Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125301) máyköl válasza #16741888 (#125284) üzenetére


máyköl
veterán

Ritkan nezek magyar meccset és Fradista vagyok egy mondatban? ;]

(#125302) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#125298) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A Suduva rendesen beleállt az összecsapásba.
Nekik is egy életük, egy haláluk volt.
Most nem jött össze.

De éveken belül lesz litván csapat valamelyik főtáblán.
Ezt a zsinórban 4 playoffot sem a szél fújta össze nekik, de mindannyiszor alulmaradtak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125303) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#125302) üzenetére


Redneck
veterán

Így van, nem véletlen. Célfutballt játszanak, nem is rosszul, látva az elmúlt évek eredményeit. Ebben az a legszebb hogy bagóból megoldják. Tisztelet jár nekik ezért! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125304) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#125303) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ellenben más klubok, akár itthon, akár külföldön.
Pl. Dvtk
Költségvetésben biztos töredéke a Suduváé, mint a mienk.
2017-ben 2.2 mrd volt nálunk. Láthattuk mi lett belőle.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125305) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#125304) üzenetére


Redneck
veterán

El is lett költve rosszul. Ez a legnagyobb bajom a szakmai munkával és a vezetéssel. Hazai szinten óriási pénzek, mellé elég érdekes játékospolitikával. Épp ezért tisztelem maximálisan a kisebb klubokat itthon, akik jóval olcsóbb keretből gazdálkodnak, mégis képesek meglepetésre, bár egyelőre csak hazai szinten.

Örülnék ha a szegényebb csapataink is gyakrabban jutnának az EL playoffig. Jót tenne a magyar futball megítélésének, a bajnokság színvonalának és tempójának.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125306) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#125305) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az biztos.
Nálunk egészen sokan sárosak.
Kiváncsi vagyok vajon a puskástól elzavart amúgy nem rossz spíler Hentit hozzuk-e a védelembe? Vagy még el sem jutott hozzájuk a dolog, de mire kapcsolhatnának elment máshova. Az olyan borsodi szitu lenne :D
"felszabadul" egy játékos, de meg sem mozdolunk érte. Lehet, hogy csak "lepattanó", de abba az "acélos" védelembe jól jönne.

-

A futball megítélésének már az is egész jó, hogy zsinórban kettő gárda kettő évben főtáblára jutott. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125307) Enzolord válasza DeathAdder (#125294) üzenetére


Enzolord
addikt

Jó lesz ez, mindkét csapatom ott van az Eurépa ligában.. 😁😁😁 ha szerencsém van, láthatom a Unitedet az Üllői úton. 😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#125308) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#125306) üzenetére


Redneck
veterán

Így van már az is valami a hazai posványnak. A megüresedett játékosokra lecsapás csak akkor megy a Fradinál, ha totál logikátlan de ne legyen igazam.

Enzolord:
Az maga lenne a mámor! A két betlikirály egy csoportban!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125309) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#125308) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

… dehogy Henti. Heris. Pedig nem is vagyok berúgva.
Vele már a bajnoki címért mehetnénk :C , vagy visszaszerezhetnénk "Borsod fellegvára" címét, mert a kövesd most jobb a megyében :F

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125310) alázógyík válasza salesman (#125291) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :K

(#125311) #16741888 válasza máyköl (#125301) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ja igen furán hangzik :) nálunk ez családi hagyomány... nagypapám volt nagy Fradidrukker az 50es évektől kezdve, anyámat már gyerekkorában is minden Fradimeccsre kicipelték... Ebben nőttem fel, aztán a 2 ezres évek közepétől nagyjából elvesztettem totálisan az érdeklődésemet a magyar foci iránt. Eredményeket nagyjából megnézem, és örülök ha nyer a Fradi de kb ennyi.

Én ezzel a csapattal nem tudok valahogy kapcsolódni, értem hogy nyilván ez a nemzetközi trend hogy külföldieket kell hozni, ugyanakkor ez már nem a hagyományokra épül... összehasonlíthatatlan egy 90es évek Fradija ezzel a mostani szedett vedett társasággal. Lehet velem van a baj mert a szülővárosomban is inkább azt mondom hogy nem kell nb3 idegenekkel inkább legyen megye 1 de legalább hazai emberek játszanak a csapatban.

[ Szerkesztve ]

(#125312) FLATRONW


FLATRONW
őstag

A tegnapi Fradi sikerhez csak ennyit fűznék:

[link]

(#125313) villamos


villamos
őstag

H - csoport...

CSZKA Moszkva
Ludogorec
Espanyol
FTC

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#125314) forceberg válasza villamos (#125313) üzenetére


forceberg
veterán

Egy komoly csapat sincs...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#125315) Z'Z" válasza villamos (#125313) üzenetére


Z'Z"
őstag

FTC-Ludogorec visszavágó.😂

(#125316) Cartevo válasza villamos (#125313) üzenetére


Cartevo
őstag

A bolgárok bosszúszomjasan érkeznek,
viszont a fradi tábor már nem szomjas.

(#125317) Redneck válasza villamos (#125313) üzenetére


Redneck
veterán

Örültem volna egy nagyobb névnek de nem baj ez. Itt még akár el is lehet csípni pár pontot, bár ahhoz valami védelem is kéne, meg szervezettebb középpálya.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125318) Enzolord válasza Redneck (#125317) üzenetére


Enzolord
addikt

Kihagytad a csatársort, de minden más megvan. 😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#125319) dudu5130


dudu5130
őstag

Oscart látták az Inter központjánál. Chelseas fórum társak milyen volt ő Angliában?

(#125320) Redneck válasza Enzolord (#125318) üzenetére


Redneck
veterán

Azért elől és a széleken nem vagyunk rosszak, főleg ha van is aki tegye a jó zsugákat.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125321) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az megvan hogy Hazard lett az év EL játékosa?

Az aki 4 meccsen volt kezdő, összesen 400 játékpercet töltött a pályán, és ezeken a mutatója 2 gól (ebből 1 tiziből), 2 gólpassz, 1 kulcspassz, 1 tisztázás, 1 labdaszerzés, 0 szerelés, 4 kaput talált lövés :)

(#125322) L_YKing válasza DeathAdder (#125321) üzenetére


L_YKing
addikt

Megérdemelt! Akárcsak az év BL játékosa díja..(vicc) ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#125323) jbalint18


jbalint18
tag

Csak úgy kíváncsiságból olvasgattam a kommenteket facebookon a fradi el főtáblára jutásával kapcsolatban . Az teljesen nonszensz hogy aki bármilyen kritikát mer mondani az egy magyargyűlölő savanyú barom .(szerintük ) Amikor valaki felhozza a Dudalange példáját akkor arra pedig az a válasz hogy hiszem ha látom. Ennyi közpénzt amit beletesznek a fradiba ez lenne a minimum minden évben vagy 2 évente legalább egy EL főtábla .Ja meg persze már fradi továbbjutásról beszélnek . Amikor jött egy dinamo és jól helyrerakta őket . Mi lesz akkor ha jön majd a moszkva meg az Espanyol. Nem hinném hogy itt továbbjutna a fradi max akkor ha valamelyik csapat nagyon bénázik .

(#125324) forceberg válasza jbalint18 (#125323) üzenetére


forceberg
veterán

Bárki, bármit mond, nekem ez a csapat nem több, mint Dollé volt, csak négylevelű lóheréket kellene rakni a címer feletti csillagok helyére.
Most viszont megcáfolhatnának egy nem 4. hellyel :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#125325) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Scepovic tavozik fehervarrol.
HIVATALOS!
A behutott pezsgoket bonthatjak a drukkerek :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125326) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#125325) üzenetére


Redneck
veterán

Ezzel a távozással csak erősödtek.

jbalint18:
Azért a Ludogorecet se írjuk le, valószínűleg revansra készülnek. Az emberek pedig hülyék. Örülni kell az EL főtáblának, de a helyén kell kezelni, főleg ezzel a kerettel és védelemmel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125327) DeathAdder válasza L_YKing (#125322) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaja ;] Ott az lett volna a poén ha cé nyeri, de mint messi mint vvd megérdemelte volna :)

Na nem mintha sokat számítana hogy kié az egyéni díj, csak érdekességképpen írtam, hogy Hazard eléggé wtf azért :D

(#125328) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#125325) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bontottam :)

https://www.coreinfinity.tech

(#125329) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#125326) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az biztos :))

(#125328) sh4d0w%MCEPASTEBIN%

Hehe.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125330) salesman válasza Redneck (#125326) üzenetére


salesman
őstag

Ez nagyon durva lesz!
Tavaly kiverte őket a Fehérvár, idén mi, úgyhogy fenik ránk a nagykést!!!

Türűűűdrááá!

(#125331) Redneck válasza salesman (#125330) üzenetére


Redneck
veterán

Abban biztosak lehetünk. Ha harmadik helyre bejövünk, már meglepetés eredménynek számít, de ezügyben annyira nem vagyok bizakodó. A meccsek sorrendje szerintem nem valami szerencsés, de végülis teljesen mindegy.

Igaziból egy bajom van ezzel az EL csoportkörrel. Az hogy elodázza a szakmai stáb elküldését. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125332) salesman válasza Redneck (#125331) üzenetére


salesman
őstag

1. és 2. megy tovább?

Türűűűdrááá!

(#125333) Cartevo válasza salesman (#125332) üzenetére


Cartevo
őstag

Igen.

Majd ha bevezetik a 3. számú sorozatot, akkor mehet oda a csoportharmadik.

(#125334) forceberg válasza Redneck (#125331) üzenetére


forceberg
veterán

Igaziból egy bajom van ezzel az EL csoportkörrel. Az hogy elodázza a szakmai stáb elküldését. :(((

Ricardot szeretnéd vissza? Faxán nézett volna ki tegnap este nagykabátban a pad előtt :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#125335) Pkc83 válasza forceberg (#125334) üzenetére


Pkc83
őstag

Lehet a Pruknerre gondolt! :DD

(#125336) salesman


salesman
őstag

FTC-SUDU a teljes meccs

Türűűűdrááá!

(#125337) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Én voltam az egyik legjobban károgó, amikor néhány éve az UEFA bevezette ezt az új selejtezőrendszert, és való igaz, hogy van aki ezt jól megszívta, de legalább kaput nyitott az ilyen luxemburgi, magyar etc.. kluboknak is hogy képviseljék magukat, mert igazából nem gondolom, hogy bármivel is jobbak lennének a magyar klubok, mint 5-10 éve.

A tavalyi Mol fehérvár videoton fc székesfehétvár vidi sokkal jobb csapat volt szerintem, látszott rajtuk hogy van közük a modern futballhoz, nagyon szervezett és tudatos volt a játékuk. Azóta nem tudom hol tartanak, de a tavalyi egy BL-hez méltó csapat volt, és nem is feltétlenül a pofozógép fajtából.

Viszont szerintem ez a hirtelen zsinórban két EL főtábla sokkal inkább az új rendszer dicsérete, mintsem a magyar futball fejlődése, és luxemburg is jól jön ki ebből az új rendszerből, a semmi után hirtelen zsinórban két EL főtáblával.

Szóval megkövetem magam, korábban engem is nagyon felhúzott, hogy az egyébként is esélytelennek tűnő magyar bajnokcsapatnak még eggyel több kört kell menni a BL-ért. Hát igen, csak kiesés esetén az EL-ben sokkal könnyebb utána a pálya, mint korábban körről körre továbblépkedve.

A Fradi nyara is ezt mutatja meg: egy mákos nagy bravúr az első körben, utána a jutalom a másodikban, a harmadikban kiesés a sokkal jobb csapat ellen, de a play-offban nem Frankfurtokkal és Celticekkel, hanem nagyjából egy hasonló képességű csapattal lehet ki-ki meccselni :)

szerk: elvileg 8 esélytelenebb csapat van az EL-re mint a fradi :)

[ Szerkesztve ]

(#125338) Pkc83 válasza DeathAdder (#125337) üzenetére


Pkc83
őstag

"hanem nagyjából egy hasonló képességű csapattal lehet ki-ki meccselni "

Ez igy korrekt, és nem az amikor a szerencsétlen Zalaegerszegnek az MU-val
kellett(volna) megbirkóznia és még a biró is a kiscsapat ellen fújt! :)

(#125339) venember83


venember83
nagyúr

(#125340) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#125333) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Vissza az intertoto kupát? :C
… legalább az OL azt 1 alkalommal megnyerte még jó régen :D
Monduk a BL-ben kéne már egy jó nagyot dobbantani :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125341) omfgk


omfgk
addikt

During today's training session, Giorgio Chiellini sustained a sprain of the right knee and lesion of the anterior cruciate ligament. It will be necessary to have surgery in the coming days.

Arról még nem találtam hírt ,hogy mennyit kell kihagynia...

De ha tényleg műtik a térdét bármilyen okból is, akkor az onnantól legalább 3 hónap. Ha egy kicsit súlyosabb a dolog, a korát figyelembe véve, lehet ezzel vége is a karrierének.

De Ligt be lesz vágva a mélyvízbe.

[ Szerkesztve ]

(#125342) venember83 válasza omfgk (#125341) üzenetére


venember83
nagyúr

3-6 hónap. Műtét után derül ki, hogy mennyi az annyi.

(#125343) Ringman


Ringman
nagyúr

(#125344) BenHans válasza venember83 (#125342) üzenetére


BenHans
addikt

Nem tudok minden romanista nevében beszélni, de én személy szerint gyors és teljes felépülés kívánok neki.

Ringman: Láttam Pinamontit. Jó játékos, bár azt egy csatárnak kötelező berúgni, főleg ha ajándékba kapja a labdát. :D Viszont a Rómában is rengeteg pozitívumot láttam. Smalling érkezése miatt pedig nem rendültem meg annyira mint mások, szerintem jó lesz, jobb mint pl Mustafi lett volna. Néztem az adatokat, hogy az egyik leggyorsabb MU játékos és egy állat, amire nagy szükségünk van, és folyamatosan beszél a pályán ami szintén fontos lehet a tapasztalatával mondjuk egy fiatal Mancini mellett.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#125345) venember83 válasza Ringman (#125343) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagy könnyebbség, hogy végül nem a Juventushoz került. 3-4 éve folyamatosan felmerül a neve, ott lebeg Damoklész kardjaként a bianconero szurkolók feje fölött.

(#125346) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#125340) üzenetére


Cartevo
őstag

(#125347) DeathAdder válasza BenHans (#125344) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jót tett az olasz focinak az adókedvezmény :D

(#125342) venember83 - Ha igaz, hogy ACL akkor az a fiataloknál is (Ox, Fekir, Lucas) beletelt egy teljes szezonba sajnos. Illetve Fekirnél meg volt siettetve más módszerrel ezért nem merték őt leigazolni.

[ Szerkesztve ]

(#125348) forceberg válasza DeathAdder (#125347) üzenetére


forceberg
veterán

Nálunk, Hungarisztánban is az van, nem? 500M/évig. Nem elég, hogy agyon(agyhelyen) vannak fizetve, még járulékot sem fizetnek...
Ezekért ugrál a sok barom(sry, de ne sértődjön meg senki sem, aki kint volt/lesz meccseken) a Groupamában?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#125349) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
Mauro Icardi has declared total war on Inter by starting legal action against the club this week, according to Gazzetta dello Sport.
The striker is asking for full reintegration into first-team training, where he has so far been excluded from tactical-related exercises, along with €1.5 million in damages.
Inter were infuriated by Icardi’s decision to sue them, having spent the entire summer trying to offload their former captain.
Icardi has turned down offers from Napoli, Roma and Monaco and is only prepared to consider a move to Juventus.

remélem a juve helyett majd kínai/arab/us csapatok fognak versenyezni érte, ekkora egy agyhalott játékost.

(#125350) Ringman válasza forceberg (#125348) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, 500m-ig [link]
Ez azt jelenti, hogy a munkáltató nem fizet közterhet, amivel a béres kifizetéshez képest 8,75 millió forintot spórol havonta. Az ekhós sportoló adója pedig csak 15 százalék, amivel 7,7 millió forinttal több marad nála, mintha bérként adózna. Éves szinten ez összesen több mint 197,5 millió forint adómegtakarítás

nem találom, de volt valami cikk, hogy több játékos is évi 20+ millióért 0 percet játszott tavaly az nb1-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.