Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125151) Viszlát válasza Peterhappy (#125136) üzenetére


Viszlát
addikt

Na igen, pont ez a probléma. Nagyon kevés edző van a világon, aki csak beül a készbe és hamar gyorsan eredményt tud felmutatni.

Ferguson 86-ban vette át a csapatot, abban a szezonban 11. lett a gárda, a következőben 2., aztán 89/90-ben -1-es gólaránnyal 13.(!!!), majd 6. és 2. hely, és csak a hatodik szezonjában tudott bajnokságot nyerni. Tisztában vagyok vele, hogy más idők járnak, de minimum egy (inkább két) teljes szezont azért illene adni Olének, különben esélye sincs csapatot építeni...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#125152) hobizoli válasza LyonnaisFan1 (#125142) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Honvedba baze.... lattak a M3E metropotlon :DDD

több drón kell ;P

(#125153) Peterhappy válasza Viszlát (#125151) üzenetére


Peterhappy
őstag

Alapvetően teljesen egyetértek, de ugyanígy megkapta a bizalmat van Gaal és Mou is. És két szezon teljesen kuka, miközben iszonyatosan sok pénzt lehúztak a klotyón.
Nekem szimpatikus Ole és remélem, beválik a MU-nál, de ha mégsem - akkor újabb két szezon mínusz és azért egy MU-szintű csapatnál hat-nyolc szezon jelentősebb eredmények nélkül (oké, egyszer behúzták a szegény ember BL-ét) azért elég húzós.
Én semmi jelét nem látom annak, hogy idén jobb lehetne a United, szerintem az erősítések sem feltétlen sikerültek jól (hacsak az nem számít erősítésnek, hogy megszabadultak Lukakutól és lehet, hogy AS-tól is - és még fizettek is értük), de mivel nem vagyok MU-fan, nem ismerem annyira a csapatot, mondhatok én eszement nagy hülyeséget is akár.

Szerk: nem a legjobb hasonlat, de ott van Doll példája. Többet kapott, mint két szezon, sokkal több bizalmat, mint talán kellett volna, épp azért, hogy ne kelljen minden (második) évben új filozófia mellett újjáépíteni a csapatot. Az állandóság, stabilitás volt a vezérelv - és nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#125154) DeathAdder válasza Peterhappy (#125153) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahogy egyesek mondják Kóklaer. Nem lesz hosszú frigy ez, nem lepne meg ha októberben már Allegri lenne az edző. Nem egy középcsapat ez mint a nyolcvanas években, hogy időt kapjon ilyen ramaty teljesítmény után, úgy hogy a koncepció legapróbb szirkája sem látszik. Illetve az látszik hogy a SAF féle (és brit) vonalat próbálja reinkarnálni, de minden skill hiányzik belőle ami SAF-ban megvolt.

Egyébként amióta permanens edző lett 20% a győzelmi mutatója, Mourinhot 60%-al rúgták ki, és neki nem igazoltak Meggájvert, pedig mindennél jobban CB-t akart tavaly a nyáron, de már nem volt meg a bizalom, vagy a tök se tudja...

Illetve azért már fel lehet mérni hol tart az edző ennyi idő elteltével attól függetlenül, hogy mit mutat az eredmény, és ott nem sok jó, ugyanezt érezem Emerynél is.. lecserélték rá a konzervatív Wengert, hogy fejlesszen a csapaton, a játékosokon, de tapodtat nem léptek előre, kivétel talán az hogy a hazai rangadókba jobban beleállnak mint a késői Wenger érában, de nekik is egy sokkal bevállalósabb, tökösebb edző kellene.

(#125155) Peterhappy válasza DeathAdder (#125154) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én Ole-t és így Lampardot nem írnám még le, Pep és Zizou példája mutatja, hogy ~pályakezdő edző is bizonyulhat tökéletes választásnak, ha van mögötte egy kiemelkedő játékosmúlt, illetve tapasztalat és egy átlagon felüli intelligencia.
De ami igaz az igaz, a kezdeti látványos feltámadás és lelkesedés igencsak alábbhagyott és ha nincs a Chelsea elleni 4-0, talán már nem is lenne miről beszélnünk.

Emery-t illetően teljesen egyetértünk, én bíztam benne, de egyre inkább hiszem azt, hogy kevés Ő ide :( A legfájóbb az egészben, hogy éveken át reméltem titkon, hogy Klopp fogja váltani Wengert. Hát puff neki.

(#125156) Viszlát válasza Peterhappy (#125153) üzenetére


Viszlát
addikt

Nézd, én nem vagyok szakértő, meg eljátszani sem szeretném, hogy elolvastam más okostojások cikkeit és értek hozzá. Laikusként gondolom úgy, hogy semmi értelme félszezonok (három forduló alapján meg végképp) alapján ítélkezni, meg váltogatni az edzőket. Számtalan példát lehetne hozni arra, hogy semmit sem jelent az első pár szezon, ott van pl. Klopp, első évében 8. hely, aztán meg 4. helyek és csak a negyedik szezonjában volt először reális esélye bajnoknak lenni, pedig ő ugye már nem akármilyen múlttal érkezett.

Természetesen az sem garancia, ha megkapja a kellő időt, de legalább az esély megvolt.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#125157) DeathAdder válasza Viszlát (#125156) üzenetére


DeathAdder
veterán

Klopp egy olyan középcsapatot vett át ami jó ha minőségben megütötte a mostani Everton szintjét, és érdemben tavaly nyárig nem igazolt úgy, hogy azt ne eladásokból fedezte volna.
Ezt azért sokan elfelejtik, hogy nem egy topcsapattal volt dolga, és nettó tőkéje sem volt.

Koncepció már a legelején látszott, amikor lehengerlő játékkal eljutott döntőkig, agyonvert kis és nagycsapatokat, aztán kifújtak mint szél a lyukból és kapta a pofonokat a kieső helyen levőktől is. Eredmény szempontjából valami másfél évig rosszabb mutatója volt mint az elődnek, Rodgersnek, mégsem fordult meg a fejekben egy pillanatig sem hogy ki kéne rúgni, mert semmit nem javult a csapat, látszott hogy mit szeretne, mik az elképzelései, persze 100%-ra nem lehetett mondani, hogy ez majd beválik, benne volt hogy megbukik, ahogy mindenkinél benne van.

De abban igazad van, hogy az edzőt/menedzsert hagyni kell dolgozni, hogy megvalósítsa az elképzeléseit, és legyen meg a maximális bizalom, de ahogy Emerynél úgy Olenál sem látok semmi ehhez hasonló skillt.

Nyilván tévedhetek, csak egy szaros fotelszurkoló vagyok, de meglepne, ha hirtelen előállna valami olyan stílussal amire elkezdene építeni így több mint fél év után. Az elvi stílusa az igazolásaival mindenesetre szembemegy, mondjuk hogy miért vesz méregdrága pénzért reaktív védőt egy proaktív fociba..

vighpeter - Pep egy zseni, már a barsza B -ben is látszott, Zizuval nem említhető egy lapon, de való igaz, hogy világklasszis személy, és annak idején pont egy olyan karizmatikus ember kellett annak a nagyon erős madridi csapatnak. Igazából az elkövetkező időszakban fog kiderülni, hogy milyen edzői tudása is van valójában :)

(#125158) Ringman


Ringman
nagyúr

szalai -> mainz

(#125159) dudu5130 válasza Ringman (#125149) üzenetére


dudu5130
őstag

Jól nézett ez ki. Sensi eddig jól muzsikál.

(#125160) Ringman


Ringman
nagyúr

mifasz ez a hír?

A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) kedden közleményben tudatta, hogy tájékoztatta a Nemzetközi és az Európai Labdarúgó Szövetséget (a FIFA-t és az UEFA-t) a MOL Fehérvár FC játékosa, Adrian Rus román futballista helyzetéről.

A Mediafax hírügynökség közölte: a nyáron a Fehérvárhoz igazolt, magyar állampolgársággal is rendelkező Adrian Rus csak két mérkőzésen szerepelt az első csapatnál. Azóta, hogy behívót kapott a román válogatottba, és szólt, hogy nem a magyar, hanem a román válogatottban kíván szerepelni, a Fehérvár a második csapatához küldte.

(#125161) Napfénysüti válasza Ringman (#125160) üzenetére

Ebben csak az az újdonság hogy írtak a románok az UEFA-nak meg a FIFA-nak. Mondjuk ettől a hármastól bármi kitelik.

Més que un club!

(#125162) Ringman válasza dudu5130 (#125159) üzenetére


Ringman
nagyúr

sensi nagy igazolás lehet, mondjuk az nem jó jel, ha begörcsöl meccs közben, de vsz conte edzésmódszerei durvábbak, mint ami a sassuoloban volt.
candreva meglepően jó volt (azt hiszem előző szezonban meg sem borotválkozott rendesen :) ). azért a rano+dambrosio védelemtől fázok kicsit.

spalletti meg elmehet a picsába, sensi és lukaku volt új ember a kezdőben, mégis nézhető meccset játszottuk, candreva meg annyi gólt lőtt 1 meccsen, mint az előző szezonban.

(#125163) Ringman válasza Napfénysüti (#125161) üzenetére


Ringman
nagyúr

maga a szituáció érthetetlen számomra, persze ideológiailag nem vagyok elég képzett.

(#125164) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Kikapott a Lyon, de nem akarmilyen dugoval.
A gyerek elete goljat allitotta roppalyara.

[ Szerkesztve ]

(#125165) DeathAdder


DeathAdder
veterán

durva hangulat van a Zvezda stadionban, lúdbőrzik a hátam képernyőn keresztül is

(#125166) Enzolord válasza Napfénysüti (#125161) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez nem egy cég a három?? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#125167) Peterhappy válasza DeathAdder (#125165) üzenetére


Peterhappy
őstag

Reggel mondta a kollegam, hogy az odavagon meg figyelmezteto loveseket is sdtak le a Zvezda drukkerek miatt.
Lesz am musoros vacsora, ha vezetest szereznek a svajciak (nem fognak)

(#125168) Napfénysüti válasza Enzolord (#125166) üzenetére

Még az is lehet. :D

Més que un club!

(#125169) sh4d0w válasza Peterhappy (#125167) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezzel a játékkal biztosan nem fognak. Jenciből is kitört a bújkáló zseni: "Szabad-e a Young Boys-nak több kockázatot vállalni?"

https://www.coreinfinity.tech

(#125170) DeathAdder válasza sh4d0w (#125169) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kineveti a YB játékost, hogy "ilyen szinten" ezt illett volna jobban beadni.

Nekem ég a pofám miközben ő beszél.. :DDD

(#125171) Ringman válasza DeathAdder (#125170) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem tudom miért erőltetik még az asszonyverőt.

(#125172) sh4d0w válasza DeathAdder (#125170) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem is értem: ha mi ott tartanánk színvonalban, ahol a svájci bajnokság, de egyelőre a svájci 2 6. helyezettjével nem bírunk...

https://www.coreinfinity.tech

(#125173) Richard!


Richard!
addikt

A világ legjobbjának még 1 hónapig pihennie kell :( :[link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#125174) L_YKing válasza Richard! (#125173) üzenetére


L_YKing
addikt

Inkább 100%os, mint 70. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#125175) Citroware válasza Richard! (#125173) üzenetére


Citroware
addikt

Ebből csak annyit értettem, hogy "baja" van, és valószínűleg az sem azt jelenti ott. :DDD

(#125176) Peterhappy válasza Richard! (#125173) üzenetére


Peterhappy
őstag

Frászt hozod rám, azt hittem Air Sanyi dőlt ki.

Este olvastam, hogy épp Messi az, aki nagyon-nagyon szeretné, hogy Jr. visszatérjen ("at all costs"), szóval jók az esélyek rá, hogy a tékozló fiú hazatérjen... Dembélé és (sok-sok) pénz.
Ellenben Dembélé baromira nem akar menni (Istenadta tehetség, csak ne lenne ennyire sérült és néha kicsit többet használná a fejét), míg a P$G Semedot is akarja pluszban.

(#125177) Cartevo


Cartevo
őstag

(#125178) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hátezkész :DDD

Man Utd: Would you like to buy Sanchez?

Inter: Nah

Man Utd: Loan?

Inter: Nah

Man Utd: Please?

Inter: Nah

Man Utd: We'll pay half his wages...

Inter: Go on...

Man Utd: With an option to buy?

Inter: Nah

Man Utd: DEAL!

És még így is a mu 8. legjobban fizetett játékosa lesz, úgy hogy közben az Interben játszik :))

(#125179) Ringman válasza DeathAdder (#125178) üzenetére


Ringman
nagyúr

[link]

Sanchez will sign on a season-long loan with Inter contributing €5 million towards the €12 million he is due between September and June.

(#125180) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ez mekkora:

"...a Veracruznak ez volt sorozatban a 33. nyeretlen élvonalbeli bajnoki mérkőzése, amivel megdöntötte a vonatkozó világrekordot, s a 2007–08-ban 32 nyeretlen meccsig jutó Derby Countytól vette át a kétes dicsőséggel járó címet.
Ráadásul a Vörös Cápák csapata ezt úgy érte el, hogy a 2018–19-es idény elején kezdődő sorozata nem zárult kieséssel – köszönhetően a Mexikóban érvényben lévő szabályozásnak. Amennyiben ugyanis a Clasura végén kieső csapat 120 millió pesót fizet a szövetségnek, automatikusan megőrzi élvonalbeli tagságát – a befizetett pénz felét a feljutástól eleső gárda kapja, a másik felét a szövetség fejlesztésekre fordítja."

A teljes cikk by nso: Egy mexikói klub megdöntötte a Derby nyeretlenségi rekordját

(#125181) DeathAdder válasza Ringman (#125179) üzenetére


DeathAdder
veterán

s akkora fizetést fog kapni a mu tól hogy az interben játsszon, mint amennyit van dijk :DDD

Annyira sajnálom, hogy ezen a mu is csak röhög, mert játszva kifizetik úgy hogy meg sem érzik :D

(#125182) Viszlát válasza DeathAdder (#125157) üzenetére


Viszlát
addikt

Szóval ha az érvelés úgy kívánja, akkor a Liverpool középcsapat, értem. :C

Lehet, hogy te nem akartad leváltani de én még emlékszem, hogy a vérét akarták többször is, főleg amikor valamelyik szezonban a WBA-t nem sikerült legyűrni egyik meccsen sem. Vagy amikor a Hoffenheim kiejtette őket valamelyik nemzetközi kupában...

Oléről majd kiderül év végére, hogy van-e benne kraft vagy nincs, perpill max okoskodni lehet, azt meg én inkább kihagyom.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#125183) DeathAdder válasza Viszlát (#125182) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért szerinted mik voltak 2015-ben? Annyira voltak topcsapat, mint most a Milan. Egy nagynevű klub tele középszerű játékosokkal, akik jó része később még egy random PL középcsapat kezdőjébe sem volt elég jó. Tavaly mentek itt a nagy power rankingelések és néhány kivételtől eltekintve legtöbben még a Sevilla mögé is sorolták őket (talán nem is alaptalanul).

Legfeljebb azok akarták a fejét akik most is telesírják az internetet, hogy mekkora kókler ez a klopp hogy nem igazolt senkit, van belőlük elég sajnos. De a szakmában egy pillanatig sem fordult meg annak gyanúja, hogy ne állnának mögötte maximálisan. Nemzetközi kupában meg döntőtől előbb sosem esett ki sehonnan amióta itt van, Hoffenheimet meg tükörsimán kiverte a play-offban :)

Szerintem nem "csak" okoskodni lehet, ha van amivel meg is tudod védeni az álláspontodat, legfeljebb tévedsz. Emerynél is kaptam az ívet, miután fél év után le mertem írni, hogy nem látszik rajta az elképzelés legapróbb szikrája sem, ahogyan azóta sem látszik. Csak elmondtam a véleményemet és hogy mi alapján gondolom hogy így van, aztán simán tévedhetek nyilván. De ha nem ildomos ilyesmiről beszélni, mert minden ilyen csak okoskodás, akkor akár be is lehet hinteni sóval a topikot, hacsak nem arra akarunk recskázni mindig, hogy a kóler neymár vajon visszasunnyogja-e magát az ex klubjába ahonnan azért ment el hogy egy egyszemélyes futball brand lehessen, a világ legjobbja..

[ Szerkesztve ]

(#125184) IreN!CuS válasza DeathAdder (#125183) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"De ha nem ildomos ilyesmiről beszélni, mert minden ilyen csak okoskodás, akkor akár be is lehet hinteni sóval a topikot, hacsak nem arra akarunk recskázni mindig, hogy a kóler neymár vajon visszasunnyogja-e magát az ex klubjába ahonnan azért ment el hogy egy egyszemélyes futball brand lehessen, a világ legjobbja.."

Így is belehetne mert igaz jelen pillanatban nem neymárka a téma - szerencsére - hanem a PL (fel)copása évek(?) óta ugye kinek mi az elfogadható :B

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#125185) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Én az miatt hinteném be, mert folyamatosan skippelgetnem kell a magyar "fociról" szóló semmitmondó társalgásokat.

Kinek mi, ugye.

btw ki képes magyar "focit" nézni?

(#125186) simondr válasza KisTücsök (#125185) üzenetére


simondr
senior tag

ezzel mondjuk én is ugyanígy vagyok :K
mint itt a topikban látjuk, elég sokan képesek a magyar "focihoz némiképp hasonló sportot" nézni. (focinak azért nem nevezném ami itt megy, esetleg egy olyan társasjátéknak amiben a magyar klubcsapatok mindig kikapnak a balkáni/lichtensteini/lakatlan szigeteki senkiktől :DDD )

(#125183) DeathAdder
pár hete én is így gondoltam ahogy írod:
"Emerynél is kaptam az ívet, miután fél év után le mertem írni, hogy nem látszik rajta az elképzelés legapróbb szikrája sem, ahogyan azóta sem látszik."
de aztán megvilágosodtam, neki az az elképzelése hogy mindig alkalmazkodni kell az ellenfélhez....
Aztán persze lehet hogy tévedek, szezon közepén / végén kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#125187) simondr válasza IreN!CuS (#125184) üzenetére


simondr
senior tag

Azért az itteniek nagyobb többsége szerintem a jó futballt szereti, és épp úgy megnéz egy Pool-City meccset mint akár egy El Classicot.
Magam részéről elmondhatom, hogy évek óta nem néztem meg egy Serie A meccset sem, de idén az Inter - Juve meccset szinte biztosan megnézem, mert hosszú idő óta először felkeltette a figyelmem.

Az pedig hogy többet téma a PL mint a többi bajnokság, annak tudható be, hogy ott a TOP6 versengése élményszámba megy.

(#125188) venember83 válasza Ringman (#125179) üzenetére


venember83
nagyúr

Őrület, mekkora égés ez egy MU-nak. Nulla teljesítménnyel évi 12 millió eurós fizetés...

(#125189) DeathAdder válasza KisTücsök (#125185) üzenetére


DeathAdder
veterán

Borzasztó unalmas hogy ezt állandóan beírod, de mégsem reagálsz azokra akik korábban vették a fáradságot hogy ezt megválaszolják..

(#125190) DeathAdder válasza IreN!CuS (#125184) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nézd, engem leginkább a PL foglalkoztat, azt követem leginkább, ezért legtöbbször azzal kapcsolatban írok, máshoz nem is igen tudnék érdemben hozzászólni, de attól még szívesen olvasom a diskurzusokat :) szerencsére azon meg már túl van a topik (kopp-kopp) hogy a top bajnokságok hierarchiáját próbáljuk megbeszélni :D

Viszont érdemi téma valóban jobbára csak a PL-ről van, meg az olasz bajnokságról, meg a magyarról, annak ellenére hogy a legtöbb topiktag hungarokatalán :))

Elég nekem egy bajnokságot követni, még sok is :D most jön a negyedik forduló, eddig mindegyikben van rangadó, illetve ha jól rémlik mindössze 6 olyan hétvége lesz a bajnokság végéig, amikor nem lesz legalább egy top6-on belüli párosítás.. szóval jó meccsek vannak, és idén egyelőre a kicsikkel is baromi jó meccseket játszanak. Ez persze nem jelenti azt hogy máshol ne lennének jó meccsek, félreértés ne essék :N

[ Szerkesztve ]

(#125191) Pkc83 válasza DeathAdder (#125190) üzenetére


Pkc83
őstag

"annak ellenére hogy a legtöbb topiktag hungarokatalán "

Jahh.. HALA MADRID!!!!! :R :D

(#125192) Peterhappy válasza Pkc83 (#125191) üzenetére


Peterhappy
őstag

Rejtely szamomra, mi visz ra egy Fradistat arra, hogy ferfiakhoz meltatlan szinben jatszo csapatnak drukkoljon :D

(#125193) Pkc83 válasza Peterhappy (#125192) üzenetére


Pkc83
őstag

Én még a Brazil Ronaldo idején kezdtem el Real meccseket nézni és
azóta is HALA MADRID!! :D
Egyébként nálam ez a sorrend:
Fradi
Real
MU
Juve

(#125194) Ringman válasza Peterhappy (#125192) üzenetére


Ringman
nagyúr

számomra az rejtély, hogy hogy lehet valaki fradista ;]

(#125193) Pkc83
uh, erős mix, a bayern münchennel tehetnéd fel a listára a koronát.

[ Szerkesztve ]

(#125195) forceberg válasza Peterhappy (#125192) üzenetére


forceberg
veterán

Mert a Fradi valaha zöld-lilaként indult :D Aztán a lila kifakult... :Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#125196) DeathAdder válasza simondr (#125186) üzenetére


DeathAdder
veterán

Idegenben rendszerint alkalmazkodik és maximálisan kockázatkerülő, szerintem nem Arsenal szint. Nekem ez a véleményem ki is tudom fejteni, lehet vele vitatkozni, bár úgy veszem ki Te is hasonlóképpen látod :)

Legnagyobb baj vele, hogy nem tudja használni a játékosait, nem tudja használni Özilt, nem tudta Ramseyt, nem tudja egyszerre Aubat és Lazacot. Nálunk BR dettó ilyen volt. (gyorsan kiderült hogy az az egy kimagasló szezonja Suárez klasszisa volt)
Tavaly volt egy veretlen huszonfordulós kezdete, ahol legtöbbször nem érdemeltek semmit, csak akkor többnyire sikerült kihasználni a kevés helyzetüket, és Auba klasszisával verték az xG-t, ami hosszú távon nem volt fenntartható (főleg hogy szezonra vetítve sosem veri Auba az xg-t annak ellenére hogy egy kiváló játékos, ezért is kaptam akkor valakitől a savat amikor le mertem írni :) )

Szóval Emery ilyen kis karakter nélküli, kockázatkerülő edző, akit úgy vittek oda hogy majd fejleszt a meglévő játékosokon Wenger után, ami nagyjából csak Holding kapcsán vált be tavaly, de inkább leépítette őket.

A statisztika viszont semmiben sem mutat jobbat, mint Wengerrel, támadásban sokszor Auba átlagon felüli hatékonysága húzza őket, védekezésben tapodtat sem mozdultak előbbre, néhány próbálkozás ellenére. A játék kicsivel strukturáltabb, volt 1-2 bátor rangadójuk és legalább annyi gyáva derbijük, emellett iszonyat üresjáratok. Lassan már senki nem fejti meg, hogyan juttatják a labdákat a felső harmadba. Nehéz ebből kiolvasni valami konstans próbálkozást. Pepe szerintem nagyon nagy minőségi igazolás, de szkeptikus vagyok vele is, hogy hogyan tudja majd használni.

Illetve Christoph beszélt múltkor a francia dolgairól is, aki több PSG insider könyvet és temérdek Lekipet és Leparisient olvasott és egybehangzóak a vélemények, hogy Unait kiröhögték a videózásokon, annyira hosszú, elnyúlt és érthetetlen franciával tolt szeánszokat tartott.
Ha bármilyen szabályt meghozott a közös együttélésről, a vezetőség néha gond nélkül felülírta.

Erre alapozom róla a véleményemet, számok, látottak és mások -talán- hiteles információja. Lehet csak "okoskodás", megkövetem magam ha megcáfol :R

Sevillával remek teljesítményt nyújtott ez elvitathatatlan, a 3 EL trófea nem véletlenül csúszott be, de ott nem is volt ekkora nyomás rajta és elvárás, nem volt ilyen rivaldafényben, mint amiben azóta van, és szerintem ezt ő nem bírja el.

[ Szerkesztve ]

(#125197) Pkc83 válasza Ringman (#125194) üzenetére


Pkc83
őstag

Hát ez van, nem lehet mindenkinek megfelelni! :N :R
A Németeknél nincs favoritom. :N

(#125198) Peterhappy válasza simondr (#125186) üzenetére


Peterhappy
őstag

En Romario ota szoritok a Barcanak, az Arsenalnak azota, miota Bergkamp odaigazolt, a Dortmundnak azota, hogy Apam hozott Dortmundbol egy Molleres torulkozot. Evtizedek ota kovetem es nagyon szeretem ezeket a csapatokat, de soha egyiket sem fogom megkozelitoleg sem annyira szeretni, mint a Fradit. En ezt felvallalom. A IX. keruletben nottem fel, akkor tizenevesen az volt a meno, hogy a hazban orrverzesig, reggeltol estig nyomtuk a focit, neha pedig osszeverodtunk es kimentunk edzesre (akkor meg lehetett) autogramokat gyujteni.
En magam talan nem is lennek hatalmas Fradista, de mindig mellem sodort az Elet par Embert, aki az (volt). Ramragadt. Akar a BL-Fradirol volt szo, akar az MB2-es gardarol. Mikor Apam meghalt, evekig nem jartam meccsekre, nem tudtam kimenni, de a Csapatot akkor is kovettem, otthon megneztem a merkozeseiket. Lassan tiz eve berletes vagyok, tavaly ota hokira is jarok es ha par evvel idosebbek lesznek a Sracaim, szeretnek ujra kezire es vizilabdara is jarni.
Megertem mindazokat, akik szerint ez gaz, de en vallalom, imadom a Fradit, es amikor a lelaton (vagy ha tehetem, meccs elott a torzshelyunkon) osszefutok a Szurkolotarsakkal, bizony ugy erzem, hazatertem, Csaladtagok kozott vagyok.

Lehet ekezni :K

Azt viszont elismerem, mas magyar meccset nem nezek; nem is erdekel, kapacitasom sincs ra.

(#125199) Pkc83 válasza Peterhappy (#125198) üzenetére


Pkc83
őstag

:R :R :R

(#125200) Peterhappy válasza forceberg (#125195) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez az egyik teoria a harom vagy negy valtozatbol ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.