Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125451) venember83 válasza Ringman (#125450) üzenetére


venember83
nagyúr

Klubvezetőként nem tudom, hogy ezek után milyen ár mellett lehet opció az ő leszerződtetése... :U

Conte esetén pedig nem hiszem, hogy túlságosan félned kell a rotációtól.

(#125452) Ringman válasza venember83 (#125451) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#125453) venember83 válasza Ringman (#125452) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez az a Boca, amelyhez visszavágyott Tévez, hogy pár hónapig ne kapjon fizetést, és máshoz szerződjön, aztán ismét visszamenjen hozzájuk? Mert ez igencsak jó ajánlólevél... :U

(#125454) Ringman válasza venember83 (#125453) üzenetére


Ringman
nagyúr

valenciát olvastam még, de nem tudom nekik minek kellene.

---
remélem a cagliari megkapja a büntetését a tegnapi tizi közbeni huhogásért.

(#125455) venember83 válasza Ringman (#125454) üzenetére


venember83
nagyúr

Kean ellen is voltak ilyen megnyilvánulások, kb. büntetlenül megúszták.

(#125456) venember83


venember83
nagyúr

(#125457) L_YKing válasza DeathAdder (#125447) üzenetére


L_YKing
addikt

Régen nem erről szólt.. :DDD
Persze nem probléma, csak megjegyeztem.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#125458) jbalint18


jbalint18
tag

Alakul ez a spanyol bajnokság . Az Atletico 2013-2014 után újból 3 győzelemmel nyitott (ekkor bajnokok lettek ) Vajon idén is így alakul végre ? :U Csak azért bizakodok mert a Real és a Barca nem mutat valami tündöklő formát . Remélem ez kitart még egy darabig :DDD

(#125459) Napfénysüti válasza jbalint18 (#125458) üzenetére

Idén szerintem az Atleticónak elég jó esélye lehet a bajnoki címre.

Més que un club!

(#125460) jbalint18 válasza Napfénysüti (#125459) üzenetére


jbalint18
tag

én csak attól félek hogy elől nagyon vékony a keret és nehogy az legyen mint tavaly volt 50 vagy 60 sérülés 1 szezonban mert azt nem bírja el a csapat .

(#125461) Ringman


Ringman
nagyúr

Mauro Icardi has agreed to extend his Inter contract by a further season so to allow him to complete a loan switch to Paris Saint Germain according to a report from broadcaster Sky Sport.
[link]

Ez igy nem lenne rossz, van 1 éve hogy ne nullázza le a karrierjét.

(#125462) venember83 válasza Ringman (#125461) üzenetére


venember83
nagyúr

Neymar - Icardi, hmm. :))

(#125463) DS39 válasza Ringman (#125461) üzenetére


DS39
nagyúr

ez így jó üzlet az Internek, és Mauro is tudna játszani, gólokat lőni a franciáknál bőven.

(#125464) Ringman válasza DS39 (#125463) üzenetére


Ringman
nagyúr

Mindenképpen jobb, mintha itt padozott volna, vagy a juvet erősíti

(#125465) bandus válasza DS39 (#125463) üzenetére


bandus
veterán

a wikipedian már a psg a current clubja :)

illetve 3 perce areola real-ba történő kölcsönadását is bejelentették, ezek szerint navas megy a psg-be.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#125466) KisTücsök válasza L_YKing (#125457) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egyre többen lépnek le a topikból akik a normáliskülföldi fociról társalognak.

(#125467) máyköl válasza KisTücsök (#125466) üzenetére


máyköl
veterán

Tarsalognek en rola, csak gyakran ha feljovok es olvasom a magyar focit egymas utan 40 hozzaszolason keresztul, akkor altalaban az elettol is elmegy a kedvem. Ertem amit Death mondd, de meggyozodesem hogy kellene a magyar focinak egy kulon topik...

(#125468) Citroware válasza máyköl (#125467) üzenetére


Citroware
addikt

Ez bennem is felmerült már régóta, hogy kellene de nem nevezném focinak, inkább magyar próbálkozásoknak. :D

(#125469) vond


vond
MODERÁTOR

Miért, a külföldi focis picsogás mennyivel jobb? Elenyésző az értelmes diskurzus azon a területen (is).

Most volt pár fontos meccse a nemzet Fradijának, ezért kicsit megszaladtak a magyar focis hozzászólások. Meg Lyonnaisfan eltemette huszadszorra is a Diósgyőrt. :DDD Na bumm. Azért kibírtátok azt a 4-5 görgetést, vagy suhintást? ;)

Én speciel szívesebben is társalgok a magyar fociról. Bármennyire szar is a bohócligákhoz képest, ehhez sokkal szorosabban tudok kötődni. Klubcsapathoz, válogatotthoz egyaránt.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125470) Pkc83 válasza vond (#125469) üzenetére


Pkc83
őstag

Egyetértek! A külföldi foci azért sokkal jobb mint a magyar mert sokkal
de sokkal több a pénz és minden jó játékost összevásárolnak! Legalábbis
az élcsapatok biztosan! Meglehetne nézni a City , Chelsea , Arsenal , Barcelona ,
Real , Juve , Bayern közül bármelyiket ha csak "hazai" játékosokból állna a csapat!
Persze a Magyartól akkor is jobbak lennének de közel sem lenne ekkora
dominancia a saját bajnokságukban mint most! :N

Arról meg nem beszélve , hogy egy focis topikba azért férjen már be a Magyar
NB1 is! Aki meg nem akar róla beszélni annak semmi sem kötelező.
Engem például egyáltalán nem zavar amikor 1,5 oldalon keresztül az Arsenalról
megy a diskurzus pedig egyáltalán nem érdekel a csapat! :N :R

(#125471) #16514048


#16514048
törölt tag

Szerintem kéne egy olyan topik is, hogy "magyar válogatott, PL és BL".

Engem csak ezek érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

(#125472) jbalint18 válasza Pkc83 (#125470) üzenetére


jbalint18
tag

Nagyon remélem hogy a mondandód első fele csak trollkodás

(#125474) DeathAdder válasza vond (#125469) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rohadtul nem vágom.

Direkt hiányzott szab.tam is, aki üde színfoltja volt a topiknak, mindig szívesen olvastam a magyar focis fetisizmusát ;]

Egy dolog hogy sokan közömbösek a magyar futball iránt, de hogy állandó téma tárgya legyen hogy minek beszélnek róla.... nemár baszki :N Ezzel az erővel minden ország lehúzhatná a fociját a wc-n, ha csak az a néhány topbajnokság a viszonyítási alap. Pontosabban nem is topbajnokság, csak topcsapatok :D

Am bármi hihetetlen, tv-ből is többen néznek magyar focit Magyarországról, mint bármi más külföldi bajnokságot :) Hagyjuk már a topiktagokat társalogni bármilyen fociról, akit meg nem érdekel az átgörgetheti :)

[ Szerkesztve ]

(#125475) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Eladtuk Tajtit.
Az egyik értelmes srácot, óriási :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125476) vond válasza LyonnaisFan1 (#125475) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Legalább külföldre? :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125477) jbalint18 válasza #46372352 (#125473) üzenetére


jbalint18
tag

Tényleg ? Nem hinném hogy Luxemburgban több pénz lenne a fociba. Dudalange pl. Inkább az a különbség hogy nem az állam nyomja a csapatokat (akik emiatt szarnak minden piaci dologra és csak a mának élnek )hanem egy befektető,tulajdonos a saját pénzét öli bele és ezért kemény munkát és eredményeket vár. De amúgy meg nekünk magyaroknak is ugyan annyi időnk volt egy top klubbot felépíteni mint bárki másnak . Érdekes módon a Zagreb vagy a két ukrán sztárcsapatnál nincsen állami pénz és saját magukat kell eltartani . A magyar focinak is vége lesz amikor nem lesz tao .

(#125478) LyonnaisFan1 válasza vond (#125476) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lublin, lengyel.
Nagyon csiripelték ezt, igaznak találtatott.
Még Hasanit is eldobáják a Zsicikhez, és MB2

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125479) Citroware


Citroware
addikt

A legnagyobb érzésem azzal kapcsolatban, hogy itt a magyar fociról ilyen sok szó van, nem az, hogy zavar, hanem hogy elképedek attól, hogy mennyien vannak, akik ennyit foglalkoznak ezzel az értelmetlen fostengerrel.

(#125480) ZavaBalazs válasza #46372352 (#125473) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a mondandó első felében (nemzeti 11-es klubcsapatok) sok igazság van? :F

most azt leszámítva, hogy alapból ez az érv hülyeség, mivel nem ilyen szempontok alapján állítják össze a klubok a keretüket, tehát nem meglepő, ha nem felelnek meg neki, mondok egy példát: ha a bayernnek bejönnek jövő nyáron a kvázi nyilvános tervezett igazolásai, akkor ki tudnának így állni:

Neuer
Kimmich Süle Boateng Mai
Goretzka ???
Müller Havertz Sané
Gnabry

tehát egy védekező középpályásra van egy nem éppen gyenge full német csapattól, poén kedvéért felküldheted oda Neuert és a helyére mehet Ulreich/Früchtl a kapuba :DDD , vagy hozhatsz fel valakit az ifiből, esetleg mehet Arp csatárnak, és minden meccset nyernek 6-5-re. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#125481) vond válasza Citroware (#125479) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Maga a játék, a klubok működése, meg az egész rendszer lehet, hogy fostenger. De a szurkolás, az érzelmi, családi, helyi kötődés messze nem az. Sőt, ez a legfontosabb az egészben. Enélkül értelme sem lenne. De a külföldi focinak sem. :N

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125482) villamos


villamos
őstag

Hát.. tisztelt angyalföldi barátaim, ha ezt így folytatjátok, akkor ebből idén sem lesz 1. osztály... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#125483) alázógyík válasza LyonnaisFan1 (#125475) üzenetére


alázógyík
őstag

NB2-be minek fizetnétek... :P

(#125484) Citroware válasza vond (#125481) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem is bőven megvannak a származási, lakhelyi, baráti, de még rokonsági kötelékeim is az egyik magyar csapathoz, de egyszerűen nem tud lázba hozni ez a színvonaltalanság.

(#125485) ZavaBalazs válasza Citroware (#125479) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én úgy figyeltem meg (bár lehet, hogy rossz a megfigyelés), hogy egy-két átfedéses tagot leszámítva eléggé elkülönül egymástól a magyarfocis meg a külföldis társaság, párhuzamosan elbeszélnek egymás mellett.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#125486) vond válasza villamos (#125482) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó, hogy mondod. El is felejtettem, hogy ma este NB2-es rangadó van. Kapcsolok is át a US Open-ről. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125487) vond válasza Citroware (#125484) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mert a pályán keresed az értelmét, nem a lelátón, meg a szívedben. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125489) Pkc83 válasza ZavaBalazs (#125480) üzenetére


Pkc83
őstag

A Németek... mondjuk ez jó példa ott tényleg sok a kimagasló játékos!
De nézzük meg pl az Olaszokat! Nem olyan nagyon régen még ott volt
a Milan az Inter vagy épp a Juve szinte minden BL döntőn... Aztán jött
egy kis mélyrepülés anyagilag , a nemzetközileg magasan jegyzett
játékosok megszerzésére esély sem volt És láss csodát a Milan ott bukdácsolt
minden évben a 3-10 hely között.. Az Interről meg nem is beszélve..
Egyedül a Juve maradt talpon mert ugye ott még volt lé!! :K

(#125490) Napfénysüti válasza vond (#125469) üzenetére

Egyetértek pedig nem a szívem csücske a magyar foci. De akkor is foci ugyanúgy mint a külföldi, ide tartozik. :K

Més que un club!

(#125491) Enzolord válasza Napfénysüti (#125490) üzenetére


Enzolord
addikt

Szinte olyan, mint a külföldi foci. Ahogy a Tanú című filmben mondták, kicsi is, savanyú is, de a miénk.. 😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#125492) jbalint18 válasza #46372352 (#125488) üzenetére


jbalint18
tag

Ezek akkora balgaságok amiket állítasz :
1. De pontosan az a rákfenéje hogy állami pénz van a fociban így nincsen eredmény kényszer egyik csapatnál sem hogy neveljenek és adjanak le játékosokat vagy vásároljanak 17-18 éves fiatal tehetségeket akiket 2-3 év után eladnak busás haszonnal . Egyszerűen kiveszik a versenyt a magyar fociból .
2. Már meg ne haragudj de azt ne mond már hogy a Dudalange több pénzből működne mint a Vidi vagy a Fradi .......
3. "Egyébként máshol is van állami pénz ez egyáltalán nem igaz: "a Zagreb vagy a két ukrán sztárcsapatnál nincsen állami pénz" Na ez kérlek szépen honnan jött ? PSG,Barca,Atleti,Real,Bayern,a top 6 angol csapat Kiev Shaktar, Köbenhavn,Ajax,PSV meg még sorolhatnám hol működne állami pénzből ? Ezt tiltja az EU hogy az állam bármiféle támogatásban részesítse a klubokat egy állam mert ezzel egyenlőtlen feltételeket teremtenek ami a versenyre nézve nagyon nem jó . TAO hoz is EU-s engedély kellett .

(#125493) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#125490) üzenetére


bagyulajuve
addikt

és akkor még Futsal-ról nem is beszéltünk.... :DDD

most látom, hogy a DEAC is NB1-es, kíváncsi vagyok mennyi "egyemista" van benne, bár lehet ezek a tesi szakosok

Resistencia eterna

(#125494) vond válasza bagyulajuve (#125493) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azaz, ma jól ki is tömtük a Dunaújvárost. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#125495) bagyulajuve válasza vond (#125494) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Dróth azért jól keni, de remélem a Berettyó megvédi a címét :))

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#125496) forceberg válasza vond (#125487) üzenetére


forceberg
veterán

Tipikusan azok gondolkodnak úgy, akik nem a pályákon, hanem a controllereken ismerték meg a focit...
így nekik teljes egészében kimaradt az itthoni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#125497) jbalint18 válasza forceberg (#125496) üzenetére


jbalint18
tag

Bocs hogy fiatal vagyok és nem láttam normális magyar focit illetve játékost (mondjuk ez nem igaz mert Gera-t láttam :D ) :))

[ Szerkesztve ]

(#125499) villamos


villamos
őstag

Diósgyőrött edzőváltás várható... [link]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#125500) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fernando off, felkészül Feczkó Tamás? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.