Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) mefistofeles

Meg kell követnem azokat akik lelkendeztek a nagy Faerőr szigetek legyőzésén. :R
Hisz tényleg nem kis teljesítmény egy olyan csapat legyőzése akik oda-vissza elpáholták mai nagynevű legyőzőinket.......
Innen lehet mondani pozitív dolgokat de azzal már viccfigurát csinál magából a hozzószóló....
Ennél lejjebb nincs.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70502) bucketb0b válasza DS39 (#70500) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem hiszem, hogy az ír meccsen látszott volna, hogy jobbak sőt.. simán volt 6 pontunk, de az utolsó 10 percben sikerült elbaszni, ez kudarc. Másképpen nem lehet nézni.

(#70503) B0V9B


B0V9B
tag

Van még rajtam kívül valaki olyan mazochista hogy a Gibraltár-Skót meccset nézi? :D
Tele van a stadion...skót szurkolókkal!! Pedig a mérkőzést Dél-Portugáliában rendezik, aminek már semmi tétje sincs mert a skótok elszálltak azzal hogy kikaptak Grúziában. Elképesztő hogy mennyire szeretik a szoknyások a focit... :)

Talán ha van olyan focinemzet akiket sajnálok hogy lemaradnak az EB-ről, akkor ők mindenképp olyanok.

[ Szerkesztve ]

(#70504) DS39 válasza B0V9B (#70503) üzenetére


DS39
nagyúr

vagy vki elhíresztelte hogy ott lesz a selfiező gyerek, és meg akarják verni :D

(#70505) B0V9B


B0V9B
tag

Egyébként tudom hogy nagyon nagyon nagyon pici az esély rá, de ha a németek ma kikapnak a Grúzoktól és marad az X a lengyel-ír meccsen akkor mi van? Mert mindhárom csapatnak 19 pontja lesz, de egymás elleniben a németek alul maradnak az írekkel és a lengyelekkel szemben is. Akkor a németek mennek pótselejtezni?

[ Szerkesztve ]

(#70506) Ispy válasza B0V9B (#70505) üzenetére


Ispy
veterán

Tudom megint én vagyok a faszparaszt magyar aki semminek nem tud örülni

Nem én mondtam ;] :DDD

Én ezt már pár napja megmondtam: ha támadó focit játszunk, nincsen középpálya és védelem. Ez a kettő hiányzik, ma ráadásul a végén teljesen elfáradtak a fiuk. Ha beálltunk volna bunkerfocit játszani, akkor talán egy kontrából tudtunk volna gólt lőni, de akkor is sima bukó, így legalább volt egy kis remény (illetve 2 is, 3 percig).

Ja és azt is írtam, hogy bravúr lenne nyerni, nem is sikerült, egyébként meg taktikailag ez a csapat nem 0, hanem -1, viszont a játék képe leszámítva a 0 védelmet, jó volt, ahhoz képest, hogy idegenben játszottunk.

Ilyen játékkal itthon a görögöket és az íreket is verhettük volna, csak akkor érdekes módon 2 értelmes passzunk nem volt. Ja, hogy eddig Kalmár meg Németh mindig csak kispados volt, pedig ők a legjobbak az egész csapatban (meg még Fiola), Juhász, Gera öreg, Vanczákot sosem bírtam, Dzsudzsák formán kívül, Bödének meg mindjárt nem ment annyira a nagy darab görög védők mellett.

De semmi ok az aggodalomra, lesz ez mér rosszabb is ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#70507) bucketb0b válasza Ispy (#70506) üzenetére


bucketb0b
őstag

Igen, a támadó részleg nagyjából jó volt, de Böde nem magától szar.. kell mögé egy középpálya, az nincs szinte sosem. Dzszudzsák továbbra is hírnévből marad meg, mint legmagasabban jegyzett focistánk, teljesítmény nem sok van mögötte. Írek ellen meg továbbra is tartom, hogy akármilyen közepes teljesítménnyel is meglett volna a 6 pont.

(#70508) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Storck: Jó, élvezetes meccs volt
van egyébként arról hír, h eltakarítják ezt az embert a válogatottunk irányítói székéből?

(#70509) Richard! válasza Tibiajax (#70508) üzenetére


Richard!
addikt

Kit szeretnél a helyére kedves Tibor? :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70510) bucketb0b válasza Richard! (#70509) üzenetére


bucketb0b
őstag

Saját magát :DD

(#70511) Tibiajax válasza bucketb0b (#70510) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem vállalnám el

én a holland kapitányságra hajtok

(#70512) Enzolord válasza bucketb0b (#70510) üzenetére


Enzolord
addikt

És akkor mehetne Magyar meccsre.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#70513) B0V9B


B0V9B
tag

Hogy játszanak a grúzok a németek ellen! :R :C

(#70514) C0d3r válasza B0V9B (#70513) üzenetére


C0d3r
addikt

Elképesztő, le a kalappal!
Remélem a mieink is látják...

(#70515) villamos válasza Tibiajax (#70508) üzenetére


villamos
őstag

Ez egy érdekes téma, szerintetek ki lenne alkalmas erre a posztra?
Természetesen Dárdai kicsukva.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#70516) B0V9B


B0V9B
tag

Azért az is durva hogy a világbajnok Németország most, az utolsó mérkőzésén, 10 perccel a vége előtt biztosította be hogy ne kelljen pótselejtezőt játszania. :) Pedig Löw azt nyilatkozta hogy semmi értelme az ilyen Gibraltár meg Grúzia elleni mérkőzéseknek, bekéne vezetni az előselejtezőket ahol az ilyen kiscsapatok küzdenek meg egymással, és csak az onnan továbbjutók játszhatnak a nagyokkal. Ehhez képest eléggé megszenvedtek most ezzel a Grúziával.

(#70517) Richard! válasza villamos (#70515) üzenetére


Richard!
addikt

Dick Advocaat, Guus Hiddink

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70518) B0V9B válasza C0d3r (#70514) üzenetére


B0V9B
tag

Ebből a meccsből mit lehetett leszűrni? Hogy Európában van 3 válogatott (Gibraltár, San Marino, Andorra) akik ellen lehet biztosra menni és könnyű meccset játszani, gálázni. Bár néha-néha már az Európai középmezőny alját ők is elkapják (San Marino-Észtország 0-0, Litvánia 2-1 San Marino - 91. percben még 1-1 volt). Ezeken kívül még egy Németországnak vagy Spanyolországnak is vért kell pisálnia a 3 pontért, még hazai pályán is a legjobb felállásban.

(#70519) Napfénysüti

Most halál komolyan: ne legyünk legjobb harmadikok hanem pótselejtezzünk. Ha ott nyer a válogatott akkor menjen EB-re de ha nem akkor maradjanak is otthon.

Més que un club!

(#70520) szami777 válasza Napfénysüti (#70519) üzenetére


szami777
addikt

+1
Ez lenne a legjobb szerintem is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70521) hobizoli válasza bucketb0b (#70507) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hatdebazze
Kiraly mackonadrag Gabi mind a 4 golnal csak aszisztalt kb

jegkorongban is ugy kezdodik a tankonyv, hogy vegy egy jo kapust...

több drón kell ;P

(#70522) forceberg válasza hobizoli (#70521) üzenetére


forceberg
veterán

Vegre vki eszrevette, h mar nem a regi, megkoptak a reflexek... komoly kapusok ezeket siman kivarjak, nem borulnak elore el.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#70523) bucketb0b válasza hobizoli (#70521) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nyilván az ő gólja volt mind a 4. Oké.

(#70524) hobizoli válasza bucketb0b (#70523) üzenetére


hobizoli
nagyúr

bazze, kar szepiteni, ami eltalalta a kapu sziluettjet, abbol gol lett :U
pl a fejes golnal is miert nem lepett ki a vonalrol elore, megelozve a fejelo jatekost?

de nezd meg a 2. es a 3. golt is, rovidre rugjak be kozvetlenul mellette, mikozbe balra lep jobbra megy a labda, , masikra meg kilep, es eldol, mikozben fentre megy a loves
azaz akkor vedte volna csak kb, mindkettot, ha a gorog jatekos ot lovi telibe

hat baszki igy alllhatott volna ott akarki, kis tulzassal akar meg en is
aztan ami engem eltalal, azt mind kivedem, ami nem, az meg gol

wow :C :U

több drón kell ;P

(#70525) Livius


Livius
őstag

Világosítson már fel valaki, hogy még is, hogy a francba jöhet az ki, hogy mi legyünk a csoportharmadikok? Amikor már az ukránok és az Írek is több ponttal rendelkeznek a 3. helyükön mint mi, akik többet nem is fognak már játszani.
Csoportok

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#70526) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ma egy székely haverom megfogalmazta a magyar sport helyzetét:
van a hosszú katinka, és annyi.
meg a kajakosok, de azok kokóznak. :DDD

és mindezt a válogatott meccs előtt.

tőle egy másik történet:
mivanmivanmivan.
fradi drukkerek a barátaim.
mi újpestiek vagyunk.
arcbatülekedés.
rendezzük le most, mert szórakozni szeretnénk, vagy húzzatoka p*ba.
kik vagytok.
székelyek.
-> egymás nyakába borulva ment a "sz* romániiiiaaaaa... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#70527) NyxNyxNyx válasza Livius (#70525) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az utolsó helyezett ellen elért pontok száma levonódik.

Itt érdemesebb nézni a tabellát (legalul)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70528) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#70527) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor ha az Ukrán-Spanyol X2 lesz, ki jutunk potselejtezo nélkül? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#70529) #84221696 válasza gyuromoj (#70528) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szokás szerint megint nem rajtunk múlik a dolog. :)

(#70530) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Sikerült mélyre süllyedni: Spanyolul könyörög Casillaséknak a Nemzeti Sport Online.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70531) Richard! válasza Dilikutya (#70530) üzenetére


Richard!
addikt

Azt hiszem ennél már tényleg nincs lejjebb...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#70532) Tibiajax válasza Dilikutya (#70530) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A sportlap nyílt levele a két nép barátságára, Puskásra, Kubalára mint a magyar nép spanyoloknak nyújtott adományára egyaránt hivatkozik, és arra kéri a spanyol válogatottat, hogy verjék meg este Ukrajnát.

:DDD
made my day

(#70533) DopeBob válasza gyuromoj (#70528) üzenetére


DopeBob
addikt

nem biztos, van még 2 meccs, amire figyelni kell, de már nem tudom mik azok. :B

de mégis

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#70534) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, Kászijjászék nem válaszoltak még, hogy igyekeznek megnyerni nekünk a mérkőzést?..
:
de persze csak a két ország régi barátságára és csányi úr régen tartó szurkolására való tekintettel

(#70535) 7600 GS válasza Tibiajax (#70534) üzenetére


7600 GS
addikt

Félgőzzel is megverik őket szerintem. :)

(#70536) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#70519) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez tűnik nekem is a legelfogadhatóbbnak.

Vagy ki se jussunk, a faszom kivan már, hogy mindig beégti magát az ország ha alkalma adatik rá.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#70537) bucketb0b válasza 7600 GS (#70535) üzenetére


bucketb0b
őstag

Azért ennyire ne írd le a spanyolokat

(#70538) 7600 GS válasza bucketb0b (#70537) üzenetére


7600 GS
addikt

Bocsánat, félreérthetően fogalmaztam, természetesen arra gondoltam hogy a spanyolok nyernek. :D

(#70539) bucketb0b válasza 7600 GS (#70538) üzenetére


bucketb0b
őstag

Szarkazmus volt :DDD

(#70540) viharhozo válasza B0V9B (#70370) üzenetére


viharhozo
addikt

De ezek egy edzovaltasnal teljesen lenyegtelenek, nem sikerult kijutni, es belefutott ket durva veresegbe. Ilyenkor illik beadni a lemondast, amit Egervari meg is tett, a foci igy mukodik.

Arrol meg nagyvonaluan elfeledkezel, h Egervarinak _sokkal_ erosebb kerete volt. A kapitanysaga elejen Gera meg EL-dontot jatszott, Dzsudzsak akkor volt elete formajaban, Juhasz az Anderlechttel sorra nyerte a belga bajnoki cimeket. A jelenlegi keretben meg ehhez foghato jatekos sincs, nem kockaztatok nagyot, ha azt mondom, a mostani minden idok leggyengebb magyar valogatott kerete.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#70541) DopeBob válasza viharhozo (#70540) üzenetére


DopeBob
addikt

ez sajnos így van. Top10-es európai klubbnál nincs rendszeresen játszó magyar sajnos. Még mindíg Dzsuzsák játszik talán a legjobb helyen... ez most a török 12... :U

MZ/X

(#70542) [CS]Blade2 válasza B0V9B (#70329) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A Marca szerint a spanyol válogatott De Gea – Mario Gaspar, Nacho, Etxeita, Azpilicueta – San José, Isco, Thiago – Nolito, Alcácer, Mata felállásban játszik hétfő este Ukrajna ellen.

(#70543) B0V9B válasza DopeBob (#70541) üzenetére


B0V9B
tag

Dzsudzsák ilyen játékos lenne (vagy csak inkább lett volna, ahogy láttam az utolsó két meccsen a formáját), Stieber is, Huszti is még mindig beférne egy egy német első ligába de ő ugye már évekkel ezelőtt lemondta a válogatottságot. Ennyi. Valamint még Némethben látok annyi fantáziát (az utóbbi időszakban tele van önbizalommal, a sérülések is elkerülik és ez látszik is a játékán) hogy ha elvinné egy Francia vagy Német alsóházi csapat akkor talán megtudná állni a helyét. És kifújt.

Egyébként mielőtt valaki azt hinné hogy csak úgy lehet jó csapatot kiépíteni hogy minden játékos topligákban játszik, az nézze meg hogy az Izlandiak, Albánok vagy a Románok milyen klubokban játszanak...

[ Szerkesztve ]

(#70544) DopeBob válasza B0V9B (#70543) üzenetére


DopeBob
addikt

elírtam. top10-es európai bajnokság. Így még szomorúbb :D

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#70546) bucketb0b válasza B0V9B (#70545) üzenetére


bucketb0b
őstag

Így van.. egy kalap szart nem ér a kalap szerinti besorolás ha utána éles helyzetben gyakorlatilag erősséget nézve mi is az 5. kalapba lennénk valóak, de mindenkivel ki ki meccset játszunk akik mögöttünk vannak. Ennek elvileg az lenne a célja, nem tudom mikor fogunk nagyjából reális helyre visszaesni, mert ez így megint csak egy becsapás a külvilág felé.

(#70547) #84221696 válasza bucketb0b (#70546) üzenetére


#84221696
törölt tag

Sajnos nem csak a külvilág felé, hanem sokan saját magukat is becsapják vagy hagyják becsapni magukat.

[ Szerkesztve ]

(#70548) lacy86


lacy86
addikt

(#70549) viharhozo válasza B0V9B (#70543) üzenetére


viharhozo
addikt

Az aktualis valogatott keretek erteke a Transfermarkt szerint:

Romania: 61M euro
Izland: 39M euro
Albania: 38M euro
Magyarorszag: 23M euro

Nyilvan senki nem arra gondol, h a keret osszes tagja jatsszon topligaban, de azert nehany jatekos mindenkepp kene.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#70550) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna nézzük, ki találja ki az ugró bácsi nevét

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.