményre kvalifikálnia magát, meg még egy Észtország is csak pótselejtezővel maradt le az előző EB-ről (amikor ugye még csak 16 csapat indulhatott). Kurvára nem fog semmi sem változni a magyar fociban, csak legalább jó érzés lesz hogy megtudok/tudunk nézni 3 magyar válogatott meccset is a nyáron. Akár egy Spanyolország vagy Németország ellen is. :)

[ Szerkesztve ]

(#70339) bucketb0b


bucketb0b
őstag

[link]

"Akár élvezni is tudják a futballt" :DDD kiégek ezeken a srácokon.

(#70340) bucketb0b


bucketb0b
őstag

(#70341) #16514048 válasza 7600 GS (#70337) üzenetére


#16514048
törölt tag

Végre valak felismerte a gyenge teljesítményünk valódi, legnagyobb okát. Nem az edzőkkel, vagy a játékosokkal van baj, egyszerűen csak szar zenét hallgatnak az öltözőben. Szerencsére egy remek megoldást is javasolt: "jöjjön vissza Dárdai, és hozzon magával mondjuk egy Rammstein CD-t. Akkor talán lesz is értelme kiutaznunk az Európa-bajnokságra". Hihetetlen egyébként, hogy egyesek mennyit tudnak rugózni egy ekkora jelentéktelen hülyeségen.

De ha már hozzászóltam, akkor leírom én is a véleményemet a válogatottról: egyszerűen a helyén kell kezelni őket. Ezt úgy értem, hogy fel kell ismerni és el kell fogadni, hogy iszonyat gyengék vagyunk, nem várható el egy sima győzelem még egy Feröer szintű csapat ellen sem. Ennyit tudunk, ha összejön egy győzelem, vagy simán egy jobb teljesítmény, akkor lehet neki örülni, akárki ellen értük is el. Persze a ló túloldalára sem kell átesni, nem kell magasztalni őket, csak ha valóban megérdemlik.

Ha kijtunk az EB-re, akkor büszkének kell lenni, nem várható el, hogy továbbjussunk a csoportkörön, amíg bármiféle akarás látszik a srácokon, addig nem lesz okunk panaszra.

Ezzel a hozzáállással én tudok örülni egy ilyen, Ferörer elleni győzelemnek is. Eszembe sem jut ócsárolni őket, vagy akár egy kicsit is idegeskedni egy gyengébb teljesítmény miatt.

[ Szerkesztve ]

(#70342) bucketb0b válasza #16514048 (#70341) üzenetére


bucketb0b
őstag

A ranglista 85. helyezettje okozott komoly fejtörést számunkra. És nem úgy, mint más "nagy" válogatottnál 1-1 hullámvölgynél. Nálunk ez folyamatos. Csak tudnám hol a fejlődés, táblázaton szép helyen vagyunk, majd mindenki aki mögöttünk lévő kalapban van "erősebb" meg nem vagyunk formában, meg most ennyit tudnak a srácok.. a legnagyobb becsapás magatokkal szemben.

(#70343) L_YKing válasza bucketb0b (#70342) üzenetére


L_YKing
addikt

Egy gyenge magyar valogatottrol szol ez a topik mar 3 napja akik teszem hozza szar jatekkal de nyertek... Az hogy a nemetek kikaptak (!!!) egy gyenge ir csapattol az nem tema, az rendben van. Az hogy a hollandoknak (2010 vb dontosei) eselyuk nincs az eb szereplesre nem tema. A hatalmas tehetsegeket mutato horvat gardanak egy nagyon eros csoportbol ( malta, azer, bulgar, norveg, olasz) nehezkesen megy a kijutas (sot!! Lehet selejtezni fognak) nem tema. Magyaroknak vegre van eselyuk es mekkora szarok vagyunk :DDD ki erti ezt? Magyarazzatok mar el :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70344) Richard! válasza L_YKing (#70343) üzenetére


Richard!
addikt

Nézd meg az osztrákokat. Csak 1 kérdés. Hogyanésmiért?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70345) L_YKing válasza Richard! (#70344) üzenetére


L_YKing
addikt

De tudjuk magunkrol hogy szarok vagyunk.. Mindenki tudja! Meg is csodat varunk. Most van remeny es az se jo. Semmi nem jo.. Minden szar. Ha kijutnank 2. kent mert a romanok balfaszkodnak az sem lenne jo, akkor is menne a siras valamin. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70346) bucketb0b válasza L_YKing (#70343) üzenetére


bucketb0b
őstag

Korábban már volt erről szó, hogy a nagy csapatoknál is vannak hullámvölgyek.

- németek simán kint lesznek, sőt esélyesként
- hollandok most nincsenek top formában és? nézd meg az előző éveket, esélyesek voltak végig
- horvát válogatott? abban a csoportban ha mi szerepelnénk 5. hely lenne meg max. bolgár, norvég olasz válogatott van ott szerintem nem kell jobban kifejtenem, nem a gyenge csapatok között vannak, ráadásul 2 pontot levontak a horvátoktól.

A magyaroknak tudod miért van esélyük kijutni? A lebonyolítás miatt, már ez az eb is egy alamizsna "liga" lesz.. bárki ott lehet lassan, de mi még így is csak reménykedünk, számolgatunk meg "talán selejtezünk" :C

(#70345) barca0519951: ebből a csoportból csoport 1.ként kellett volna továbbjutni látva a román-görög szereplést.. É Írek ellen sima 6 pont volt, 2x is sikerült elbaszniuk, csak ennyit mondok. Ez nem "reménykedés" meg van esély. A srácok saját magukat verik el folyamatosan, mert beszarva semmilyen játékkal játszanak. És 1 gólos meccseket akarnak összehozni ami még egy nagyobb csapatnál sem jön össze folyamatosan, hát még egy ilyen "kis" csapatnál, mint mi vagyunk. De mi ráülünk az eredményre és semmilyen védelemmel. Nincs több kérdésem

[ Szerkesztve ]

(#70347) L_YKing válasza bucketb0b (#70346) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyszerre mondjatok azt hogy szarok vagyunk es "siman ki kellett volna jutni" dontsetek mar el :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70348) bucketb0b válasza L_YKing (#70347) üzenetére


bucketb0b
őstag

Épp ezért vagyunk szarok, mert nem sikerült egy ilyen csoportból sem kijutni :DD :DDD

(#70349) B0V9B válasza L_YKing (#70343) üzenetére


B0V9B
tag

Na ezt ne kezdjük el mert sose lesz vége...
30 éve ez megy. Nembaj hogy szarok vagyunk mert nézzedcsak, találtam 1 országot akik még szarabbak nálunk. Nem baj hogy lopunk mert nézd, ezek sokkal többet lopnak mint mi. Nem probléma hogy munkanélküliség van/alacsony az életszínvonal/csóróság van, mert figyeljed, találtam egy Afrikai országot ahol sokkal rosszabb az élet mint itt. Akkor oké, minden király.

Azt érdekesen ilyenkor senki nem hozza fel hogy tavaly nyáron az U18-as válogatottunk döntetlent játszott Gibraltár U19-es csapatával, úgy hogy már 2-0-ra is mentek a miniállam fiataljai. Egy 30 ezres közösségről beszélünk. Azt ilyenkor senki nem hozza fel hogy Izland 330 ezres lakossággal vezeti az EB csoportot, hogy a 2 milliós Szlovénia már 3 nagy tornára kvalifikálta magát a 2000-es években, vagy hogy a 4,5 milliós Costa Rica VB negyeddöntőig jutott, úgy hogy a halál csoportba kerültek és még 1 darab gyufát se adott volna senki azért, hogy egy pontot is szereznek majd. Első helyen jutottak tovább Uruguay, Anglia és Olaszország előtt.
A lényeg mindig az hogy valahogy nagyítóval találjunk valamit ami még rosszabb mint mi, aztán dőljünk hátra és elégedjünk meg mindennel.

[ Szerkesztve ]

(#70350) Napfénysüti válasza L_YKing (#70345) üzenetére

A játékosok Szerinted tudják hogy szarok? Kimondanák?
Semmi baj nem lenne ha értelmes taktika mellet látnám hogy mindent beleadva végig küzdenek. Ehelyett mit kapunk? Majd minden meccsen félidőnyi alibizéseket meg elképzelés nélküli rettentő hibákkal tarkított játékot.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.