Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125701) vond


vond
MODERÁTOR

Azt a rohadt mákos szlovák mindenüket. Ilyen nincs, bazzeg. Kétszer mennek el a kapunkig, két gól. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125702) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Aztaq, ezt a kocsog bírót.

(#125703) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nem tudom ti hogy vélekedtek erről, de Szalait helyett már most bedobnám Némót.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125704) g0dl válasza Z'Z" (#125702) üzenetére


g0dl
addikt

Három-négy szlovák sárga simán bent maradt eddig a zsebében.

(#125705) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Dzsudzsák :Y
Te jó ég mit hagyott ki.
Megint nyomunk, tetszik. És közben Pátkai a pályán

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125706) Redneck válasza g0dl (#125704) üzenetére


Redneck
veterán

Elég simán... Elfordul, meg nem vesz tudomást. Elég durvák vagyunk ma az tény, de az ő szabálytalanságaikat valamiért elnézi. Plusz a lesgól.

És ne bírózzon az ember. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125707) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez a spanyol elvtárs már kezd Karasyov féle magasságokba emelkedni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125708) vond


vond
MODERÁTOR

Hogyan vezethet EB-selejtezőt ez a bírónak nevezett senkiházi barom? :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125709) jbalint18


jbalint18
tag

Most komolyan , úgy megvagytok lepődve hogy Láozzzz hozza a formáját ? Ugyan ezt csinálja minden Atletico-Barca meccsen . Szépen lassan kipontozza a neki nem tetsző ellenfelet sárga lapokkal és azután már oda se mernek lépni . Ezen mi a meglepő ? :U

(#125710) IreN!CuS válasza jbalint18 (#125709) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ugyan ezen gondolkoztam, hogy ez csak azoknak újdonság aki még nem nézett spanyol rangadót :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#125711) vond válasza jbalint18 (#125709) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én nem nézek spanyol meccseket, így nem ismertem ezt a böszmét. De most tesz róla, hogy ne felejtsem el. :(((

Még van szűk 10 perc. Gyerünk fiúk, legalább egy ikszet.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125712) Egon


Egon
nagyúr

Ehhh…
Botrányos a helyzetkihasználásunk. Szerintem ha 200 percig játszanánk akkor sem rúgnánk még egy gólt.
Nem értem mit keres Orbán a Bundesligában. Az első gólnál Kádár azért nem állt a szélen, mert eggyel beljebb kellett embert fognia, Orbán meg állt a légüres térben. A 2. félidőben majdnem összehozott egy gólt, amikor valaki gyertyát rúgott (mondjuk arra Gulácsinak is jönnie kellett volna). Dzsudzsák 10 beadásból talán ha 1 jót produkál, Szalai hozza a béna formáját. Sallai ügyesen cselez, de lassú: nem bír előnyt kovácsolni 1-1 sikeres cselből.
A helyzeteink megvannak, nem is játszunk rosszul (elöl), de sajnos van 4-5 ember a csapatban (legalább), akik messzebb vannak a nemzetközi szinttől mint Makó Jeruzsálemtől.

Jah, az meg a rossz vicc kategória, hogy Dzsudzsák rendre centerben tűnik fel... :W

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#125713) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szalait, Dzsudzsákot, Kleinheislert el kell felejteni... Öncélú, értékelhetetlen a csapatjátékuk.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#125714) Egon


Egon
nagyúr

Szalainak szerintem már az oviban is p*nisz volt a jele... :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#125715) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bammeg, hogy Szalai milyen fogalmatlan...

https://www.coreinfinity.tech

(#125716) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#125657) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

virágokat az öltözőbe stb :R

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#125717) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vége 1:2
Na innentől vált kiszámíthatatlanná a csoport.
Baráth ki lett szórva a mérkőzés végén.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125718) Viszlát válasza sh4d0w (#125715) üzenetére


Viszlát
addikt

Hát barátom, baromi jól tettük, hogy elmentünk az EB-re 2016-ban, olyan mégegyszer nem mostanában lesz. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#125719) kacsyx


kacsyx
aktív tag

No, akkor most végre lehetne annak a sok száz milliárdnak csak a 0,01%-át a floorballba ölni, hogy valami értelmes sportágat is támogassunk?

(#125720) Redneck


Redneck
veterán

Kurva csalódott vagyok de nem a játék miatt. A faszkalap lesgól és a temérdek sárga idegesít. Egy-két játékosunk játéka nem volt ma szimpatikus, de úgy érzem nem fogtunk ki valami szerencsés napot. Sajnálom hogy még döntetlen se lett, ezeket a pontokat még bánni fogjuk :(

A bírónak azért kívánom hogy egyszer román ultrák kényeztessék UEFA kompatibilis módon.

Pkc83:
Én sem értem miért erőltetik. Miközben van olyan támadónk helyette aki tud futni, cselezni, beadni és kapura lőni. Nagyon rossz volt ma.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125721) Pkc83


Pkc83
őstag

Csak szolidan!

Az a rohadt mocskos tetves kutya szlovák kurva anyjukat!!!!
Meg a fasszopó spanyol geci biró is menjen a kurva anyjába!
Mindent lefúj , minden sárga , de csak nekünk!!!!
Lesgól , egy valag sárga.... Azt meg különösen nem értem hogy
Szalai MI A FASZT keres még mindig a válogatottban!! Egy kalap szar
az ember 10 meccsből 9-en!!!!! Semmit nem tud csak kitámaszt aztán meg elesik
a labdában 10-ből 9-szer!!!!
Jól játszott a csapat 50 percig és ez a buzi biró elveszi az ember életkedvét is!!! :W :W :W

(#125723) maximilian4


maximilian4
addikt

Összegezve a mai meccset:
1. Maga a csapat jól játszott. Főleg Szoboszlai és Sallai játéka tetszett nagyon ma.
2. Sajnos még mindig gólra játszák a játékot.
3. A bírónak és a partjelzőnek a kva anyját. Hányinger, undorító szarok. Az egyik szimplán vak, a másik vak és még egy elfogult barom is. Fair play mi? Fair ítélkezés mikor lesz a szervezetben. Lehet nem mindig csak a szurkolókat meg a játékosokat kéne basztatni.

Maxi

(#125724) Pkc83 válasza Redneck (#125720) üzenetére


Pkc83
őstag

Mondjuk a kisheizer is elmehetne a faszba... 40 méterről rálövi amikor 4-en
futunk fel támadni és nincs felállt védelem!!! :Y :W

(#125725) Pkc83 válasza #46372352 (#125722) üzenetére


Pkc83
őstag

Maradjunk annyiban , hogy volt azért hiba bőven főleg a második félidőben!
A második gólt meg szerintem nem lett volna olyan nehéz kivédeni sem
mert nem volt az akkora bomba és jött vagy 25-ről ráadásul Gulácsi is
azon az oldalon helyezkedett! Szalaitól engem meg már az agyvérzés
kerülget és nem csak ez a meccs miatt hanem úgy általában!
Nagy ritkán lő egy gólt azt ennyi! Figyeld meg! Háttal a kapunak kitámaszt ,
várja a labdát és ha sikerül is elfejelnie akkor legtöbbször rossz helyre ha meg
lábra érkezik akkor meg elesik a labdában... Rettenetesen lassú és körülményes
azt sem értem , hogy a faszba ragadt meg a Bundesligában!! Neki max az angol 3-ba
lenne a helye birkózni!!!

(#125726) Pkc83


Pkc83
őstag

Elnézést mindenkitől ha nyers volt a stilusom…
Már lehiggadtam! :N :D

(#125728) Pkc83 válasza #46372352 (#125727) üzenetére


Pkc83
őstag

Rendben legyen 16. :R
Szalai ennyit tud : Pont ezért mehet a fa...a! :K
de nélküle gyengébbek lennénk : neeem :N Böde,Holender,Németh.. bárki jobb lenne
lásd Montenegró ellen : az egy összevissza csapat volt! 1-2 = 1-2

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#125729) perempe válasza Pkc83 (#125725) üzenetére


perempe
addikt

a 2. gól előtt vmi katasztrófa volt a magyar csapat védelme, többen hibáztak.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#125730) Pkc83 válasza perempe (#125729) üzenetére


Pkc83
őstag

Ez igy van! :R Épp ezért kellet volna az utolsó bástyánknak azaz
Gulának védeni! Na de mindegy ez benne van a fociban! A fiúk helyében
nekem is elment volna a kedvem ilyen birói ténykedés mellett!!!

(#125731) perempe


perempe
addikt

egyszer mutattak a TV-ben -talán az M4-en- szlovák bajnokit: a DAC (Dunaszerdahely) játszott. a költségvetés és a jegyár (5€) hasonló lehetett, viszont a produkció jóval fogyaszthatóbb volt az itthoninál, főleg a kevesebb üresjárat miatt.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#125732) dracox


dracox
addikt

Én nem hiszem el, hogy ebben a közel 10milliós országban sehol sincs egy jobb csatár Szalainál.
Akár nézzenek le a mennyei 2-be is aztán próbálgassák őket, ha már minden birkalegelőre stadiont építenek. Hihetetlen, hogy még mindig ő a kezdő a válogatottban.

[ Szerkesztve ]

(#125733) kacsyx válasza dracox (#125732) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nincs. De ez egy olyan elszexuált ország, hogy 50 év alatt sem sikerül megérteni. Nem KELL minden magyarból focistát nevelni, a hülye is belátja, hogy nem születik mindenki annak, mégis ez folyik mindenhonnan. Van egy halom más sportág, amit sokkal több értelme lenne felfuttatni, egy csomó gyerek szereti, játsszák is az iskolákban. De szerencsétlenek abba születnek bele, hogy a foci az isten, Messinek vagy CR-nek kell lenned (nem véletlen van ennyi ferdehajlamú is...), csak azt nem értik meg, hogy ebben az országban senkiből nem lesz egyik sem, mert alkalmatlan rá. Közben meg van olyan ifjúsági atlétánk, akinek 500 ezer kellene, hogy kijusson a világbajnokságra, de a szövetségnek nincs pénze rá. Vagy ott van a már említett floorball, amihez havi 35 ezret kell nagy nehezen saját erőből összekapargatni az edzésekhez, mert se a város, se az egyetem, se semelyik sportegyesület nem hajlandó legalább egy terembérléssel besegíteni. Csak ígéret van, de az rengeteg. Közben meg épül milliárdokért PVSK sporttelep, meg félig üresen kongó Rátgéber Akadémia. Nyomorult pénznyelő ez a nyomorult magyar foci.

(#125734) #53667584


#53667584
törölt tag

Az a baj ezzel a lesgóllal, hogy valójában nem is volt les.

(#125735) Z'Z" válasza kacsyx (#125733) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem megbántásból, de egyébként belegondoltál, hogy mit írtál, írsz le?
Pl. :
"De ez egy olyan elszexuált ország"
Vannak gondok, nem vitatom, de sose vetemednék arra, hogy azt az országot becsméreljem, amiben születtem és felnevelkedtem.
Ezt a folyamatos picsogást se értem a stadionokkal kapcsolatban.
Nyílván fel lehet sorolni számos olyan területet, amibe jócskán kellene pénz, de ahhoz szponzorok kellenek.
Jelenleg olyanok vannak, akik a fociba teszik a pénzüket, sajnos sok ezek közül, nem a támogatás miatt.
Egészségügyet meg ne is említsük, mert nem az a cél, hogy egészséges legyen az ember, hanem minél több gyógyszert fogyasszon.
Jelenleg egy idős embernek, kb. ~10 fajta gyógyszert kell szednie.

Puskásék óta nincs foci, köszönhetően annak, hogy elmenekültek itthonról.
(Persze volt még egy Törőcsik korszak is, de az messze nem volt olyan.)
Tisztogatás kellene, mert Itt legfőképp a klub vezetőkkel vannak gondok, mivel a legtöbb alkalmatlan, utána az edzők jönnek, majd a menedzserek, akik elszúrják a játékosok karrierjét.
Ameddig klub szinten nem mutatjuk meg magunkat megint az európai porondon, addig a válogatotthoz csak imádkozhatunk, hogy jussanak ki egy "bajnokságba".
Tegnap volt rá remény, hogy közelebb kerüljünk, de sajnos ez nem jött össze, viszont szerintem a mutatott játékkal ki lehet kapni egy jóval jobb kerettel felálló csapat ellen.
A csoport tabella, jelenleg a realitást mutatja, sőt még Wales is ESÉLYES lehet.
1.Horvátország
2.Szlovákia
3.Magyarország
:R

(#125737) jbalint18 válasza kacsyx (#125733) üzenetére


jbalint18
tag

Hát ameddig anyuci meg apuci lóvés fiai játsszák ezt a sportot (mert ez a legmenőbb és a legnézettebb mert foci az foci )addig itt sem lesz Cr vagy Messi . Ez történelmi tény hogy a szegényebb gyerekek jobban tudnak focizni nagyobb bennük az akarat és a küzdés na meg persze nekik nem az a cél hogy celeb focista legyen. ;)

(#125739) Z'Z" válasza jbalint18 (#125737) üzenetére


Z'Z"
őstag

Messit a Barcelona nevelte fel, ezzel szemben Ronaldo már akkor egyéniség volt, mikor megvette a Real.
Minden országban, klubban vannak ilyen egyéniségek, csak nem mindegy hogy hogyan nevelik őket.
Persze, ehhez még mérhetetlen nagy akarat is kell, ami szerintem Ronaldónál jobban meglátszik.
Pl. az Atleticonál is vannak tehetségek, de belőlük is hiányzik még valami.

[ Szerkesztve ]

(#125740) Ringman válasza Z'Z" (#125735) üzenetére


Ringman
nagyúr

Jelenleg olyanok vannak, akik a fociba teszik a pénzüket, sajnos sok ezek közül, nem a támogatás miatt.
ez nem ok, hanem okozat

Ezt a folyamatos picsogást se értem a stadionokkal kapcsolatban.
ha nincs egy családnak pénze, akkor nem cigire és aranyláncra kell költeni.

Puskásék óta nincs foci, köszönhetően annak, hogy elmenekültek itthonról.
hogy mi? azért nincs foci, mert zéró szakmai kompetenciával rendelkező emberek a kapcsolati tőkéjüket felhasználva pöffeszkednek a vezetőségben

(#125741) Z'Z" válasza Ringman (#125740) üzenetére


Z'Z"
őstag

Puskásékat azért hoztam fel, mert nem tudni, hogy mi történt volna, ha nem traktorokat kapunk, Kupa helyett.
Lehet ott lennénk az élvonalban, és most nem arról írnánk, hogy mi a probléma.
"azért nincs foci, mert zéró szakmai kompetenciával rendelkező emberek a kapcsolati tőkéjüket felhasználva pöffeszkednek a vezetőségben."
Ezt én is leírtam, csak másképp.
Azt, hogy az emberek mire kőltik a pénzüket, szerintem nem sok beleszólásunk lehet.
Azt se tudjuk megakadályozni, hogy a cégek, vállalkozások mibe fektetik a pénzüket , hol mossák tisztára a szennyest.

[ Szerkesztve ]

(#125743) sh4d0w válasza Viszlát (#125718) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Alighanem a fejünkön talàltad a szöget.

https://www.coreinfinity.tech

(#125744) perempe válasza kacsyx (#125733) üzenetére


perempe
addikt

Mesterségesen van pénz a hazai fociban[link], ami magyar szinten sok, de nemzetközi szinten semmire se elég. Ukrán B-kategóriás játékosokkal nem lehet sikereket elérni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#125745) jbalint18 válasza #46372352 (#125738) üzenetére


jbalint18
tag

Már miért ne lenne ilyen egyszerű? Ha nincsen kapcsolatod lehetsz te akármilyen jó focista 2szer vagy 3 szor többet kell nyújtanod mint egy kapcsolatokkal s pénzel rendelkezőnek . Kérdezlek én téged például cigány focista miért nincsen ? :U

(#125746) Z'Z" válasza #46372352 (#125742) üzenetére


Z'Z"
őstag

Dehogynem.
Bappe.
Neymar, mondjuk ő elpazarolta a tehetségét.
És még lehetne sorolni, akik előtt ott a jövő.
Ronaldo és Messi előtt is voltak játékosok, akik ma legendák, és utánuk is születtek, születnek majd.

(#125747) perempe válasza Z'Z" (#125746) üzenetére


perempe
addikt

Ronaldotól óriási bakit láttam Szerbia ellen[link] (1:17), gólja előtt is lesen lehetett.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#125748) Z'Z" válasza jbalint18 (#125745) üzenetére


Z'Z"
őstag

Van, nem is egy.
Még egy válogatott játékos is volt, korábban.
Vannak ott is kiemelkedő focisták, de szerintem nekik még nehezebb feljebb jutni.

(#125749) bagyulajuve válasza #53667584 (#125734) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hu, b+ most kiégtem, ez oszt egy vonalban van... :DDD

Resistencia eterna

(#125750) Ringman


Ringman
nagyúr

„Olyan típus vagyok, akinek a mindennapos munka fekszik. Már nem téma a nemzeti válogatott. Nem fogok többet szövetségi kapitányként dolgozni, sem Magyarországon, sem máshol” – idézi a német lap Dárdai Pált.

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.