Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148568) LyonnaisFan1 válasza salesman (#148566) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ki nyeri a tornát? Franciaország
Melyik két csapat játssza a döntőt? Portugália és Franciaország (ha összekerülhetnek a döntőben, ágrajzot nem tudok, hogy egyáltalán lehetséges-e.
Hány pontot szerez a csoportjában Magyarország? 0 (Persze jó lenne sokkal több, de sztem mind a 3 csapat alaposan fel lesz készítve ellenünk, és az úgymond papírformát nem hagyják borulni. Mind a 3 csapatnál van olyan ember, aki 1 megmozdulással gólt szerez, és azzal meccset nyer.)
Melyik magyar játékos szerzi a legtöbb gólt a tornán? Túl sok gólunk nem lesz, de sztem Szalai
Ki lesz a torna gólkirálya? Benzema
Ki adja a tornán a legtöbb gólpasszt? Kingsley Coman Bayern
Ki lesz a torna legjobb játékosa? Depay. Egy kiemelkedő szerepléssel végképp elhallgathatja az összes kritikusát, aki szkeptikus azzal kapcsolatban, hogy a Barcelona csapatának vajon ténylegesen ő kell-e. A holland csapatban benne is van egy legjobb 4, de finálézni sztem nem fognak.
Ki lesz a torna legjobb fiatal játékosa? Ferran Torres M. City
Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt a tornán? Németország
Melyik csapat kapja a legtöbb gólt a tornán? Észak-Macedónia
Szerez-e valaki mesterhármast a tornán? (igen/nem) Nem
Melyik csapat gyűjti a legtöbb lapot a tornán? Skócia (Ők azért nem szoktak néhanapján finomkodni, és amit mondjuk egy PremierShipben, vagy Premier League-ben nem jutalmaznak lappal, azt az EB-n fognak, ha úgy adódik.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.