Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70601) szab.tam válasza messi6502 (#70599) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor jól értelmeztem, köszi.
már rakom is. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70602) bucketb0b válasza szab.tam (#70601) üzenetére


bucketb0b
őstag

Jól értelmezed, de nem ennyire egyértelmű ez szerintem sajnos, mert már csak azért is ki fogunk jutni, hogy ne legyen változás a magyar fociban...

(#70603) szab.tam válasza bucketb0b (#70602) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kell a pótselejtező.
nagyon is.
mint egy falat kenyér.
macinacinak + meccs a 100-hoz, csank 12:0-s rekordjának megdöntési lehetősége.
és én is szeretnék már nyerni egy kis pénzt.
soroljam még? :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70604) Dinter válasza bucketb0b (#70602) üzenetére


Dinter
addikt

Mert ha nem jutunk ki, lesz, mi? :))

(#70605) #84221696


#84221696
törölt tag

Nézem ezt a magyar - albán u21-es meccset. Hibetetlen, hogy a magyarok milyen jól játszanak. Biztosan tartják a labdát, támadják le az ellenfelet. Nem hiába, a fél csapat a holland és olasz első osztályban focizik...

Bocsánat, ezek az albánok. A magyarok meg...pfejjj, de szarok.

(#70606) szab.tam válasza Dinter (#70604) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt én sem értettem.

szerintem valami olyasmire gondolhatott a kolléga, hogy ha kijutunk, akkor ahurrá optimizmus miatt a kritikus hangok elhallgatnak, és még úgysem lesz semmilyen változás, mintha maradnánk itthoz.

de szerintem pontosan tudjuk, sehogyan sem lesz semmilyen.
ahhoz az őskövület gyökereket kéne eltávolítani a leveseskondértól.
az ilyen bognár dilettánsokat. csak a probléma ott van, hogy nemhogy ki lehetne őket ebrudalni, hanem továbbörökítik a szellemiséget a következő generációba.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70607) bucketb0b válasza Dinter (#70604) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem az a baj, a baj akkor van ha egyeneságon kijutunk.. így is rengetegen elhitték, hogy ez jó. Hát még azután mi lesz :U
khm csoport utolsótól kaptunk 4 gólt khm

(#70608) #84221696 válasza #84221696 (#70605) üzenetére


#84221696
törölt tag

Vezetnek is az albánok! :((

(#70609) B0V9B válasza Dinter (#70604) üzenetére


B0V9B
tag

+1

Nem tudom miért szurkolnak annak magyarként, hogy ne legyünk kint. Azt ők sem hihetik hogy akkor rohamosan megfog változni itthon minden ha nem jutunk ki, holnap reggel Csányi beadja a lemondását. a magyar foci megreformálódik az ifiképzéstől az NB1-es edzőkig (nem ugyanaz a tucat ember cserélgeti egymást az itthoni kluboknál) és februárra már 8 játékosunk lesz a topligákban, a VB selejtező csoportot meg megnyerjük Svájc és Portugália előtt max pontszámmal, +45-ös gólaránnyal...

Közben látom ahogy az Albán fiatalok mennyivel ügyesebben kezelik a labdát mint a mieink és taktikailag már most fölénk nőnek, mi meg beadásokból meg szögletekből bizakodunk hogy majd valaki belekotor talán és jó helyre pattan...szóval a jövő sem túl fényes, én meg nem szeretnék 2055-ig várni hogy nagy tornán halhassam a magyar himnuszt. Szóval este Hajrá Lettország, Hajrá Izland!! :)

Meg Hajrá Ciprus is!! Azt nem akarom leírni hogy miért és remélem nem is kell majd 2 óra múlva hogy miért szorítottam nekik.

(#70610) L_YKing válasza B0V9B (#70609) üzenetére


L_YKing
addikt

Cyprus ne nyerjen :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70611) Ringman válasza szab.tam (#70603) üzenetére


Ringman
nagyúr

macinacinak + meccs a 100-hoz

vagy kijutnánk egyenes ágon, de az eb-n nem ő védene.

én ezt pártolnám.

(#70612) L_YKing


L_YKing
addikt

Most akkor nem adja semmi a lett meccset? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#70613) B0V9B


B0V9B
tag

Na, most hallom hogy a Hollandok is üzengettek elég rendesen az Izlandiaknak hogy verjék meg a törököket az ő kedvükért.

Jaaahh, ez már nem olyan cinkes csak akkor ha mi csináljuk... Pff :C

(#70614) #16514048 válasza L_YKing (#70612) üzenetére


#16514048
törölt tag

A Sport1 párhuzamosan közvetíti a 2 meccset.

(#70615) IreN!CuS válasza B0V9B (#70613) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sokra mennek vele ha kikapnak a csehektől

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#70616) szami777


szami777
addikt

Akkor pápá hollandok...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70617) BenHans


BenHans
addikt

Hollandok :DDD Elszámolták magukat, mert hiába nyerne Izland ha ők meg kikapnak. Kell még nekik 1-2 hasonlóan eredményes selejtező hogy olyan jól tudjanak számolni mint mi.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#70618) B0V9B


B0V9B
tag

Jól el tereltétek a témát :DDD

Nembaj, a lényeg megint hogy csak mi vagyunk csicskák meg ennél nincs lejjebb és a többi okosság, de a hollandok mekkora arcok hogy ugyanazt csinálták mint mi. Ha van rajta sapka akkor azért, ha nincs akkor azért... VICC :DDD

(#70619) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Az viszont biztató, hogy ez a két csapat nem játszik valami jól. Lassúak, 10-ből 8 passz az ellenfélnél köt ki. Semmi elképzelés, hogy hogy kéne támadni. A védelem csak lézeng a pályán. A mieink otthon nézve a meccset önbizalmat szerezhetnek..., mert ezeket ők is levernék.
A kapusuk is ribizli, nekünk veterán van.

(#70620) KisTücsök válasza B0V9B (#70618) üzenetére


KisTücsök
addikt

De most mi ez a kirohanás? Ki szerint nem gáz, ha ők csinálják? Ki szerint nagy arcok?

Szerintem az ő esetükben még cinkesebb. Oszt?

Csak mondjuk pont leszarom a hollandokat.

(#70621) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fúú, de rohadtul fog érdekelni a jövő évi ebéé...
:)

(#70622) szami777


szami777
addikt

A k@rva életbe, vezet Kazahsztán...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70623) Dinter


Dinter
addikt

F.szom.

(#70624) B0V9B válasza szami777 (#70622) üzenetére


B0V9B
tag

Még nagyobb baj hogy a Holland-Cseh már 0-3 (emberhátrányban is vertek egyet a vendégek), így a törököknek most simán megéri majd kockáztatni és 10 emberrel támadni, mert ha esetleg lekontrázzák őket és kikapnak, még akkor is megvan a 3. hely nekik.

(#70625) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Van Persie!! na végre valami, gyönyörű szép gól!

(#70626) szami777 válasza B0V9B (#70624) üzenetére


szami777
addikt

Török- Izland X esetén mi van?
És ha mondjuk a Kazahok nyernek.

(#70627) Tibiajax
Oks, kösz :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70627) Tibiajax válasza szami777 (#70626) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos a Hollandok akkor se jutnak ki....

(#70628) B0V9B válasza szami777 (#70626) üzenetére


B0V9B
tag

Az x az jó nekünk a török meccsen.

(#70629) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Még 15 perc.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70630) #16514048 válasza Tibiajax (#70627) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD Amúgy van Persie fejese tényleg gyönyörű volt, már-már Devecseri szint.
szer: na, legalább javított.

[ Szerkesztve ]

(#70631) BenHans


BenHans
addikt

Florenzi gól gólpassz és egy meg nem adott de szabályos gól. :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#70632) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

2 - 3

(#70633) Napfénysüti válasza Tibiajax (#70621) üzenetére

De hát lehet hogy ott lesznek a mieink simán kijut a. ;]

Közben apró török gól.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#70634) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Ennyi
:)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70635) Dinter


Dinter
addikt

Először az északír meccs, aztán ez..
Gondoljatok bele, cseh meccs előtt mennyi esély volt erre..

[ Szerkesztve ]

(#70636) szami777


szami777
addikt

Akkor irány a pótselejtező :D
semmi sincs ingyen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70637) Ringman


Ringman
nagyúr

fakk

(#70638) B0V9B


B0V9B
tag

Már éreztem ahogy letette....

(#70639) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

És ez így igazságos... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70640) messi6502 válasza szab.tam (#70601) üzenetére


messi6502
tag

Szép :DDD

(#70641) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem utólag okoskodom, én pontosan leírtam a történetet.

***

(#70640) messi6502 :R :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70642) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Jobbak vagyunk mint a hollandok! :DD

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70643) Napfénysüti válasza Motion_Blur (#70639) üzenetére

Szerintem is.

Més que un club!

(#70644) 7600 GS válasza Napfénysüti (#70643) üzenetére


7600 GS
addikt

Az meg igazságos, hogy a törökök jutnak ki egyenes ágon szerinted? :D

Amúgy tiszta sor, hogy gyenge a válogatottunk, de az is biztos hogy szerencsénk sincs túl sok.

[ Szerkesztve ]

(#70645) B0V9B


B0V9B
tag

De legalább ezt is jó magyarosan: a 89. percben a 10 emberrel játszó törökök szabadrúgásból... Ennél még csak az lett volna sorszerűbb ha a lettek egyenlítenek a 95. percben, majd a középkezdésből megint lő egyet Kazahsztán.

(#70646) Livius


Livius
őstag

Az utolsó 10 perc lapján emberhátrányban játszva ezek a törökök simán megérdemelték ezt a továbbjutást, és azt a szép szabadrúgás góljukat.

Manapság pont ez a hajtás hiányzik a magyar "szégyen" válogatottból, lásd az észak írek elleni utolsó 4 percet meg az alibizést a görögök ellen tipmix pénzért. Ezzel legalább megint helyre áll a világ rendje újra a magyar focit illetőleg, hogy azért tudjuk hol a helyünk továbbra is.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#70647) szami777 válasza 7600 GS (#70644) üzenetére


szami777
addikt

Pechünk volt, de a törökök többet tettek ezért, mint mi.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70648) Motion_Blur válasza Livius (#70646) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pontosan :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70649) Napfénysüti válasza 7600 GS (#70644) üzenetére

A szerencséért tenni kell. A törökök jobban végeztek így jobban meg is érdemelték.

Més que un club!

(#70650) forceberg válasza 7600 GS (#70644) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos...
De a szerencseert dolgozni is kell, nem 0-0ra jatszani mind a 4 roman-Éí meccsen.
:s

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.