Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69601) L_YKing válasza IreN!CuS (#69587) üzenetére


L_YKing
addikt

Egy torolt videon mi olyan erdekes? :F :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69602) bagyulajuve válasza B0V9B (#69595) üzenetére


bagyulajuve
addikt

abszolút ez volt az érzésem, egyedül a kis szöszi tűnt összeszedettnek

#69603 bucketb0b - nemétől függetlenül; kellemes hang, összefüggő mondatok, helyesen mondott nevek :D ; persz ettől függetlenül, mint a lopott biciklit :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#69603) bucketb0b válasza bagyulajuve (#69602) üzenetére


bucketb0b
őstag

Na jó, de őt sokan összeszednék :D (vagy fel) valahogy emelni kell a színvonalat meg a nézettséget. Mondjuk ha jól rémlik a digiről ment át a hölgyemény.

(#69604) Cartevo


Cartevo
őstag

70 km/órás ütközés 2 angol csatár összefutása.

(#69605) IreN!CuS válasza L_YKing (#69601) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Költői a kérdés ? :D

Viccet félretéve Ráámós ugrása volt látható rajta.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#69606) L_YKing válasza IreN!CuS (#69605) üzenetére


L_YKing
addikt

Jaaa hat az gyonyoru volt :DDD

Olyan jo kis gifek keszultek belole, hogy ihaj...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69607) Tibiajax válasza venember83 (#69591) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de láttad, hogy táncolt a végén Cuadrado, meg élvezte a game-et? :K hát egy picit jobban, mint a gagyi chelsea-ben.. pedig most is angliában volt a pálya, csak épp olasz csapatban játszhat ismét
ugyanaz a effektus, mint Joveticnél. mondom, van olyan játékos, akinek egyszerűen rohadtul nem fekszik, nem tud feküdni a szar angol játék, meg a közeg, látványosan semmikké válnak vagy csak egyszerűen semmit nem tudnak felmutatni az addigiakból
berakták -már már muszájból a cselszibe - kilóját nyilván megfizették, csak valakit vegyenek már meg, meg valaki hozza már ezt a cuadradot, hát ha más nem majd mi, bárkit kifizetünk úgyis nem számít - berakták, égvilágon lófasz se volt.. visszahozta a juve, máris imádja újra a focit. meglátod, hálás játékos lesz még nektek, jobb lesz mint az utolsó éves vidal

(#69608) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Villanthatnának már valamit az angol csapatok, mert már szarul érzem magam a fórumon. :D

Ha az Arsenal-nak fogok szurkolni ( :Y )

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69609) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#69608) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

ma*

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69610) Citroware válasza NyxNyxNyx (#69608) üzenetére


Citroware
addikt

Ha ebben az idényben az európai kupákban az angol csapatok nem szerepelnek jobban az olaszoknál, akkor szezon végén helycsere lesz és a Serie A kap egy BL helyet, a Premier League-ből meg csak 3 fog indulni a BL-ben.

(#69611) NyxNyxNyx válasza Citroware (#69610) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, ezért mondtam. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69612) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elhunyt a világ egyik legismertebb szurkolója

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#69613) pohár válasza B0V9B (#69595) üzenetére


pohár
félisten

na, legalább örülök, hogy jó helyre ment a kibaszott adónk :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69614) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#69615) Enzolord válasza darál0w (#69614) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69616) B0V9B válasza bucketb0b (#69598) üzenetére


B0V9B
tag

Amivel még tele van a tököm, az a régi mérkőzések felemlegetése, amit minden de minden de MINDEN mérkőzés előtt muszájlyljjlylyyjjj elmondani ugyebár. Hisz hogy tudná az ember végignézni a meccset, ha kimaradna az az infó hogy 72 októberében már a találkozott ez a két csapat, és 2-2-es döntetlen született azon a mérkőzésen. REMEK! Valószínűleg már a fél csapat nem is él azokból akik játszottak azon a meccsen, de biztos lesz majd valami szerepe annak hogy 40 éve mi volt. Még az teljesen okés, hogy megemlítik hogy pl. a Swansea utolsó 5 mérkőzésén veretlen tudott maradni a Chelsea ellen (ez most csak egy példa volt, nem tudom hogy igaz-e), de ki a lósz@rt érdekel hogy mit játszott ez a két csapat egymás ellen az őskorban, mikor még lehetett hazaadni, meg nem is létezett sárga vagy piros lap, stb. Vagy csak én unom már hogy legyen az bármelyik sportadó, folyamatosan Wikipédia percek mennek minden meccs előtt, hogy a 66-67-es szezonban, az Arsenal jobb oldali hátvédje a szeptemberi hónap első vasárnapjának reggelén mit reggelizett???

(#69617) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nocsak nocsak. Azpi a jobb hátvéd, Baba a bal. Iva sehol. Fogadjunk beletrafáltam és hétvégén is benne volt vagy 2 gólban? Azóta sem mertem megnézni.

Most meg kötelező a győzelem.

(#69618) Dinter


Dinter
addikt

Bilbao után még egy félpályás gól :C

(#69619) DopeBob válasza Dinter (#69618) üzenetére


DopeBob
addikt

[link]

Nem volt semmi. Remélem összejön legalább egy pont a Rómának :R

MZ/X

(#69620) bobooo válasza Dinter (#69618) üzenetére


bobooo
addikt

Nem értem minek ezt a bal@sz ter stegent állandóan beállítani.. bilbaonál is ő kapta a félpályás gólt.. :W

(#69621) B0V9B válasza Dinter (#69618) üzenetére


B0V9B
tag

Remek gól volt! :)
Úgy látszik végre rájöttek hogy mi az ellenszer a Neuer által behozott söprögetőt játszó kapusok ellen.

Arsenal ellen is vezet a Dinamo, ráadásul Giroud out... ez nem az angolok hete.

[ Szerkesztve ]

(#69622) pohár


pohár
félisten

jól van zsiru, ha már a kikúrt kaput nem találod el, találj helyette embert... :W

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#69623) Ringman válasza Citroware (#69610) üzenetére


Ringman
nagyúr

az jó lenne

(#69624) bandus


bandus
veterán

Bruhaha, ez a ter stegen micsoda pojaca, nem hiszem el, hogy ennyi es ilyen nagy bakik utan meg mindig ilyen sokra tartjak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69625) Citroware válasza bandus (#69624) üzenetére


Citroware
addikt

Ez szerintem inkább Florenzi érdeme, mint Ter Stegen hibája. Ki számított volna erre? Ilyenkor a kapus arra figyel, hogy a csatárt ki fogják ugratni, neki meg lehet hogy ki kéne szaladni, hogy ne legyen egy az egy ellen (Neuerkodni), szóval szerintem már arra készült. Ha visszaáll, és netán ad Florenzi egy jó indítást, akkor meg azért cseszik le a kapust, hogy nem szaladt ki megelőzni...

(#69626) bandus válasza Citroware (#69625) üzenetére


bandus
veterán

abszolút, nem is akarok kisebbíteni az ő érdemét, de azért szerintem elérte volna ter stegen, ha félúton nem lassít be, szerintem azt hitte, hogy úgyis elkerüli a labda a kaput. de mégsem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69627) Napfénysüti válasza Citroware (#69625) üzenetére

Na igen marhára neme gyszerű a kapusok élete manapság mikor figyelned kell a kiugratásra meg hogy ne kapj ilyen gólt.

Velem volt hogy meccsen a saját csapattársam azért kezdett el kiabálva veszekedni mert én nem mentem ki a 16-oson kívülre kapusként söprögetőt játszani... :U
Viszont így nem is kaptam ilyen átívelős gólt. Szóval még mennyei megye 3-ban is elvárják hogy portásként söprögess de azért fogj meg mindent. Kösz...

Més que un club!

(#69628) forceberg válasza Napfénysüti (#69627) üzenetére


forceberg
veterán

Simán lett volna ideje visszalépni és kivédeni. Ez most csak 2 pontba került.
Lelassított, hogy mellémegy... Ez nem a mennyei megye 3 :)) , BL-ben ez potyagól.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#69629) Tibiajax válasza forceberg (#69628) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

állj be helyette aztán lássuk, te hogyan teljesítesz

(#69630) Citroware


Citroware
addikt

Ha a csatár hibázik... majd legközelebb. (kivéve szoros álláskor)
Ha a középpályás hibázik, majd a védők kijavítják.
Ha a védelem hibázik, talán még a kapus megmenti.
Ha a kapus hibázik... na az instant büntetés.

(#69631) Napfénysüti válasza Citroware (#69630) üzenetére

Ezért is mondják hogy a kapusposzt egy önáló világ és valóban így van. Ott nincs esély javítani ha elmérsz valamit.
Mondjuk én pont ezt szeretem benne, mert van kihívás. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#69632) Citroware válasza Napfénysüti (#69631) üzenetére


Citroware
addikt

A kapusnak meg a csatárnak fontos az, hogy mentalitás téren topon legyen, mivel általában ők kerülnek a leginkább kiélezett helyzetekbe, amik meccseket döntenek el, és ott sokszor nem a tudás miatt bukik el valaki, hanem hogy fejben jól van-e. Sokan kerülnek Torres-szindrómába emiatt. Vagy most már lassan Casillas-szindrómát is elnevezhetünk.

[ Szerkesztve ]

(#69633) Enzolord válasza Napfénysüti (#69631) üzenetére


Enzolord
addikt

Meg azt is, hogy zöld disznót meg normális kapust még senki sem látott... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69634) Napfénysüti válasza Citroware (#69632) üzenetére

Jaja nekem nem kell mondani, 20 éve vagyok kapus. :)
Tényleg nagyon fontos a mentális dolog. Láttam sok olyan kapus kollégát akik 1-1 meccsen nagyon jól védenek de utána egy másikon végig bakiznak. Szerintem a jó kapus a közepestől az különbözteti meg hogy a jó mindig a toppon tud lenni fejben. Néha-néha persze náluk is van hiba ez számtalan esetben látható még a legnagyobbaknál is, nincs olyan aki mindig 100%-ban jó döntést hozna. Egy biztos: nem egyszerű itt jónak lenni.
A másik amin mindig nevetek mikor olyanok akik életükben nem védtek végig egy hajtós meccset azt mondják hogy hát a kapuban el se lehet fáradni. :D
Dehogynem csak ott sokszor pont a fent említett mentális dolog fárasztja az embert és nem is kicsit.

Enzolord: így van, látnál engem egy tornán kiélezett helyzetben. Szerintem rögtön az jönne le hogy egy elmebeteg tömeggyilkos vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#69635) Enzolord válasza Napfénysüti (#69634) üzenetére


Enzolord
addikt

Crazy Süti.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69636) forceberg válasza Tibiajax (#69629) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor is benne volt... kár szépíteni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#69637) B0V9B


B0V9B
tag

Úgy néz ki Feröer ellen zárt kapus meccs lesz...
Sportdiplomáciánk a béka segge alatt.

(#69638) Citroware válasza B0V9B (#69637) üzenetére


Citroware
addikt

Ez nevetséges. Hol nincs ilyen? Amikor Alvesnek bedobták a banánt?

(#69639) 7600 GS válasza B0V9B (#69637) üzenetére


7600 GS
addikt

Az uefa gitt egylet krva szanalmas.

(#69640) B0V9B


B0V9B
tag

Szerintem az lehetett a hiba hogy a románok összeverekedtek egymással és nem ugrottak be közéjük a magyar nézők önfeláldozóan hogy minket üssenek, ne egymást. vicc

(#69641) nextman


nextman
aktív tag

Mi lesz a jegyemmel? Visszafizetik?

(#69642) venember83


venember83
nagyúr

Eléggé hullanak a BL-ben a játékosok.

Rafinha szezonjának annyi: [link]. Elülső keresztszalag-szakadás, műteni kell. Nainggolan ezt követően Twitteren bocsánatot kért, és azt írta, nem volt szándékában sérülést okozni.

Gondoltam, ha múltkor én voltam a k*cs*g, aki Mattiello kapcsán felháborodottan írt a topikba, hadd folytassam a sort. Bár most nyilván kevésbé vagyok felháborodott, hiszen Rafinhának nincs Juve-kötődése.

[ Szerkesztve ]

(#69643) forceberg válasza venember83 (#69642) üzenetére


forceberg
veterán

Sokkal jobban kellene büntetni az efféle játékot, még a támadófocinak is jót tenne, ha a becsúszásokat, labda-baba akciókat nagyobb mértékben büntetnék.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#69644) BenHans válasza venember83 (#69642) üzenetére


BenHans
addikt

Na jó... Ez pont olyan helyzet ami kb egy Atleti meccsen 10x történik meg de még sorolhatnám a példákat és a videókat és nem lett sérülés.
Nagyon szerencsétlen dolog volt, de abszolút nem volt szándékos. Mattiello esete pedig megint más, ott 50-50 volt hogy kinek törik el a lába, mint ahogy az is hogy lesz-e sérülés vagy nem, mert mindketten messziről mentek és csak a labdát nézték. Ha Mattiello lába van 10 centivel feljebb akkor Radja lába törik ketté, így kb szerencséje volt.
De hiába is írom le meg hiába a sok videó amiből tisztán látszanak a dolgok... Ha Nainggolan lába törne ketté akkor gondolom az lenne hogy megérdemelte a korábbiak után.

Azért azt is meg lehet nézni hogy Mattiello esetében kik voltak ott körülötte és kik rohantak és integettek hogy jöjjenek az orvosok. És hogy most Rafinha mellett kik voltak ott és ki volt az aki még a hordágyon is ott volt mellette és fogta a kezét...

Büszke vagyok a kedvenc csapatomra, küzdöttek, hajtottak, kitették a szívüket csapatként. Ezt kellett játszani, mert a Barcához hasonló szintű klubok is ha kinyílnak akkor végük a katalánok ellen.
Flo gólja zseniális volt minden szempontból. A kapus ha nem torpan meg akkor sem tudta volna kiszedni, mert nagy ívben és lefele csapódott a labda a hosszú felsőtől kb fél méterrel lejjebb a kapufát is érintette. Ezt akkor szedi ki ha csak 5-6 méterre jön ki a rövid oldalon vagy esetleg ha a hosszún van, de azt semmi sem indokolta. De ha picit hibázott is, azt javította Nainggolan lövésénél amit ujjheggyel szedett ki a hosszú alsóból. Teljesen megérdemelt az 1 pont. Futuro Capitano.♥ Forza Roma Per Sempre!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69645) Tibiajax válasza venember83 (#69642) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1 percet volt a pályán.
1 db percet, és már bele is szállt hátulról az a szarfszú belga római majom

(#69646) L_YKing válasza venember83 (#69642) üzenetére


L_YKing
addikt

A popszakmara gondolsz? :U :D

Sajnalom szegenyt.. Nagy jovo all elotte pedig.

Mondjuk ezt a hatulrol valo ocsmany becsuszast akkor sem ertem :W

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#69647) BenHans válasza Tibiajax (#69645) üzenetére


BenHans
addikt

[link] [link] [link] [link] [link]

Akkor a jelzők most rájuk is illenek? :F

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69648) bagyulajuve válasza BenHans (#69647) üzenetére


bagyulajuve
addikt

De attól még, hogy mások is csinálnak ilyet, nem kellene mosdatni a belga hentest. :U

Resistencia eterna

(#69649) BenHans válasza bagyulajuve (#69648) üzenetére


BenHans
addikt

Belga hentes.... Aham.... :U Akkor azért mert más ellen esetleg megúszta sérülés nélkül a még durvább szabálytalanságot a szenvedő alany az elkövető nem hentes. Értem. Biztos mert ki van varrva meg a külseje miatt.

Csúnya volt, azt nem vitatom.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#69650) venember83 válasza BenHans (#69647) üzenetére


venember83
nagyúr

Chiellini valóban hentes olykor, ezt el kell ismernem. És a többieket sem tudom megvédeni. De kiegészíteni tudnám a sort egy De Jonggal pl., hogy csak a legelokvensebb hiányzót említsem. De van még egy, legutóbb tán az AC Milannál látott holland középpályás, ő is csodásan beillene ide... Nem jut eszembe a neve. Van Bommel. Hopp, még egy, Boulahrouz. Inkább abbahagyom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.