Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26395) King Unique válasza vlevi (#26392) üzenetére


King Unique
titán

Nem is várok, mert kipróbáltam 2, 105xx buildet és azokban sem működött. Akkor vsz a november elején kiadott hivatalos TH2-ben sem fog. Ez van, de többek között épp ezért nem is fogom azon a gépen fő rendszernek használni, mert így kényelmetlen. Annyira türelmes meg nem vagyok, hogy hátha majd a tavaszi, vagy az azt követő újabb nagy ráncfelvarráskor fog. :N
Egyszeri user nyilván nem tudja miket kell leszedni és lehet a nagyja azt sem nézi, mit fogad el és mit engedélyez. Épp ezért szívás nekik. De, ahogy láttam én a környezetemben, elég sokaknál bevett szokás, alapból letiltani a WU-t, így biztos nem lesz upgrade náluk. :DDD

(#26394) netpeti98: majd meglátjuk, de ha már az előzetes verzióban sem működik, amit szeretnék, akkor sok reményt annyira nem fűzök hozzá. Ugyanígy voltam a 10240-el is, azt hittem abban már minden be lesz lőve, nagy hévvel felraktam, aztán csak nem lett...
OK ez a közös ökoszisztéma a társai gondolat, de ha ott van előtte 2 rendszer, akkor eleve mire számítanak? Itt, vagy 2020 környékén fog teljesülni ez a gondolat, vagy akkor, ha a 10-est olyanra csinálják, olyan +funkciókat pakolásznak bele, amik miatt mindenkinek okvetlenül váltani és használni kell. Csak hát utóbbi szerintem nem feltétlen jön össze, mert sokaknak bőven elég egy Win7 tudása is, 8.1 se kell nekik és a 10-es se létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.