Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39384) lugosi111


lugosi111
csendes tag

Dobozos(! (FPP)) 8.1-ről tértem át, tiszta telepítéssel. A 8.1 kulcsával simán fel is ment a Win10.
Aztán megtörtént az elkerülhetetlen. Gépcsere. (Alaplap, processzor, RAM.)
Először a fent lévő Win10 gond nélkül elindult, meg se kottyant neki a hardverváltozás (bár később még jöhettek volna gondok - már nem derül ki...). Az aktiválás volt kissé körülményes és egyelőre sikertelen is.
Ez után újratelepítettem az eredeti FPP Win 8.1-emet, a hozzá kapott termék-kulccsal. A telepítés során el is fogadta, de jelen státusza: "A Windows nincs aktiválva."
Aktiváljuk, nosza!
"Ez a termékkulcs egy másik gépen már aktiválva van." - végül is ez igaz...
Felajánlott lehetőségek:
-Új kulcs megadása - ezt kipróbáltam, hátha csak elütöttem valahol, de nem fogadta el (egy másik gépen használatban van).
Úgyhogy jelenleg a díszes, dobozos, eredeti, kártyácskás Winem egy drága szobadísz?

-Új kulcs vásárlása: Erre a netikett szabályai miatt nem válaszolnék...

-Ügyfélszolgálat hívása telefonon. Na ezt is kipróbáltam, vicces volt. Először meg kellett adnom a teljes Fibonacci-számsort vagy a Pi első 72 tizedesét - már nem is tudom. Sokáig tartott és csak annyit értem el, hogy közölték, hétvégén nem melóznak, mert nehogy már, meg minek? (Az internetszolgáltatómnál 24 órás a készenlét - de hát az egy kis cég és nincs monopolhelyzetben...) Esetleg , ha az angoltudásom kellő szintű megpróbálhatom angolul - ajánlották (nem ember, csak felvételről) . (Mert angol nyelvterületen jobb a munkamorál?)
ÖÖÖ... Hello! MS? Plíz áktivét máj originál vindóz éjgt dot van! Áj heve nyú méjnbord. Mit mondjak? ÖÖÖ... Hello! MS? Plíz áktivét máj originál vindóz éjgt dot van! ÖÖÖ... Hello! MS? Plíz áktivét máj originál vindóz éjgt dot van!
Most várom a hétfőt...és imádkozom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.