Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125951) Pkc83 válasza Peterhappy (#125950) üzenetére


Pkc83
őstag

Az lenne a csoda ha jövőre nem egy igazi sztárcsapatnál kötne ki!

(#125952) Richard!


Richard!
addikt

A hangulat fasza, a csapat kevésbé :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#125953) salesman válasza Richard! (#125952) üzenetére


salesman
őstag

Milyen a sör?

Türűűűdrááá!

(#125954) Richard! válasza salesman (#125953) üzenetére


Richard!
addikt

Én vezetek, de biztosan jó, ha vedelik, mintha Oktoberfest lenne... :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#125955) salesman válasza Richard! (#125954) üzenetére


salesman
őstag

Az is mostanában lesz! Mármint az Oktoberfest...

Türűűűdrááá!

(#125956) ZavaBalazs válasza Richard! (#125952) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de melyik, mert te mindkettőnek szurkolsz, nem? :P
további jó szórakozást, a tizit videózd mán kérlek :D

szerk.: áhh mindegy, a hangrobbanásra voltam kíváncsi :(((

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#125957) 19ati93


19ati93
senior tag

Ajj Reus..

(#125958) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

még jó, hogy a bíró elmagyarázta neki az "egy láb a vonalon" szabályt :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#125959) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha reggelig játszanak, akkor sem rúgott volna gólt a Dortmund... és vasárnap estig a Barcelona sem.

https://www.coreinfinity.tech

(#125960) omfgk


omfgk
addikt


Sárga lap...

A srácot amúgy le kellett cserélni 15 perc után.

Coqlen vagy ki tudja ,hogy írják a nevét volt az elkövető. Nem ér annyit az ürge ,hogy rákeressek a nevére.

[ Szerkesztve ]

(#125961) NyxNyxNyx válasza omfgk (#125960) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tűnt szándékosnak

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#125962) Napfénysüti válasza ZavaBalazs (#125958) üzenetére

Szerintem ezt nem nézik a sporik ahogy a megtorpanásos tizenegyes lövést se. :(
Amúgy jó volt a Dortmund tegnap sokkal közelebb jártak a győzelemhez. Izgalmas lesz ez a csoport még.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#125963) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez a vereség még fájni fog...

(#125964) ZavaBalazs válasza Napfénysüti (#125962) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Közvetlenül a büntető előtt mutogatott neki a bíró, hogy az új szabály szerint mire kéne figyelnie, azért írtam. De a 2(-3-4-?) 16-oson belülre befutó védő is önmagában elég indok lenne, azt hiszem.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#125965) drachoHUN válasza omfgk (#125960) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nekem videón csak "balesetnek" tűnik. Nem piros.

Forza JUVE!!!

(#125966) Tibiajax válasza Richard! (#125952) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért nem a b-középbe vettetek jegyet.. az a buli
:)

(#125967) Peterhappy válasza Napfénysüti (#125962) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jó lett volna egy kiütéses hazai győzelem.
Jó, persze, szándékosan túlzok csak.

De úgy jó eséllyel a Dortmund is továbbjutna, míg a Barcánál talán észbe kaptak volna, és elküldték volna Ernőbát és esetleg szembesültek volna a ténnyel, hogy nem kellett volna az összes pénzt elherdálni Grízemberre (és kis híján Juniorra), miközben épkézláb védő alig akad a csapatban.
Az is "mókás" volt, hogy ahelyett, hogy de Ligt-re költöttek volna, megvették inkább másfélszer annyiért a jóval idősebb Grízmanót, aki aztán nem győzött védekezni. (sokszor visszazárt védekezni, bár volt egy elég hajmeresztő labdaeladása).

Az a "baj", hogy ter Stegen túl jó kapussá nőtte ki magát, nem látja(?) a vezetőség, mekkora a gond előtte.

A Dortmund viszont elég szépen összekapta magát, remélem végre végig bírnak futni egy szezont - nagy csoda lenne behúzni a salátástálat - de nem lehetetlen!

A három kedvenc külföldi csapatomból kettő játszott egymással, nagyon vártam ezt a mérkőzést (és mit nem adnék azért, ha egyszer én is eljutnék a Westfalenstadionba Signal Iduna Parkba) - de annyira fáradt voltam, hogy félidőben el kellett mennem aludni...

Számomra amúgy nagyon meglepő eredmények születtek -ha sportfogadnék, nem most kerestem volna halálra magamat.

(#125968) Napfénysüti válasza Peterhappy (#125967) üzenetére

Igen, ez nem rossz felvetés amit mondasz. Lehet jobb lett volna még most egy pofon és edzőváltás. Bár olyan mint Valverde be lenne betonozva a kispadra... :U
Azt viszont nem véletlenül mondogatom hogy az elmúlt 5 éve egyik legjobb igazolása Ter Stegen. Hihetetlen mennyire jól tud lábbal is védeni. Nélküle kb sehol nem lennénk a védelem balfaszkodásaai miatt (amiktől a falra mászok).

Més que un club!

(#125969) Tibiajax válasza Napfénysüti (#125968) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

no Mascherano, no defense..

(#125970) Napfénysüti

Apropó, szeretném kikérni a véleményetek. A tegnapi meccsünkön történt egy érdekes eset.
Támadott az ellenfél játékosa, mellette volt csapattársam. A srác aki hozta a labdát elcsúszott magától (nem volt semmi kontaktja védőmmel) és ezzel a lendülettel elkaszálta csapattársamat akinek aláfordult a bokája (le is kellett cserélni). Ez olyan 7 méterre történt a kapunktól.
Na most a kérdésem az ilyen szituban ki hozhatja el a játékvezetői labdát? Mert hogy az következett.

És a folytatása amiért kérdezlek titeket: odajött a spori hogy akkor labdaejtés, csak tőlünk állt mellette játékos az ellenfél visszavonult a saját térfélre. Csapattársam lekezelte a labdát majd felívelte az ellenfél kapuja felé. Igen ám de a b*lfasz védőjük a mellével beszerencsétlenkedte a labdát a saját kapujába. :DDD
Na ezután az ellenfél heves reklamálásba kezdett hogy hát ők azt hitték mi visszaadjuk a labdát, stb.
Addig folytatták míg mondtuk nekik hogy oké, akkor a középkezdés után gurítsák be a kapunkba a labdát, félre is állt nálunk mindenki. Aztán tőlük is volt aki vonakodott ezt megtenni de a társa végül begurította az üres kapuba a játékszert.

Eddigi 21 éves pályafutásom alatt ilyen szituban még nem volt részem. :N

Szerintetek itt mi lett volna a helyes cselekedet részünkről és az ellenfél oldaláról? :F

Més que un club!

(#125971) BenHans válasza Napfénysüti (#125970) üzenetére


BenHans
addikt

Maga az elcsúszós eset előfordul.
Számomra teljesen egyértelmű, hogy a te csapatodé a labda az ejtés után.
Nem maradt ott az ellenfél egy játékosa sem, tehát valószínűleg így gondolták ők is, csak utána jött, hogy nem kapcsoltak időben, hibázott a srác és gólt kaptak, ezért kellett valamit mondani és krízishelyzetben ugye gyorsan talál az ember kifogást, ilyenkor ugye a has is tud kéz lenni, a tenyér meg váll... :D

Több mint korrekt volt amit csináltatok.
Ilyen esetben ha én vagyok az elcsúszó támadó, akkor mindenekelőtt bocsánatot kérek az érintett csapattársadtól, majd ott maradok a játékvezetői labdára és a) hagyom nektek b) megdumáljuk, hogy a fair play jegyében én kigurítom a játéktérről vagy nem kapu fele a kapusnak passzolom.

Amikor az egyik csapatból senki sem marad a labdaejtéshez, akkor az kb egyezményesen annyit tesz, hogy a történteket látva tudják nem az övék.

Hogy mi a helyes döntés az attól is függ melyik csapat milyen játékerőt képvisel és mennyi az eredmény, mert ez mindkét fél szemszögéből torzíthatja az igazságérzetet. :D Ha 3-0 nektek, akkor lehettek urak, max veled kell lenyeletni a békát a clean sheet miatt... :DDD

Mennyi lett a vége?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#125972) Napfénysüti válasza BenHans (#125971) üzenetére

Én is úgy gondolom mint te. :R
1-0-ra vezetett az ellenfél az eset pillanatában és ugye ezzel a fura öngóllal lett 1-1 majd engedtük hogy 2-1-re módosítság az eredményt. Szóval még csak olyan helyzetben sem voltunk hogy jó hát akkor az az egy gól úgyse számít.
Mit ne mondjak azért ez utána okozott is feszültséget a csapatok között. A vége 4-2 lett ide, azért hozzá kell tennem hogy jóval erősebb volt a mi csapatunk csak nagyon szenvedtünk tegnap.
A meccs közben folyamatosan a Norwich - Manchecter City hétvégi bajnokija ugrott be úgy hogy mi vagyunk az MC. Csak nekünk a második félidőben azért sikerült kibrusztolni a győzelmet. :)
Ma a kétes szitu még az első félidő vége felé történt.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#125973) BenHans válasza Napfénysüti (#125972) üzenetére


BenHans
addikt

Így aztán pláne több mint sportszerű amit csináltatok.
Ez már talán kicsit túl naiv is volt, bárhogy is, csibészség kell azért, de a fair play-t a foci szelleme meghálálja, én ebben hiszek, hasonló nálam mint a karma.
A lényeg, hogy sikerült felülkerekedni ezen és megnyerni a meccset.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#125974) Richard! válasza ZavaBalazs (#125956) üzenetére


Richard!
addikt

Volt ott hangrobbanás gól nélkül is. :D Majd teszek fel videjót! :K

(#125966) Tibiajax: Mert nem akartunk 2 órát állni, mivel azok álló jegyek és oda csak a fanatikusok léphetnek be, én pedig csak egy szimpatizáns vagyok :B

#szarújph

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#125975) Tibiajax válasza Richard! (#125974) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#125976) DeathAdder válasza Citroware (#125941) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sokan jól elvannak az illegal IPTV-vel (fonaton használja egykét tag ott érdeklődj) de mintha itt is lenne aki használja. Talán neked is az lenne a legjobb: skysports, BT etc.. valami 5 ezer csatorna van, a minőségük nem tudom milyen, gondolom HD... illetve asszem IPTV-n magyar csatornák is vannak.

Tányér: nekem külföldön sorom van magyar upc-re és digire, ahol műholdról jön HD-ben a digi 1-2, sport1, m4. SD-ben meg a spiler 1-2, sport 2, digi 3. De mytelenoron is csak a spiler 1 a HD, szóval a spiler az szívás, főleg mert a nívósabb BL meccsek a 2-esen mennek.

(#125977) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#125976) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Pl én
Valahogy mindig ehhez térek vissza.
Van egész korrekt magyar csomag. Digisportokkal, Spiler1 tv-vel, Vasárnap pufferelés és gond nélkül végig tudtam nézni a szlovák jégkorong extraligás mérkőzést. Miután tányéros digit tv híján nem tudok lesni :C
4,5 EURért 7 napos kipróbálást is tehetsz az arany csomagra, aminek egész tágas a sportkínálata.
A minőség meg csatornától függő, de ezt jobban meg tudod saját szemmel ítélni.
Rengeteg sport csatorna HD és FHD felbontású.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125978) 19ati93 válasza LyonnaisFan1 (#125977) üzenetére


19ati93
senior tag

Tudnál dobni egy linket hol érhető el ez az iptv? Akár privátba ha nem publikus.

[ Szerkesztve ]

(#125979) LyonnaisFan1 válasza 19ati93 (#125978) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hehe, most látom, hogy egy nagy semmit szúrtam be, mint linket :C
Talán most sikerül :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125980) 19ati93 válasza LyonnaisFan1 (#125979) üzenetére


19ati93
senior tag

Köszi! :U

(#125981) LyonnaisFan1 válasza 19ati93 (#125980) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nincs mit. Használd egészséggel, hátha beválik :P

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125982) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Tottenhagen jól bekezdett Athénban. :Y
2 kísérletük mind kaput talált, azokból gólok lettek és 0:2

A görögöknek fel van adva a lecke. Innen pontot menteni egy bivaly erős spurs ellen szinte lehetetlen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125983) hobizoli válasza LyonnaisFan1 (#125982) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az egyik nem egy tizi volt....?

több drón kell ;P

(#125984) LyonnaisFan1 válasza hobizoli (#125983) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem lesem, de elvileg igen.
És a Piraeus szépített. Lehet ott még egy jó második játékrész.
A lehető legjobb időben találtak be a görögök, a játékrész vége elött percekkel.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125985) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#125982) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézd meg a kijelzőt. :DD Ez a b@lf@szkodás valami észak-londoni sajátosság?

[ Szerkesztve ]

(#125986) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#125979) üzenetére


Citroware
addikt

Csak én nem találom, vagy nincs a kínálatban angol Sky Sports és BT Sports, sőt, Angliából semmi?

Közben a Goldban találtam, ha az a Sky az angol Sky. Na de a Platinum egy nagyobb csomag. Van olyan csatorna, ami a Goldban van, a Platinumban meg nincs?
Általában a nagyobb csomagok mindig tartalmazzák a kisebb csomag összes csatornáját, és még hozzá adnak.

[ Szerkesztve ]

(#125987) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Remélem a sziti sem nyer ma, és ez akkor egy tökéletes BL forduló lesz angol szempontból :)

(#125988) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#125982) üzenetére


Peterhappy
őstag

"szinte" lehetetlen. Ezért szép a foci :)

(#125989) Pkc83 válasza Peterhappy (#125988) üzenetére


Pkc83
őstag

Azért az Olympiakosz nem egy rossz formában lévő csapat! :N
Az utolsó 6 hazai meccsén rúgott 19 gólt és nem kapott egyet sem! :N

[ Szerkesztve ]

(#125990) Peterhappy válasza Pkc83 (#125989) üzenetére


Peterhappy
őstag

De nem is a Volos ellen játszottak, hanem a tavalyi BL-döntős ellen ;)
Mondjuk a görögöket ismerve, lehetett ott is egy hangulat.

(#125991) Citroware


Citroware
addikt

Miért Szczesny az elsőszámú kapus, mikor Buffon visszajött?

(#125992) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Azért ez a Felix gyerek nem béna...

Resistencia eterna

(#125993) hobizoli


hobizoli
nagyúr

...baze

1:0-ra égünk a PSG ellen

több drón kell ;P

(#125994) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

miert nem játszik junior??

(#125995) vans? válasza Tibiajax (#125994) üzenetére


vans?
őstag

El van tiltva a United elleni meccs miatt.

hábm bábm

(#125996) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Dimaria bazeg... :DDD

több drón kell ;P

(#125997) venember83 válasza Citroware (#125991) üzenetére


venember83
nagyúr

Mezszám miatt.

(#125998) Peterhappy válasza hobizoli (#125993) üzenetére


Peterhappy
őstag

Már két nyuszi
Di Maria-ban dolgozik egy adag bizonyítási vágy?

szerk: kezdem azt hinni, hogy rossz meccset választottam ma estére.

[ Szerkesztve ]

(#125999) pohár válasza Peterhappy (#125998) üzenetére


pohár
félisten

kicsit ahhoz késő már :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#126000) Peterhappy válasza pohár (#125999) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jaja :) Most látom, hogy visszavarolták a Madrid gólt.
Zagreb meg félidőben hárommal megy az Atalanta ellen.
Nem tudom az olasz csapatot mennyire szedték szét, de ez azért valamelyest más aspektusba helyezi a hazai 0-4-ünket. Nem rossz csapat ez a horvát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.